Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami. - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-02-10, 10:27   #3061
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Co mnie obchodzą pojedyncze przypadki?

Postaw w rzędzie 100 osób. Po połowie 20 latek i 30 latek. Bez makijażu, ubrane tak samo, fryzury takie same i mi powiedz, że większości nie będę w stanie podać prawdziwego wieku. Tyle.
To nie są pojedyncze przypadki bo znam ich więcej. Jedne rysy twarzy mogą wyglądać młodziej inne starzej. Ludzie nie są tacy sami.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 10:29   #3062
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Co mnie obchodzą pojedyncze przypadki?

Postaw w rzędzie 100 osób. Po połowie 20 latek i 30 latek. Bez makijażu, ubrane tak samo, fryzury takie same i mi powiedz, że większości nie będę w stanie podać prawdziwego wieku. Tyle.
To Ty podaj przykład, bo dla mnie to, co piszesz, jest nieprzekonujące. Nie widzę różnicy większej.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mówicie, że to oczywiste i podajecie siebie za przykłady. Ja też nie wyglądam na swój wiek i dają mi jakieś 8 lat mniej niż mam. Ale jednak mam lustro i chociażby na twarzy widzę zmarszczki i worki/opuchliznę pod oczami, których nie miałam 10 lat temu czy jak miałam 20 lat. Skórę też miałam lepszą w wieku 20 lat i w dodatku nic nie musiałam z nią robić a teraz, żeby taka była to muszę się nieźle napracować. Więc zadbana 20 a zadbana 30 to jednak jest różnica.
A ja mam 26 i nie mam opuchlizny ani zmarszczek innych niż parę lat temu.

A jak się pojawią, to sobie zrobię zabieg.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 10:30   #3063
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Zależy co podlega ocenie... Waga czy pojedyncza zmarszczka. 20 latka też może już mieć zmarszczki. Zależy czy dołączysz ja do oceny czy nie. Wraz z wiekiem ludzie mniej się wysypiaja, mają więcej problemów a to wszystko widać prędzej czy później. 20 latka żyje jeszcze inaczej ma mniej lat przepracowanych niż 30. 30latka może być po ciąży więc też może mieć inną figurę. Trochę niesprawiedliwa ta ocena.
Jak to co podlega ocenie? Wszystko!
Ależ to przykre, że fakty nie są sprawiedliwe.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 10:30   #3064
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mówicie, że to oczywiste i podajecie siebie za przykłady. Ja też nie wyglądam na swój wiek i dają mi jakieś 8 lat mniej niż mam. Ale jednak mam lustro i chociażby na twarzy widzę zmarszczki i worki/opuchliznę pod oczami, których nie miałam 10 lat temu czy jak miałam 20 lat. Skórę też miałam lepszą w wieku 20 lat i w dodatku nic nie musiałam z nią robić a teraz, żeby taka była to muszę się nieźle napracować. Więc zadbana 20 a zadbana 30 to jednak jest różnica.
To ja o wiele więcej się musiałam napracować że skóra jako 20-latka,bo miałam pryszcze, wielkie pory i wagry. Teraz po prostu znalazłam sobie sposób na pielęgnację, który konsekwentnie stosuje i który chyba działa, bo skóra jest o wiele gładsza, pory węższe, a wagry i pryszcze pojawiają się od święta.

Pod innymi względami akurat nie podaje siebie za przykład, bo akurat ja też widzę duża różnice między sobą jako 20 a 25-latka, ale patrząc po innych uważam, że różnie z tym bywa i to raczej ja po prostu szybciej się starzeję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 10:31   #3065
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mówicie, że to oczywiste i podajecie siebie za przykłady. Ja też nie wyglądam na swój wiek i dają mi jakieś 8 lat mniej niż mam. Ale jednak mam lustro i chociażby na twarzy widzę zmarszczki i worki/opuchliznę pod oczami, których nie miałam 10 lat temu czy jak miałam 20 lat. Skórę też miałam lepszą w wieku 20 lat i w dodatku nic nie musiałam z nią robić a teraz, żeby taka była to muszę się nieźle napracować. Więc zadbana 20 a zadbana 30 to jednak jest różnica.
Ja zawsze miałam taką skórę tak samo sucha, bez pryszczy. Lekkie sińce pod oczami mam odkąd pamiętam. Pierwsza i jak dotąd jedyna zmarszczka pojawiła się gdy miałam 23-25 lat.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 10:31   #3066
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mówicie, że to oczywiste i podajecie siebie za przykłady. Ja też nie wyglądam na swój wiek i dają mi jakieś 8 lat mniej niż mam. Ale jednak mam lustro i chociażby na twarzy widzę zmarszczki i worki/opuchliznę pod oczami, których nie miałam 10 lat temu czy jak miałam 20 lat. Skórę też miałam lepszą w wieku 20 lat i w dodatku nic nie musiałam z nią robić a teraz, żeby taka była to muszę się nieźle napracować. Więc zadbana 20 a zadbana 30 to jednak jest różnica.
A ja nie mialam, bo wtedy mialam jeszcze pryszcze, a teraz nie mam wcale. Poza tym, jak ktos juz wyzej slusznie zauwazyl, 10 lat temu nie bylo jeszcze nawet dostepnych na rynku takich kosmetykow, dzieki ktorym mam teraz taka cere, jaka mam. I poziom wiedzy na temat pielegnacji tez jest teraz zupelnie inny. Serio, ja nawet nie znam zadnych 30-latek, ktore mialyby jakies widoczne zmarszczki
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 10:32   #3067
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Szkoda z wami dyskutować.
Wy zwyczajnie próbujecie siebie same oszukiwać.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-10, 10:34   #3068
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Jak to co podlega ocenie? Wszystko!
Ależ to przykre, że fakty nie są sprawiedliwe.
Fakty są takie że to są inne etapy życia takiej 20 i 30. Chyba że porównamy takie o podobnym stylu życia to wtedy ok.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 10:35   #3069
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Grażyna Torbicka ma 60 lat. A szczerze mówiąc widziałem gorzej prowadzące się 30ki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakbym miała tyle kasy, to pewnie też bym tak wyglądała w wieku 60 lat
Jak to mówią - nie ma brzydkich (tu - niezadbanych) kobiet, są tylko biedne

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2020-02-10 o 10:36
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 10:35   #3070
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Szkoda z wami dyskutować.
Wy zwyczajnie próbujecie siebie same oszukiwać.
To moze porównajmy sprawność seksualną męska która obniża się z wiekiem.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 10:38   #3071
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ale jednak mam lustro i chociażby na twarzy widzę zmarszczki i worki/opuchliznę pod oczami, których nie miałam 10 lat temu czy jak miałam 20 lat. Skórę też miałam lepszą w wieku 20 lat i w dodatku nic nie musiałam z nią robić a teraz, żeby taka była to muszę się nieźle napracować. Więc zadbana 20 a zadbana 30 to jednak jest różnica.
No u mnie właśnie było na odwrót, w wieku 20 lat miałam zdecydowanie gorszą cerę niż 10 lat później, ciało w gorszej kondycji, bo mi się wtedy nie chciało ćwiczyć, poza tym byłam za chuda, później wyszarpane dodatkowe kilogramy zdecydowanie poprawiły mi wizualnie twarz. Zmarszczki zaczęły mi wyłazić koło 35 roku życia, teraz tak, różnica jest duża między mną obecną a 10 lat temu, ale jak miałam 30 lat to 25latkowie, uważający się za wielkich znawców wieku i wyglądu brali mnie za młodszą od siebie. 30-35 to był najlepszy czas dla mojego wyglądu, mimo że zdążyłam zaliczyć brzuch pociążowy po drodze.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-10, 10:38   #3072
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87576529]To ja o wiele więcej się musiałam napracować że skóra jako 20-latka,bo miałam pryszcze, wielkie pory i wagry. Teraz po prostu znalazłam sobie sposób na pielęgnację, który konsekwentnie stosuje i który chyba działa, bo skóra jest o wiele gładsza, pory węższe, a wagry i pryszcze pojawiają się od święta.

Pod innymi względami akurat nie podaje siebie za przykład, bo akurat ja też widzę duża różnice między sobą jako 20 a 25-latka, ale patrząc po innych uważam, że różnie z tym bywa i to raczej ja po prostu szybciej się starzeję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Bardziej mi chyba chodziło o jędrność ciała, nie skóry twarzy.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 10:40   #3073
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
To moze porównajmy sprawność seksualną męska która obniża się z wiekiem.
No ale też nie w przypadku 20 i 30 latków, no bez przesady
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 10:48   #3074
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No ale też nie w przypadku 20 i 30 latków, no bez przesady
Ale tak po 45 w gore już tak. Wg mnie to większy problem niż jakieś tam zmarszczki.... Które każdy będzie miał i tak.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 10:49   #3075
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

No tak, ale chyba rozmawiamy o tym jak to 30 to próchno i wielka starość w porównaniu z 20
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 10:54   #3076
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No tak, ale chyba rozmawiamy o tym jak to 30 to próchno i wielka starość w porównaniu z 20
Ktoś tak napisał?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 10:55   #3077
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Wszystko zależy od genów, pielęgnacji i stylu. Znam chłopaka, który ma 18lat, a przez zakola, niemodne okulary, koszule itd. wygląda na 35-40. Na studiach też miałam takiego kolegę, który miał spore zakola, był niski, z nadwagą, miał do tego skórzaną kurtkę z dawnych lat, koszulę z krótkim rękawem i okulary z lat 90 - przepis jak z 20latka zrobić 40latka. Znam też faceta 37lat, któremu dałabym maks 22, bo ma taką młodą twarz, a poza tym zawsze na sportowo. Moja koleżanka też teraz w wieku ok 30 rozkwitła, bo wcześniej wyglądała gorzej, ale wciąż wygląda bardzo młodo. Mojej innej koleżanki 6lat młodsza siostra też wygląda starzej.
Sama też wyglądam młodziej, ostatnio jakaś kobieta dała mi 12 mniej lat niż mam.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 11:04   #3078
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ktoś tak napisał?
No jak się pisze, że trzydziestki wyglądają 20 lat starzej, to sorry.

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Mojej innej koleżanki 6lat młodsza siostra też wygląda starzej.
Dlatego można się zdziwić zakładając wiek po wyglądzie


I ja tam wcale nie wymagam od 25latka żeby celował w starsze od siebie, ale już nie przesadzajmy, że każda spotkana na jego drodze trzydziestka będzie w jego oczach miała faktycznie więcej od jego koleżanek z roku na studiach
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 11:08   #3079
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No jak się pisze, że trzydziestki wyglądają 20 lat starzej, to sorry
Ok, tego nie zarejestrowałam. To już faktycznie jest przesada.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-10, 11:15   #3080
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Bardziej mi chyba chodziło o jędrność ciała, nie skóry twarzy.
A ok, to przepraszam, nie wiem dlaczego założyłam, że chodzi ci o cerę.
To w takim razie ja też zauważyłam lekkie, minimalne wręcz pogorszenie jedności tuż po tym jak skończyłam 25 lat, ale to właśnie dlatego zaczęłam chodzić na siłownię i już jest o wiele lepiej.
Kobiety nawet po 40. chodzące na siłownie mają świetne ciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Szkoda z wami dyskutować.
Wy zwyczajnie próbujecie siebie same oszukiwać.
Nie ma o czym dyskutować, bo dla 20-latek i tak jesteś już staruszkiem Pamiętam, jak w tym wieku każdego kto przekroczyl mniej więcej 25 lat uważało się za starca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 13:25   #3081
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jakbym miała tyle kasy, to pewnie też bym tak wyglądała w wieku 60 lat
Jak to mówią - nie ma brzydkich (tu - niezadbanych) kobiet, są tylko biedne
Tia... Wszyscy zawsze wypominają celebrytkom, jak to ładnie wyglądają niby przez kasę. A jak przyjdzie co do czego, to tym wypominającym nie chce się nawet trzymać diety i regularnie chodzić na siłownię. Gwiazdy trzymają taki reżim przez całe życie.

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Postaw w rzędzie 100 osób. Po połowie 20 latek i 30 latek. Bez makijażu, ubrane tak samo, fryzury takie same i mi powiedz, że większości nie będę w stanie podać prawdziwego wieku. Tyle.
Nie będziesz. Po prostu. Dzisiaj wiek biologiczny i ten w metryce się bardzo rozjechały. Ja rzadko jestem w stanie zgadnąć, ile kto ma lat.


Starzenie się to głównie tryb życia, więc to bardzo zależy od jednostki. Jakiś czas temu w anglojęzycznych social mediach był taki trend, żeby udostępniać zdjęcia ludzi z przeszłości, rodziny i nie tylko, i podniecać się, jak oni staro wyglądali. Przy okazji dowiedziałam się, że pani z tego słynnego zdjęcia miała 32 lata. Powiedziałabym do niej per pani jak nic.

Edytowane przez megamag
Czas edycji: 2020-02-10 o 13:40
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 13:41   #3082
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Tia... Wszyscy zawsze wypominają celebrytkom, jak to ładnie wyglądają niby przez kasę. A jak przyjdzie co do czego, to tym wypominającym nie chce się nawet trzymać diety i regularnie chodzić na siłownię. Gwiazdy trzymają taki reżim przez całe życie.

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------



Nie będziesz. Po prostu. Dzisiaj wiek biologiczny i ten w metryce się bardzo rozjechały. Ja rzadko jestem w stanie zgadnąć, ile kto ma lat.
Twarzy na siłowni nie zrobisz
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 13:50   #3083
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Twarzy na siłowni nie zrobisz
Ale dzięki dobrej diecie zachowasz ładną i jędrną skórę. A już na przykład słodycze i tłuste jedzenie przyspieszają starzenie się skóry. Takie są fakty. Ale łatwiej powiedzieć: "łeee, pewnie wydała dżilion dolarów na operację" i dalej jeść słodycze, nie?
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 13:58   #3084
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Ale dzięki dobrej diecie zachowasz ładną i jędrną skórę. A już na przykład słodycze i tłuste jedzenie przyspieszają starzenie się skóry. Takie są fakty. Ale łatwiej powiedzieć: "łeee, pewnie wydała dżilion dolarów na operację" i dalej jeść słodycze, nie?
Jasne. A po twarzach celebrytek widać, ze sama natura, nie?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 14:08   #3085
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jasne. A po twarzach celebrytek widać, ze sama natura, nie?
Wiesz, Rachel Weisz jest starsza od Olivii Colman.

Obydwie mają dużo pieniędzy i są sławne.

A wyglądają jak matka i córka w "Faworycie".
Weisz też nie wygląda na babkę, która sobie zrobiła całą twarz.

I takie przykłady mogę mnożyć.

Mają kasę, pewnie, ale to nie tylko dzięki kasie.

A i moim zdaniem to nie tylko kwestia trybu życia, choć w dużej mierze też, ale też "szczęścia".


Co do ciała, to ja mam jędrniejsze niż w wieku 16 lat. Bo ćwiczę i piję z 3 litry wody dziennie.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-02-10 o 14:11
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 15:11   #3086
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Już starczy tego OFF TOPU.
Większość z was wygląda młodziej niż jak miała 16 lat. Jesteście wybrykami natury. Każdy uwierzył.

Teraz możemy wrócić do tematu?
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 15:11   #3087
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Ja się nie pocieszam, mam 23 lata. I dwie zmarszczki na czole od gimnazjum. I w życiu nie dam sobie wmówić, że 30latki wyglądają gorzej ode mnie. ☠☠☠☠☠☠☠olo inceli. Mam oczy i widzę ludzi. Jaracie się takimi małolatami jak ja, bo myślcie, że sobie "wychowacie" i nie będzie miała oczekiwań żadnych
brandie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 15:28   #3088
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Kim Kardashian jest szczupła teraz? A co się stało z BMI blisko dolnej granicy i "pięć kilo to przecież dużo"? Pięć kilo to jeden pułdupek kim waży sam.

Dobra, dobra.


Jak tak uważnie czytasz moje posty, to wiesz, że tę zasadę stosuję tylko do kobiet, które nie ćwiczą na siłowni, a większość nie ćwiczy. Sylwetka Kardashian to wynik właśnie ćwiczeń i pewnie operacji.


Co do wieku - no jest widoczna wyraźna różnica pomiędzy 20latką i 30latką. Widać to dość mocno gdy się zmieni ustawienia wieku np na tinderze. Ktoś powie, że znowu się do niego odwołuję. Chodzi o to, że na tinderze widzisz ile dana osoba ma lat i możesz to porównać z jej wyglądem. Natomiast mijając kogoś na ulicy nie masz takich informacji i wyciągniesz wniosków w stylu omg, ona ma 30 lat, a wygląda na 50.

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Ja się nie pocieszam, mam 23 lata. I dwie zmarszczki na czole od gimnazjum. I w życiu nie dam sobie wmówić, że 30latki wyglądają gorzej ode mnie. ☠☠☠☠☠☠☠olo inceli. Mam oczy i widzę ludzi. Jaracie się takimi małolatami jak ja, bo myślcie, że sobie "wychowacie" i nie będzie miała oczekiwań żadnych

Bzdura.


Najłatwiej wychować sobie właśnie laskę w okolicach 30stki, której tyka zegar biologiczny i obniża wymagania. Zanim zaczniecie burzę - nie mówię, że tak jest z każdą, ale duuuużo łatwiej znaleźć lekko zdesperowaną 30stkę, niż 20stkę. W sensie procentowo tych pierwszych jest więcej...
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 15:32   #3089
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Już starczy tego OFF TOPU.
Większość z was wygląda młodziej niż jak miała 16 lat. Jesteście wybrykami natury. Każdy uwierzył.

Teraz możemy wrócić do tematu?
Młodziej =/= lepiej. Ja wolę moją twarz teraz, niż sprzed 10 lat. Jest bardziej kobieca.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 15:37   #3090
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jasne. A po twarzach celebrytek widać, ze sama natura, nie?
Tak sobie tłumacz, a potem porozmawiaj z jakimś lekarzem medycyny estetycznej. Powie Ci, że on jest jest cudotwórcą. Może poprawić drobne mankamenty, ale nie magicznie przywrócić kogoś zaniedbanego do stanu sprzed 30 lat. To tak nie działa. To nie magia. Można próbować łatać sito, ale kiedy materiał się popsuł, no to się nie uda. Medycyna estetyczna to dodatek do całej reszty. Gwiazdy korzystają z niej od czasu do czasu, ale codziennie, przez 24 godziny na dobę, trzymają się też narzuconego reżimu. Taka Jennifer Lopez właśnie skończyła pięćdziesiątkę, a wygląda na trzydzieści. Od kilkudziesięciu lat je tylko zdrowe rzeczy, codziennie ćwiczy, nie pije w ogóle kawy, alkoholu, że nawet o słodyczach czy papierosach nie wspomnę. Potrafisz tak? To spróbuj, a potem wypominaj. To trochę tak jak z wysokimi zarobkami. Zazdrościmy temu czy tamtemu, ale samemu to byśmy chcieli o 17 wyjść i mieć z bańki, co?

Poza tym, jak słusznie zauważyła sublips, mamy też mnóstwo bogatych osób, które nijak nie wyglądają młodziej. Może im się nie chciało, może wolą pizzę, ich sprawa i ich wybór. Ale wypominanie komuś bez podjęcia podobnego wysiłku jest po prostu słabe.

Edytowane przez megamag
Czas edycji: 2020-02-10 o 15:42
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-11 10:52:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.