przedłużanie - wasze doświadczenia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-03-27, 19:37   #1
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829

Przedłużanie włosów :(


Hej Dziewczyny niedawno sciełam włosym sa wycieniowane tak że jeszcze nie daje rady ich spiąć
Mam pytanie odnosnie przedłuzania włosków szukałam w archiwum ale nie było konretnych odpowiedzi dlatego zamieszczam mojego posta.
ok ile wyniosłaby mnie cena przedłuzenia takich włosków aż do łopatek albo pasa? i gdzie sa dobre salony fryzjerskie w okolicach Katowic w których przedłużaja włosy?
Bardzo prosze o odpowiedzi bo juz patrzec na siebie nie moge
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-27, 19:43   #2
Tifa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 99
Re: Przedłużanie włosów :(

nie wiem czy ci duzo pomoge ale sprawdzilam w cenniku mojego salonu fryzjerskiego i tam jest napisane: przedluzanie wlosow-od 1000 zl. Czyli jest to najmniejsza stawka i pewnie zakalada jakas okreslona dlugos a za dluzsze trzeba doplacac.
Tifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-27, 19:53   #3
angel-b
Raczkowanie
 
Avatar angel-b
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 117
Re: Przedłużanie włosów :(

Nie wiem jaka jest cena, ale jeśli mnie pamięć nie myli, to w Katowicach na Mikołowskiej widziałam salon, gdzie oferowali przedłużanie włosów. Może warto tam zajrzeć chociaż osobiście nigdy tam nie byłam.
__________________
Maleństwo
angel-b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-27, 20:19   #4
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Re: Przedłużanie włosów :(

w sosnowcu na modrzejowskiej jest salon TABU z przedłuzaniem włosów, warkoczykami, dredami, tatuażem, kolczykowaniem itp. Serdecznie ich polecam bo to naprawde profesjonaliści a ceny są bardzo konkurencyjne. przedłużanie włosów mają chyba od 450 zł.
izusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-03-28, 10:56   #5
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: Przedłużanie włosów :(

podbijam wątek
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-31, 18:52   #6
IZKA30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 70
Smile przedłużanie włosów

Zamierzam przedłużyć sobie włosy i w związku z tym mam pytanie: jaka metoda jest najmniej widoczna i najbardziej ekonomiczna? O odpowiedź bardzo proszę fryzjerkę, albo osoby, które mają przedłużone włosy.Dziękuję pięknie z góry!!!
IZKA30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-31, 21:28   #7
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: przedłużanie włosów

ja mialam przedluzane wlosy hmm jak juz to polecam predluzac ci wosy wlosem naturalny,pomimo ze troszke obciazaja to nie wymagaja dodatkowych pielegnacji : a wiec wlos sztuczny jest niesamowicie widoczny juz po 1 myciu poprostu jest roznica to widac ze masz wlosy sztuczne naprawde nie przedluzaj sobie wlosow wlosem sztucznym bo to sa pieniadze rzucone w bloto .Jak juz sie zdecydujesz to tylko wlosem naturalnym wiem moze jest to bardziej kosztowe efekt przedluzania utrzymuje sie do 3 - 5 miesiecy zalezy od tego jak szybko ci rosna wlosy Jest naprawde wiele metod metoda obraczkowa powoduje przecinanie i w rezultacie utrate czesci zdrowych wlosow metoda na goraco lub metoda splotow powoduje wyszarpywanie naszych wlosow przy zdejmowaniu doczepionych pasemek
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-02, 16:31   #8
IZKA30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 70
Arrow Dot.: przedłużanie włosów

Czy ktoś miał/ma przedłużane włosy metodą RINGS, lub przedłuża? Jak to wygląda i czy mniej widać obrączki niż przy zgrzewaniu? Bardzo proszę o opinię.
IZKA30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-11, 16:34   #9
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: przedłużanie włosów

tak wyglada przedluzanie obraczkami

Edytowane przez mosticchio
Czas edycji: 2005-12-10 o 19:31
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-12, 15:32   #10
IZKA30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 70
Dot.: przedłużanie włosów

Dziękuję Ci pięknie mosticchio!!!!!!! za to zdjęcie właśnie o takie mi chodziło. Czy możesz jeszcze wypowiedzieć się na temat tej metody? Na mnie zrobiła większe wrażenie estetyczne niż zgrzewanie. Przynajmniej na zdjęciu. Dlaczego metoda RINGS jest mniej popularna?? Czy ktoś wie?? Ja mam doczepione pasemka na zgrzewy i niejestem zadowolona z wykonania (1.5cm plecione,0,5cm zgrzewane, cienkie pasemko mało widoczne,a jeśli już grubsze to znowu duża widoczność doczepienia)Zapraszam do wypowiedzenia swojej opini.
IZKA30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-13, 16:28   #11
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: przedłużanie włosów

ja mialam przedluzane wlosy metoda klejenia ale podczas sciagania pasemek wlosy sa szarpane i traca na kondycji a natomiast obraczki jak obraczki mozna sobie wyobrazic poprostu przecinaja i traci sie w czesci wlosy obraczki mozna je otwierac i podciagac do gory co 2 miesiace mam namiar pewna osobke ktora przedluza wlosy za pomoca kreatyny, kleju zywicznego lub woskowego wlasciwie nie wiem co to za metoda pisza ze jest bardziej bezpieczna dla wlosa ta pani przedluza wlosy wlosem naturalnym na terenie krakowa i warszawy u siebie w mieszkaniu lub mieszkaniu klientki 50 pasemek - 450 zl .
100 pasemek - 650 zl . 150 pasemek - 850 zl , 200 pasemek 990 zl , moze sie do niej wybiore i zerkne co to za metoda kontakt do niej + 48 8887076389 lub email zaila@wp.pl daje ci telefon jak wyprzedzisz mnie daj znaki o co w tej metodzie chodzi i jaki jest efekt
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-16, 10:23   #12
IZKA30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 70
Wink Dot.: przedłużanie włosów

Całkiem niedrogo ta Pani przedłuża włosy i jeszcze naturalnymi. Ja obecnie jestem napalona "na obrączki". Podoba mi się estetyka łączenia.Mam obecnie "na zgrzewy" (dobrze, że tylko kilka pasemek). Widziałam również przypadkowo u pewnej osoby, nie wiem jaką metodą, ale też nie zaciekawie to wyglądało. Zdecydowałam się na obrączki. Przedłużam za jakieś 2 tyg. w W-wie za 500 zł. na całej głowie!!
IZKA30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-16, 10:27   #13
IZKA30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 70
Dot.: przedłużanie włosów

Mosticchio!! Jeśli przedłużysz sobie odezwij się. Podziel się swoimi uwagami.Cena jest naprawdę atrakcyjna, tylko,że ja chcę wypróbować inną metodę.Pozdrawiam!!!
IZKA30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-17, 18:19   #14
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: przedłużanie włosów

jak wroce do Polszy to moze sie przejde do tej pani na konsultacje i zobaczymy co to za metoda izka 30 jak sobie przedluzysz wlosy obraczkami to wrzuc foto jestem baaardzo ciekawa jak ci wyszly wlosy
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-17, 19:58   #15
IZKA30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 70
Dot.: przedłużanie włosów

OK! Tylko jeszcze muszę się nauczyć "wrzucić to foto" Jestem początkująca.
IZKA30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 18:23   #16
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: przedłużanie włosów

ja ci dolaczam foto z aktualnego przedluzania wlos naturalny europejski wlosy sa wycienowane na calej dlugosci obecnie posiadam 25 pasemek efekt prawie nie widoczny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Immagine 041.JPG (16,2 KB, 4519 załadowań)
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 19:31   #17
IZKA30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 70
Smile Dot.: przedłużanie włosów

Z tego co widzę masz piękne włosy, ale to chyba nie dzięki doczepionym. 25 pasemek raczej nie zrobiłoby takiego wrażenia. Ja swoje przedłużanie przełożyłam na wiosnę. Szukam nadal atrakcyjnej ceny za naturalne i metodą RINGS.
IZKA30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 20:44   #18
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: przedłużanie włosów

Cytat:
Napisane przez mosticchio
ja mialam przedluzane wlosy metoda klejenia ale podczas sciagania pasemek wlosy sa szarpane i traca na kondycji a natomiast obraczki jak obraczki mozna sobie wyobrazic poprostu przecinaja i traci sie w czesci wlosy obraczki mozna je otwierac i podciagac do gory co 2 miesiace mam namiar pewna osobke ktora przedluza wlosy za pomoca kreatyny, kleju zywicznego lub woskowego wlasciwie nie wiem co to za metoda pisza ze jest bardziej bezpieczna dla wlosa ta pani przedluza wlosy wlosem naturalnym na terenie krakowa i warszawy u siebie w mieszkaniu lub mieszkaniu klientki 50 pasemek - 450 zl .
100 pasemek - 650 zl . 150 pasemek - 850 zl , 200 pasemek 990 zl , moze sie do niej wybiore i zerkne co to za metoda kontakt do niej + 48 8887076389 lub <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=email&v=56"> email</a> zaila@wp.pl daje ci telefon jak wyprzedzisz mnie daj znaki o co w tej metodzie chodzi i jaki jest efekt

jeśli będziecie miały jakieś zdj to proszę, załączcie! no i czy to doklejanie nie jest widoczne?
chcę zagęścić, bo zapuszczam, a mam mocno wycieniowane włosy i nieciekawie na razie to wygląda.

jeżeli czegoś się dowiecie to bardzo proszę
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 21:52   #19
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: przedłużanie włosów

Cytat:
Napisane przez IZKA30
Z tego co widzę masz piękne włosy, ale to chyba nie dzięki doczepionym. 25 pasemek raczej nie zrobiłoby takiego wrażenia. Ja swoje przedłużanie przełożyłam na wiosnę. Szukam nadal atrakcyjnej ceny za naturalne i metodą RINGS.
o to chodzi ze swoje wlosy mam dosyc dlugie a przedluzone sa tylko o 10 cm i sa wycieniowane na calej dlugosci fryzjerka nie doradzala mi wiekszej ilosci pasemek bo to bylo zbedne normalne jezeli ktos ma wlosy do ramion to musi zalozyc okolo 150 pasemek bo z mala iloscia pasemek przedluzanie nie mialoby sensu dlatego tez polecam dziewczynom przedluzac wlosy gdy maja juz dosyc dlugie wlosy wtedy jest mozliwosc zalozenia mniejszej ilosci pasemek i podczas sciagania wlosy tak sie nie niszcza jezeli chcesz uzyskac takie wlosy to wystarczy nalozyc je na sredniej grubosci walki spryskac lekko lakierem przeczekac godzinke i juz
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-14, 13:26   #20
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: przedłużanie włosów

up
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-13, 13:03   #21
sara211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 4
Dot.: przedłużanie włosów

mosticchio, praszę powiedz czy włoski przedłużałaś u tej Pani do której dałaś namiar?
Pozdrawiam
sara211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-13, 18:20   #22
zaabaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 86
przedłużanie - wasze doświadczenia

na sam początek chciałabym się z wszystkimi przywitac, jestem tu od niedawna wiec za duzo teamów nie zdołałam przejrzec. a interesuje mnie konkretniej jeden jednak nie udało mi się go znaleść. wszystkie piszecie o przedłużaniu włosów za jakieś kosmiczne ceny w salonach fryzjerskich. Nie chodzi mi co prawda o przedłużanie włosów, ale o pasemka. zamiast w salonie można podobno zrobić to w domu zaciska się je na włosach na takie małe obrączki...czy któraś z Was może wie gdzie to kupić, za przystępną cene i koniecznie żeby były kolorowe

PS. szczeze mówiąc nie wiem czy nie robie z siebie kompletnej idiotki, byc moze ta metoda jest juz powrzechnie znana i stosowana, ale tak czy inaczej prosze o odpowiedz
zaabaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-15, 15:49   #23
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Post przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczyny wczoraj przedłużyłam sobie włosy, są długie, ładne i nie widać że są sztuczne. Tylko teraz nie wiem jak mam o nie dbać. Nie są totalnie proste, wykręcają mi się końcówki. Czy jest jakiś sposób, żeby je ułożyć? Proszę jeśli któraś z Was coś wie albo ma jakiś pomysł to napiszcie
Pozdrawiam
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-15, 16:08   #24
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Najlepiej by bylo sie spytac fryzjera (jezeli chcesz to moge ci podac nr.telefonu do fryzjera w opolu ktory przedluza wlosy, moze on ci cos poradzi). Z tego co ja wiem to co 6 tygodni sie chodzi na kontrole do fryzjera, prawdopodobnie sa specjalne szampony do "tych przedluzanych wlosow".

ps. sama je sobie przedluzalas?
ps2.przyslij fotki "przed" i "po"
mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-15, 16:34   #25
vesta19
Raczkowanie
 
Avatar vesta19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 64
Wink Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

To dziwne,że fryzjer nie poinformował Cię o tym, jak o nie dbać

http://uroda.wp.pl/kat,41714,wid,806...=2&ticaid=1b9a

vesta19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-15, 16:40   #26
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Post Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Cytat:
Napisane przez vesta19
To dziwne,że fryzjer nie poinformował Cię o tym, jak o nie dbać

http://uroda.wp.pl/kat,41714,wid,806...=2&ticaid=1b9a
Poinformowana zostałam co do pielęgnacji, mam szczotkę do czesania, myć mogę je w normalnym szamponie, odżywkę stosuję tak jakby ich nie było. Ja akurat mam Sunsilk fioletowy bez spłukiwania i mogę go nadal używać, tylko na nakładać przy skórze-tam gdzie są zgrzewy.
Pytanie było odnośnietych wywiniętych końcówek. Teraz przeczytalam drugi raz swojego posta i faktycznie źle to ujęłam (napisałam ze nie wiem jak o nie dbać) Przepraszam za błąd.
Chcę tylko wieszieć, czy jest szansa by włosy sztuczne kiedyś się wyprostowały całkowicie? Czy jeśli zostanie już wyprodukowany tak, że się wywija to już tak bedzie do końca?
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-15, 16:48   #27
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Post Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Młoda- włoski robiłam u dziewczyny z Poznania, przedłuża metodą zgrzewania za 300 zł ( ) bardzo mało bierze i robi dobrze. Zresztą sama przypadkowo dostałam numer do niej od dziewczyny której nie znam. Napisałam na forum czy ktoś nie ma kontaktu z osobą która tanio robi włosy. Odpisała mi dziewczyna i dała numer właśnie tam gdzie sobie wczoraj prtzedłużyłam
Co do zdjęcia to nie ma problemu, muszę tylko jakieś skombinować
Zadowolona jestem bardzo, tylko ze są za długie i muszę iść do fryzjera je podciąć bo sama się boję
buziaki
P.S. gdybyście Wizażanki wiedziały hjak z tymi wywijającymi się końcówkami to piszcie, za każdą podpowiedź Wielgaśny buziak
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-15, 16:54   #28
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Jaką metodą? Na ultradźwięki? Czy to są prawdziwe włosy? Ile masz pasemek? Najczęściej przedłuża się włosy za pomocą 75 pasemek.
Jeśli odpowiedź na moje pytania brzmi "tak", a włosy pochodzą z "Great Lengths", to pielęgnujesz je normalnie, tak jak swoje do tej pory. Polecam jednak specjalną szczotkę do codziennego rozczesywania włosów, do zakupienia w tym samym gabinecie (u mojej fryzjerki kosztuje ok. 50 zł.)
Te włosy mają naturalny bardzo lekki skręt, ale podczas suszenia prostują się bez problemów. Wszelkie loki i fale również utrzymują się na nich najdłużej.
Nie nakładaj odżywki/maski do włosów na miejsce "zgrzewu" i susz je w tych miejscach bardzo dokładnie.
Jeśli końcówki nadal będą bardzo uparte (a są ucięte prosto "pod linijkę"), może warto je delikatnie wycieniować? Pozdrawiam
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-15, 16:58   #29
aguss_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 493
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Hm.. ja jestem bardzo ciekawa jak wygladala przed a jak po "zabiegu"... bo jedna dziewczyna znajoma mi przedłużyla sobie rowniez wlosy . Z takich lekko za ucho zrobila takie mocno za łopatki. Ale ona po prostu wyglada okropnie. Zrobila je z wlosi sztucznego. Nie ma ich pocieniowanych. Perfidnie widac gdzie koncza sie jej wlosy krotkie a zaczynaja te sztuczne. Są jakies takie sianowate a jak zwiaze je w kitke to kazdy sie smieje ze wygląda jak kon :/ Nie może ich suszyc suszarka, nie moze farowac, nie moze prostowac.. bozzzeeee... wyrzucone pieniadze jak dla mnie. stracila na to 560 zl (18nastkowe pieniadze). Natomiast inna kolezanka ma przedłużone wlosiem naturalnym. Moze z nimi robic szystko tak jak z naturalnymi i zaplacila 750 zl. Ale ona wyglada bardzo ładnie i gdybym nie wiedziala ze ma przedluzane to z pewnoscia bym tego nie zauwazyla. "Kolezanka" pierwsza natomiast ma wlasnie powywyijane koncówki no ale ona na to nic nie poradzi.. bo prostownica popalilaby to wlosie..
aguss_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-15, 16:59   #30
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Przeczytałam teraz Twoje najnowsze wypowiedzi i wszystko jest jasne: idź do fryzjera i podetnij końcówki, a podczas suszenia włosów naciągaj je na szczotkę, a będzie OK. Cena rzeczywiście rewelacyjna - u mnie jedno pasemko kosztuje 22 zł ;(
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.