NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-22, 12:55   #181
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: nie mogę schudnąć, ale też nie mogę jeść, dlaczego?

Cytat:
Napisane przez ekstradyska Pokaż wiadomość
wez wpiz ten jadłopspis na watek "nasze codzienne jadlospisy) to zostaniesz wysłana na "krzywe zwierciadło" jako osoba chora na anoreksje
prawda jest taka że na diecie dunkana waga szybko zleciała, teraz sie cos porobiło i basta
Jasne, że jadłospis nadaje się na KZ, jednak gdyby metabolizm był ok dziewczyna chudłaby w szybkim tempie.
Jednak jeśli tak się nie dzieję, to jednak metabolizm jest rozregulowany.
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 21:59   #182
Junx
Raczkowanie
 
Avatar Junx
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 144
Dot.: Nie mogę schudnąć!!!

Odświeżam wątek, żeby nie zakładać nowego.
W zeszłym roku odchudzałam się Dukanem - spadło mi w sumie 7 kg. Od tamtej pory nic nie drgnęło. Waga zatrzymała się między 62 i 60 i codziennie się waha to w górę, to w dół.
Staram się jeść rozsądnie, dużo wody i warzywa. Mój przykładowy jadłospis:
I Ś ok. 6:30: herbata, kawa z mlekiem bez cukru, 2 kromki chleba razowego z masłem, wędliną/twarożkiem/serem light, pomidor/ogórek
II Ś ok 9:30: kawa z mlekiem bez cukru, jogurt lub kanapka z ciemnego chleba
O ok. 14-15: udo z kurczaka/ porcja świeżej ryby pieczone w folii bez tłuszczu, 2 ziemniaki lub trochę razowego makaronu, warzywa na patelnię duszone na parze
P ok 16-17: 2 owoce lub jogurt z muesli
K ok 19-20: wafle ryżowe lub chrupkie bez niczego.
Raz w tygodniu chodzę na łyżwy, codziennie spaceruję (dość szybko) ok. 45 min., dwa razy w tygodniu chodzę na rolletic.
Co robię nie tak?
__________________

Junx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 22:46   #183
Krzysztof_sc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 18
Jak schudnąć?

Witam, nazywam się Krzysztof.
Mój problem polega na tym, że nie długo kończę szkołę i chciałbym iść na Strażnika Miejskiego, (od 21 lat), mam 20, więc dopiero w lutym, prawie za rok. Ale problemem jest moja waga. Ważę 106 kg a wzrost 187 cm. Więc mam te 30 kg nadwagi. Nie to że jestem gruby jak świnia i siedzę jak grubas w fotelu, lubię pływać, wariować na rowerze, a czasami jechać w góry, jak jest ciepło i mam wolne. Ale coś to mało daje. Wyczytałem już wszystkie wymagania kwalifikacyjne, no i jest tam egzamin sprawnościowy (na Policjanta jest trochę cięższy według mnie), prawdopodobne wszystko bym przeszedł ale jest coś co bym nie mógł zrobić, podciąganie się na drążku powyżej brody. W szkole takie coś miałem i nie dałem rady zrobić, bo jestem za ciężki. Jak zrzucić te kilogramy do mojego poziomu stabilnego?
Krzysztof_sc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 00:28   #184
Edo_ergo_sum
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zamość, Irl
Wiadomości: 1 034
GG do Edo_ergo_sum
Dot.: Jak schudnąć?

Cytat:
Napisane przez Krzysztof_sc Pokaż wiadomość
Witam, nazywam się Krzysztof.
Mój problem polega na tym, że nie długo kończę szkołę i chciałbym iść na Strażnika Miejskiego, (od 21 lat), mam 20, więc dopiero w lutym, prawie za rok. Ale problemem jest moja waga. Ważę 106 kg a wzrost 187 cm. Więc mam te 30 kg nadwagi. Nie to że jestem gruby jak świnia i siedzę jak grubas w fotelu, lubię pływać, wariować na rowerze, a czasami jechać w góry, jak jest ciepło i mam wolne. Ale coś to mało daje. Wyczytałem już wszystkie wymagania kwalifikacyjne, no i jest tam egzamin sprawnościowy (na Policjanta jest trochę cięższy według mnie), prawdopodobne wszystko bym przeszedł ale jest coś co bym nie mógł zrobić, podciąganie się na drążku powyżej brody. W szkole takie coś miałem i nie dałem rady zrobić, bo jestem za ciężki. Jak zrzucić te kilogramy do mojego poziomu stabilnego?
Takie nasuwa mi się pytanie, dlaczego piszesz na tym forum?
Wstydzisz się napisać na forum typowym dla mężczyzn? Bo ktoś Cie "sponiewiera" z powodu wyboru zawodu? Dlaczego zdecydowałeś się napisać o próbie zdobycia mundurowego zawodu? Wiesz że Kobiety "kręcą" mundury?
Oczywiście nie odp na te pytania, lekko się napiłem stąd ta "napinka".

Osobiście polecam zastanowienie się nad wybranym zawodem( z powodów moralnych)

Co do wagi: Zapoznaj się z tym jak tyjemy i jak tracimy wagę teoretycznie. Zweryfikuj swój jadłospis pod tym względem i wprowadź zmiany.
Oczywista oczywistość że jak zgubisz wagę będzie Ci łatwiej wykonywać ćwiczenia z własnym ciężarem ciała, jak np. podciąganie do brody.

Pozdrawiam.
Edo_ergo_sum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 09:34   #185
Krzysztof_sc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 18
Dot.: Jak schudnąć?

Czemu piszę na tym forum ? Bo kobiety wiedzą lepiej w sprawie odchudzania.
Czemu ten zawód, zawsze przestrzegam przepisów, prawa, lubię pracować w terenie, a najlepiej w nocy. A tak pracują właśnie Policjanci i Straż Miejska po średniej szkole. Chciałbym na kotrolera BHP, Jakości, ale z tym znowu potrzebne studia. A z nauką nie za dobrze mi idzie.
Pomoże ktoś?
Krzysztof_sc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 15:44   #186
chocolattemonster
Raczkowanie
 
Avatar chocolattemonster
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 293
Dot.: Jak schudnąć?

tak jak pisał kolega wyżej zapoznaj się z zasadami i zastosuj do nich, jest specjalny wątek gdzie znajdziesz przykładowe jadłospisy na redukcję skąd możesz wziąć pomysły na posiłki ;d poza tym trening, trening i jeszcze raz trening ;d na spalanie dobre aeroby, czyli jakieś bieganie, rower, pływanie. ważne żeby regularnie np. 3-4 razy w tygodniu. poza tym dołączyłabym jakieś 2 h siłowni w tygodniu żeby wzmocnić mięśnie rąk (na pewno pomoże przy podciąganiu się).
__________________
53>52>51>50>49>48>47>46>45
chocolattemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 23:45   #187
morelka37
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 85
Dot.: Jak schudnąć?

Jak schudnąć proste nie opychać się słodyczami i mięsem przeżucić na wegetarianizm najlepiej,zostać jaroszem
morelka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 05:19   #188
Edo_ergo_sum
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zamość, Irl
Wiadomości: 1 034
GG do Edo_ergo_sum
Dot.: Jak schudnąć?

Cytat:
Napisane przez morelka37 Pokaż wiadomość
Jak schudnąć proste nie opychać się słodyczami i mięsem przeżucić na wegetarianizm najlepiej,zostać jaroszem
Edo_ergo_sum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 13:52   #189
chocolattemonster
Raczkowanie
 
Avatar chocolattemonster
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 293
Dot.: Jak schudnąć?

Cytat:
Napisane przez morelka37 Pokaż wiadomość
Jak schudnąć proste nie opychać się słodyczami i mięsem przeżucić na wegetarianizm najlepiej,zostać jaroszem
diety wegetariańskiej bym nie polecała, ponieważ jest ona dosyć trudna. trzeba być obeznanym żeby dostarczyć organizmowi wszystkie aminokwasy
__________________
53>52>51>50>49>48>47>46>45
chocolattemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 15:20   #190
morelka37
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 85
Dot.: Jak schudnąć?

Cytat:
Napisane przez chocolattemonster Pokaż wiadomość
diety wegetariańskiej bym nie polecała, ponieważ jest ona dosyć trudna. trzeba być obeznanym żeby dostarczyć organizmowi wszystkie aminokwasy
Jarosze są szczupli czyż nie ,widziałaś grubego jarosza bo ja nie
morelka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 15:32   #191
Edo_ergo_sum
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zamość, Irl
Wiadomości: 1 034
GG do Edo_ergo_sum
Dot.: Jak schudnąć?

Chocollate, nawet nie wchodź w dyskusję z tą osobą. Kolejny fanatyk wage, było już tu paru takich.
Edo_ergo_sum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 15:40   #192
morelka37
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 85
Dot.: Jak schudnąć?

Cytat:
Napisane przez Edo_ergo_sum Pokaż wiadomość
Chocollate, nawet nie wchodź w dyskusję z tą osobą. Kolejny fanatyk wage, było już tu paru takich.
Ja nie fanatyk tylko znawca życiowy
morelka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 15:49   #193
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Jak schudnąć?

Cytat:
Napisane przez morelka37 Pokaż wiadomość
Jarosze są szczupli czyż nie ,widziałaś grubego jarosza bo ja nie
taaaaaa, to się nazywa błąd złożenia.
nie znam żadnego Polaka, który nie jest katolikiem, więc wszyscy Polacy są katolikami...
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 17:26   #194
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: Jak schudnąć?

Morelka, taki z ciebie znawca zyciowy, ze za te swoje mądrości aż dostałaś ostrzezenie.

Krzysztof, moze masz po prostu wolny metabolizm, postaraj się ( oprócz ruchu) zwracać uwagę na posiłki by były zbilansowane i pełnowartościowe, żeby Twój organizm nie musiał magazynować zapasów na czarną godzinę.
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 19:46   #195
Krzysztof_sc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 18
Dot.: Jak schudnąć?

Aeroby? Co ja mam iść na aerobik? Na siłownie, jeszcze pójdę.
A gdybym zrezygnował z tego mięsa i zamiast tego brał tabletki np. Centrum, dało by to coś, bo z tego co wiem to Wegetarianie mają niedobór żelaza, który jest m.in w mięsie? Dobra dzięki.
A jeszcze jest jedna sprawa słyszałem że kolację można jeść najpóźniej do godziny 19:00, a potem aż do rana już nic. Prawda to jest?
Krzysztof_sc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 19:59   #196
morelka37
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 85
Dot.: Jak schudnąć?

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Morelka, taki z ciebie znawca zyciowy, ze za te swoje mądrości aż dostałaś ostrzezenie.

Krzysztof, moze masz po prostu wolny metabolizm, postaraj się ( oprócz ruchu) zwracać uwagę na posiłki by były zbilansowane i pełnowartościowe, żeby Twój organizm nie musiał magazynować zapasów na czarną godzinę.
No bo to twoja sprawka jest pewno ,a ost cóż nic takiego nie jest ,jestem widoczna i tyle a pisze dalej .Czym się przejmować to nie koniec świata jest .Nie wiedziałam ze tak szybko mnie powita ktoś ostem ,przynajmniej jakaś nagroda a ty nic nie masz
morelka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 19:59   #197
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: Jak schudnąć?

Cytat:
Napisane przez Krzysztof_sc Pokaż wiadomość
(...)
A jeszcze jest jedna sprawa słyszałem że kolację można jeść najpóźniej do godziny 19:00, a potem aż do rana już nic. Prawda to jest?
Mit. Kolacje je się ok. 3 godziny przed snem.
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 20:17   #198
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: Jak schudnąć?

Krzysztof, aeroby to nie jest dla Ciebie propozycja aerobiku, bo aeroby to też rower, bieganie, szybki chód,steper, cross trainer itd... One pomagają spalac tkankę tłuszczową.
Żadne tabletki nie zastąpią Ci prawdziwego mięsa, a już na pewno białka z tego mięsa.
Mgiełka dobrze radzi. Jeśli chodzisz spac np.o 1 w nocy to możesz sobie spokojnie zjesc kolację np. o 22 a nawet 23.
Morelka, tak, to moja sprawka i zapewniam, ze przy kolejnej Twojej głupiej radzie znów Cię zgłoszę, bo wprowadzasz ludzi w błąd i sama nie wiesz, ze możesz komuś zaszkodzić. Mam nadzieję, że albo będziesz rozsądniejsza albo pożegnasz forum.
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 21:20   #199
morelka37
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 85
Dot.: Jak schudnąć?

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Krzysztof, aeroby to nie jest dla Ciebie propozycja aerobiku, bo aeroby to też rower, bieganie, szybki chód,steper, cross trainer itd... One pomagają spalac tkankę tłuszczową.
Żadne tabletki nie zastąpią Ci prawdziwego mięsa, a już na pewno białka z tego mięsa.
Mgiełka dobrze radzi. Jeśli chodzisz spac np.o 1 w nocy to możesz sobie spokojnie zjesc kolację np. o 22 a nawet 23.
Morelka, tak, to moja sprawka i zapewniam, ze przy kolejnej Twojej głupiej radzie znów Cię zgłoszę, bo wprowadzasz ludzi w błąd i sama nie wiesz, ze możesz komuś zaszkodzić. Mam nadzieję, że albo będziesz rozsądniejsza albo pożegnasz forum.
A se zgłaszaj ,ja też cię zgłoszę bo piszesz nie na temat,bzdury czasem wypisujesz i tyle a z moich rad nie musisz korzystać .
Inni moze skorzystaja jak będą chcieli nie ma przymusu.
morelka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 21:30   #200
Edo_ergo_sum
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zamość, Irl
Wiadomości: 1 034
GG do Edo_ergo_sum
Dot.: Jak schudnąć?

Don't feed the troll
Edo_ergo_sum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 23:05   #201
morelka37
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 85
Dot.: Jak schudnąć?

Cytat:
Napisane przez Edo_ergo_sum Pokaż wiadomość
Don't feed the troll
Jaki troll ja nie troll tylko użytkownik jest,który radzi się i rady daje
morelka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 09:19   #202
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Jak schudnąć?

Cytat:
Napisane przez morelka37 Pokaż wiadomość
Jaki troll ja nie troll tylko użytkownik jest,który radzi się i rady daje
Miej pewność, że udzielasz dobrych rad. Z kontekstu wynika, że radzisz bez potrzebnej wiedzy i możesz wprowadzać w błąd.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 10:18   #203
morelka37
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 85
Dot.: Jak schudnąć?

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Miej pewność, że udzielasz dobrych rad. Z kontekstu wynika, że radzisz bez potrzebnej wiedzy i możesz wprowadzać w błąd.
Jeśli na poczekaniu od razu dajecie osta nowemu użytkownikowi ,nie znając go wcale to znaczy że nie wielu u was zostanie i trzeba się od was ewakuować aby nie dostać bana.U was nie ma czegoś takiego jak upomnienie na pw .Z tego co dobrze zrozumiałam ktoś tu się dziecinnie poskarżył a sam pisze nie na temat i robi OT.Grozne to wasze forum ,raczej niespotykane.
morelka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 14:18   #204
Edo_ergo_sum
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zamość, Irl
Wiadomości: 1 034
GG do Edo_ergo_sum
Dot.: Jak schudnąć?

Cytat:
Napisane przez Krzysztof_sc Pokaż wiadomość
Aeroby? Co ja mam iść na aerobik? Na siłownie, jeszcze pójdę.
A gdybym zrezygnował z tego mięsa i zamiast tego brał tabletki np. Centrum, dało by to coś, bo z tego co wiem to Wegetarianie mają niedobór żelaza, który jest m.in w mięsie? Dobra dzięki.
A jeszcze jest jedna sprawa słyszałem że kolację można jeść najpóźniej do godziny 19:00, a potem aż do rana już nic. Prawda to jest?
Aeroby to ćwiczenia tlenowe jak biegi, rower, wiosła czy właśnie aerobik.
Z mięsa nie rezygnuj.
Edo_ergo_sum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 13:42   #205
Martynus91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Nie mogę schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez wierutna Pokaż wiadomość
Witam!
Pisze ponieważ pomimo usilnych starań nie moge schudnąć, pomimo ćwiczeń i diety.Zrezygnowałam ze słodyczy, nie jem po 18,ilośc kcal na dzień nie przekracza 1200. Jestem bardzo awktywna,ćwiczę w domu, jeżdże codziennie na rowerze. Mimo tego nie chudnę a wręcz przeciwnie, przytyłam w ciagu ostatnich 3 tyg,prawie 4kg! Liczę na jakieś rady i pomoc z Waszej strony.
Witam,
Jestem tutaj nowa i piszę, ponieważ mam podobny problem.Mam 20 lat.
W listopadzie 2010r. ważyłam 69kg przy wzroście 165cm. Zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne 'Yaz', zmniejszyłam posiłki, ograniczałam słodycze, nie jadłam po 18, ewentualnie jadłam czasami jakiś owoc(jabłko, pomarańcz) i do stycznia 2011r. schudłam do 63kg. Od tej pory zwiększyłam ilość brzuszków (ćwiczę na ławeczce do brzuszków Ab-King) i rano przed śniadaniem a także na wieczór po wszystkich posiłkach robię po 140brzuszków. Od początku marca ćwiczę również na steperze, stopniowo zwiększając częstotliwość i czas ćwiczeń do raz lub dwa dziennie po pół godziny, w miarę możliwości i do tego 5minut rozciągania po steperze. Od 24kwietnia poszerzyłam swoją aktywność fizyczną o spacery(2-3 razy dziennie po 20-30minut każdy spacer) , staram się to robić po każdym posiłku, a jem ich 3: śniadanie około godziny 10.00. obiad około godziny 13.00.-13.30. i kolacja, przed godziną 18. Mimo wszystko waga od stycznia do chwili obecnej jest ciągle ta sama. Mierzyłam się 2 miesiące temu i robię to regularnie do tej pory i co prawda wymiary mam mniejsze, na brzuszku zarysowane są mięsnie i widzę różnice, ale niejestem zadowolona ze swojej figury a dokładniej z części od pasa w dół Co robię zle?
Mam nadzieje, że choć troszkę pomożecie.
Pozdrawiam, Martyna.
Martynus91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 13:47   #206
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nie mogę schudnąć!!!

Jesz za rzadko i metabolizm zwolnił.
Brzuszkami łuszczu nie spalisz.

Jesz dostateczną ilość białka i zdrowych tłuszczów?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 16:05   #207
zielona_zabcia
Rozeznanie
 
Avatar zielona_zabcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 778
Dot.: Nie mogę schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez bncur85 Pokaż wiadomość
kolejne dwa dni i kolejny ubytek,zwazylam sie po sniadaniu jakies pol godzinki temu, 58,8 kg
mogłabyś napisać swoje jadłospisy? tak z 3 kolejnych dni?
Wraz z ćwiczeniami i tabletkami?
Dziękuję
__________________
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą. "
św. Augustyn


zaręczona 30.03.2012
mama maleńkiego Miłoszka 17.07.2012
niedługo żona
niedługo matura
wygrałam swoje życie !
zielona_zabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 16:10   #208
Martynus91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Nie mogę schudnąć!!!

Jem codziennie płatki fitness z mlekiem, chudy twarożek, czasami jajka, tutaj znajduje się białko.
Szczerze mówiąc to nie bardzo wiem w jakich produktach znajdują się zdrowe tłuszcze, ale ogólnie nie spożywam dużo tłuszczy, niewielkie ilości masła, unikam smażonych potraw, mięsa( nie przepadam za mięsem i mało go spożywam). Czasami zjem rybę, ale to rzadko.
Aaa i po każdym posiłku piję zieloną herbatę.
Czyli po prostu jeść jakies 5 posiłków dziennie i wtedy po jakimś czasie metabolizm powinien przyśpieszyć?
Martynus91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 16:20   #209
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nie mogę schudnąć!!!

Na fitnessie masz przyklejony wątek z Dziennikiem posiłków, ściagnij go i wpisuj wszystko.

Postaraj się, żeby było minimum 1-1,5g białka na kilogram wagii ciała dziennie.
Wywal płatki fitness bo to sam cukier i syf. Jak chcesz to skomponuj sobie sama musli z niesłodzonych płatkow (owies, jęczmień itp) niewielkiej ilości orzechów, pestek dyni czy słonecznika, rodzynek, wiórków kokosowych itp.

Zdrowe tłuszcze to: oliwa z oliwek, olej rzepakowy, olej lniany, nasiona lnu, orzechy, pestki dyni, słonecznika, tłuste ryby moskie, żółtka jajek.

około 30% kalorii powinno pochodzić z tłuszczów
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 16:36   #210
Martynus91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Nie mogę schudnąć!!!

Z tych tłuszczy to na codzień u mnie nic nie ma Czasem jakieś jajko i jeszcze rzadziej rybę. Ok, dzięki za radę
Martynus91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-31 13:09:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.