Tusz Wonder?full RIMMEL z formułą z olejkiem arganowym - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-08-25, 09:51   #31
Rewelka_Testuje
Rewelka
 
Avatar Rewelka_Testuje
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: Tusz Wonder?full RIMMEL z formułą z olejkiem arganowym

Ja również używam tuszu do codziennego makijażu i jestem bardzo zadowolona. Dla mnie jest on idealny własnie do takiego lekkiego makijażu na co dzień. Nie lubię kiedy moje rzęsy wyglądają sztucznie jak u lalki i czuję ciągle, że mam coś na nich. W przypadku tego tuszu jest zupełnie inaczej, delikatne podkreślenie, rzęsy sie nie sklejają, nie pozostawia grudek i do tego nie czuć go na rzęsach - są bardzo miekkie. Polubiłam tusz i na pewno będę go często używała. Mam tylko pytanie, bo poszukuję składu tuszu, czy ktoś wie jaki ma dokładnie skład?
Rewelka_Testuje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 22:51   #32
kasia_kasia168
Przyczajenie
 
Avatar kasia_kasia168
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 21
Dot.: Tusz Wonder?full RIMMEL z formułą z olejkiem arganowym

Zostałam recenzentką po wypełnieniu ankiety na facebooku Rimmel Polska i otrzymałam jakiś czas temu przeuroczy pakiet recenzencki z dwoma tuszami Rimmela Wonder'full, powiem Wam szczerze że bardzo miło mnie to zaskoczyło, bo pakiet był elegancko zapakowany na dodatek sama maskara jest naprawdę super - rozczesuje i wydłuża rzęsy, a przy tym nie pozostawia grudek! moim zdaniem - super
kasia_kasia168 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 16:46   #33
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: Tusz Wonder?full RIMMEL z formułą z olejkiem arganowym

Cytat:
Napisane przez kasia_kasia168 Pokaż wiadomość
Zostałam recenzentką po wypełnieniu ankiety na facebooku Rimmel Polska i otrzymałam jakiś czas temu przeuroczy pakiet recenzencki z dwoma tuszami Rimmela Wonder'full, powiem Wam szczerze że bardzo miło mnie to zaskoczyło, bo pakiet był elegancko zapakowany na dodatek sama maskara jest naprawdę super - rozczesuje i wydłuża rzęsy, a przy tym nie pozostawia grudek! moim zdaniem - super
ciężko było dostać taki produkt do testowania? nigdy nie wiem jak się zakręcić by coś upolować za free do wypróbowania, może częściej takie akcje będą robić to mi się kiedyś uda
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 23:43   #34
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: Tusz Wonder?full RIMMEL z formułą z olejkiem arganowym

@Rewelka_Testuje swego czasu też się zastanawiałam bo jestem uczuleniowcem, ale jak większość wiem jedynie, że ma w składzie olejek arganowy, ciekawe czy udostępniają gdzieś swoją tajną recepturę maskary a teraz chyba wszedł w wersji extreme black

Edytowane przez Kolorowa_Kredka87
Czas edycji: 2015-01-14 o 23:45
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 13:20   #35
dzikamysz
Przyczajenie
 
Avatar dzikamysz
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Tusz Wonder?full RIMMEL z formułą z olejkiem arganowym

Bardzo lubię markę Rimmel, ale tusze to nie ich działka. Albo mi się tak wydaje. Wonderfull to tylko farbka do rzęs. Ani pogrubienia, ani wydłużenie nie zauważyłam, a to dla mnie jest mega ważne. No wiem, że producent nie oferował pogubienia, rozdzielenie rzęs jest spoko i tylko to jest w tym tuszu spoko. Mam nadzieje, że olejek arganowy coś pomoże moim rzęskom
dzikamysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:15   #36
purpledot
Raczkowanie
 
Avatar purpledot
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 104
Dot.: Tusz Wonder?full RIMMEL z formułą z olejkiem arganowym

szukałam jakiegoś wątku o kolejnym programie testerskim maskary rimmela, ale jakoś wszędzie cisza! do tej pory chyba pokazano tylko zielone opakowanie, ciekawa jestem czy łatwo się do takiego programu dostać serio te testerki tak po prostu za darmo dostają produkt do domu?
purpledot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 10:08   #37
Froozia
Przyczajenie
 
Avatar Froozia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 20
Dot.: Tusz Wonder?full RIMMEL z formułą z olejkiem arganowym

Niektóre ich tusze były dobre, więc ze względu na to, że cena nie jest jakaś mega wysoka, to zawsze testuję a program testerski ogórka już jest. Dodatkowo tym razem z podkładem
https://www.facebook.com/RimmelPolsk...70031793262873
Froozia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-26, 16:08   #38
purpledot
Raczkowanie
 
Avatar purpledot
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 104
Dot.: Tusz Wonder?full RIMMEL z formułą z olejkiem arganowym

O, super dzięki wielkie, już się zabieram za kwestionariusz! kurde, fajnie by było dostać taką paczuszkę, i tusz i podkład...rozpieszczają
purpledot jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-26 16:08:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.