Gdzie szukać ubrań dobrej jakości? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-27, 10:51   #61
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez _marcepanka_ Pokaż wiadomość
Swetry zakupione w Monnari w maju tego roku, dzisiaj wyglądają jak szmaty do sprzątania. Zmechecone i straciły fason.

Solar - rzeczywiście trzyma się dłużej. Sweterek ze stycznia 2012 już nie wygląda zbyt dobrze, ale i tak długo się trzymał jak na polskie warunki. Za to ceny są tam zupełnie odrealnione.

Simple - nie wiem, bo ceny jak Diora na warunki zachodnie. Zawsze mnie śmieszą te ceny, więc zaraz po wejściu, wychodzę z tego sklepu.

Dla odmiany sweter kupiony w stanach (Liz Claiborne) za 20 kilka dolarów, znudził mi się i już teraz zakładam po domu, często piorę i za nic nie potrafię go zmechecić

Czy w Polsce można zakupić swetry jakości takiej żeby po miesiącu nie wyglądały jak szmaty do podłogi?

Sweter kupiony w Zarze miesiąc temu, dzisiaj wygląda jak polerka do pucowania dębowej podłogi. Kosztował 169 zł. Sporo jak na polskie warunki...
Też nie wiem gdzie kupować dobre swetry. Większość wygląda jak szmata już na wieszaku.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 11:03   #62
MonikaMijas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Najlepiej na stronach z markowymi ubraniami jak marki Pardon! Znalazłam ją na <zmoderowano - reklama>

Edytowane przez Redhaired Witch
Czas edycji: 2013-10-29 o 11:40
MonikaMijas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 09:35   #63
Paula_1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Ja kupuję ubrania w Henri Lloydzie. Mają kilka salonów w kraju, ale można kupować też przez stronę henrilloyd.pl. Nie ma problemów z wysyłką czy ewentualnymi reklamacjami. Raz mi się tylko zdarzyło odesłać produkt, bo okazało się, że bluzka była trochę za ciasna. Jakość rzeczy idealna. mój pierwszy kupiony u nich sweter po latach wygląda jak nowy. W ogóle się nie spiera. Do tego mają odzież typowo żeglarską. Podobno najlepsze na świecie.
Paula_1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 11:30   #64
Chce_kisiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 54
Wink Zimowa kurtka PARKA!

Cześć, mam takie pytanie... Wie może ktoś gdzie kupię ciepłą kurtkę typu parka? Granatowa, Khaki albo czarna...w cenie tak koło 200zł.
Chce_kisiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 13:01   #65
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Zimowa kurtka PARKA!

Chętnie pomogłabym, ale jak wygląda ta kurtka?
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 19:12   #66
serialomaniaczka
Rozeznanie
 
Avatar serialomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 899
Dot.: Zimowa kurtka PARKA!

tak naprawdę to kojarzę tylko H&M, tam są w cenach 199 i 229 bodajże, ale możesz wykorzystać kupon -25% z newslettera więc wyszłoby taniej fajne parki są też np. w bershce, ale tam cena to raczej ok. 300zł
__________________
28.11.2014 kierowca
serialomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 20:49   #67
framboise_style
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 40
Dot.: Zimowa kurtka PARKA!

Cytat:
Napisane przez Chce_kisiel Pokaż wiadomość
Cześć, mam takie pytanie... Wie może ktoś gdzie kupię ciepłą kurtkę typu parka? Granatowa, Khaki albo czarna...w cenie tak koło 200zł.
H&M i chyba w Reserved coś było, ale ceny nie pamiętam.
framboise_style jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-13, 22:00   #68
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Zimowa kurtka PARKA!

W Reserved
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 08:27   #69
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Zimowa kurtka PARKA!

W Promodzie jest ocieplana parka (z odpinaną podpinką) - czarna i chyba khaki właśnie. Zdaje się, że jest przeceniona na z 399 na 249 zł. Coś mi się takiego w newsletterze wyświetliło.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 11:21   #70
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Zimowa kurtka PARKA!

ja zamawiałam na allegro od tego sprzedawcy http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=12126138
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 13:22   #71
nikolla87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Zimowa kurtka PARKA!

ja kupiłam z Top Secret parke khaki ale w sklepie internetowym już są niedostępne. Widziałam je na allegro. Polecam bo jest cieplutka mimo, że nie taka "napakowana" i identyczna jak na zdjęciach
nikolla87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 18:14   #72
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Zimowa kurtka PARKA!

Cytat:
Napisane przez serialomaniaczka Pokaż wiadomość
tak naprawdę to kojarzę tylko H&M, tam są w cenach 199 i 229 bodajże, ale możesz wykorzystać kupon -25% z newslettera więc wyszłoby taniej fajne parki są też np. w bershce, ale tam cena to raczej ok. 300zł
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 21:43   #73
spokomonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
GG do spokomonia
Dot.: Zimowa kurtka PARKA!

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
ja zamawiałam na allegro od tego sprzedawcy http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=12126138
Hej! Ja właśnie też chcę zamówić od nich parkę mogłabyś mi powiedzieć jaką dokładnie zamówiłaś i czy na żywo wygląda równie fajnie?
Ja chcę zamówić tę: http://allegro.pl/hit-2013-plaszcz-k...695940366.html
spokomonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 21:57   #74
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Zimowa kurtka PARKA!

Cytat:
Napisane przez spokomonia Pokaż wiadomość
Hej! Ja właśnie też chcę zamówić od nich parkę mogłabyś mi powiedzieć jaką dokładnie zamówiłaś i czy na żywo wygląda równie fajnie?
Ja chcę zamówić tę: http://allegro.pl/hit-2013-plaszcz-k...695940366.html
właśnie ta zamawiałam zielona na żywo wygląda identycznie jak na zdjęciach, zamawiaj śmiało
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 11:55   #75
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zimowa kurtka PARKA!

Zerknij sobie na stronę Reserved, jest kilka modeli.
kiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 11:57   #76
Wingar
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: Zimowa kurtka PARKA!

Szukałabym właśnie w Reserved i w H&M
Wingar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 14:50   #77
aga29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 182
Dot.: Zimowa kurtka PARKA!

Mi spodobala się granatowa w Diversie, były także w kolorze khaki, niestety nie mogą już dostać swojego rozmiaru.
aga29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 14:53   #78
nikolla87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Zimowa kurtka PARKA!

Cytat:
Napisane przez aga29 Pokaż wiadomość
Mi spodobala się granatowa w Diversie, były także w kolorze khaki, niestety nie mogą już dostać swojego rozmiaru.
ja posiadam właśnie granatową od tygodnia oraz khaki z Top Secret.

Edytowane przez nikolla87
Czas edycji: 2013-11-21 o 14:54
nikolla87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 23:54   #79
Harribetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 62
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

O, to ja miałam do H&M`u chyba wybitne szczęście bo jeszcze niczego stamtąd nie załatwiłam, mało tego mam bluzkę od nich, kupioną w lumpie (a więc po kimś) a nadal jest czarniejsza i lepiej się trzyma niż niektóre rzeczy kupione niedawno w innych sieciówkach da się? da! Jednak nie mam stamtąd aż tylu rzeczy żeby zachwalać całą markę- np biżuteria od nich ssie, w glitterze w podobnej cenie dostaję o wiele lepszą. (mówię tu o sztucznej biżuterii)

Mieszane uczucia mam do butów z CCC, ale polecam Wojasa ( z resztą już po cenach widać różnicę, choć obuwie z 'Lasockiego' najtańsze też nie jest-ale wykonane ze skóry i to się liczy Jeśli CCC to jedynie Lasocki, reszta na pół sezonu.

A czy któraś z Was wie, gdzie w Katowicach dostanę porządną, skórzaną torebkę listonoszkę? (chcę żeby miała metalowe suwaki, porządne zapięcie-nie magnesik, przegródki i przede wszystkim dobrą skórę- i nie chcę płacić za nazwę marki :X) w zarze widziałam torebkę niemal idealną, jedyną jej wadą była sama skóra- bardzo gładka i trochę cienka, dlatego wciąż się waham
__________________
Zapuszczam włosy- 20 07 2009
Dbam o włosy- 20 07 2009
Robię maseczki domowej roboty- 22 07 2009
Zwiedzam ciucholandy- 25 07 2009
(Zmotywowana przez Wizażanki)

Ćwiczę ciągle swoją kreatywność

Optymistycznie do pesymizmu
Harribetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-08, 15:38   #80
funieczka80
Przyczajenie
 
Avatar funieczka80
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 23
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

W sieciówkach zaopatruję najczęściej mojego pięcioletniego dziecia. Reserved, H&M czy Zara. Najczęściej jednak na wyprzedażach.
Jeśli chcę sobie coś kupić, omijam te sklepy szerokim łukiem. Nie twierdzę, ze nie da się znaleźć niczego fajnego, ale zraziłam się, bo trafiłam na kilka bubli.
Poza tym, jestem w tej miłej sytuacji, ze siostra ma swój sklep z damską konfekcją i 80% ciuchów przywozi z Ptaka z pod Łodzi. Obkupuję się wiec u niej i to najczęściej po cenach hurtowych.

Wiele osób wypowiadało się natomiast na temat swetrów. Unikać czystego akrylu. Ciuchy mechacą się już na wieszakach. Niestety właściwość tej przędzy. Polecam kaszmir (droga cholera) i wełnę z naszych owieczek, angora i ogólnie wszystkie naturalne...
Nie do zdarcia i do znudzenia. Oczywiście jeśli nie mają faktury sieci na ryby.

Len(ten bez dodatków nie mechaci się).

Skóra naturalna.

I bawełna, ale nie czysta. Ta z malutkimi dodatkami poliestrów nie rozwleka się, dobrze pierze i dłużej trzyma kolor.

Co do lumpeksów-warto poszperać. Trafiają się dobre jakościowo rzeczy. Osobiscie poluję na skórzane torby, wełniane płaszcze i naturalną wełnę w motkach Nie patrzę na metki. Nie ma sensu. Da się po składzie i wykonaniu ocenić jakość ciucha.

I polecam za kimś z tego wątku, małe lokalne sklepiki. Każdemu kojarzą się z ciuchami dla korpulentnych pań koło pięćdziesiątki. Garsonki królują bardzo często. Ale da się upolować genialne swetry i rewelacyjnej jakości podkoszulki, t-shirty i tego typu drobiazgi.

Ostatnio na ciuchach kupiłam sobie sweter, ręcznie robiony, czyli bez żadnych metek z moheru (angora). Cudeńko za 5zł w stanie idealnym. Nikt nie ruszał chyba ze względu na brak metki. I teraz cieszy i grzeje mój grzbiet
funieczka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 16:13   #81
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Ja kupuje głównie w sieciówkach. Mam 3 ulubione sklepy tego typu: Mohito, Reserved i Zara czasem Orsay i muszę powiedzieć, że jakość ubrania zależy głównie od materiału i jakości wykonania-na to właśnie zwracam uwagę i dzięki temu jeszcze nigdy ubranie nie zniszczyło mi się po pierwszym praniu czy ubraniu (trzeba zwracac uwagę na metkę jak prać , w jakiej temperaturze itp. )Jedyne do czego mogę się przyczepić to cena, która zupełnie nie jest adekwatna do polskich zarobków.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez suzeta
Czas edycji: 2014-02-08 o 16:15
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 17:09   #82
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Pull&bear, Zara, Stradivarius

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 19:44   #83
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez funieczka80 Pokaż wiadomość
W sieciówkach zaopatruję najczęściej mojego pięcioletniego dziecia. Reserved, H&M czy Zara. Najczęściej jednak na wyprzedażach.
Jeśli chcę sobie coś kupić, omijam te sklepy szerokim łukiem. Nie twierdzę, ze nie da się znaleźć niczego fajnego, ale zraziłam się, bo trafiłam na kilka bubli.
Poza tym, jestem w tej miłej sytuacji, ze siostra ma swój sklep z damską konfekcją i 80% ciuchów przywozi z Ptaka z pod Łodzi. Obkupuję się wiec u niej i to najczęściej po cenach hurtowych.

Wiele osób wypowiadało się natomiast na temat swetrów. Unikać czystego akrylu. Ciuchy mechacą się już na wieszakach. Niestety właściwość tej przędzy. Polecam kaszmir (droga cholera) i wełnę z naszych owieczek, angora i ogólnie wszystkie naturalne...
Nie do zdarcia i do znudzenia. Oczywiście jeśli nie mają faktury sieci na ryby.

Len(ten bez dodatków nie mechaci się).

Skóra naturalna.

I bawełna, ale nie czysta. Ta z malutkimi dodatkami poliestrów nie rozwleka się, dobrze pierze i dłużej trzyma kolor.

Co do lumpeksów-warto poszperać. Trafiają się dobre jakościowo rzeczy. Osobiscie poluję na skórzane torby, wełniane płaszcze i naturalną wełnę w motkach Nie patrzę na metki. Nie ma sensu. Da się po składzie i wykonaniu ocenić jakość ciucha.

I polecam za kimś z tego wątku, małe lokalne sklepiki. Każdemu kojarzą się z ciuchami dla korpulentnych pań koło pięćdziesiątki. Garsonki królują bardzo często. Ale da się upolować genialne swetry i rewelacyjnej jakości podkoszulki, t-shirty i tego typu drobiazgi.

Ostatnio na ciuchach kupiłam sobie sweter, ręcznie robiony, czyli bez żadnych metek z moheru (angora). Cudeńko za 5zł w stanie idealnym. Nikt nie ruszał chyba ze względu na brak metki. I teraz cieszy i grzeje mój grzbiet
A mogłabyś mi podesłać adres sklepu siostry na priv? Jestem z Łodzi może bym do niej podeszła .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 14:47   #84
funieczka80
Przyczajenie
 
Avatar funieczka80
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 23
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

elizka1987 źle mnie zrozumiałaś. siostra sklep ma w Radomiu a do Łodzi jeździ po towar. ale na niektórych stoiskach można kupować w detalu. warto się przejchać na większe zakupy.
funieczka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 18:18   #85
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez funieczka80 Pokaż wiadomość
elizka1987 źle mnie zrozumiałaś. siostra sklep ma w Radomiu a do Łodzi jeździ po towar. ale na niektórych stoiskach można kupować w detalu. warto się przejchać na większe zakupy.
Aha no faktyczne trochę źle cię zrozumiałam. Niestety z tym zakupem to czasami ciężko jest, bo w niektórych sklepach nie sprzedają pojedynczego rozmiaru tylko trzeba wszystkie kupić...
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 19:05   #86
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Bardzo dobre jakościowo ubrania ma Mexx. Ceny jak dla mnie mają wysokie, kupuję w outlecie lub na przecenach., ale warto! Z moich doświadczeń:
- sukienki po kilku latach wyglądają jak nowe
- rzeczy "biurowe" noszą się świetnie
- bluzki, koszulki bawełniane typu casual - różnie bywa, mam kilka genialnych (piorę-noszę-piorę-noszę ) i kilka przeciętnej jakości.

Bawełniane rzeczy bywają świetne w H&M, ale to trzeba patrzeć i macać

Polecam też eleganckie sweterki polskiej firmy Olimpia Do noszenia latami!

Sukienki polskiej firmy Bialcon - rewelacja! Nie są tanie, ale w świetnym gatunku, eleganckie i fantastycznie leżą!

I jeszcze polecam ciuchy Marks&Spencer, szczególnie bieliznę - na przecenie ceny są naprawdę niskie, można trafić bardzo wygodne i trwałe biustonosze. Biustonosze sportowe mają rewelacyjne!
__________________
Ludzi dzielimy na potrafiących cieszyć się życiem i takich, którzy je marnują - Phil Bosmans
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 22:57   #87
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
ja polecam : Solar, Simple, Monnari, lekko drożej biją po kieszeni, ale mam sweterki z tych firm , którę noszę od 5 lat, a wyglądają jak nówki, z butów - : Vezezzia, Prima
Moda, Gino Rossi, Kazar
BIŻUTERIĘ ( KRUK, YES- nie!!!!!!!!!), jeżeli chodzi o złoto - najlepiej w Lombardzie - taniej i solidniej, ciekawsze wzory
Venezia i Prima Moda to różnie bywa - te sklepy biorą towar z najróżniejszych źródeł z tego co mi wiadomo, nieraz zdarzało mi się że skórzane baletki z Venezii rozciągały się po paru założeniach o ponad jeden rozmiar. Ja osobiście polecam buty Wojas i Kazar
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 10:32   #88
Rudii84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 112
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Ja też kupuje w sieciówkach, ale ostatnio zaczęłam myśleć o kupowaniu ciuchów przez neta. Macie jakieś doświadczenia ?
Rudii84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 11:51   #89
Harribetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 62
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez Rudii84 Pokaż wiadomość
Ja też kupuje w sieciówkach, ale ostatnio zaczęłam myśleć o kupowaniu ciuchów przez neta. Macie jakieś doświadczenia ?
Ja i moja mama mamy, w sumie niby ok- tylko rozmiar trzeba naprawdę dobrze sprawdzić i kupować w zaufanych miejscach bo jednak na allegro od osób prywatnych różnie bywa, lepiej wybierać sklepy o dobrych opiniach

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

ps. ponawiam pytanie o skórzane torebki w Katowicach
__________________
Zapuszczam włosy- 20 07 2009
Dbam o włosy- 20 07 2009
Robię maseczki domowej roboty- 22 07 2009
Zwiedzam ciucholandy- 25 07 2009
(Zmotywowana przez Wizażanki)

Ćwiczę ciągle swoją kreatywność

Optymistycznie do pesymizmu
Harribetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 12:39   #90
Rudii84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 112
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Harribetka dziękuję za odpowiedź.

Przeglądam sobie różne sklepy i bardzo spodobały mi się ciuchy na fasardi Mo że się przełamie i zamówie u nich ubrania.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-02-19 o 10:07 Powód: link
Rudii84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-04 09:49:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.