Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-01-31, 07:42   #241
wampa
Raczkowanie
 
Avatar wampa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolina muminków
Wiadomości: 204
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez angelkaa Pokaż wiadomość
jak za tą cenę to całkiem fajne ale ta http://allegro.pl/item899552291_kurt...nowdrop_l.html lepsza
za tą cene to ja kupiłam brugi z membrana 10000 oczywiscie w promocji w makro więc nie wiem czy taka fajna za taka cene
__________________
...wiosna już dorosła naboje ma w kieszeniach.. ;]
wampa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 12:29   #242
cierra
Raczkowanie
 
Avatar cierra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 375
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Bardzo pomocny wątek Ja wybieram się na narty w przyszły piątek, ale niestety nie mam kaski by kupić markową, dobrą odzież na ten, dodatkowo krótki, wypad dziś idę poszukać w lumpeksach jakiś spodni, bo jednak najważniejsze by tyłek nie przemoknął obym znalazła
__________________
od 10.02.2007 jesteśmy razem
od 04.03.2011 zaręczeni

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 17:54   #243
monika154
Raczkowanie
 
Avatar monika154
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 349
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Ja w sobotę wybieram się na obóz narciarski. Kupiłam już spodnie narciarskie w selgrosie w promocji 50 % taniej wyszło ok 60 zł
Kurtkę mam zwykłą zimówkę z diversa. Kask i gogle narciarskie będę miała z wypożyczalni tak jak narty i buty. Do kompletu brakuje mi tylko porządnych rękawiczek i podkolanówek możecie coś polecić (najlepiej po niewygórowanej cenie i w sklepie stacjonarnym)
z góry dziękuję
__________________

monika154 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 13:53   #244
LadyLeSs
Raczkowanie
 
Avatar LadyLeSs
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
GG do LadyLeSs
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Dziewczyny nie mam czasu czytać całego wątku, a bardzo potrebuję odpowiedzi. Otóż jak czeszecie włosy, jaką macie fryzurę pod kask ? Ja zawsze miałam rozpuszczone włosy (bo tak powinno być), ale w domu nie mogę ich rozczesać, są strasznie poplątane, a do tego wychodzą mi z pod kominiarki na twarz. Proszę o szybką odpowiedź
LadyLeSs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 17:56   #245
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

na moich włosach z tyłu zrobił się dosłownie kołtun którego nie mogłam za skarby rozczesać. Zawinęłam je więc i włożyłam pod gruby golf, w którym zawsze jeżdże

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

ja również ostatnio strasznie zmarzłam w pięcio palcowych. Dziś zamówiłam sobie takie z 1 palcem za namową doświadczonej narciarki, która twierdzi, że takie właśnie są najlepsze i baaardzo cieplutkie
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 15:37   #246
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez LadyLeSs Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie mam czasu czytać całego wątku, a bardzo potrebuję odpowiedzi. Otóż jak czeszecie włosy, jaką macie fryzurę pod kask ? Ja zawsze miałam rozpuszczone włosy (bo tak powinno być), ale w domu nie mogę ich rozczesać, są strasznie poplątane, a do tego wychodzą mi z pod kominiarki na twarz. Proszę o szybką odpowiedź
ja proponuję warkocz lub dwa świetnie się sprawdza i nie wygląda po zdjęciu kasku jak ufo
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 16:35   #247
BasiaNarciarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Najlepiej dwa! Włosy się łatwo rozczesują i jest czas, żeby poczytać i pośmiać sięhumor jest tak samo ważny jak fryzura nie zapominajcie o tym dziewczyny!
BasiaNarciarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 12:12   #248
LadyLeSs
Raczkowanie
 
Avatar LadyLeSs
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
GG do LadyLeSs
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Mimo, że nie zdążyłam przeczytać waszych wiadomości, ale zrobiłam właśnie warkocz. Po powrocie zero problemu z rozczesaniem
LadyLeSs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 12:15   #249
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez LadyLeSs Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie mam czasu czytać całego wątku, a bardzo potrebuję odpowiedzi. Otóż jak czeszecie włosy, jaką macie fryzurę pod kask ? Ja zawsze miałam rozpuszczone włosy (bo tak powinno być), ale w domu nie mogę ich rozczesać, są strasznie poplątane, a do tego wychodzą mi z pod kominiarki na twarz. Proszę o szybką odpowiedź
Dlaczego tak powinno być?

Ja miałam normalnego kucyka
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 15:31   #250
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Dziewczyny proszę o szybką pomoc W środę jadę na narty, już się zakupiłam w bieliznę termiczną, polarek i spodnie z Brugi
Powiedzcie mi czy koniecznie muszę jeszcze kupić kominiarkę czy opaska mi starczy?
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 06:56   #251
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

opaska? ja sobie nie wyobrażam bez czapki. Ostatnio miałam pecha i jeden dzień załapałam się na temperaturę minus 20. Wtedy można sprawdzić nie tylko jakość czapek ale i kurtek
Jeśli jeździsz w kasku to albo bez niczego albo kominiarka, ale to zależy od kasku
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 10:43   #252
malvin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 266
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

to zależy od pogody - ja kiedyś jeździłam do południa i świeciło słońce było strasznie ciepło w mojej czapce ale bez w uszy za zimno.. Wtedy właśnie przydałaby się opaska [chociaż ja zabieram już teraz nauszniki na taki wypadek]. Ale czapkę najlepiej jakąś grubszą trzeba mieć przy sobie.

Edytowane przez malvin
Czas edycji: 2010-02-16 o 10:46
malvin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 10:48   #253
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Wyobrażasz sobie jeżdzić na nartach w opasce jak śnieg pada??
Przemoczone włosy gwarantowane.
Albo jak jest -10 C....w takiej temperaturze nawet gruba czapka nie pomaga. Wtedy potrzebna i czapka i kaptur i kominiarka na raz.

Opaska jest OK na piękną, słoneczną pogodę, z temperaturą bliską zera

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2010-02-16 o 10:50
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 12:15   #254
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Wyobrażasz sobie jeżdzić na nartach w opasce jak śnieg pada??
Przemoczone włosy gwarantowane.
Albo jak jest -10 C....w takiej temperaturze nawet gruba czapka nie pomaga. Wtedy potrzebna i czapka i kaptur i kominiarka na raz.

Opaska jest OK na piękną, słoneczną pogodę, z temperaturą bliską zera
No właśnie takowa pogoda jest w najbliższych dniach, słoneczna i bliska zera temp. I ja jadę tylko na 2 dni do Wieżycy Dzięki dziewczyny za odpowiedzi
A i jeszcze jedno pytanko...w sprawie gogli Jakie są najlepsze?
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 13:21   #255
malvin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 266
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Albo jak jest -10 C....w takiej temperaturze nawet gruba czapka nie pomaga. Wtedy potrzebna i czapka i kaptur i kominiarka na raz.
nie zgodze się - zależy od czapki, ja jeździłam przy -15 i mi było ciepło, miałam taką bardzo grubą która ma dorabiane takie coś zasłaniające uszy i można to coś zapiąć pod brodą na rzep [wtedy część twarzy też jest osłonięta], żaden kaptur ani inne wynalazki nie były potrzebne - polecam na narty taką bo w zwykłych czapkach jakie nosze na co dzień też marzłam gdy było chłodniej a ta sprawdza się świetnie
malvin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 14:18   #256
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dlaczego tak powinno być?

Ja miałam normalnego kucyka
Ponawiam pytanie

czy moze chodzi o bezpieczenstwo w przypadku upadku?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 14:33   #257
malvin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 266
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie

czy moze chodzi o bezpieczenstwo w przypadku upadku?
jeśli to prawda to moim skromnym zdaniem chodzi o to że jak upadniesz to uderzenie powinno być rozłożone równomiernie na całą głowę a jak masz kucyka i gumkę to ona tak jakby klinuje się między kaskiem a głową i zmniejsza amortyzację [bo jest to sztywne miejsce] + obciążenie od uderzenia kumuluje się w tym miejscu zamiast na całą powierzchnię głowy [nie wiem tak na chłopski rozum to widzę]. Jeśli to ten powód uważam że nisko zrobiony kucyk a najlepiej warkocz będzie odpowiedni
malvin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 14:36   #258
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez malvin Pokaż wiadomość
jeśli to prawda to moim skromnym zdaniem chodzi o to że jak upadniesz to uderzenie powinno być rozłożone równomiernie na całą głowę a jak masz kucyka i gumkę to ona tak jakby klinuje się między kaskiem a głową i zmniejsza amortyzację [bo jest to sztywne miejsce] + obciążenie od uderzenia kumuluje się w tym miejscu zamiast na całą powierzchnię głowy [nie wiem tak na chłopski rozum to widzę]. Jeśli to ten powód uważam że nisko zrobiony kucyk a najlepiej warkocz będzie odpowiedni
A jeśli nie ma się kasku?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 14:53   #259
malvin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 266
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A jeśli nie ma się kasku?
oj przeczytałam poprzedni post i tam było o kasku.. no jeśli jeździsz w czapce to działa to podobnie bo jeśli upadniesz na tył głowy to uderzenie 'skumuluje' sie na tym wystającym miejscu w którym włosy sa związane gumką zamiast na całą powierzchnię głowy, myslę że nie są to jakies duże różnice. Ja osobiście jeźdżę w 1 lub 2 warkoczach najczęściej, bo w kucyku wosy się plątają [mam b. długie] a rozpuszczone lecą mi do oczu.
malvin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 15:01   #260
malvin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 266
Dot.: Jak sie ubierać na narty/deskę? Początkująca

Cytat:
Napisane przez malvin Pokaż wiadomość
nie zgodze się - zależy od czapki, ja jeździłam przy -15 i mi było ciepło, miałam taką bardzo grubą która ma dorabiane takie coś zasłaniające uszy i można to coś zapiąć pod brodą na rzep [wtedy część twarzy też jest osłonięta], żaden kaptur ani inne wynalazki nie były potrzebne - polecam na narty taką bo w zwykłych czapkach jakie nosze na co dzień też marzłam gdy było chłodniej a ta sprawdza się świetnie
dodaję fotki tej mojej czapy jest polarowo-wełniana [2 warstwy] kupiłam ją na jednym ze straganów przy ul.Grodzkiej w KRK za jakieś 30zł ze 2 lata temu.

P.S. Odkryłam ostatnio świetne rękawiczki narciarskie. Kupiłam je po promocji za 39zł! Mieli kilka ładnych wzorów tylko niestety z rozmiarami gorzej bo już wyprzedane były więc S jedne znalazłam. Wyglądają całkiem profesjonalnie mają 2 rodzaje ściągaczy i takie dosyć zgrabne są Dzisiaj pod wieczór idę na stok to wypróbuję i dam recenzję, fotkę i szczegóły Pisze o tym bo 2 dni wcześniej prawie kupiłam salomony za 150zł które były 2 razy brzydsze i lekko za duże [temu się nie zdecydowałam, bo nie o wygląd akurat mi chodziło].

Edytowane przez malvin
Czas edycji: 2010-02-16 o 15:07
malvin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 09:43   #261
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: Strój narciarski

Po raz pierwszy tej zimy wybieram się w góry na narty, tzn. mam zamiar się uczyc jeździć.Poradźcie jak niedrogo skompletować w miarę dobry strój (kurtka, buty, spodnie bielizna) narciarza, jakie parametry, jakie materiały, jakie firmy. Z góry wam dziękujęza info.
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 14:18   #262
kaszkasz
Rozeznanie
 
Avatar kaszkasz
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: z 2go piętra
Wiadomości: 640
GG do kaszkasz
Dot.: Strój narciarski

witam

ja w temacie laik i po co innego tu zajrzałam

jak narozrabiam to krzyczcie

ale ... mam do sprzedania fajna męską kurtkę na narty lub snowboard firmy groovstar nz - ZA GROSZE (mniej niż połowa wartości w sklepie) - z kolekcji 2009/2010 , nowa, XL

gdyby ktoś był zainteresowany dajcie znać na priv
__________________
[...]
twoje blizny są twoją siłą

-------------------
kaszkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 14:45   #263
jakaja666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Strój narciarski

Warto robić zakupy na wyprzedażach na koniec sezonu. Wtedy co prawda nie ma takiego wyboru ale można kupić fajne ciuchy za małą cenę. Ja tak kupiłam w zeszłym roku spodnie i kurtkę na snowboard. Kurtka jest świetna też do jeansów na codzień, więc zakupy uważam za udane, zwłaszcza, że naprawdę niewiele zapłaciłam.
__________________
www.happyski.pl narty nowe i używane
jakaja666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 11:28   #264
Rokoszka
Raczkowanie
 
Avatar Rokoszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 114
Dot.: Strój narciarski

Ja niestety kupiłam na początku sezonu, a mama ostatnio pochwalił mi się, że kupiła spodnie dokładnie takie jak moje o połowę tańsze, wrrr, no mogła mi tego oszczędzić.
Rokoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 00:47   #265
magell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Strój narciarski

drogie Panie! jestem zrozpaczona! za 2 tygodnie mam jechać na deskę, a nie mam kurtki
niestety nie mam kiedy i jak chodzić po sklepach. koleżanka z pracy wspominała, że są przeceny teraz.. polecicie mi coś?
magell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 22:39   #266
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Strój narciarski

Dziewczyny, nie wiedziałam gdzie mogłabym zadać to pytanie, więc zadaję tu Czy kurtki snowboardowe są ciepłe? Chciałabym kupić sobie taką, ale na codzień, bo jestem strasznym zmarzluchem, ale nie wiem czy one są przystosowane do takieg użytkowania? Wiem, że są oddychające, są dobre na narty, ale wiadomo, że w takim ruchu człowiek tak nie marznie więc nie wiem jak ciepłe z założenia są te kurtki. Cieplejsze niż zwykła kurtka zimowa? Trochę zamotałam
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 22:58   #267
gorzkawa
Wtajemniczenie
 
Avatar gorzkawa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 2 158
Dot.: Strój narciarski

ever-dream wg mnie taka kurtka nie jest cieplejsza od zwykłej zimowej. Jej głównym zadaniem jest oddychalność - odprowadzanie wilgoci ciała na zewnątrz oraz nieprzemakalność.
Kurtki takie są zazwyczaj lżejsze od zimówek i ich funkcją nie jest dawanie ciepła, gdyż na stoku takie zadanie ma spełniać odpowiednia bielizna i polarek.

Na stokach bywają cieplejsze dni, wtedy pod kurtkę wystarczy tylko koszulka, gdyby kurtka dawała takie ciepło jak zwykła zimowa to przy intensywnym ruchu (jaki towarzyszy snowboardzistom i narciarzom) można by się w takie kurcie ugotować

także jeżeli jesteś zmarzluchem to taka kurtka sprawdzi się tylko z grubym wełnianym swetrzyskiem bo sama w sobie raczej dużego ciepła nie da..
__________________
24.06.2011 - yes..

wymiana książek


wymiana kosmetyków


wymiana szafa
gorzkawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 10:03   #268
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Strój narciarski

Cytat:
Napisane przez gorzkawa Pokaż wiadomość
ever-dream wg mnie taka kurtka nie jest cieplejsza od zwykłej zimowej. Jej głównym zadaniem jest oddychalność - odprowadzanie wilgoci ciała na zewnątrz oraz nieprzemakalność.
Kurtki takie są zazwyczaj lżejsze od zimówek i ich funkcją nie jest dawanie ciepła, gdyż na stoku takie zadanie ma spełniać odpowiednia bielizna i polarek.

Na stokach bywają cieplejsze dni, wtedy pod kurtkę wystarczy tylko koszulka, gdyby kurtka dawała takie ciepło jak zwykła zimowa to przy intensywnym ruchu (jaki towarzyszy snowboardzistom i narciarzom) można by się w takie kurcie ugotować

także jeżeli jesteś zmarzluchem to taka kurtka sprawdzi się tylko z grubym wełnianym swetrzyskiem bo sama w sobie raczej dużego ciepła nie da..
No trudno, poszukam innej Dziękuje bardzo za odpowiedź
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 08:58   #269
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Strój narciarski

Cytat:
Napisane przez tola150 Pokaż wiadomość
Może podłączę się do tematu. W tym roku jadę z chłopakiem do Zakopca na kilka dni i chcielibyśmy oboje pierwszy raz w życiu stanąć na nartach i choć na oślej łączce sobie pośmigać. I tu zaczynają się schody.. Narty owszem, mogę sobie wypożyczyć, ale skąd mam wziąść odpowiedni strój na początek, który nie będzie kosztował mojego całego studenckiego budrzetu? Jaki ma być ten strój? A jeszcze o nartach? jakie mają być (170 cm wzrostu, 67kg). Pozatym, to pewnie głupie pytanie, ale czy przez te 7 dni w górch zdążę chociaz jako tako opanować podstawy jazdy? Co powinnam jeszcze wiedziec zaczynając swoją przygodę z nartami? Po prostu chcę spróbować jazdy na nartach , bez całkowitego pozbywania się oszczędności
Ja mam kurtkę i spodnie campusa, ale dałam za nie coś około 300 zł. Ale kiedyś przypadkiem wstąpiłam do secend handu i kupiłam nowe spodnie narciarskie ( z metkami) za 80 zł polecam się przejśc .
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 07:09   #270
13latka
Raczkowanie
 
Avatar 13latka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 105
Dot.: Strój narciarski

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiedziałam gdzie mogłabym zadać to pytanie, więc zadaję tu Czy kurtki snowboardowe są ciepłe? Chciałabym kupić sobie taką, ale na codzień, bo jestem strasznym zmarzluchem, ale nie wiem czy one są przystosowane do takieg użytkowania? Wiem, że są oddychające, są dobre na narty, ale wiadomo, że w takim ruchu człowiek tak nie marznie więc nie wiem jak ciepłe z założenia są te kurtki. Cieplejsze niż zwykła kurtka zimowa? Trochę zamotałam
Co wy gadacie ?
Ja mam kurtkę snowboardową, wygląda na taką na jesień, a gdy przychodzi mroźna zima - jest jak dwie zwykle narciarskie nałożone na siebie ..

Ja się przyzwyczaiłam do naszych polskich zim i nie za dużo będę jeździć w kurtce, ponieważ ubieram się na cebulkę
Czapka, rękawiczki no i reszta ..
Wystarczy mi ;
- wygodny podkoszulek
- bluzka z długim rękawem
- bluza zakładana przez głowę z kapturem

Jak jest naprawdę zimno to zakładam kurtkę ;d
13latka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-08 09:33:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.