Piłowanie kości żuchwy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-10, 14:13   #1
angelaW8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1

Piłowanie kości żuchwy


Hej

Poszukuje chirurga który zajmuje się piłowaniem kości żuchwy. Mam problem z szerokim kośćmi żuchwy. Chciałabym dążyć do twarzy w kształcie V. Czy jest to możliwe w Polsce? Będę wdzięczna za polecenie kogoś sprawdzonego. Pozdrawiam
angelaW8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 21:44   #2
opeggybrown95
Raczkowanie
 
Avatar opeggybrown95
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 80
Dot.: Piłowanie kości żuchwy

a konsultowałaś się już z kimś? może nie trzeba piłować kości, tylko wstrzyknąć botoks, żeby mięśnie straciły objętość? ja zgrzytam zębami i nieświadomie mocno (bardzo mocno...) zaciskam zęby. też mam trochę kwadratową twarz i zastanawiam się właśnie nad botoksem w żwacze.
__________________
Świat interesuje mnie zwłaszcza w kontekście mnie samej.
opeggybrown95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 16:23   #3
TheSketchedLady
Wtajemniczenie
 
Avatar TheSketchedLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 070
Dot.: Piłowanie kości żuchwy

Polecam się udać najpierw do chirurga szczękowo-twarzowego/ortodonty współpracującego z chirurgiem, żeby sprawdzić, czy nie jest to wada zgryzu. Jeśli masz np. progenię, to być może kwalifikujesz się do operacji dwuszczękowej. A jeśli to faktycznie tylko kosmetyczny defekt, to się tego dowiesz na konsultacji i być może właśnie chirurg szczękowy się tym zajmie.
__________________
Wymiana:
Biżuteria, perfumy, pędzle i kolorówka
Sukienki i buty

Wątki można łączyć


TheSketchedLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 09:46   #4
neeevermind
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 28
Dot.: Piłowanie kości żuchwy

Hej Borykam się z tym samym problemem, mam szerokie kości żuchwy i mocno zarysowane kąty, daje to efekt kwadratowej twarzy. Oprócz tak zbudowanej żuchwy mam dodatkowo problem z zaciskaniem zębów, więc mam bardzo rozbudowane mięśnie żwaczy. Doprowadziło to też do wady zgryzu. Byłam na konsultacji u chirurga twarzowo-szczękowego w Warszawie z polecania innej dziewczyny, która chciała wykonać też taką operację. Lekarz powiedział, że jest możliwość zmniejszenia tych kości i nie będzie stanowiło to problemu. Zanim jednak do tego dojdzie poradził bym uporała się z mięśniami. Gdybyś chciała dowiedzieć się czegoś więcej - pisz. Dobrze jest znaleźć kogoś kto chciałby wykonać podobną operację.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
neeevermind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-21 10:46:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.