Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-10, 17:48   #31
kaja_80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 24
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

A co generalnie sądzicie o portalach matrymonialnych? Z początku wydawało mi się, że to jest takie trochę dziwne, że od razu szuka się tam męża, że to takie mega poważne. Ale ostatnio koleżanka opowiadała mi o xxx i trochę zmieniła moje postrzeganie na tego typu portale. To nie jest tak, jak takie tradycyjne biura matrymonialne, jak to się kojarzy, że przychodzisz do takiego biura, pani za ladą pokazuje Ci kasety, na których są nagrania mężczyzn, którzy mogliby do Ciebie pasować. Jest o wiele więcej samodzielności, to jest podobno coś w stylu portali randkowych, tylko dla innej grupy ludzi, tych myślących o jakimś poważniejszym związku. Czy któraś z Was była może na takim portalu? Może podzielić się wrażeniami?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-11-16 o 09:54 Powód: Reklama.
kaja_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 00:27   #32
sweet205
Raczkowanie
 
Avatar sweet205
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 186
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Mam konto na Badoo i na Sympatii . Trafiają się fajni faceci ale dużo jest propozycji za kasę i duzo desperatów,ktorzy gdy tylko im odpiszesz od razu myślą,ze się spotkacie itd.
Fajna opcja poznawania osób,ja lubię rozmawiać pisząc,ale jeśli ktoś szuka czegoś bardzo na poważnie to raczej cięzko znalezc,ale sa wyjatki.
No i ja też głownie uwage na zdjęcie zwracam,więc tym bardziej ciezko znalezc fajnego .
sweet205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 17:48   #33
kaja_80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 24
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

No właśnie, piszecie tutaj, że przede wszystkim zwracacie uwagę na zdjęcia, ale tak się zastanawiam, czy to faktycznie jest takie istotne? Nie wiem, wcześniej też tak myślałam, ale dwa miesiące temu zdecydowałam się jednak założyć konto na xxx i teraz uważam, że zdjęcie to nie jest podstawa zawarcia znajomości. Zdaję sobie sprawę, że wygląd odgrywa bardzo ważną rolę, ale jednak na takim portalu, przy pierwszym kontakcie, chcemy tak właściwie tylko jakoś poznać drugą osobę, pogadać, sprawdzić czy rozmowa jakoś się klei itp. Dopasowanie jest moim zdaniem trochę bardziej istotne i to mi się właśnie podoba w internecie, że nie musimy od razu oceniać po wyglądzie. Nie uważacie, że poznawanie przez internet, bez wiedzy, jak ta druga strona tak naprawdę wygląda, stwarza nam pewne dodatkowe możliwości? Że w ten sposób lepiej możemy poznać drugą osobę, zanim zaczniemy go oceniać jedynie po wyglądzie? Mi się to podoba

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-11-16 o 09:54 Powód: Reklama.
kaja_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 19:45   #34
Costa_Chic_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 90
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Miałam konto na Badoo, ale nie polecam. Spotkałam samych świrów. Choć moja koleżanka spotkała tam obecnego męża.
Inna znajoma polecała kiedyś Sympatię Plus. Coś takiego jak Sympatia, ale dla starszych wiekowo i szukających rzeczywiście stałego związku. Również bierze ślub za rok
Warto spróbować
__________________
Blog: http://beauty-fashion-and-style.blogspot.com/
Najnowszy post -Ostatnio przeczytane <--- nowy cykl na blogu!!
Costa_Chic_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 09:53   #35
elnino1
Raczkowanie
 
Avatar elnino1
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 33
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Ja tak samo jak poprzedniczka też nie polecam Badoo :P Tak samo jak Sympatii. Chyba najpopularniejszym portalem randkowym w PL jest eDarling. Ale podobno opłaty tam są strasznie duże... i w dodatku pobierają się same z karty.
elnino1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 20:24   #36
kaja_80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 24
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Jak już się chce wybrać jakiś odpowiedni portal dla siebie, warto się zapoznać z różnymi rankingami dotyczącymi takich portali. W jednym miejscu znajdziesz porównanie różnych portali, ocenę, opis, a to w dużym stopniu może pomóc w wyborze. Przede wszystkim trzeba wybrać portal z odpowiednim przeznaczeniem dla siebie. Bo są różne portale, skierowane do różnych osób. Szukając swojego partnera wyszłam z założenia, że moje oczekiwania sprawiają, że powinnam szukać na portalu matrymonialnym i faktycznie portal mydwoje spełnił jak najbardziej moje oczekiwania. Po prostu szukałam kogoś na poważnie, więc wiedziałam, że portal matrymonialny może prędzej spełnić moje oczekiwania, niż portal randkowy. Natomiast są osoby, które szukają czego innego, luźnej znajomości, pogadania przez internet czy po prostu seksu, to też takie portale dla siebie znajdzie. A rankingi, przynajmniej te rzetelne, potrafią dać całkiem niezłe informacje na temat różnego typu portali.
kaja_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 17:26   #37
paaulaax93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Osobiście korzystałam już z wielu internetowych portali randkowych i chyba mogę się na ten temat wypowiedzieć. Jest masa tego typu stron internetowych i jest w czym wybierać no ale wiadomo trzeba uważać. Tym którzy są zainteresowani mogę szczerze polecić stronę xxx którą podrzuciła mi moja koleżanka. Od zawsze miałam problem żeby z kimś pogadać, chyba przez moją nieśmiałość, no ale na szczęście mamy tego typu portale Naprawdę jeżeli ktoś się waha to polecam samemu spróbować

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-09-18 o 11:40
paaulaax93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-19, 13:20   #38
Olerka991
Raczkowanie
 
Avatar Olerka991
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Nie wiem w sumie czy jest coś typowo pod randki i ewentualny związek.. wszystko mi się kojarzy z wzięciem dziewuchy w obroty :<
__________________
..., chyba się spóźniłam :O
Olerka991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 07:25   #39
Lukrovana
Raczkowanie
 
Avatar Lukrovana
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 127
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Sama nie korzystam, ale np. moja mama poznala tak bardzo porządnego faceta i sa razem juz czwarty rok, wiec chyba mozna znalezc cos wiecej niz seks
Lukrovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 13:18   #40
katrinka_flower
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 4
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

@Lukrovana
Cytat:
Napisane przez Lukrovana Pokaż wiadomość
Sama nie korzystam, ale np. moja mama poznala tak bardzo porządnego faceta i sa razem juz czwarty rok, wiec chyba mozna znalezc cos wiecej niz seks
Daj proszę znać co to za portal na którym twoja mama poznała swojego faceta
Robię ostatnio research, jestem już grubo po 40 i wiele z serwisów randkowych przez to mi po prostu nie odpowiada
Będę wdzięczna za wasze rekomendacje
katrinka_flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 13:45   #41
katrinka_flower
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 4
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Naprawdę nikt nie jest w stanie polecić jakiegoś serwisu randkowego nie dla młodzieży, ale dla osób dojrzałych? Bardzo proszę o rekomendacje i wasze wrażenia.
Zastaawiam się nad założeniem konta na Prestige Dating? Ma ktoś doświadczenie z tym portalem?
Będę wdzięczna za każdą podpowiedź
katrinka_flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-25, 08:28   #42
Metheus
Raczkowanie
 
Avatar Metheus
 
Zarejestrowany: 2020-02
Lokalizacja: Skaikru
Wiadomości: 64
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Portale randkowe to jakaś tragedia, przynajmniej dla mnie (ultranieśmiałego faceta).
W tym roku z racji pandemii zrobiłem 2 podejście do tych najpopularniejszych, i w sumie efekt ten sam...
Kupa wiadomości nieprzeczytanych albo przeczytanych, ale bez zainteresowania (czyli się nie spodobałem, wiadomo), ciężko mi też ocenić po samym zdjęciu czy któraś z dziewczyn jest dla mnie atrakcyjna, większość profili to galeria, nie ma o co zaczepić przy pierwszej wiadomości. Albo co mnie najbardziej rozbraja to tekst "jestem jaka jestem, napisz to się dowiesz" xD.

To już w realu częściej mam kontakt z dziewczynami, niż w internecie.
No i ta pandemia koronaświrusa nic nie ułatwia. Wszystko pozamykane, dystans społeczny, przez ostatnie kilka miesięcy nie poznałem żadnej nowej osoby, z którą utrzymywałbym stały kontakt.

Meh...

P.S. Wątków o portalach randkowych na forum jest kilka i nie wiadomo, w którym się udzielać.
__________________
M,
Metheus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-25, 10:12   #43
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Cytat:
Napisane przez Metheus Pokaż wiadomość
Portale randkowe to jakaś tragedia, przynajmniej dla mnie (ultranieśmiałego faceta).
W tym roku z racji pandemii zrobiłem 2 podejście do tych najpopularniejszych, i w sumie efekt ten sam...
Kupa wiadomości nieprzeczytanych albo przeczytanych, ale bez zainteresowania (czyli się nie spodobałem, wiadomo), ciężko mi też ocenić po samym zdjęciu czy któraś z dziewczyn jest dla mnie atrakcyjna, większość profili to galeria, nie ma o co zaczepić przy pierwszej wiadomości. Albo co mnie najbardziej rozbraja to tekst "jestem jaka jestem, napisz to się dowiesz" xD.

To już w realu częściej mam kontakt z dziewczynami, niż w internecie.
No i ta pandemia koronaświrusa nic nie ułatwia. Wszystko pozamykane, dystans społeczny, przez ostatnie kilka miesięcy nie poznałem żadnej nowej osoby, z którą utrzymywałbym stały kontakt.

Meh...

P.S. Wątków o portalach randkowych na forum jest kilka i nie wiadomo, w którym się udzielać.
Gdyby było tak źle jak piszesz, to nie byłoby 4 części tego wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=726858
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-25, 12:33   #44
Metheus
Raczkowanie
 
Avatar Metheus
 
Zarejestrowany: 2020-02
Lokalizacja: Skaikru
Wiadomości: 64
Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Amm, tego wątku to w ogóle nie widziałem.
__________________
M,
Metheus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-25 13:33:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.