Dr Lubomir LEMBAS - zbiorczy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-04, 21:37   #1
malwina2286
Raczkowanie
 
Avatar malwina2286
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41

Dr. Lubomir Lembas ??


czy ktos moze cos napisac na temat Dr. Lubomir Lembas blagam zbliza sie moj termin i zaczynam sie troszeczke bac wiem ze ten chirurg pracuje w renomowanej klinice dr. Sankowskiego i to mnie troche uspokaja, ale jednak chciala bym poznac wasze opinie moze ktos z was robil sobie nosek u tego lekarza prosze o opinie zdaam relacje z wizyty i postaram wkleic zdiecia przed i po operacji
malwina2286 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 16:49   #2
patrycja123456789
Raczkowanie
 
Avatar patrycja123456789
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

Hej
Dzis wlasnie wrocilam z kontroli z kliniki od Dr Sankowskiego. Kontrolowal mnie wlasnie dr Lembas, ktory takze bral czynny udzial w mojej operacji. Wszystko bylo i jest w jak najlepszym porzadku. Doktor jest bardzo mily i co najwazniejsze zna sie na swojej pracy. Takze spokojnie moge Cie uspokoic i polecic.
Pozdrawiam
__________________
20.11.2008 r
Dr Sankowski
Mentor 350cc HP okrągłe / pod mięsień
KOCHAM MOJE BIMBOSZKI
patrycja123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 18:21   #3
malwina2286
Raczkowanie
 
Avatar malwina2286
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

patrycja dziekuje ci teraz moge spac spokojnie jesli jeszcze napisalabys mi ile cie kosztowala ta operacja to bym nyla bardzooooo wdzieczna
malwina2286 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 18:35   #4
marzen70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

6 tygodni temu byłam operowana przez dr.Lembasa-polecam
marzen70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:29   #5
patrycja123456789
Raczkowanie
 
Avatar patrycja123456789
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

Cytat:
Napisane przez malwina2286 Pokaż wiadomość
patrycja dziekuje ci teraz moge spac spokojnie jesli jeszcze napisalabys mi ile cie kosztowala ta operacja to bym nyla bardzooooo wdzieczna
kochana kolezanko 13600 pln.
__________________
20.11.2008 r
Dr Sankowski
Mentor 350cc HP okrągłe / pod mięsień
KOCHAM MOJE BIMBOSZKI
patrycja123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 21:45   #6
malwina2286
Raczkowanie
 
Avatar malwina2286
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

Witam wszystkich bylam dzisiaj na konsultacji w klinica doktora Sankowskiego, u doktora Lembasa pierwsze wrazenie dr. Lembas bardzo sympatyczny i mily czlowiek, mysle ze jest godny zaufania. Operacje bede miala 28 lutego wiec napewno zdam relacje i jak sie uda to wkleje zdiecia przed i po.
malwina2286 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 10:51   #7
Popyta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

Witam,

23 stycznia mam mieć operację powiększania piersi u Dr Lembasa.
Poniżej jedna dziewczyna poleca jego fach.
Czy ktoś może napisać coś więcej o jego "piersiach"?

Pzdr
mk
Popyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-16, 14:13   #8
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

Cytat:
Napisane przez Popyta Pokaż wiadomość
Witam,

23 stycznia mam mieć operację powiększania piersi u Dr Lembasa.
Poniżej jedna dziewczyna poleca jego fach.
Czy ktoś może napisać coś więcej o jego "piersiach"?

Pzdr
mk
mam nadzieje że zapoznasz się z historią MyaDiva przed swoją operacją..
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post16139306

i zajrzyj na watek powiększanie piersi cz 4
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 20:28   #9
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
mam nadzieje że zapoznasz się z historią MyaDiva przed swoją operacją..
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post16139306

i zajrzyj na watek powiększanie piersi cz 4
Dorzucam jeszcze link:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=204

(to też historia MyaDivy)
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 23:14   #10
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

Cytat:
Napisane przez malwina2286 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich bylam dzisiaj na konsultacji w klinica doktora Sankowskiego, u doktora Lembasa pierwsze wrazenie dr. Lembas bardzo sympatyczny i mily czlowiek, mysle ze jest godny zaufania. Operacje bede miala 28 lutego wiec napewno zdam relacje i jak sie uda to wkleje zdiecia przed i po.
no niestety i tu się możesz zawieść. Sympatyczny i miły też przestaje być jeśli już nie musi, potrafi byś bezczelny i arogancki. Z całą pewnością świetnie zna się na prawie medycznym-choć myślę, że wystarczyłaby mu wiedza z zakresu chirurgii . Widać dość często musi się zasłaniać tą pierwszą umiejetnością.I tak jak u Sankowskiego widziałam cień zakłopotania jak patrzył na moje piersi tak Lembas bez najmniejszego zająknięcia i wyrzutu, do końca szedł w zaparte.

Moja rada po pierwsze-bierz tą umowę co Ci dali do podpisania i w te pędy biegnij z nią do prawnika. Wydasz 200 zł za poradę-ale będziesz mądrzejsza o wiedzę, że nic nie możesz . Wielu prawników złamało sobie zęby w sądzie na tym świstku

Moja druga rada zajrzyj na znanylekarz.pl. - ja niestety tam wcześniej nie trafiłam. Czytałam co prawda opinie, że nosy to im nie wychodzą-ale o piersiach nie trafiłam na nic. Oj nie odrobiłam lekcji

Moja trzecia rada-spojrzyj na dzieło dr Lembasa, tak wg niego wyglądają piękne, równiutkie i idealne piersi. Twierdził również, że NIKT by mi ładniejszych nie zrobił niż oni. Nie dość, że mnie oszpecił to jeszcze bez najmniejszych skrupułów chciał mi odebrać nadzieję, że może być dobrze. Nie udzielił mi najmniejszej pomocy po tym jak pękła mi torebka-gdyby przyznał, że doszło do pęknięcia torebki przyznałby się jednocześnie do swojej fuszerki. Zostawił mnie z bólem, drętwiejacą ręką i ogromną bezsilnością-tyle miałam ze swojego zaufania do tych panów.

Szczerze życzę powodzenia, ja już teraz wiem ile radości może przynieść udana operacja.
Wiem też niestety ile kosztuje nieudany zabieg w tej klinice
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia P1010304.jpg (52,8 KB, 972 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20-13.10.jpg (78,3 KB, 329 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16.jpg (37,6 KB, 1203 załadowań)
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2010-12-21 o 22:57
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 23:23   #11
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

I jeszcze na dowód, że jednak znalazł się KTOŚ kto potrafił zrobić mi piękne piersi wstawiam foteczkę. Jestem już miesiąc po reoperacji. W małej, przytulnej klinice najskromniejsza pod słońcem Pani dr stworzyła mi śliczne piersi.

Przydałoby się troszkę pokory panie Lembas
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg klinika16-12-2009.jpg (16,8 KB, 1528 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia P1010711.jpg (28,5 KB, 1541 załadowań)
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2010-12-21 o 23:14
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 14:36   #12
mmmkkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

Witam,

Otoz mialam operację 23 stycznia (wczesniejszy nick Popyta), operował mnie Dr Lembas.
Rzeczywiście doradził mi implant 225cc jako optymalny do mojej budowy. Jestem bardzo szczupła a pod biustem mm 69cm..... Zgodziłam się, pozniej czytalam dalej fora, kobiety pisały o wielkosciach 350 itd... mysle sobie te moje 225 beda za małe. Poszłam wiec, tylko ze tym razem juz z mezem na konsultacje.... Moj maz stweirdził ze do moje budowy to te 225 sa nawet za duze, okreslił moje piersi jako "WIELKIE". Prawda jest taka, ze wielkosc implantu dobiera sie do budowy ciała, wymiarów, wagi itd, w moim przypadku 225 było/jest optymalne. Wg mnie w ogole nie widac ze mam implant, piers wyglada naturalnie.
Ogolnie jestem zadowolona, piersi sa ładne, to dopiero 3ci tydzien wiec końcowy kształt nie jest jeszcze widoczny. Poki co jest ok, sa kształtne, równe, ładne. Bolą mnie bardzo sutki, są bardzo ale to bardzo wrażliwe, mysle ze to przez naciagniecie skory i fakt ze akurat teraz mam miesiaczke.
Opiekę lekarza oceniam bdb. Nie wiem co jeszcze może mnie czekać, ale na chwilę obecną nie mam nic do zarzucenia lekarzowi.
Bol po operacji nie byl straszny, ważne są systematyczne ćwiczenia, czyli podnoszenie rąk itd, to pomaga rozruszać mięsnie.
Poczytałam dzisiaj wczesniejsze opinie o Dr Lembasie i sie przeraziłam, nie wiem czy wówczas poszlabym do niego.... no ale poszłam..... jestem zadowolona, nie załuje.
To chyba tyle.

pzdr
mk
mmmkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 15:06   #13
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

Cytat:
Napisane przez mmmkkk Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, ze wielkosc implantu dobiera sie do budowy ciała, wymiarów, wagi itd, w moim przypadku 225 było/jest optymalne.
możesz napisać z jakiego rozmiaru startowałaś i jaki masz teraz po operacji (wiem, ze jeszcze wcześnie po i możesz mieć obrzęk, ale tak orientacyjnie..)
i o jakich wkładkach mowa - anatomicznych czy okrągłych?


jestem chyba drobniejsza od Ciebie i też jeden dr chciał mi wcisnąć idealnie pasujące do mojej sylwetki śmieszne 240cc
mam 325cc i nie powiedziałabym, żeby to było dużo (niestety) - dlatego zawsze mnie ciekawi, jaki rozmiar dziewczynom wychodzi z małych wkładek
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 21:28   #14
mmmkkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

Przed operacja coz.... nie mialam nawet miseczki A.
Teraz zakupiłam stanik sportowy o rozmiarze C - poki co nie nosze jeszcze "normalnej" bielizy gdyz jest za wczesnie. Nie przymierzałam tez dla próby innych staników, wiec ciezko mi ten rozmiar określić.
Co do opuchlizyny, to nie mam jej, przynajmniej tak mi sie wydaje. Zero sińców, krwiaków, nic.
Postaram sie umieścić zdjęcia przed i po.
Aha ... wkładki anatomiczne

Edytowane przez mmmkkk
Czas edycji: 2010-02-09 o 21:38 Powód: Allergan 410MF 225g
mmmkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 22:56   #15
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

Cytat:
Napisane przez mmmkkk Pokaż wiadomość
Przed operacja coz.... nie mialam nawet miseczki A.
Teraz zakupiłam stanik sportowy o rozmiarze C - poki co nie nosze jeszcze "normalnej" bielizy gdyz jest za wczesnie. Nie przymierzałam tez dla próby innych staników, wiec ciezko mi ten rozmiar określić.
Co do opuchlizyny, to nie mam jej, przynajmniej tak mi sie wydaje. Zero sińców, krwiaków, nic.
Postaram sie umieścić zdjęcia przed i po.
Aha ... wkładki anatomiczne
To i ja się wtrącę do dyskusji. Zgadzam się z tym, że rozmiar implantu dobiera się do budowy ciała, wagi itp.

Piszesz, że jesteś drobnej budowy (69cm pod biustem), masz anatomy 225cc... i jest to rozmiar optymalny

No więc ja powiem tak: dla mnie to nie jest rozmiar optymalny. Rozmiar mizerny i to jeszcze anatomy

Powiem tak: pod biustem mam 68cm, przed operacją miałam miseczkę A,
Mam kościstą klatkę piersiową - tj. widoczne żebra i mocno wystające obojczyki. Wzrost 164 cm, waga 45,5 kg, pas 62cm, biodra 84cm...
Mam anatomiczne Mentory z modelu cpg333 - rozmiar...uwaga: 430cc
I uważam, że biust wyszedł fantastyczny - ani za mały, ani za duży - w sam raz! Jest idealnie dobrany do mojej sylwetki i to nie tylko moje zdanie. W życiu nie chciałabym ani mniejszych, ani większych implantów
Aha - piszesz o miseczce C - powiem tak: mi z tego rozmiaru wyszło duże C/ D
Więc przy twoich 225 raczej spodziewaj się miseczki B...

A co do oceny dr - sensowną opinię można wydać dopiero po kilku miesiącach... Mya początkowo również była zadowolona z Sankowskiego i Lembasa...a po paru miesiącach wyszedł pasztet, bo piersi źle zrobione i nie mogła liczyć na żadną pomoc ze strony tych dwóch lekarzy (zwłaszcza dr Lembas szedł w zaparte) - oni do samego końca twierdzili, że jej piersi są IDEALNE

Tak więc nie chwal dnia przed zachodem słońca

P.S. Oczywiście życzę Tobie, abyś była zadowolona z takiego rozmiaru implantów, no i wyboru chirurga...
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 19:09   #16
mmmkkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

Witam,

Coż ponoć gusta są różne i o gustach się nie dyskutuje.
Co do wielkości implantu, dokonałam wyboru sama, jak każda z nas, zrobiłam to świadomie, nie żałuję. Chciałam by piersi wyglądały naturalnie. Szczerze mówiąc nie jestem w stanie wyobrazić sobie małej/drobnej osoby z tak dużym implantem, jak Twój. Jestem ogólnie za zachowaniem proporcji w budowie ciała, nazwijmy to równowagą.
Ale każdy podejmuje takie decyzje by to jemu było dobrze.
Ja mam piękny, jędrny biust, idealny na wielkość, czuję się z nim świetnie. I to jest dla mnie najważniejsze.
No to cieszmy się naszymi boobsami
Pozdrawiam


Edytowane przez mmmkkk
Czas edycji: 2010-02-10 o 19:12
mmmkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 15:47   #17
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

Cytat:
Napisane przez mmmkkk Pokaż wiadomość
Witam,

CChciałam by piersi wyglądały naturalnie. Szczerze mówiąc nie jestem w stanie wyobrazić sobie małej/drobnej osoby z tak dużym implantem, jak Twój. Jestem ogólnie za zachowaniem proporcji w budowie ciała, nazwijmy to równowagą.

co masz na myśli pisząc o zachowaniu proporcji bo ja uważam ze skoro mam 89 w biodrach i tyle samo w piersiach to mam idealnie zachowane proporcje...i wyglądam bardzo naturalnie a mam UWAGA 420cc i mam wizualne C
a tez jestem ze szczuplaków
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 20:39   #18
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

Cytat:
Napisane przez mmmkkk Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie jestem w stanie wyobrazić sobie małej/drobnej osoby z tak dużym implantem, jak Twój. Jestem ogólnie za zachowaniem proporcji w budowie ciała, nazwijmy to równowagą.
Ale każdy podejmuje takie decyzje by to jemu było dobrze.
Ja mam piękny, jędrny biust, idealny na wielkość, czuję się z nim świetnie. I to jest dla mnie najważniejsze.
No to cieszmy się naszymi boobsami
Pozdrawiam
Ja też jestem drobna
Pod biustem mam 68cm-a teraz mam implant 485cc.
Moje obecne zdjęcie masz powyżej

A zdjęcie z 310cc , wsadzonym przez Lembasa tez jest na tej stonie.I tak właśnie wg niego wygląda naturalna, pięka pierś idealnie dobrana do sylwetki.

Ja do tej kliniki trafiłam za moją przyjaciółką. Była taka szczęśliwa po zabiegu-choć piersi zrobili jej malutkie. Ale skoro była zadowolona byłam przekonana że właśnie takie chciała. I wiesz , ona już zbiera na następna operację bo teraz nawet jej samej trudno się dopatrzeć, że miała powiększane piersi.

Jestem bardzo ciekawa co Ty napiszesz za kilka miesiecy.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 15:59   #19
ewacc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

Witam,
pomóżcie mi proszę. Wybieram się na operację piersi-oczywiście powiększenie.
Byłam u Sankowskiego, a raczej u Lembasa i dobrał mi anatomiczne 255, po moim naleganiu na większe 290. Ponieważ moja koleżanka która ostatnio robiłau niego, ma coś krzywo, spanikowałam i poszłam do IQ Medica do dr. Jurek. Miła kobieta i od razu dobrała mi 340, a po rozmowie co do moich oczekiwań 390. Boję się czy to nie za dużo, po biustem mam 63 i obecnie miska A. No i czy ktoś zna Panią Doktor ???

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Pomyliłam się, oczywiście mam pod biustem 83 cm, a nie 63
ewacc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 16:22   #20
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

Cytat:
Napisane przez ewacc Pokaż wiadomość
Witam,
pomóżcie mi proszę. Wybieram się na operację piersi-oczywiście powiększenie.
Byłam u Sankowskiego, a raczej u Lembasa i dobrał mi anatomiczne 255, po moim naleganiu na większe 290. Ponieważ moja koleżanka która ostatnio robiłau niego, ma coś krzywo, spanikowałam i poszłam do IQ Medica do dr. Jurek. Miła kobieta i od razu dobrała mi 340, a po rozmowie co do moich oczekiwań 390. Boję się czy to nie za dużo, po biustem mam 63 i obecnie miska A. No i czy ktoś zna Panią Doktor ???

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Pomyliłam się, oczywiście mam pod biustem 83 cm, a nie 63
Nic nie słyszałam na temat tej pani dr...
Ale jeśli chodzi o wielkość implantów to nie będzie za dużo
(ja mam pod biustem 68, wyjściówka A i implanty anatomiczne 430ml, które dały mi wizualne pełne C).
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 21:19   #21
olgawro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 452
GG do olgawro
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

Cytat:
Napisane przez ewacc Pokaż wiadomość
Witam,
pomóżcie mi proszę. Wybieram się na operację piersi-oczywiście powiększenie.
Byłam u Sankowskiego, a raczej u Lembasa i dobrał mi anatomiczne 255, po moim naleganiu na większe 290. Ponieważ moja koleżanka która ostatnio robiłau niego, ma coś krzywo, spanikowałam i poszłam do IQ Medica do dr. Jurek. Miła kobieta i od razu dobrała mi 340, a po rozmowie co do moich oczekiwań 390. Boję się czy to nie za dużo, po biustem mam 63 i obecnie miska A. No i czy ktoś zna Panią Doktor ???

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Pomyliłam się, oczywiście mam pod biustem 83 cm, a nie 63
Ewa, nie wiem jak Ty ale ja mam pod biustem 83 cm, mam implanty mentora profil sredni 450 cc i wcale nie sa duze, wizualnie C. Tylko, ze ja jestem mocnej budowy i raczej grubokoscista no i mam 173 cm wzrostu.
U mnie ten implant dal maly sredni biust

Ile masz wzrostu jesli moge spytac??
__________________
13.04.2010 Mplus 450 mentor pod miesien dr Jarlinski - dziekuję!!!!
olgawro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 13:15   #22
ewacc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

dzięki za info, mam 164 wzrostu. Też się przekonuję do tych 390. Byłam z mężem i on, znając mnie, powiedział że idealnie. Ale wolałam się upewnić. Bo co koleżanka to inna opinia, a Wy wiecie o czym mówicie
ewacc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 13:13   #23
anika64
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 14
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

witam ja miałam u dr. lembasa 11.08.2010 operowana , przebiegło szybko i miło.Jak narazie bolą mnie blizny bo zaledwie parę dni mineło ale jak przeczytałam opienię teraz o nim to trochę sie boję, mam nadzieje ze wszystko u mnie bedzie dobrze, ja mam wkładki anatomiczne choć proponował mi okrągłe , 255 ccm i wczesniejszy rozmiar 70C teraz to chyba bedzie z ponad D . a widzę ze niektórzy piszą ze ponad 200 to mało a 390 albo koło bedzie duze w miarę. to nie tak wcale bo wszystko zalezy jaki był wyjsciowy rozmiar wczesniejszych piersi ile jest tkanki tłuszczowej wyjsciowo i fałdu skórnego a nie tylko od samej sylwetki czy oczekiwań niektóre kobiety które nawet wygladowo wyjsciowo miały te same rozmiary a po wszczepieniu tez te same okazało sie ze jedna ma 200 a inna nwet 400 ccm wiec proszę sie tu nawet nie sugerować wkładkami (widziałam to wszsytko w necie i na zdjeciach u sankowskiego) . a pani mayadiva ma tzw. double boubble poprostu powikłanie jakie czasem sie zdarza po implantach ,oczywiscie to nie jej wina tylko raczej zwykłych typowych powikłaniach lub ppoprostu lekarza czy w tym przypadku dr. L.L. a oprócz tez jej predyspozycji . wiadać ze wogóle to peirsi pani mayadiva ma piersi po karmieniu bo sa szerokie otoczki sutyków i rozstępy na piersiach po za tym to powikłanie występuje po umieszczeniu po mm. piersiowym wiekszym a nie pod gr. sutkowym . a tylko pod mm. implant sie robi gdy piersi sa opadniete lub obwisłe ze starość ze tak powiem albo znikome , wiec juz automatycznie nie idealna pierś do operacji czyli mam namysli wieksza możliwość powikłań ( nie chcę tutaj bronić dr. oczywiście tylko poprostu jestem po medycynie i co nieco wiem zreszta mysle ze jednak co jak co ale powinni porawić jej te piersi chociaż za pół ceny bo jednak w pismie podpisuje sie o nie roszczeniu co do typowych zadkich powikłań ( Bo jak piszę to jest Powikłanie a nie Partactwo )}. pozdrawiam was i mam nadzieje ze z moim biustem bedzie wszystko wporządku . zapomniałam dodać ze mam małą klatkę piersiowa bo tylko 70 a w bidrach az 100 poprostu jestem typowa gruszka i zrobiłam implanty tylko dlatego aby być bardziej proporcjonalna bo jednak wyjsciowa C moja aż taka mała nie była.

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

dodatkowo dołączam link do poczytania o powikłaniach implantów
http://www.art-med.com.pl/43,dobor-implantow.html

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
I jeszcze na dowód, że jednak znalazł się KTOŚ kto potrafił zrobić mi piękne piersi wstawiam foteczkę. Jestem już miesiąc po reoperacji. W małej, przytulnej klinice najskromniejsza pod słońcem Pani dr stworzyła mi śliczne piersi.

Przydałoby się troszkę pokory panie Lembas
wybacz ale nadal widać ci double boubble niestety tylko nieco mnie ale z czasem moze być wiadacbardziej , a ta lekarka mogła nieco bardziej wypreparować ten mm. piersiowy z piersiowym mniejszym takze to by było wtedy dobrze tylko jeszcze bardziej inwazyjnie. niestety jak widać ona tez nie jest idealna .

Edytowane przez anika64
Czas edycji: 2010-08-17 o 20:11 Powód: brak
anika64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 20:11   #24
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

Cytat:
Napisane przez anika64 Pokaż wiadomość
witam ja miałam u dr. lembasa 13.08.2010 operowana , przebiegło szybko i miło.Jak narazie bolą mnie blizny bo zaledwie parę dni mineło ale jak przeczytałam opienię teraz o nim to trochę sie boję, mam nadzieje ze wszystko u mnie bedzie dobrze, ja mam wkładki anatomiczne choć proponował mi okrągłe , 255 ccm i wczesniejszy rozmiar 70C teraz to chyba bedzie z ponad D . a widzę ze niektóry piszą ze ponad 200 to mało a 390 albo koło bedzie duze w miarę. to nie tak wcale bo wszystko zalezy jaki był wyjsciowy rozmiar wczesniejszych piersi ile jest tkanki tłuszczowej wyjsciowo i fajdu skórnego a nie tylko od samej sylwetki czy oczekiwań niektóre kobiety które nawet wygladowo wyjsciowo miały te same rozmiary a po w szczepieniu tez te same okazywało sie ze jedna ma 200 a inna nwet 400 ccm wiec proszę sie tu nawet nie sugerować wkładkami (widziałam to wszsytko w necie i na zdjeciach u sankowskiego) . a pani mayadiva ma tzw. doublle boublle poprostu powikłanie jakie czasem sie zdarza po implantach ,oczywiscie to nie jej wina tylko raczej zwykłych typowych czasem powikłaniach lub p poprostu lekarza czy w tym przypadku dr. L.L. a oprócz tez jej predyspozycji . wiadać ze wogóle to peirsi pani mayadiva widać ze ma piersi po karmieniu bo sa szerokie otoczki sutyków i rozstępy na piersiach po za tym to powikłanie występuje po umieszczeniu po mm. piersiowym wiekszym a nie pod gr. sutkowym . a tylko pod mm. implant sie robi gdy piersi sa opadniete lub obwisłe ze starość ze tak powiem albo znikome , wiec juz automatycznie nie idealna pierś do operacji czyli mam namysli wieksza możliwość powikłań ( nie chcę tutaj bronić dr. oczywiście tylko poprostu jestem po medycynie i co nieco wiem zreszta mysle ze jednak co jak co ale powinni porawić jej te piersi chociaż za pół ceny bo jednak w pismie podpisuje sie o nie roszczeniu co do typowych rzadkich powikłań ( Bo jak piszę to jest Powikłanie a nie Partactwo ). pozdrawiam was i mam nadzieje ze z moim biustem bedzie wszystko w porządku . zapomniałam dodać ze mam małą klatkę piersiowa bo tylko 70 a w bidrach az 100 poprostu jestem typowa gruszka i zrobiłam implanty tylko dlatego aby być bardziej proporcjonalna bo jednak wyjsciowa C moja aż taka mała nie była.

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

dodatkowo dołączam link do poczytania o powikłaniach implantów
http://www.art-med.com.pl/43,dobor-implantow.html

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------


wybacz ale nadal widać ci double boubble niestety tylko nieco mnie ale z czasem moze być wiadacbardziej , a ta lekarka mogła nieco bardziej wypraparować ten mm. piersiowy z piersiowym mniejszym takze to by było wtedy dobrze tylko jeszcze bardziej inwazyjnie. niestety jak widać ona tez nie jest idealna .
Bardzo dziękuje za skonsultowanie mojego przypadku Nie ma to jak opinia kogoś po medycynie
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 21:53   #25
Marczilada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 292
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

Cytat:
Napisane przez anika64 Pokaż wiadomość
witam ja miałam u dr. lembasa 13.08.2010 operowana , przebiegło szybko i miło.Jak narazie bolą mnie blizny bo zaledwie parę dni mineło ale jak przeczytałam opienię teraz o nim to trochę sie boję, mam nadzieje ze wszystko u mnie bedzie dobrze, ja mam wkładki anatomiczne choć proponował mi okrągłe , 255 ccm i wczesniejszy rozmiar 70C teraz to chyba bedzie z ponad D . a widzę ze niektóry piszą ze ponad 200 to mało a 390 albo koło bedzie duze w miarę. to nie tak wcale bo wszystko zalezy jaki był wyjsciowy rozmiar wczesniejszych piersi ile jest tkanki tłuszczowej wyjsciowo i fajdu skórnego a nie tylko od samej sylwetki czy oczekiwań niektóre kobiety które nawet wygladowo wyjsciowo miały te same rozmiary a po w szczepieniu tez te same okazywało sie ze jedna ma 200 a inna nwet 400 ccm wiec proszę sie tu nawet nie sugerować wkładkami (widziałam to wszsytko w necie i na zdjeciach u sankowskiego) . a pani mayadiva ma tzw. doublle boublle poprostu powikłanie jakie czasem sie zdarza po implantach ,oczywiscie to nie jej wina tylko raczej zwykłych typowych czasem powikłaniach lub p poprostu lekarza czy w tym przypadku dr. L.L. a oprócz tez jej predyspozycji . wiadać ze wogóle to peirsi pani mayadiva widać ze ma piersi po karmieniu bo sa szerokie otoczki sutyków i rozstępy na piersiach po za tym to powikłanie występuje po umieszczeniu po mm. piersiowym wiekszym a nie pod gr. sutkowym . a tylko pod mm. implant sie robi gdy piersi sa opadniete lub obwisłe ze starość ze tak powiem albo znikome , wiec juz automatycznie nie idealna pierś do operacji czyli mam namysli wieksza możliwość powikłań ( nie chcę tutaj bronić dr. oczywiście tylko poprostu jestem po medycynie i co nieco wiem zreszta mysle ze jednak co jak co ale powinni porawić jej te piersi chociaż za pół ceny bo jednak w pismie podpisuje sie o nie roszczeniu co do typowych rzadkich powikłań ( Bo jak piszę to jest Powikłanie a nie Partactwo ). pozdrawiam was i mam nadzieje ze z moim biustem bedzie wszystko w porządku . zapomniałam dodać ze mam małą klatkę piersiowa bo tylko 70 a w bidrach az 100 poprostu jestem typowa gruszka i zrobiłam implanty tylko dlatego aby być bardziej proporcjonalna bo jednak wyjsciowa C moja aż taka mała nie była.

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

dodatkowo dołączam link do poczytania o powikłaniach implantów
http://www.art-med.com.pl/43,dobor-implantow.html

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------


wybacz ale nadal widać ci double boubble niestety tylko nieco mnie ale z czasem moze być wiadacbardziej , a ta lekarka mogła nieco bardziej wypraparować ten mm. piersiowy z piersiowym mniejszym takze to by było wtedy dobrze tylko jeszcze bardziej inwazyjnie. niestety jak widać ona tez nie jest idealna .
Dobre sobie op powiększenia piersi robią przede wszystkim dziewczyny po porodzie. A zwisy, to widziałam ostatnio nawet u szesnastolatki heh nieciekawie wyglądała i wiesz dlaczego, bo z dużych piersi szybciej robią się zwisy, bo ta tkana tłuszczowa jest praktycznie tak samo ciężka, jak mleko (tylko, że mleko masz przez krótki czas). Z resztą nie wiem, kto tobie ten kit wcisnął, że u kobiet które nie rodziły lepiej wkładać pod gruczoł. Szczerze powątpiewam w Twoje wyimaginowane kwalifikacje zawodowe ubaw za darmochę, no i obawiam się, że jak twoje cycki dojdą do siebie, to za miesiąc opadną bo taką opinię słyszałam od lekarzy, że pod gruczoł niestety szybko opadają, nie to co pod mięsień, który super trzyma A May ma piękne cycki, które przez tych "superaśnych specjalistów" będą dochodzić do siebie dłużej. Po medycynie! Phi chyba technikum medycznym. Acha pisałaś też, że tutaj wielkość implantu nie gra roli w oczekiwanym efekcie rozmiarowym... Bzdura, bo my tu prawie wszystkie A lub B i po op mamy podobne wielkości piersi. Nie dokładamy sobie nic do C, bez urazy, ale skoro ty już trochę to C naturalne nosisz, to muszą to być zwisy Sorry za moją niechęć do twojej osoby i to, że jestem dla ciebie niemiła, ale nie wierzę w twoje słowa i nie podoba mi się, to co napisałaś do Mya
__________________
22.06.2010 Mentor 400 hp
Zapuszczam włosy

Edytowane przez Marczilada
Czas edycji: 2010-08-17 o 07:52
Marczilada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 22:19   #26
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

Cytat:
Napisane przez anika64 Pokaż wiadomość
pozdrawiam was i mam nadzieje ze z moim biustem bedzie wszystko w porządku . zapomniałam dodać ze mam małą klatkę piersiowa bo tylko 70 a w bidrach az 100 poprostu jestem typowa gruszka i zrobiłam implanty tylko dlatego aby być bardziej proporcjonalna bo jednak wyjsciowa C moja aż taka mała nie była.
wybacz ale nadal widać ci double boubble niestety tylko nieco mnie ale z czasem moze być wiadacbardziej , a ta lekarka mogła nieco bardziej wypraparować ten mm. piersiowy z piersiowym mniejszym takze to by było wtedy dobrze tylko jeszcze bardziej inwazyjnie. niestety jak widać ona tez nie jest idealna .
mam nadzieje ze bedziesz szczesliwa ze swoich piersi i beda sie pieknie ukladac
ale daj sobie spokoj z medycyna i nie chwa sie wiedza ktorej nie posiadasz bo jednak to co napisalas to wiekszy stek bzdur niz prawda, ja nie jestem po medycynie a zdaje sie ze z wiedzy o implementacji rozlozylabym cie w 5 min tez pod biustem 70 a w biodrach 96 albo lepiej.. a mam 325 i okragle i pod oba miesnie i nie rodzilam - juz w tej chwili obalilam wszytskie twoje teorie
ps. dodam tylko ze zielonego pojecie nie masz jak piersi Myadivy sie bardzo zmienily i jak trudna op przeszla , poza tym jak ty mozesz cos oceniac patrzac tylko na jedna fotke i to zrobiona tylko z boku ? ze swoja wiedza medyczna powinnas dobrze wiedziec ze to co widzisz na zdjeciach jeszcze przechodzi dlugi proces ukladania sie a po powiklaniu juz prawie nie ma najmniejszego sladu, ale co ty mozesz wiedziec o tym jak stara fote widzialas
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 23:36   #27
agnes281
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 255
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

Cytat:
Napisane przez 2sweet Pokaż wiadomość
mam nadzieje ze bedziesz szczesliwa ze swoich piersi i beda sie pieknie ukladac
ale daj sobie spokoj z medycyna i nie chwa sie wiedza ktorej nie posiadasz bo jednak to co napisalas to wiekszy stek bzdur niz prawda, ja nie jestem po medycynie a zdaje sie ze z wiedzy o implementacji rozlozylabym cie w 5 min tez pod biustem 70 a w biodrach 96 albo lepiej.. a mam 325 i okragle i pod oba miesnie i nie rodzilam - juz w tej chwili obalilam wszytskie twoje teorie
ps. dodam tylko ze zielonego pojecie nie masz jak piersi Myadivy sie bardzo zmienily i jak trudna op przeszla , poza tym jak ty mozesz cos oceniac patrzac tylko na jedna fotke i to zrobiona tylko z boku ? ze swoja wiedza medyczna powinnas dobrze wiedziec ze to co widzisz na zdjeciach jeszcze przechodzi dlugi proces ukladania sie a po powiklaniu juz prawie nie ma najmniejszego sladu, ale co ty mozesz wiedziec o tym jak stara fote widzialas
Sweet a ciekawe co powie na jej posta Biblia?
: hahaha:

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez anika64 Pokaż wiadomość
witam ja miałam u dr. lembasa 13.08.2010 operowana , przebiegło szybko i miło.Jak narazie bolą mnie blizny bo zaledwie parę dni mineło ale jak przeczytałam opienię teraz o nim to trochę sie boję, mam nadzieje ze wszystko u mnie bedzie dobrze, ja mam wkładki anatomiczne choć proponował mi okrągłe , 255 ccm i wczesniejszy rozmiar 70C teraz to chyba bedzie z ponad D . a widzę ze niektóry piszą ze ponad 200 to mało a 390 albo koło bedzie duze w miarę. to nie tak wcale bo wszystko zalezy jaki był wyjsciowy rozmiar wczesniejszych piersi ile jest tkanki tłuszczowej wyjsciowo i fajdu skórnego a nie tylko od samej sylwetki czy oczekiwań niektóre kobiety które nawet wygladowo wyjsciowo miały te same rozmiary a po w szczepieniu tez te same okazywało sie ze jedna ma 200 a inna nwet 400 ccm wiec proszę sie tu nawet nie sugerować wkładkami (widziałam to wszsytko w necie i na zdjeciach u sankowskiego) . a pani mayadiva ma tzw. doublle boublle poprostu powikłanie jakie czasem sie zdarza po implantach ,oczywiscie to nie jej wina tylko raczej zwykłych typowych czasem powikłaniach lub p poprostu lekarza czy w tym przypadku dr. L.L. a oprócz tez jej predyspozycji . wiadać ze wogóle to peirsi pani mayadiva widać ze ma piersi po karmieniu bo sa szerokie otoczki sutyków i rozstępy na piersiach po za tym to powikłanie występuje po umieszczeniu po mm. piersiowym wiekszym a nie pod gr. sutkowym . a tylko pod mm. implant sie robi gdy piersi sa opadniete lub obwisłe ze starość ze tak powiem albo znikome , wiec juz automatycznie nie idealna pierś do operacji czyli mam namysli wieksza możliwość powikłań ( nie chcę tutaj bronić dr. oczywiście tylko poprostu jestem po medycynie i co nieco wiem zreszta mysle ze jednak co jak co ale powinni porawić jej te piersi chociaż za pół ceny bo jednak w pismie podpisuje sie o nie roszczeniu co do typowych rzadkich powikłań ( Bo jak piszę to jest Powikłanie a nie Partactwo ). pozdrawiam was i mam nadzieje ze z moim biustem bedzie wszystko w porządku . zapomniałam dodać ze mam małą klatkę piersiowa bo tylko 70 a w bidrach az 100 poprostu jestem typowa gruszka i zrobiłam implanty tylko dlatego aby być bardziej proporcjonalna bo jednak wyjsciowa C moja aż taka mała nie była.

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

dodatkowo dołączam link do poczytania o powikłaniach implantów
http://www.art-med.com.pl/43,dobor-implantow.html

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------


wybacz ale nadal widać ci double boubble niestety tylko nieco mnie ale z czasem moze być wiadacbardziej , a ta lekarka mogła nieco bardziej wypraparować ten mm. piersiowy z piersiowym mniejszym takze to by było wtedy dobrze tylko jeszcze bardziej inwazyjnie. niestety jak widać ona tez nie jest idealna .
ta mezus ma za co zlapac? taki masz implancik,ze hoho! jak lapka niemowalaka
wybacz ale nikt Cie tutaj nie poprze, kazdy zna historie naszej kochanej Mya Divy i zdania nie zmieni ,sa na to dowody,ze Dr.spierdoczyl robote

takze Wesolych swiat zycze i wsadzcie se choinke w d....
__________________
21.10.2009 Kolasinski, Poznan, 350 hp



" W dzisiejszych czasach nie ma miejsca na milosc trzeba robic melanz i sie nie przyzwyczajac"
agnes281 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 07:48   #28
Marczilada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 292
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

Cytat:
Napisane przez agnes281 Pokaż wiadomość

takze Wesolych swiat zycze i wsadzcie se choinke w d....
Heh Ty to jesteś i potrafisz rozbawić człowieka
__________________
22.06.2010 Mentor 400 hp
Zapuszczam włosy
Marczilada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 09:30   #29
kwianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 106
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

anika64 a ja ze swojej strony radzę, żebyś się udała do podstawówki na naukę poprawnej pisowni, bo wybacz, ale ciężko się czyta Twą wypowiedź
__________________
o5.10.2010 r

Bo trzeba się śmiać, Wariatkę grać -Szczęśliwym być i z życia drwić
kwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 11:36   #30
agnes281
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 255
Dot.: Dr. Lubomir Lembas ??

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuje za skonsultowanie mojego przypadku Nie ma to jak opinia kogoś po medycynie
Mya jak ona moga skonczyc medycyne z takimi bykami w tekscie
jej medycynka nie ma nic wspolnego z implantacja piersi, moze sie edukowala ale na zabkach a nie na anatomii czlowieka

nic nie rozumiem z jej posta, nie dosc,ze same bledy ortograficzne idac dalej stylistyka zerowa! ani ladu ani skladu..ehh do szkoly Ja! mature zdac z potem sie za cycki brac
__________________
21.10.2009 Kolasinski, Poznan, 350 hp



" W dzisiejszych czasach nie ma miejsca na milosc trzeba robic melanz i sie nie przyzwyczajac"
agnes281 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-16 12:06:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.