Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:( - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-19, 21:56   #571
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Musisz przetrwać najgorszy okres.Staraj sie nie myślec o tym w taki sposób!Nie pieścił Cię jak gumową lale po prostu jesteś atrakcyjną kobietą i kręciłas go.Nie możesz się zamęczać takimi myślami i tak dręczyć.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 04:25   #572
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Musisz przetrwać najgorszy okres.Staraj sie nie myślec o tym w taki sposób!Nie pieścił Cię jak gumową lale po prostu jesteś atrakcyjną kobietą i kręciłas go.Nie możesz się zamęczać takimi myślami i tak dręczyć.
Właśnie! Skoro już się wyzwoliłaś spod jego wpływu to nie popadaj w kolejne błędne koło. Kochałaś go dlatego to robiłaś prosta sprawa i tu nie ma się nad czym zastanawiać. Zbliża się weekend jak sama napisałaś, więc musisz byś teraz silna, żeby przypadkiem nie ulec jego prośbom.
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 07:54   #573
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Tylko ile to jeszcze może trwać...?
Dlaczego zamiast niego nie spotkałam prawdziwego mężczyzny...?
Miałam nadzieję, że jest inny. Myślałam, że też mu na mnie zależy, a on mówił to tylko po to, żebym zgadzała się na te 'wypady'.
Ahhh głupie to było i zupełnie mi niepotrzebne do szczęścia... A on udowodnił tylko, że nie zasługuje na to co chciałam mu dać... Być może kiedyś zrozumie, nie dziś nie jutro, ale pewnego dnia... A tymczasem ja muszę się z tego jakoś otrząsnąć i zapomnieć o nim i pamiętać tylko te dobre wspomnienia, bo mimo wszystko dał mi też dużo ciepła i czułości.
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 08:14   #574
Wiolek27
Rozeznanie
 
Avatar Wiolek27
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 553
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Teraz boli Cię najbardziej ale jedno jest pocieszające , z kazdą minutą , godziną , dniem , tygodniem bedzie tylko lepiej . Znam ten etap , kiedy wydaje się ze nie spotkasz juz nigdy kogoś tak wyjątkowego /ha ha - ironia losu / , ze nikt się nigdy już Tobą nie zainteresuje . Jak wiele dziewczyn wczesniej , tez to przerobiłam , nie wiem do dzisiaj na ile swiadomie manipulował mną a na ile była to zasługa jego "wrodzonych zalet ". Do dzisiaj - choc juz masa wody upłynęła w Wiśle - mierzi mnie samo myslenie o tym , jak wyprany miałam wtedy mózg, na jakie rzeczy przymykałam oko , jaka byłam ślepa. W koncu wywinął mi taki numer , ze z minuty na minutę wykasowałam go ze swojego zycia i nigdy nie zamieniłam z nim juz słowa . Jesli cokolwiek sprawia Ci radosc , to własnie teraz zajmij się tym, wypełnij sobie czas, spotykaj sie z przyjaciółmi, jesli masz dobre relacje rodzinne to uciekaj na rodzinne łono, mi bardzo duzo to dało. Nie powiedziałam pewnie niczego odkrywczego , bo tez nie ma tu niczego chyba do odkrycia , to scenariusz na historię starą jak swiat . Trzymaj się z dala od faceta , od nawet myslenia a o nim , czas zrobi resztę i obiecuję ze bedzie lepiej. No chyba ze pozwolisz mu się dalej wyniszczać, ale w to nie wierzę.
Wiolek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 06:20   #575
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Wczoraj napisał do mnie smsa. Tak jak się spodziewałam : były i 'słoneczka' i prośba o spotkanie w czwartek w - jak to ujął - ciemny las, gdzie będę cała jego a on mój...
Zastanawiam się jak to rozegrać, czy ciągle milczeć i wciąż być nękaną smsami i telefonami czy zgodzić się, ale postawić warunek, że idziemy na spacer i wtedy zerwać. A może wyslać mu smsa, że to koniec?
Co radzicie?
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 06:29   #576
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Wczoraj napisał do mnie smsa. Tak jak się spodziewałam : były i 'słoneczka' i prośba o spotkanie w czwartek w - jak to ujął - ciemny las, gdzie będę cała jego a on mój...
Zastanawiam się jak to rozegrać, czy ciągle milczeć i wciąż być nękaną smsami i telefonami czy zgodzić się, ale postawić warunek, że idziemy na spacer i wtedy zerwać. A może wyslać mu smsa, że to koniec?
Co radzicie?
Sms, że to koniec a najlepiej zmiana numeru!!! Już to było przerabiane. A Ty znowu o spacerach zaczynasz... Heh.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 06:35   #577
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Sms, że to koniec a najlepiej zmiana numeru!!! Już to było przerabiane. A Ty znowu o spacerach zaczynasz... Heh.
Absolutnie nie zgadzaj sie na zadne lasy, spotkania, rozmowy. Albo sie nie odzywaj, albo jasno mu powiedz, ze to koniec i nie zyczysz sobie jakiego kolwiek odezwu od niego. Zadzwon albo napisz smsa ale sie nie spotykaj. Jestes jeszcze zbyt slaba psychicznie i nie przygotowana w zaden sposob na to rozmowe. Pojdziesz rece zaczną ci się trząśc, nie bedziesz wiedziala co powiedziec i wtulisz sie w niego z placzem. Taki będzie finał. Mimo, ze sie zarzekasz to nastepnego dnia bedziesz tu pisac ze znowu wrocilas, bo nie byliscie w lesie tylko na lodach i on sie napewno zmienił.
__________________
Nasze szczęście Julia
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 06:49   #578
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Czytałam cały wątek z niedowierzaniem, że można być tak zaślepionym Aż smutno to czytać. Dziewczyny w zasadzie wszystko już napisały z czym się zgadzam.

Co do reagowania na jego sms. Ty chyba jednak nie do końca jeszcze chcesz to zakończyć. Bo rozważając czy się z nim spotkać, czy nie, podświadomie pewnie liczysz, że może jeszcze się ułoży, koleś zmieni, itd.
Nie odzywaj się do tego kolesia. Nie odpisuj, nie dzwoń. Każdy kontakt z nim osłabi tylko twoje postanowienie. Na pewno będzie dzwonił, pisał aż da sobie spokój. Trzeba to przeczekać i żyć jakby to była jakąś natrętna mucha, która w końcu padnie z głodu.

W takich przypadkach najlepsze są radykalne posunięcia - będzie szok, ból, ale minie. A odcinanie po kawałku boli dłużej i bardziej niż się może wydawać.

Życzę Ci wytrwałości i jestem przekonana, że spotkasz mężczyzne, który będzie tym wymarzonym
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 06:54   #579
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez antoinettee Pokaż wiadomość
Absolutnie nie zgadzaj sie na zadne lasy, spotkania, rozmowy. Albo sie nie odzywaj, albo jasno mu powiedz, ze to koniec i nie zyczysz sobie jakiego kolwiek odezwu od niego. Zadzwon albo napisz smsa ale sie nie spotykaj. Jestes jeszcze zbyt slaba psychicznie i nie przygotowana w zaden sposob na to rozmowe. Pojdziesz rece zaczną ci się trząśc, nie bedziesz wiedziala co powiedziec i wtulisz sie w niego z placzem. Taki będzie finał. Mimo, ze sie zarzekasz to nastepnego dnia bedziesz tu pisac ze znowu wrocilas, bo nie byliscie w lesie tylko na lodach i on sie napewno zmienił.
Dokładnie.
Jak sie z nim spotkasz to znowu będzie powtórka z rozrywki.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 08:51   #580
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

No nie, Monishia, co Ty tu w ogóle piszesz, dziewczyno!

Nie, nie i jeszcze raz NIE dla wszelkich spotkań z nim! Napisz mu smsa, że to koniec i nie chcesz już się z nim widzieć nigdy w życiu. NAPISZ MU TO. Napisz mu i zamelduj nam o tym, niech to będzie koniec kontaktu z tym patafianem.
Nie dzwoń (po co sobie przypominać jego głos i narażać na rozpłakanie się w słuchawkę?), tym bardziej się z nim nie spotykaj, bo masz do czynienia z fantastycznym manipulatorem, a w Twoim obecnym stanie on Cię owinie wokół małego paluszka w 3 minuty.

Nie jesteś gotowa do rozmowy z nim, a jak kiedyś będziesz - to już nie będziesz miała ochoty na żadne rozmowy.

Słuchaj, to może potrwać, jakieś echa sentymentu za nim, idealizowanie, dobre wspomnienia - wiem, bo sama to przeżyłam, czasami przeżywam nadal, chociaż relacja była cholernie toksyczna, może nawet bardziej niż Twoja i może nawet bardziej byłam zmanipulowana... Powtarzanie mi, jak to on mnie strasznie kocha, jak zawsze będzie mnie kochał, bla bla bla. Niestety był w stanie przy okazji kochać kogoś innego , a tak naprawdę to chyba nie kochał nikogo poza sobą samym. No nieważne, bo tu nie o mnie - w każdym razie bądź twarda, skończ to. Od momentu rzeczywistego końca (czyli od chwili, kiedy uwierzysz, że to koniec) - będziesz szła ku lepszemu. Nie bądź taką idiotką, jaką byłam wtedy ja, bo później człowiek ma do siebie trochę niesmaku, że dał się tak ogłupić

Pamiętaj, że on najprawdopodobniej kogoś ma. I naprawdę nie możesz wiedzieć, że tak nie jest. Ten "mój" przedstawił mnie rodzinie, więc wydawałoby się, że wszystko ok, prawda? W końcu nie przedstawia się rodzinie czy znajomym dwóch dziewczyn, bo to może "wyjść"... Otóż właśnie zdarzają się tacy z bardzo dyskretną rodziną i znajomymi
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 11:50   #581
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Zgzdzam sie z lexie.
Napisz mu ze to koniec tej toksycznej relacji i nie zyczysz sobie jakiegokolwiek kontaktu z jego strony. Nie dzwon , nie spotykaj sie tylko napisz. ALE NAPISZ. bo w chwili obecnej jestes w stanie zawieszenia. wszystko jest nie do konca wyjasnione, a taki stan moze tylko poglebiac kontakt z jego strony ( co ja ugryzlo ? musze sie dowiedziec!). nie przypuszczam aby po tym smsie dal ci spokoj, to nie ten typ. mysle ze raczej zrobi wszystko zeby cie znowu omotac ale ty piszac tego jednego, ostatniego i krotkiego ! smsa uzyskasz jedno- mozliwosc nieodzywania sie juz nigdy wiecej bo w tym smsie sprawa zostanie postawiona jasno a ty nie zamierzasz swojej decyzji tlumaczyc!
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 14:27   #582
Mehuneferka
Raczkowanie
 
Avatar Mehuneferka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 160
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

przeczytałam cały wątek

nie spotykaj się z nim, bo ewidentnie nie jesteś wstanie wytrwać przy swoich słusznych (o zakończeniu tej historii) postanowieniach, więc miej trochę rozsądku i nie kuś losu...
__________________
cookie monster
Mehuneferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 15:00   #583
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Jego obecny opis :
" Kto ma wiedzieć wie do kogo, a reszta wara "
Opis dziewuchy mieszkającej we wsi sąsiedniej do mojego miasta- bywalczyni wiejskich dyskotek:
" (Jego przezwisko) "




O kur*a.
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 15:05   #584
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

widzisz juz jak cie olewa
wiec po prostu skasuj numer gg zablokuj!
i przestan go sledzic na milosc boska
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 15:05   #585
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

I wiecie co ? Spotkam się z nim ! Kur*a spotkam i go zabiję !
Specjalnie go urobię, że będzie za***iście miło , a na miejscu strzelę go w twarz i zostawię! Jak psa ! Bo na nic innego nie zasługuje!!!!!!!!!!!!!!!! !!
Przynajmniej mi ulży i nie będę tego w sobie trzymać!
Dżizas...co z niego za &^%&^&^%& !!!!!!!!
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 15:11   #586
geisha111
Raczkowanie
 
Avatar geisha111
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 51
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Jestem za napisaniem smsa , TO KONIEC I PRZESTAN MNIE NEKAC!!!!
Szkoda nawet energii na wiecej. Uciekaj jak najdalej , ewidentnie facet nie chce sie spotkac na stopie przyjacielskiej, po prostu znowu ma ochote na swoje sex spotkanie w lesie. Ciebie moze powierzchownie cieszy , ze on nie zerwal z Toba kontaktu , ale to wszystko zludne. Jemu nawet nie bardzo zalezy na Tobie jako na czlowieku. Nie daj sie!!!!!Zaslugujesz na wiecej od zycia!!!!
geisha111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 15:12   #587
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Monishia przeciez Ci mowilam ze tak bedzie
Wytlumacz sobie to tak,ze to porzucenie nie jest mu obojetne dlatego bedzie chcial Cie prowokowac opisami gdyby nie dal po sobie poznac to by naprawde cos znaczylo,aopisiki znacza tylko ze sie wkurza i miota.Nie przejmuj sie,wszytsko tlumacz na swoja korzyscx,to najlepsza taktykaA tamta bidulka jest narzedziem zemsty ,wspolczuj jej
Ja w opisach moglam przeczytac wszystko ,jak wielka jest milosc,kiedy sa spotkania,jak ta dziewczyna ma na imie,kiedy jest sex ,co dostal od niej na walentynki itd itp
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 15:15   #588
geisha111
Raczkowanie
 
Avatar geisha111
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 51
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

I jeszcze jedno - zemsta , spotkanie sie z nim. Boze - ten czlowiek zajal wszystko, Twoje mysli, Twoj umysl, Twoja wrazliwosc. Tak jak sie mowi - nie babraj sie w gownie bo sie ubrudzisz. Uciekaj daleko - Twoja zemsta typu , strzele w twarz nic nie da. To czlowiek ktoremu mozesz plunac w twarz , a powie ze deszcz pada. Zerwij kontakt - a moze za kilka miesiecy jak go spotkasz na ulicy to mu dasz w twarz - bo teraz jak go zobaczysz mozesz zaczac sie lamac
geisha111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 15:19   #589
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Monishia przeciez Ci mowilam ze tak bedzie
Wytlumacz sobie to tak,ze to porzucenie nie jest mu obojetne dlatego bedzie chcial Cie prowokowac opisami gdyby nie dal po sobie poznac to by naprawde cos znaczylo,aopisiki znacza tylko ze sie wkurza i miota.Nie przejmuj sie,wszytsko tlumacz na swoja korzyscx,to najlepsza taktykaA tamta bidulka jest narzedziem zemsty ,wspolczuj jej
Ja w opisach moglam przeczytac wszystko ,jak wielka jest milosc,kiedy sa spotkania,jak ta dziewczyna ma na imie,kiedy jest sex ,co dostal od niej na walentynki itd itp
Tamta bidulka uchodzi za największą dz*ke w okolicy. Znam ją jeszcze z gimnazjum, chodziła do równoległej klasy. Chłopak mojej przyjaciółki zdradził ją właśnie z tą dziewuchą na jakiejś wiejskiej zabawie!!
A z nim się spotkam, nie odmówię sobie tej przyjemności.
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 15:20   #590
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

no jak uwazasz,mozesz zalowac i on obroci to przeciwko Tobie

Pomine fakt ze mozesz sie złamac
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 15:22   #591
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Tamta bidulka uchodzi za największą dz*ke w okolicy. Znam ją jeszcze z gimnazjum, chodziła do równoległej klasy. Chłopak mojej przyjaciółki zdradził ją właśnie z tą dziewuchą na jakiejś wiejskiej zabawie!!
A z nim się spotkam, nie odmówię sobie tej przyjemności.
taaaaaa, CIEKAWE jak to sie skończy
a Ty sobie wmawiaj
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 15:26   #592
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
no jak uwazasz,mozesz zalowac i on obroci to przeciwko Tobie

Pomine fakt ze mozesz sie złamac
bess ja wiem, że byłam idiotką , ale złamać? Zachowałam jeszcze resztki godności.
Powiem mu , że ma mnie zostawić w spokoju, bo mam kogoś.
Boże sama nie wiem co robić...
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 15:37   #593
kagulla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 20
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

tak się przypatruje i powiem Ci że trochę mi Ciebie żal Monishia^^!

nie wiem co zrobiłabym na Twoim miejscu - bo nie jestem....
ale jeśli mogę wtrącić.:
teraz rządzi Tobą złość, tak mi się przynajmniej wydaje, wycisz się uspokój, nie nakręcaj. najgorszym doradcą są nerwy.
a co podpowiada Ci intuicja?
nie popadaj w jakąś chorobę bo się zniszczysz dziewczyno.
tak jak piszą wizażanki po prostu ZOSTAW GO! nie mścij się bo to nic nie da. może to jakaś jego chora gra! nie dawaj mu satysfakcji i nie baw sie w to! a przede wszystkim nie dopatruj się drugiego dna.
zajmij się sobą ! idź do fryzjera, kosmetyczki - odstresuj i zostaw buca ot tak!
a na pewno na horyzoncie pojawi się ktoś miły - wart Ciebie
__________________

kagulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 15:52   #594
geisha111
Raczkowanie
 
Avatar geisha111
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 51
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Chyba ostatni raz sie wypowiem w sprawie tego watku , bo juz trace sile czytajac to wszystko.
Nie szkoda Ci czasu na spotkanie? I tak juz tyle czasu ze swojego zycia marnujesz na myslenie , a on w tym czasie zajmuje sie swoimi sprawami a nie Toba.
Mi toby sie nie chcialo z nim spotkac nawet. Wyslanie krotkiego smsa zajmuje 40 sekund - i tak za duzo , bo wlasciwie juz dawno temu powinnas sie zajmowac innymi rzeczami a nie jego zyciem , panienkami ktore obraca, wpisami na gadu gadu i.t.p Napisanie smsa z Twojej strony powinno byc dla niego wrecz zaszczytem , ze wogole masz ochote jeszcze wydac kilka groszy ta historie. Moje ostatnie zdanie brzmi - kategorycznie nie spotykac, zamknac temat , bo ten czlowiek nawet nie szanuje Ciebie jako czlowieka , o kobiecie juz nei mowiac. Uciekac jak najdalej , nie wciagac sie w to!
geisha111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 15:55   #595
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Tak jestem zdenerwowana i mam ochotę go poćwiartować! Gdyby był tu teraz obok to nie wiem co bym mu zrobiła!
Dlatego też lepiej narazie nic nie robić, bo później mogę czegoś żałować.
Ale już naprawdę miałam ochotę mu coś napisać, w ostatniej chwili się powstrzymałam...
Jak można być takim gnojkiem?! Ile jeszcze wytrzymam
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 16:01   #596
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez geisha111 Pokaż wiadomość
Chyba ostatni raz sie wypowiem w sprawie tego watku , bo juz trace sile czytajac to wszystko.
Nie szkoda Ci czasu na spotkanie? I tak juz tyle czasu ze swojego zycia marnujesz na myslenie , a on w tym czasie zajmuje sie swoimi sprawami a nie Toba.
Mi toby sie nie chcialo z nim spotkac nawet. Wyslanie krotkiego smsa zajmuje 40 sekund - i tak za duzo , bo wlasciwie juz dawno temu powinnas sie zajmowac innymi rzeczami a nie jego zyciem , panienkami ktore obraca, wpisami na gadu gadu i.t.p Napisanie smsa z Twojej strony powinno byc dla niego wrecz zaszczytem , ze wogole masz ochote jeszcze wydac kilka groszy ta historie. Moje ostatnie zdanie brzmi - kategorycznie nie spotykac, zamknac temat , bo ten czlowiek nawet nie szanuje Ciebie jako czlowieka , o kobiecie juz nei mowiac. Uciekac jak najdalej , nie wciagac sie w to!
geisha... zrozum łatwo Wam jest tak mówić, bo widzicie to wszystko z boku, a ja tkwię w tym i to bardzo głęboko od ponad roku... Gdybym nie była zaangażowana w tą sprawę pewnie też radziłabym tak samo jak Wy mnie. Widzę jakim jest zerem, nieudacznikiem, idiotą, kretynem, bałwanem, ciulem i chamem nie szanującym mnie, ale za nic w świecie nie pojmę co mnie przy nim trzymało!
I wciąż trzyma, bo jednak wkurzyłam się czytając tamte jego opisy!
Ja już nie mam siły, ten człowiek mnie zniszczył, pozbawił nadziei na prawdziwą miłość... I to boli najbardziej... ;(
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 16:04   #597
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

no to klikaj sms-a :to koniec, nie dręcz mnie wiecej. i po kłopocie wiem,łatwiej sie powie, ale po co masz cierpieć miesiącami,lepiej od razu to przeciąć.
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 16:24   #598
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
I wiecie co ? Spotkam się z nim ! Kur*a spotkam i go zabiję !
Specjalnie go urobię, że będzie za***iście miło , a na miejscu strzelę go w twarz i zostawię! Jak psa ! Bo na nic innego nie zasługuje!!!!!!!!!!!!!!!! !!
Przynajmniej mi ulży i nie będę tego w sobie trzymać!
Dżizas...co z niego za &^%&^&^%& !!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
geisha... zrozum łatwo Wam jest tak mówić, bo widzicie to wszystko z boku, a ja tkwię w tym i to bardzo głęboko od ponad roku... Gdybym nie była zaangażowana w tą sprawę pewnie też radziłabym tak samo jak Wy mnie. Widzę jakim jest zerem, nieudacznikiem, idiotą, kretynem, bałwanem, ciulem i chamem nie szanującym mnie, ale za nic w świecie nie pojmę co mnie przy nim trzymało!
Monishio, liczysz na to, że z litości nikt nie kliknie na zły post?
Bo to są po prostu wulgaryzmy na forum. Wulgaryzm z jedną literka zastąpioną gwiazdką to nadal wulgaryzm.


Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
bess ja wiem, że byłam idiotką , ale złamać? Zachowałam jeszcze resztki godności.
Powiem mu , że ma mnie zostawić w spokoju, bo mam kogoś.
Boże sama nie wiem co robić...
I w ramach dbania o te resztki godności zamiast powiedzieć mu, że nie interesuje Cię tego typu związek albo zamiast zignorować wyniośle jego nagabywania zamierzasz honorowo go okłamać?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 16:31   #599
geisha111
Raczkowanie
 
Avatar geisha111
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 51
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Oczywiscie , jestem w stanie wyobraic sobie jak okrotnie sie meczysz. Kazda z nas ma swoje rozne problemy i dlatego tu piszemy zeby sobie pomoc. Piszesz ,ze ten czlowiek pozbawil Ciebie nadzieji na prawdziwa milosc. To normalne, kazdy po rozstaniu zaczyna zadawac sobie takie pytania. I Twoje zadanie na teraz to PRZEDE WSZYSTKIM sie pozbierac. Nie regulowac cokolwiek z nim. Dla niego wystarczajaca bedzie informacje typu "nie odzywaj sie do mnie" a nastepnym razem cokolwiekby napisal - juz nie nalezy mu sie zaden sms, zaden telefon, nic , absolutni nic. Z Twojej strony wyslanie smsa jest az za bardzo w porzadku , zwazywszy na to ze nawet nie jestescie razem i nic nie masz obowiazku mu wyjasniac . Po prostu pisze Ci to wszystko, bo widze co sie z Toba dzieje , a mam wrazenie ze nie potrafie Ci pomoc, a bym chciala. Nie chce zebys tracila wiare ani w ludzi , ani w mezczyzn, ale niestety kontakt z nim ci nie ulatwia jej odzyskania. Ludzie na swiecie sa jedni dobrzy , inni podli, jeszcze bardziej podli niz ten facet, potrafia zabijac , toczyc wojny, wystawiac najgorsze i najokrutniejsze swiadectwo ludzkiemu gatunkowi. Ale przeciez to nie powod zeby myslec ze wszyscy sa tacy. Dltego jeszcze raz uwazam - uciekaj od takiego czlowieka, skoncentruj sie na ratowaniu siebie, swojej wrazliwosci i wiary w milosc jako taka. Nie daj sie!
geisha111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 16:35   #600
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Monishio, liczysz na to, że z litości nikt nie kliknie na zły post?
Bo to są po prostu wulgaryzmy na forum. Wulgaryzm z jedną literka zastąpioną gwiazdką to nadal wulgaryzm.




I w ramach dbania o te resztki godności zamiast powiedzieć mu, że nie interesuje Cię tego typu związek albo zamiast zignorować wyniośle jego nagabywania zamierzasz honorowo go okłamać?
Sabbath- klikaj sobie. Poniosło mnie.
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.