teorie spiskowe - wierzycie w jakieś? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-28, 21:33   #61
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez MalinowaJulia Pokaż wiadomość
A mnie żal ludzi, którzy są niedouczeni i ciemni

Jak nie pasuje wątek, to się nie wypowiadaj tylko rysuj słupki w zeszycie Taaaaa życiem rządzi przypadek i okrutny los - widocznie duuuuużo nie wiesz o życiu

Musisz być bardzo sfrustrowaną osobą, że takimi rzeczami się zajmujesz i taka agresja z Ciebie bije. Nie znam ludzi szczęśliwych, zadowolonych z życia, którzy takie teorie głoszą z takim charakterystycznym zawzięciem. Ale swoją drogą, tylko pozazdrościć ludziom, którzy mają w życiu czas i ochotę zajmować się teoriami spiskowymi jak to w Smoleńsku nam prezydenta Rosjanie zabili Bo politykom pokroju Macierewicza się nie dziwię, tym żyją i z tego żyją od lat, ale że normalny zjadacz chleba zaśmieca sobie umysł podobnymi bredniami i z tego powodu uważa się za wielce przenikliwego znawcę życia i podnosi mu to ego, to już jest naprawdę chore. A najgorsze jest to, że na starość się pogłebia i stąd prosta droga do psychiatryka. I radziłabym się zając czymś bardziej konstruktywnym i dającym radość przede wszystkim, a nie takimi wynurzeniami z mchu i paproci.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 21:40   #62
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość

Cytat:
Cytat:
Napisane przez Avariel
największy spisek czasu teraźniejszego to KRYZYS - wciskanie bzdur, podnoszenie cen i nabijanie kabzy.

co do mediów, to nie bez powodu nazywa się je czwartą władzą. jak myślicie - dlaczego? jak czegoś nie powiedzą w tv, to się o tym po prostu nie dowiemy...
Nie no, pewnie - nie ma zadnego kryzysu, nie ma zycia calych spoleczestw ponad stan i bilionow dlugu z tego powodu, nie ma miliardow jesli nie bilionow utopionych w bezwartosciowych instrumentach pochodnych, taka sciema

Sciema i nabijaniem kabzy to bylo to co do tego kryzysu doprowadzilo.
a te biliony długu widziałeś? utopioną kasę w bezwartościowych instrumentach pochodnych? czy tylko powtarzasz to, co słyszysz?
pytania retoryczne jako przykład - to raz.
dwa, nie mówię, że nie ma takiej czy innej sytuacji, ale takie sytuacje zdarzały się w przeszłości, zdarzają i zdarzać będą, a tłumaczenie wszystkiego "bo mamy kryzys" jest formą wymówki.
- rośnie cena paliw - bo mamy kryzys, a nie zarabiamy na akcyzie, nie nie
- nie ma podwyżek - bo mamy kryzys i wszyscy musimy ponieść jego konsekwencje, nie żeby firma oszczędzała i korzystała z sytuacji, broń Boże
- euro podskoczyło, to wszystko przez kryzys, a nie przez spekulacje - a skąd!
- co tam słychać pani Nowak? ach, ten kryzys pani Kowalska, wie pani, coraz gorzej.... tragedia...

ileż można tego słuchać?? słuchać i powtarzać??
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 21:44   #63
MalinowaJulia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 185
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Musisz być bardzo sfrustrowaną osobą, że takimi rzeczami się zajmujesz i taka agresja z Ciebie bije. Nie znam ludzi szczęśliwych, zadowolonych z życia, którzy takie teorie głoszą z takim charakterystycznym zawzięciem. Ale swoją drogą, tylko pozazdrościć ludziom, którzy mają w życiu czas i ochotę zajmować się teoriami spiskowymi jak to w Smoleńsku nam prezydenta Rosjanie zabili Bo politykom pokroju Macierewicza się nie dziwię, tym żyją i z tego żyją od lat, ale że normalny zjadacz chleba zaśmieca sobie umysł podobnymi bredniami i z tego powodu uważa się za wielce przenikliwego znawcę życia i podnosi mu to ego, to już jest naprawdę chore. A najgorsze jest to, że na starość się pogłebia i stąd prosta droga do psychiatryka. I radziłabym się zając czymś bardziej konstruktywnym i dającym radość przede wszystkim, a nie takimi wynurzeniami z mchu i paproci.
Tak się składa, że jestem bardzo szczęśliwą osobą , na pewno nie sfrustrowaną Nie wiesz, to nie oceniaj - nie wyciągaj wniosków ze swojego kosmosu Agresywna też nie jestem

A Smoleńsk mnie interesuje, bo :

-> od zawsze interesowało mnie lotnictwo
-> prawda jest ukrywana
-> zginęły dwie osoby, które znałam (jedna ze stewardess - chodziłyśmy do jednej szkoły, mieszałyśmy na przeciwko siebie. Ją co prawda znałam z widzenia typu 'cześć-cześć' . Drugą osobą jest ksiądz Jan Osiński, który służył w wojskowej parafii przez parę ładnych lat (garnizon Lotnisko) . Był to człowiek, który kochał zarówno religię , jak i wojsko. Niezwykle uśmiechnięty, bardzo mądrze opowiadał o życiu i kiedyś obiecał, że udzieli mi ślubu.

Także jak widzisz dla mnie nie zginęli zwykli ludzie, których tylko znałam z TV. Jakby zginął ktoś kogo lubiłaś i podziwiałaś za pasję (w moim przypadku ksiądz Jan Osiński), to na pewno chciałabyś się dowiedzieć prawdy, a nie słuchała tylko bredni i wciskania kitu.
MalinowaJulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 21:51   #64
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez MalinowaJulia Pokaż wiadomość
Także jak widzisz dla mnie nie zginęli zwykli ludzie, których tylko znałam z TV. Jakby zginął ktoś kogo lubiłaś i podziwiałaś za pasję (w moim przypadku ksiądz Jan Osiński), to na pewno chciałabyś się dowiedzieć prawdy, a nie słuchała tylko bredni i wciskania kitu.
A co to dla PRAWDY ma za znaczenie, czy ginie pan X czy sąsiadka z naprzeciwka

Problem jest jednak w tym, że Ty i Tobie podobni macie swoją "prawdę" i żadna inna prawda was nie przekona. Więc co to za "prawda", jak szukasz dowodów tylko własne założenia, żadnych innych nie przyjmujesz. "Udowodnić" w taki sposób można wszystko, nawet największe absurdy i zawsze znajdą się ludzie, którzy w taką "prawdę" uwierzą.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 22:26   #65
MalinowaJulia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 185
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
A co to dla PRAWDY ma za znaczenie, czy ginie pan X czy sąsiadka z naprzeciwka

Problem jest jednak w tym, że Ty i Tobie podobni macie swoją "prawdę" i żadna inna prawda was nie przekona. Więc co to za "prawda", jak szukasz dowodów tylko własne założenia, żadnych innych nie przyjmujesz. "Udowodnić" w taki sposób można wszystko, nawet największe absurdy i zawsze znajdą się ludzie, którzy w taką "prawdę" uwierzą.
Oczywiście, że nie ważne kto ginie. Napisałam tylko, że tym bardziej ma to dla mnie znaczenie, że zginęły osoby, które znałam.

Jakbym miała SWOJĄ PRAWDĘ, to bym głosiła coś co nie ma potwierdzenia. A tak się składa, że wielu ekspertów powoli dochodzi do prawdy i faktycznego przebiegu lotu Tu-154 M 101 .
MalinowaJulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 23:24   #66
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Teorie spiskowe są po to, żeby ludzie je wyznający czuli się lepsi, mądrzejsi i bardziej oświeceni od reszty ciemnego ludu. Co zresztą widać nawet po tym wątku.

Mnie osobiście żal ludzi wierzących w jakieś smoleńskie zamachy i czerpiących z tego tytułu poczucie wyższości. Trzeba nie mieć chyba w życiu nic ciekawszego do roboty, żeby się ekscytować takimi teoriami i głosić je jak prawdę objawioną.
A mnie ciebie nie żal

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Życiem rządzi przypadek i okrutny los. Na katastrofy zazwyczaj składa się szereg elementów, a podstawową przyczyną jest zwykle błąd ludzki. bo jesteśmy tylko ludźmi, słabymi, omylnymi, często działającymi pod presją. Czas się z tym pogodzić, będzie sie łatwiej i mniej nerwowo żyło niektórym
o matko zaraz zejde ze śmichu .
Taa przypadkiem była piersza wojna światowa ,druga ,przypadkiem zginął
gen .Sikorski,przypadkiem jest zabójstwo Jacka Dębskiego, byłego ministra sportu,przypadkiem zginął były komendant główny policji Marek Papała i przypadkiem była katastrofa w Smoleńsku itd można wymieniać no proszę,proszę według ciebie to same przypadki.
Ciekawa jestem po co nam policja ,sądy ,prokuratura jeśli odrazu możemy z góry założyć że to przypadek


Cytat:
Musisz być bardzo sfrustrowaną osobą, że takimi rzeczami się zajmujesz i taka agresja z Ciebie bije. .
I najlepiej jest założyć że na pewno pisze to osoba sfrustowana

Cytat:
Nie znam ludzi szczęśliwych, zadowolonych z życia, którzy takie teorie głoszą z takim charakterystycznym zawzięciem
To jeszcze mało ludzi znasz

Najistotniejszym pożywieniem lemingów Tuskopopieraczy jest poprawność polityczna, dziwotwór powstały w środowisku lewicy, mający postać kalek, przez innych badaczy - macierzy, które służą jako pomoc w konfrontacji z rzeczywistością – odpowiednio zastosowane wytrychy słowne, by uruchomić "prawidłowe procesy myślowe", otworzyć szufladkę w mózgu i porównać z zawartością tam kumulowaną za pomocą wspomnianych mediów. W ten sposób lemingi uzyskuje odpowiedź bez zbędnego zagłębiania w temat i ma czas na spokojne skubanie trawki, bowiem temu zajęciu oddaje się z umiłowaniem – konsumpcji.


Jeżeli będziesz miała do powiedzenia coś konstruktywnego to zapraszamy a jeżeli nie to daj sobie spokój bo najlepiej prawią kazania ci, którzy nie wierzą w to, co mówią.


Cytat:
I radziłabym się zając czymś bardziej konstruktywnym i dającym radość przede wszystkim, a nie takimi wynurzeniami z mchu i paproci.
Tak zajmij się czymś może robótki na drutach to cię uspokoi i oczekujące dziecko skorzysta .
Ludzie nie chcą prawdy, oni chcą pewności i bezpieczeństwa. Wpisujesz się w ten cytat.

Edytowane przez siska81
Czas edycji: 2011-12-28 o 23:56
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 07:33   #67
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Łał, siska81, ale pocisnęłaś Z jakiego to oświeconego źródła znowu swe wynurzenia skopiowałaś? Współczuję Ci świata, w którym żyjesz, same spiski, poddańczy rząd zdrajdy Tuska, widać, że naprawdę konkretne dramaty przeżywasz, bo nawracasz od wielu miesięcy o tym na forum wizazu, w kółko to samo i jeszcze się nie zorientowałaś, że w śmieszność popadasz, zestawiając chociażby wojny światowe z katastrofą w Smoleńsku.

Jaki to paradoks swoją drogą, głosisz te swoje tajne prawdy o spisku i zamachu od długiego czasu i żyjesz, chyba z jakiegoś super tajnego bunkra nadajesz, że Cię jeszcze nie zlokalizowali i nie unicestwili

A mój znajomy, pilot kiedyś wojskowy, a teraz cywilny, z ogromnym doświadczeniem, wprost mówi, że katastrofa smoleńska to wina pilotów - żeby coś "konstruktywnego" było. Ani chybi agent Tuska i Rosjan z niego
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 09:32   #68
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość


Najistotniejszym pożywieniem lemingów Tuskopopieraczy jest poprawność polityczna, dziwotwór powstały w środowisku lewicy, mający postać kalek, przez innych badaczy - macierzy, które służą jako pomoc w konfrontacji z rzeczywistością – odpowiednio zastosowane wytrychy słowne, by uruchomić "prawidłowe procesy myślowe", otworzyć szufladkę w mózgu i porównać z zawartością tam kumulowaną za pomocą wspomnianych mediów. W ten sposób lemingi uzyskuje odpowiedź bez zbędnego zagłębiania w temat i ma czas na spokojne skubanie trawki, bowiem temu zajęciu oddaje się z umiłowaniem – konsumpcji.


Jeżeli będziesz miała do powiedzenia coś konstruktywnego to zapraszamy a jeżeli nie to daj sobie spokój bo najlepiej prawią kazania ci, którzy nie wierzą w to, co mówią.
Kultury jak widzę nadal Ci brak. I oczywiście wszyscy którzy są przeciw Tobie, popierają Tuska ... W kółko to samo




Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Łał, siska81, ale pocisnęłaś Z jakiego to oświeconego źródła znowu swe wynurzenia skopiowałaś? Współczuję Ci świata, w którym żyjesz, same spiski, poddańczy rząd zdrajdy Tuska, widać, że naprawdę konkretne dramaty przeżywasz, bo nawracasz od wielu miesięcy o tym na forum wizazu, w kółko to samo i jeszcze się nie zorientowałaś, że w śmieszność popadasz, zestawiając chociażby wojny światowe z katastrofą w Smoleńsku.

Jaki to paradoks swoją drogą, głosisz te swoje tajne prawdy o spisku i zamachu od długiego czasu i żyjesz, chyba z jakiegoś super tajnego bunkra nadajesz, że Cię jeszcze nie zlokalizowali i nie unicestwili

A mój znajomy, pilot kiedyś wojskowy, a teraz cywilny, z ogromnym doświadczeniem, wprost mówi, że katastrofa smoleńska to wina pilotów - żeby coś "konstruktywnego" było. Ani chybi agent Tuska i Rosjan z niego
Ona jest takim Wizażowym 'bojownikiem o prawdę' A Twój znajomy to wybacz, ale nie zna się/ latać uczył się w Rosji/ jest agentem Rosyjskim/ popiera Tuska.
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 09:58   #69
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
Następne dowody kto sprawuje władzę w naszej Ojczyźnie.
Cytat:
Wiadomość ta jest skrywana przed opinią publiczną w Polsce. Otóż burzy ona dotychczasowe badania naukowe w dziedzinie pochodzenia Słowian.Otóż najnowsze odkrycie przez genetyków polskiej haplogrupy R1a1a7 męskiego chromosomu Y- DNA, potwierdziło tylko głoszone od pokoleń z ojca na syna, prawdę o naszym wspólnym pochodzeniu z resztą Słowian. Okazało się bowiem, że Polacy zamieszkują swoją Ojczyznę od zawsze, od przeszło 10 tys. lat. Dotąd wmawiano fałszywe teorie, że wszyscy Słowianie pochodzą od Indoeuropejczyków (haplogrupa R1a1) przybywając do Europy ze Wschodu, a na ziemie polskie przybyli z ziem środkowej Ukrainy w V wieku naszej ery. Niemcy do tej pory uważają ziemie między Odrą a Dniestrem za germańskie, gdy tak naprawdę nie ma żadnej nacji germańskiej są tylko spokrewnieni z sobą osobnicy, a najlepszym przykładem jest Tusk, który mimo że studiował historię nie wie czy jego rodzina to Polacy czy Niemcy. Proponuję przebadać genetycznie wszystkich sprawujących władzę w Polsce funkcjonariuszy publicznych, zaczynając od Komorowskiego i Tuska a idąc dalej ministrów, posłów, senatorów, sędziów i prokuratorów. Polacy dowiedzą się wówczas jakich nacji osobnicy sprawują władzę w mojej ukochanej Ojczyźnie.
Czyli wg ciebie osoby, które nie mają polskich korzeni z dziada pradziada, nie są godni sprawowania władzy?
Myślę, że ten pan też powinien się przebadać. U lekarza specjalisty
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 10:06   #70
MalinowaJulia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 185
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Łał, siska81, ale pocisnęłaś Z jakiego to oświeconego źródła znowu swe wynurzenia skopiowałaś? Współczuję Ci świata, w którym żyjesz, same spiski, poddańczy rząd zdrajdy Tuska, widać, że naprawdę konkretne dramaty przeżywasz, bo nawracasz od wielu miesięcy o tym na forum wizazu, w kółko to samo i jeszcze się nie zorientowałaś, że w śmieszność popadasz, zestawiając chociażby wojny światowe z katastrofą w Smoleńsku.

Jaki to paradoks swoją drogą, głosisz te swoje tajne prawdy o spisku i zamachu od długiego czasu i żyjesz, chyba z jakiegoś super tajnego bunkra nadajesz, że Cię jeszcze nie zlokalizowali i nie unicestwili

A mój znajomy, pilot kiedyś wojskowy, a teraz cywilny, z ogromnym doświadczeniem, wprost mówi, że katastrofa smoleńska to wina pilotów - żeby coś "konstruktywnego" było. Ani chybi agent Tuska i Rosjan z niego
Buahahahahaha

Szkolił się na drzwiach od stodoły ?

Czyżby panienka vixen zgłosiła mnie do moderatora ?
Dziękuję hahahahah

A spisek to jest z głoszeniem bajki o brzozie i beczce

Edytowane przez MalinowaJulia
Czas edycji: 2011-12-29 o 10:10
MalinowaJulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 10:24   #71
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez Ejniacz Pokaż wiadomość
Kultury jak widzę nadal Ci brak. I oczywiście wszyscy którzy są przeciw Tobie, popierają Tuska ... W kółko to samo
Ona te podniosłe teksty kopiuje z jakichś źródeł tajemnych typu niezalezna.pl, gdzie zapewne cała redakcja siedzi w jeszcze bardziej supertajnym schronie w dżungli amazońskiej, żeby ich Tusk, Komorowski i Putin nie wyeliminowali



Cytat:
Napisane przez Ejniacz Pokaż wiadomość
Ona jest takim Wizażowym 'bojownikiem o prawdę' A Twój znajomy to wybacz, ale nie zna się/ latać uczył się w Rosji/ jest agentem Rosyjskim/ popiera Tuska.
Zapewne tak jest

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez MalinowaJulia Pokaż wiadomość
Buahahahahaha

Szkolił się na drzwiach od stodoły ?
Tak, przecież Twoi eksperci są lepsi od moich znajomych ekspertów, wiadomix. Normalnie dziwie, że Air Force One nie pilotują

Cytat:
Napisane przez MalinowaJulia Pokaż wiadomość
Czyżby panienka vixen zgłosiła mnie do moderatora ?
Dziękuję hahahahah
Błąd, to nie ja
Widać są inne osoby, które irytujesz swoimi nieprzyjemnymi tekstami, mnie raczej takie wywody bawią i żenują, szkoda pozbawiać się zabawy przez wciskane ZP.


Cytat:
Napisane przez MalinowaJulia Pokaż wiadomość
A spisek to jest z głoszeniem bajki o brzozie i beczce
No na pewno.
A jak to się stało, że Ty i inni głosiciele prawdy wciąż żyjecie, bo to mnie najbardziej intryguje.

Edytowane przez _vixen_
Czas edycji: 2011-12-29 o 10:26
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 10:33   #72
MalinowaJulia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 185
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ona te podniosłe teksty kopiuje z jakichś źródeł tajemnych typu niezalezna.pl, gdzie zapewne cała redakcja siedzi w jeszcze bardziej supertajnym schronie w dżungli amazońskiej, żeby ich Tusk, Komorowski i Putin nie wyeliminowali





Zapewne tak jest

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------



Tak, przecież Twoi eksperci są lepsi od moich znajomych ekspertów, wiadomix. Normalnie dziwie, że Air Force One nie pilotują



Błąd, to nie ja
Widać są inne osoby, które irytujesz swoimi nieprzyjemnymi tekstami, mnie raczej takie wywody bawią i żenują, szkoda pozbawiać się zabawy przez wciskane ZP.




No na pewno.
A jak to się stało, że Ty i inni głosiciele prawdy wciąż żyjecie, bo to mnie najbardziej intryguje.
Lata mi to i powiewa - kto zgłosił

Życzysz mi śmierci ?
Aaaa widzisz, skoro giną ludzie którzy potrafią głośno mówić o tym co się stało, to coś w tym jest. Są eliminowani, bo przeszkadzają w żenującej bajce 'brzoza i beczka' .

Edytowane przez MalinowaJulia
Czas edycji: 2011-12-29 o 10:34
MalinowaJulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 10:45   #73
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez MalinowaJulia Pokaż wiadomość
Życzysz mi śmierci ?
Aaaa widzisz, skoro giną ludzie którzy potrafią głośno mówić o tym co się stało, to coś w tym jest. Są eliminowani, bo przeszkadzają w żenującej bajce 'brzoza i beczka' .

OMG dziewczyno, nikt ci tutaj śmierci nie życzy, nie popadaj w paranoję.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 10:59   #74
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez MalinowaJulia Pokaż wiadomość
Lata mi to i powiewa - kto zgłosił
Akurat, właśnie dlatego o tym wspomniałaś, że Ci to zwisa i powiewa

Cytat:
Napisane przez MalinowaJulia Pokaż wiadomość
Życzysz mi śmierci ?
Aaaa widzisz, skoro giną ludzie którzy potrafią głośno mówić o tym co się stało, to coś w tym jest. Są eliminowani, bo przeszkadzają w żenującej bajce 'brzoza i beczka' .
Bron Boże, ja Ci smierci w wyniku eliminacji nie życzę, w końcu niezmiernie istotne jest, zeby tacy odważni i nieustraszeni głosiciele PRAWDY żyli jak najdłużej i mogli ciemny lud oświecać nawet na forum plotkowym wizazu. Wręcz przeciwnie, podziwiam za odwagę, bo skoro GINĄ LUDZIE, to narażasz się na ogromne niebezpieczeństwo pisząc PRAWDĘ o zamachu w Smoleńsku
Bo może być tak, że już jesteś na celowniku Tuska i Putina, tylko czekać aż slużby specjalne o 6.00 rano nalot na chałupę Ci zrobią
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 10:59   #75
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez MalinowaJulia Pokaż wiadomość
Lata mi to i powiewa - kto zgłosił

Życzysz mi śmierci ?
Aaaa widzisz, skoro giną ludzie którzy potrafią głośno mówić o tym co się stało, to coś w tym jest. Są eliminowani, bo przeszkadzają w żenującej bajce 'brzoza i beczka' .
Buahahahaha

Poważnie, przeceniasz się dziewczyno. A żenujące są jedynie Twoje wypowiedzi.
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 10:59   #76
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
OMG dziewczyno, nikt ci tutaj śmierci nie życzy, nie popadaj w paranoję.
Na niepopadanie w paranoję to już chyba lekko za późno, mam wrażenie
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 12:31   #77
MalinowaJulia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 185
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Chciałam zauważyć, że bardzo odbiegacie od tematu

A bije od was taka nienawiść, że hoho Tym jadem poprawiacie mi humor ;]

Ejniacz, vixen - żenujące to są wasze wpisy Nic nie wnosicie do wątku, naskakujecie, nie macie żadnej wiedzy nt. lotnictwa Z laikami nie będę dyskutowała Nie ma to najmniejszego sensu, bo rozmowa z kimś kto nic nie wie , a jednak się wypowiada, nie ma najmniejszego sensu
To tak jakby rozmawiać ze słupem soli ;]

Edytowane przez MalinowaJulia
Czas edycji: 2011-12-29 o 12:40
MalinowaJulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 12:39   #78
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez MalinowaJulia Pokaż wiadomość
A bije od was taka nienawiść, że hoho Tym jadem poprawiacie mi humor ;]

Oj kiepsko Ci wychodzi wciskanie nam jadu i nienawiści.
Niby do kogo i z jakiego powodu? To, że ktoś wierzy w zamach smoleński i że giną ludzie głoszący tzw. prawdę o nim, wzbudza mój śmiech i politowanie, bo takie odczucie wzbudzają ludzie pogrążeni w paranojach, a nie nienawiść, bo niby dlaczego

Nienawiść
do ludzi piszących głupoty w necie...kobieto , zastanów się co Ty wypisujesz, bo im dalej, tym gorzej.
Ja się takimi uczuciami - i paranojami - nie zatruwam i Tobie też radzę, dla własnego dobra, bo jak się zaczniesz w tym pogrążać, to niedługo będziesz sama w domu Radia Maryja słuchała dzień i noc, tłukła się z dziennikarzami z TVNu i nikt normalny z Tobą nie wytrzyma - a chyba widzisz, że ci ludzie szczęśliwi nie są w swoim świecie pełnym spisków i zamachów. Będzie się żyło lepiej. Wszystkim
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 12:44   #79
MalinowaJulia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 185
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość

Oj kiepsko Ci wychodzi wciskanie nam jadu i nienawiści.
Niby do kogo i z jakiego powodu? To, że ktoś wierzy w zamach smoleński i że giną ludzie głoszący tzw. prawdę o nim, wzbudza mój śmiech i politowanie, bo takie odczucie wzbudzają ludzie pogrążeni w paranojach, a nie nienawiść, bo niby dlaczego

Nienawiść
do ludzi piszących głupoty w necie...kobieto , zastanów się co Ty wypisujesz, bo im dalej, tym gorzej.
Ja się takimi uczuciami - i paranojami - nie zatruwam i Tobie też radzę, dla własnego dobra, bo jak się zaczniesz w tym pogrążać, to niedługo będziesz sama w domu Radia Maryja słuchała dzień i noc, tłukła się z dziennikarzami z TVNu i nikt normalny z Tobą nie wytrzyma - a chyba widzisz, że ci ludzie szczęśliwi nie są w swoim świecie pełnym spisków i zamachów. Będzie się żyło lepiej. Wszystkim


Żyj dalej w swoim światku
MalinowaJulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 12:55   #80
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez MalinowaJulia Pokaż wiadomość


Żyj dalej w swoim światku
Dziękuję, taki też mam zamiar zajmować się normalnym życiem normalnym ludzi, a nie jakimis bredniami paranoików. Ale pośmiać się zawsze można

Jakoś dziwnie wolę swój świat bez zamachu smoleńskiego, ginących głosicieli prawdy, spisków takich tam atrakcji i podniet dla znudzonych zjadaczy chleba spragnionych wrażeń jak z holiłudu.

Ale miłego odkrywania "prawdy" życzę i mam nadzieję, że służby specjalne już nie zainstalowały serii podsłuchów i programów szpiegowskich w Twoim profesjonalnie zakamuflowanym bunkrze, z którego za pomocą specjalnego tajnego łącza nadajesz w świat prawdę o zamachu w Smoleńsku, nie namierzają jakąs satelitą pozaziemską każdego Twojego kroku, kiedy idziesz na tajne zgromadzenie głosicieli prawdy smoleńskiej i Tusk Donald wilczym swym wzrokiem nie skazał już Twojej szlachetnie oświeconej osoby na ELIMINACJĘ
Bo uważaj, zamiast donosu do moderatora, ktoś doniesie na Ciebie do samego Putina, przyjdą panowie w czarnych kominiarkach, zamkną w gułagu jakimś specjalnym, każą wydać wszystkich znanych Ci ekspertów od prawdy o zamachu i dopiero będziesz miała Ja bym jednak radziła Ci usunąć wszelkie posty z tego wątku odsłaniajace prawdę o zamachu i ogólnie wygasić aktywność. Dla bezpieczeństwa własnego i innych wtajemniczonych
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:01   #81
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez MalinowaJulia Pokaż wiadomość


Żyj dalej w swoim światku
Pozwólmy jej żyć na innej planecie (planecie Tuskolant) bo jaki by się temat na forum nie pojawił to ona zawsze ma znajomych (teraz pilotów)bo to tak lepiej brzmi
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:04   #82
MalinowaJulia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 185
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Dziękuję, taki też mam zamiar zajmować się normalnym życiem normalnym ludzi, a nie jakimis bredniami paranoików. Ale pośmiać się zawsze można

Jakoś dziwnie wolę swój świat bez zamachu smoleńskiego, ginących głosicieli prawdy, spisków takich tam atrakcji i podniet dla znudzonych zjadaczy chleba spragnionych wrażeń jak z holiłudu.

Ale miłego odkrywania "prawdy" życzę i mam nadzieję, że służby specjalne już nie zainstalowały serii podsłuchów i programów szpiegowskich w Twoim profesjonalnie zakamuflowanym bunkrze, z którego za pomocą specjalnego tajnego łącza nadajesz w świat prawdę o zamachu w Smoleńsku, nie namierzają jakąs satelitą pozaziemską każdego Twojego kroku, kiedy idziesz na tajne zgromadzenie głosicieli prawdy smoleńskiej i Tusk Donald wilczym swym wzrokiem nie skazał już Twojej szlachetnie oświeconej osoby na ELIMINACJĘ
Bo uważaj, zamiast donosu do moderatora, ktoś doniesie na Ciebie do samego Putina, przyjdą panowie w czarnych kominiarkach, zamkną w gułagu jakimś specjalnym, każą wydać wszystkich znanych Ci ekspertów od prawdy o zamachu i dopiero będziesz miała Ja bym jednak radziła Ci usunąć wszelkie posty z tego wątku odsłaniajace prawdę o zamachu i ogólnie wygasić aktywność. Dla bezpieczeństwa własnego i innych wtajemniczonych
Idź w pokoju
MalinowaJulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:07   #83
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
Pozwólmy jej żyć na innej planecie (planecie Tuskolant) bo jaki by się temat na forum nie pojawił to ona zawsze ma znajomych (teraz pilotów)bo to tak lepiej brzmi
Widzisz, bo mnie ludzie bardzo lubią i dlatego mam paru znajomych, może dlatego, że nie straszę otoczenia swoimi paranojami i złym Donaldem Tuskiem przez którego dzieci się w nocy moczą

A tak w ogóle, to mam też znajomą, która jest psychologiem Tak tylko wspominam, póki za późno nie jest...

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez MalinowaJulia Pokaż wiadomość
Idź w pokoju
Ale ja czekam, aż znowu coś prawdziwego o zamachu i spisku napiszesz, bo mi ten wątek niesamowicie humor poprawił, taki cyrk odstawiacie, ludzie się z was śmieją, a wy tego nie widzicie ani trochę, tylko jeszcze większa zawziętość i to jest najlepsze
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:07   #84
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość

A tak w ogóle, to mam też znajomą, która jest psychologiem Tak tylko wspominam, póki za późno nie jest...
Leczysz się u niej?

Cytat:
Ale ja czekam, aż znowu coś prawdziwego o zamachu i spisku napiszesz, bo mi ten wątek niesamowicie humor
Cieszymy się

Edytowane przez siska81
Czas edycji: 2011-12-29 o 13:10
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:10   #85
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez siska81 Pokaż wiadomość
Leczysz się u niej
Zgadza się, bo kiedyś też obawiałam się o swoje życie, że mnie ktoś wyeliminuje za głoszenie prawdy o zamachu w Smoleńsku i zobacz jak podziałało, teraz jestem tępym i nieświadomym lemingiem z Tuskolandu i naprawdę lepiej mi się żyje, dlatego polecam, polecam...
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:12   #86
MalinowaJulia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 185
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Widzisz, bo mnie ludzie bardzo lubią i dlatego mam paru znajomych, może dlatego, że nie straszę otoczenia swoimi paranojami i złym Donaldem Tuskiem przez którego dzieci się w nocy moczą

A tak w ogóle, to mam też znajomą, która jest psychologiem Tak tylko wspominam, póki za późno nie jest...

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------



Ale ja czekam, aż znowu coś prawdziwego o zamachu i spisku napiszesz, bo mi ten wątek niesamowicie humor poprawił, taki cyrk odstawiacie, ludzie się z was śmieją, a wy tego nie widzicie ani trochę, tylko jeszcze większa zawziętość i to jest najlepsze
Ludzie to się śmieją z takich osób jakie ty reprezentujesz
Czyli uważasz (jak to sama stwierdziłaś) , że światem rządzi przypadek Proponuję wrócić do głębokiej podstawówki i sięgnąć po książkę od historii

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Zgadza się, bo kiedyś też obawiałam się o swoje życie, że mnie ktoś wyeliminuje za głoszenie prawdy o zamachu w Smoleńsku i zobacz jak podziałało, teraz jestem tępym i nieświadomym lemingiem z Tuskolandu i naprawdę lepiej mi się żyje, dlatego polecam, polecam...
Cieszę się
MalinowaJulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:17   #87
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez MalinowaJulia Pokaż wiadomość
Ludzie to się śmieją z takich osób jakie ty reprezentujesz
Ja się nawet cieszę z tego, że się śmieją ze mnie ludzie, którzy mają tendencję do wiary w spiski, zamachy, bo to bardzo dobrze świadczy o moim zdrowym rozsądku i dobrostanie psychicznym.


Cytat:
Napisane przez MalinowaJulia Pokaż wiadomość
Czyli uważasz (jak to sama stwierdziłaś) , że światem rządzi przypadek Proponuję wrócić do głębokiej podstawówki i sięgnąć po książkę od historii
No cóż, z historii to ja akurat maturę zdawałam i to bardzo dobrze
Życiem rządzi przypadek. Pewne wydarzenia mają swoje przyczyny, jak np. wojny, ale akurat na katastrofę smoleńską składa się zbiór niefortunnych zdarzeń począwszy od tak prozaicznych jak złe warunki atmosferyczne, a nie żaden spisek, w dodatku pozbawiony sensu, ładu i składu.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:18   #88
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Zgadza się, bo kiedyś też obawiałam się o swoje życie, że mnie ktoś wyeliminuje za głoszenie prawdy o zamachu w Smoleńsku i zobacz jak podziałało, teraz jestem tępym i nieświadomym lemingiem z Tuskolandu i naprawdę lepiej mi się żyje, dlatego polecam, polecam...

A wydzisz podpadlaś i wolisz siedzieć cicho ja jestem odważna (prawdziwy Polak ) i nie boje się zastraszania KonDonka
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:19   #89
MalinowaJulia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 185
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ja się nawet cieszę z tego, że się śmieją ze mnie ludzie, którzy mają tendencję do wiary w spiski, zamachy, bo to bardzo dobrze świadczy o moim zdrowym rozsądku i dobrostanie psychicznym.



No cóż, z historii to ja akurat maturę zdawałam i to bardzo dobrze
Życiem rządzi przypadek. Pewne wydarzenia mają swoje przyczyny, jak np. wojny, ale akurat na katastrofę smoleńską składa się zbiór niefortunnych zdarzeń począwszy od tak prozaicznych jak złe warunki atmosferyczne, a nie żaden spisek, w dodatku pozbawiony sensu, ładu i składu.
Taaaaaa
MalinowaJulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 13:22   #90
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Teorie spiskowe !!!

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość



No cóż, z historii to ja akurat maturę zdawałam i to bardzo dobrze
Życiem rządzi przypadek

Komorowski ,Tusk jest historykiem i popatrz nie wiedzą jakie mają korzenie .
Na twoim miejscu nie przyznawałabym się że mam akurat mature z historii.
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-12 15:36:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.