Studia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-22, 17:14   #1
leoniaae
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 3

Studia


Witajcie,

Chciałam zasięgnąć Waszej porady i w sumie po prostu jak to wygląda z innej perspektywy, otóż byłam rok na jednych studiach i wszystko było ok jednak nie wiadomo skad czułam, że to nie to i zmieniłąm na inne. Tylko że te jak się okazuje są jeszcze gorsze (bardziej pod względem psychicznym) - pewnie tak czuje ze względu na pewną sytuację prywatną, która się wydarzyła w moim życiu na początku października i która zapewne miała na to wpływ bo się strasznie zraziłam do kierunku (jednak wszyscy mi mólili że mi przejdzie a nie przechodzi) i nie mogę się na niczym skupić i w ogóle jest psychicznie troche tragicznie. I teraz moje pytanie że tak powiem brzmi czy uważacie że dobrym pomysłem byłoby wrócić na te stare studia, wznawiać je? 24/7 myślę tylko o nich i że to mogłoby się udać ale trochę się boje bo jednak przez to że rzuciłam wszystko na jedną kartę (bo się nie zapowiadało że będzie źle) opuściłam jeden egzamin przez to musiałabym brać warunek. Czy uważacie że raczej to jest kładzenie sobie kłód pod nogi.

Z góry dziekuję za wasze odpowiedzi
leoniaae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-23, 11:49   #2
casus_belli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 467
Dot.: Studia

Ciężko powiedzieć, czy warto wracać na "jakieś" studia, z których się zrezygnowało, ale "inne" się nie podobają, bo "cos" się stało. Te wszystkie nieokreślone "cosie" sprawiają, że o sytuacji nie wiadomo w zasadzie nic.
Poza tym, zastanów się, czy "coś" jest kwestią studiów czy Twojej psychiki. W tym drugim przypadku żadne studia nie będą dobre, jesli nie rozwiążesz głównego problemu.

Edytowane przez casus_belli
Czas edycji: 2021-01-23 o 11:50
casus_belli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-26 22:55:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.