"Rolnik szuka żony"cz.II - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-08, 13:28   #1561
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Może każda z nas ocenia inaczej Mamę Zbyszka i ich relację, bo każda z nas ma inne podejście do teściowych w normalnym życiu?

Ja nie widzę nic złego w Mamie Zbyszka, bo generalnie w życiu nie mam problemu z tym, że facet jest blisko związany z rodzicami. Ale wiele dziewczyn uważa to za coś złego. Nawet w programie było widać, że blondynce i pani z kanapką najbardziej przeszkadzała właśnie Mama Zbyszka. Miałam wrażenie, że obie chętnie by tam zostały, gdyby Mamy Zbyszka nie było, a Zbyszek sam robiłby im śniadania, pracował na gospodarstwie, po powrocie zajmował się dziećmi (to oczywiście w przyszłości), a na koniec dnia zabrał je do restauracji

Innymi słowy: Mama Zbyszka nie jest tu aż takim problemem, jak oczekiwania Zbyszka co do wyglądu i wieku partnerki (serio, on nie miał chyba żadnych innych oczekiwań, mam nadzieję, że po obejrzeniu programu zacznie szukać w trochę bardziej rozbudowany sposób), i oczekiwania partnerek co do życia na wsi i tego, ile z siebie się daje w związku.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-08, 13:51   #1562
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Ja nie zauważyłam, aby z mamą Zbyszka było coś nie tak - w sensie, aby była zaborcza albo za bardzo zżyta z synem. Mieszkają razem, dzielą się zatem obowiązkami, czemu się tutaj dziwić. Przy czym u Zbyszka rolnika to naprawdę źle by nie było, bo w zasadzie chyba tylko ogarniać gotowanie i porządki w domu. Pewnie gospodarstwo jest po ojcu Zbyszka, zatem trudno oczekiwać, że mama by się wyprowadziła, akurat w przypadku mieszkania na wsi to dla mnie dość naturalna sytuacja. A jak już mieszkają ze sobą, i nikogo innego tam nie ma, to chyba oczywiste, że są dla siebie wzajemnie towarzystwem.
Jeśli montaż nie był krzywdzący, to Zbyszek z siebie dużo nie daje, ale pewnie jakaś obrotna pani by sobie z nim całkiem sympatyczne gniazdko uwiła.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-08, 14:46   #1563
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ja nie zauważyłam, aby z mamą Zbyszka było coś nie tak - w sensie, aby była zaborcza albo za bardzo zżyta z synem. Mieszkają razem, dzielą się zatem obowiązkami, czemu się tutaj dziwić. Przy czym u Zbyszka rolnika to naprawdę źle by nie było, bo w zasadzie chyba tylko ogarniać gotowanie i porządki w domu. Pewnie gospodarstwo jest po ojcu Zbyszka, zatem trudno oczekiwać, że mama by się wyprowadziła, akurat w przypadku mieszkania na wsi to dla mnie dość naturalna sytuacja. A jak już mieszkają ze sobą, i nikogo innego tam nie ma, to chyba oczywiste, że są dla siebie wzajemnie towarzystwem.
Jeśli montaż nie był krzywdzący, to Zbyszek z siebie dużo nie daje, ale pewnie jakaś obrotna pani by sobie z nim całkiem sympatyczne gniazdko uwiła.

Dlatego nie mogę się doczekać świątecznego odcinka, tego w którym dowiadujemy się, jak teraz żyją rolnicy. Ciekawe, czy Zbyszek już znalazł odpowiednią dla siebie kandydatkę, jak zareagował na program, co myśli po czasie o swoich kandydatkach itp.

Karola też jestem ogromnie ciekawa. Czy naprawdę sprowadzi sobie do domu jakąś czwartą dziewczynę, jak mu się to wszystko poukłada w głowie już po programie.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-08, 14:55   #1564
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Karol to największa porazka. Nie wiem co w ogóle widziały w nim te wszystkie dziewczyny co się po zgłaszały? Taka Ania np? Kompletnie nie ten poziom. Dla mnie to kompletny dzieciak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-08, 15:25   #1565
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Karol to największa porazka. Nie wiem co w ogóle widziały w nim te wszystkie dziewczyny co się po zgłaszały? Taka Ania np? Kompletnie nie ten poziom. Dla mnie to kompletny dzieciak.
W samo sedno Najgorzej, że na początku, w wizytówkach, wszyscy kandydaci wydają się przyjaźni, fajni i tacy całkiem zwyczajni. Nic o nich wtedy tak naprawdę nie wiadomo. Można się łatwo złapać na coś takiego, zlitować, wysłać zgłoszenie... i zostać wybraną przez takiego Karola, albo jeszcze gorzej: Mikołaja lub obrzydliwego Marka z poprzedniej edycji (tego z ekstremalnie brudnym gospodarstwem). Każdy z nich na początku wydawał się normalny, a dopiero kiedy program się naprawdę zaczął, wyszło szydło z worka

Mnie w sumie dziwi, czemu tam się zgłaszają kobiety, które naprawdę kompletnie, ale to kompletnie nie nadają się do życia na wsi. I to dojrzałe, wykształcone, które muszą zdawać sobie sprawę z konsekwencji: że trzeba się przeprowadzić, poświęcić bardziej rodzinie niż karierze, że będzie trudniej (nawet pod względem pracy fizycznej) niż w mieście. Tego serio nie rozumiem
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-08, 18:34   #1566
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 967
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;78640101]Może każda z nas ocenia inaczej Mamę Zbyszka i ich relację, bo każda z nas ma inne podejście do teściowych w normalnym życiu?

Ja nie widzę nic złego w Mamie Zbyszka, bo generalnie w życiu nie mam problemu z tym, że facet jest blisko związany z rodzicami. Ale wiele dziewczyn uważa to za coś złego. Nawet w programie było widać, że blondynce i pani z kanapką najbardziej przeszkadzała właśnie Mama Zbyszka. Miałam wrażenie, że obie chętnie by tam zostały, gdyby Mamy Zbyszka nie było, a Zbyszek sam robiłby im śniadania, pracował na gospodarstwie, po powrocie zajmował się dziećmi (to oczywiście w przyszłości), a na koniec dnia zabrał je do restauracji

Innymi słowy: Mama Zbyszka nie jest tu aż takim problemem, jak oczekiwania Zbyszka co do wyglądu i wieku partnerki (serio, on nie miał chyba żadnych innych oczekiwań, mam nadzieję, że po obejrzeniu programu zacznie szukać w trochę bardziej rozbudowany sposób), i oczekiwania partnerek co do życia na wsi i tego, ile z siebie się daje w związku.[/QUOTE]
Zgadzam się ale z drugiej strony może jakby miał oczekiwania tylko cp do wyglądu i wieku to nawet na odczepnego jako drugą wybrałby Asię zamiast pani Kanapki, była młodsza i bardziej zadbana...

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ja nie zauważyłam, aby z mamą Zbyszka było coś nie tak - w sensie, aby była zaborcza albo za bardzo zżyta z synem. Mieszkają razem, dzielą się zatem obowiązkami, czemu się tutaj dziwić. Przy czym u Zbyszka rolnika to naprawdę źle by nie było, bo w zasadzie chyba tylko ogarniać gotowanie i porządki w domu. Pewnie gospodarstwo jest po ojcu Zbyszka, zatem trudno oczekiwać, że mama by się wyprowadziła, akurat w przypadku mieszkania na wsi to dla mnie dość naturalna sytuacja. A jak już mieszkają ze sobą, i nikogo innego tam nie ma, to chyba oczywiste, że są dla siebie wzajemnie towarzystwem.
Jeśli montaż nie był krzywdzący, to Zbyszek z siebie dużo nie daje, ale pewnie jakaś obrotna pani by sobie z nim całkiem sympatyczne gniazdko uwiła.
Właśnie, ludzie jadą po mamie Zbyszka a mnie się wydaje, że ona generalnie żartowała z tym postem i że później dziewczyny zostały czymś poczęstowane tylko już tego nie pokazali.

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Karol to największa porazka. Nie wiem co w ogóle widziały w nim te wszystkie dziewczyny co się po zgłaszały? Taka Ania np? Kompletnie nie ten poziom. Dla mnie to kompletny dzieciak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karol to buc i dzieciak ale Ania też się nieładnie zachowała, zatajając informacje o dziecku.
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-08, 19:18   #1567
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 546
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
A ja znowu nie rozumiem tej nagonki na mamę Zbyszka???
Koszmarna teściowa? Nie wiem, ja tam nie zauważyłam żeby ona była jakaś straszna. Wręcz przeciwnie wydaje mi się ciepła i dobra osoba. Bardzo jej zależy na szczęście syna to widać i jest to zrozumiałe. Z tym brakiem poczęstunku może nie pomyślała, moze tez była zestresowana kamerami, wszystkimi ludźmi i całym zamieszaniem. Serio, nie wiem co w niej takiego strasznego? Ani nie gderala ani nie było jakis wrednych komentarzy, nie kumam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zgadzam sie z Toba - ja rowniez nie rozumiem tej nagonki na mame Zbyszka

[1=cf8a477bc2d76321deee201 01eae6dd289f7deea_608b3a9 5c2197;78646481]
Właśnie, ludzie jadą po mamie Zbyszka a mnie się wydaje, że ona generalnie żartowała z tym postem i że później dziewczyny zostały czymś poczęstowane tylko już tego nie pokazali.[/QUOTE]

tez tak to odebralam, ale zmontowanie tego w znany nam sposob wywolalo lawine komentarzy a o to im chyba chodzilo no chyba, ze sie myle
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-08, 19:40   #1568
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Właśnie, ludzie jadą po mamie Zbyszka a mnie się wydaje, że ona generalnie żartowała z tym postem i że później dziewczyny zostały czymś poczęstowane tylko już tego nie pokazali.
To samo pisalam pare stron temu

I najazdu na mame Zbigniewa tez nie rozumiem.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-08, 21:12   #1569
KentuckyG
Raczkowanie
 
Avatar KentuckyG
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 306
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Widać, że to poczciwy facet, tylko szczęścia mu brak.
KentuckyG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-08, 21:34   #1570
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Uwielbiam Was czytać Nie dość, że się uśmieję, to jeszcze otworzą mi się oczy na pewne sprawy (bo niestety jestem z tych naiwnych widzów, którzy nie mają wyobraźni na tyle, żeby coś przefiltrować, tylko to co widzę biorę za prawdę, a nie sztukę montażu).

A tak z ciekawości wróciłam sobie przed chwilą do wizytówek sprzed programu

Zbyszek powiedział o sobie, że jest romantyczny, hmmm

O Karolu prowadząca powiedziała, że konsekwentny

Małgosia od wizytówek zrobiła sobie zęby

Mikołaj robił niezłe wrażenie, może trochę dziwne, że tak wprost mówił o seksie, ale nawet jakoś uzasadnione mi się to wydało. Może to istotne dla niego, żeby to podkreślić, bo wspomniał o pani, która chciała być z nim coś a la biały związek, a jemu to nie odpowiada. Domyślam się, że może być nieco pań w takim wieku, które widziałyby związek na zasadach tylko przyjacielskich, więc tym dał do zrozumienia, że nie mają co pisać (jak widzę co wyczynia w programie, to przyznaję, że jednak się pomyliłam, lampka mi się po prezentacji nie zaświeciła).

No i Piotr Z wizytówki wyłania się chłopak marzenie: kolekcjoner antyków, pakuje na domowej siłce, członek grupy rekonstrukcyjnej, ma dom w stylu skandynawskim, majsterkuje, zajmuje się domem i ogrodem, pracuje w ochronie, marzył o wojsku, lubi przełamywać swoje bariery (boi się skoku ze spadochronem, ale bardzo chce spróbować). Padłam na jego hasło "Dobre produkty nie potrzebują reklamy". Że niby to o nim
Cały czas myślałam, czemu wygląda tam tak normalnie i już wiem! Bo konstruuje zdania na poziomie (pewno wypowiedzi przygotowane były wcześniej, ciekawe czy sam to przygotowywał) i co najważniejsze nie uśmiecha się tak głupkowato Nie wiem, co mu się dzieje przy tych dziewczynach, ale wygląda jakby zapomniał jak się nazywa. Na miejscu kandydatek byłabym w szoku, jakbym oczekiwała obrotnego chłopaka, a dostała Piotra, który w odpowiedzi na wszystko tylko się wyszczerza
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-08, 21:52   #1571
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;78643271]
Mnie w sumie dziwi, czemu tam się zgłaszają kobiety, które naprawdę kompletnie, ale to kompletnie nie nadają się do życia na wsi. I to dojrzałe, wykształcone, które muszą zdawać sobie sprawę z konsekwencji: że trzeba się przeprowadzić, poświęcić bardziej rodzinie niż karierze, że będzie trudniej (nawet pod względem pracy fizycznej) niż w mieście. Tego serio nie rozumiem [/QUOTE]

Też tego nie mogę przeżyć i tak jest w sumie już od pierwszej edycji. Chyba pierwszą rzeczą przed zgłoszeniem się powinno być zadanie sobie pytania, czy ja chcę w ogóle mieszkać na wsi.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-08, 22:41   #1572
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-09, 10:49   #1573
AAine
Raczkowanie
 
Avatar AAine
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 126
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Myślę, ze to kwestia montażu. A jeśli wynikało to z braku chęci wspólnego przebywania, to raczej minus dla gości niż niż gospodarzy. Oddali im pokój do dyspozycji, więc nieelegancko byłoby sie tam pakować i zmuszać do integracji.
__________________
Nadzieja uczy czekać pomalutku.
(ks. Jan Twardowski)
AAine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-09, 11:06   #1574
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość


Małgosia od wizytówek zrobiła sobie zęby
Widzę zmianę w sposobie mówienia,więc być może na wizytówkach miała aparat,szczególnie na dolnych zębach,ale faktycznie licówki aż się błyszczą na górnych zębach
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-09, 11:52   #1575
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Szczerze to jakoś tak młodziej i delikatniej wygladała na wizytówce. I dziwnie mówiła
Ale chciała wysokiego bruneta i ma
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-09, 11:54   #1576
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Szczerze to jakoś tak młodziej i delikatniej wygladała na wizytówce. I dziwnie mówiła
Ale chciała wysokiego bruneta i ma
Też tak uważam. 😊

Ma dość trudna urodę, cały urok tkwi w jej włosach 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-09, 11:58   #1577
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Na pewno przesadza z makijażem-im mocnej pomalowana tym gorzej dla niej. W odcinku z rodzinami wygladała tragicznie, jak pani koło 40-stki,a nie młoda dziewczyna
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-10, 17:24   #1578
vikinng
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 215
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Karol to największa porazka. Nie wiem co w ogóle widziały w nim te wszystkie dziewczyny co się po zgłaszały? Taka Ania np? Kompletnie nie ten poziom. Dla mnie to kompletny dzieciak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karol , karolem przynajmniej były jakieś emocje.

Porażką tego sezonu jest Piotr "Pusty bęben". To jest takie dno że narazie jest to chyba największa porażka wszystkich czterech sezonów. Poziom ustawki w jego przypadku no jest żenujący.
vikinng jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-10, 19:12   #1579
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Dokładnie Piotr to porażka sezonu, Karol słabo skończył,ale przez te 10 odcinków jego i jego wybranki najlepiej mi się podobały, fajnie sie ich ogladało, tam była zawsze akcja

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2017-11-10 o 19:13
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-10, 23:00   #1580
skarbek2012
Raczkowanie
 
Avatar skarbek2012
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 402
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Karol jest jeszcze niedojrzały do związku ale jako kumpel spoko facet, jednak było u niego wesoło, facet nie jest sztywny, umie się powygłupiać, pożartować więc pomijając kwestię podejścia do związku to spoko facet. Natomiast zgadzam się, że największa porażka to Piotr. Zastanawiam się, czy on powiedział coś przez te wszystkie odcinki prócz tego co mu kazano i o co Marta się zapytała? Z kandydatkami też raczej skory do rozmowy nie był. Ciągle z tym dziwnym uśmieszkiem, milczący, nie potrafiący się odezwać na słowa dziewczyn. O jakiejkolwiek inicjatywie nie wspominając. I o ile tak wszyscy jechaliśmy po Emilii i Kaśce (faktem jest, że to typ "celebrytek" nie koniecznie najmądrzejszych) ale w tych dziewczynach było przynajmniej jakieś życie i emocje a u niego totalne zero. To one nadrabiały sobą bo gdyby wybrał jakieś ciche dziewczyny to już byłaby totalna klęska, zapewne wszyscy włącznie z rodzicami siedzieliby bez słowa gapiąc się na siebie. Nie wiem jak można być takim nijakim człowiekiem. Pobił nawet Zbyszka, który jest nieśmiały ale jednak coś tam mówił, potrafił na osobności z kandydatkami normalnie pogadać i wyrazić jakieś uczucia.
skarbek2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 09:36   #1581
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 835
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Fora plotkowe zawsze niezawodne.
Miny Piotra będą mi się śnić po nocach...

9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 09:58   #1582
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Dla mnie hitem jest pierwsza rozmowa z pierwszą Katarzyną

https://www.youtube.com/watch?v=7qBqveO9mTg
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 10:04   #1583
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Monika z poprzedniej edycji teraz w Dzień dobry tvn!
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 10:10   #1584
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Dla mnie hitem jest pierwsza rozmowa z pierwszą Katarzyną



https://www.youtube.com/watch?v=7qBqveO9mTg

Podczas tych rozmów myślałam, że może jest tak bardzo zestresowany, ale okazało się, że on po prostu taki jest
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 10:11   #1585
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Dla mnie hitem jest pierwsza rozmowa z pierwszą Katarzyną

https://www.youtube.com/watch?v=7qBqveO9mTg
Po takiej rozmowie twierdzić, że nadaje się na jej męża.... Nie wiem komu bardziej pojechała, jemu czy sobie.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 10:21   #1586
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Monika z poprzedniej edycji teraz w Dzień dobry tvn!
Ta rolniczka ? A co on tam robiła?
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 10:33   #1587
Promyczek87
Raczkowanie
 
Avatar Promyczek87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 222
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Zobaczcie co znalazłam o Karolu. Przepraszam tylkobza jakość...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20171109_193458.jpg (121,8 KB, 253 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20171109_193510.jpg (97,0 KB, 217 załadowań)
Promyczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 11:15   #1588
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Promyczek87 Pokaż wiadomość
Zobaczcie co znalazłam o Karolu. Przepraszam tylkobza jakość...

W wywiadzie: "Następnie wydarzyło się coś, o czym nie chcę mówić" - jak myślicie, o co chodzi?
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 11:19   #1589
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Dla mnie hitem jest pierwsza rozmowa z pierwszą Katarzyną

https://www.youtube.com/watch?v=7qBqveO9mTg
Jeżu

Cytat:
Napisane przez viva Pokaż wiadomość
Podczas tych rozmów myślałam, że może jest tak bardzo zestresowany, ale okazało się, że on po prostu taki jest
Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Po takiej rozmowie twierdzić, że nadaje się na jej męża.... Nie wiem komu bardziej pojechała, jemu czy sobie.
O ile rozmowa rzeczywiście cały czas się tak toczyła (przecież to mogło być spotkanie 10-15 minut, normalna rozmowa, a zostawili tylko te momenty niezręcznej ciszy i rozmówki geograficzne) to Kasia miszcz
A ja coraz bardziej skłaniam się do teorii, że prezentację na wizytówkę ktoś mu pisał.

Cytat:
Napisane przez Promyczek87 Pokaż wiadomość
Zobaczcie co znalazłam o Karolu. Przepraszam tylkobza jakość...
Jakby teraz inaczej sprawy wyglądają
Na Pudlu była wzmianka, że to ekipa medyczna z serialu zadecydowała, żeby sprawdzić na pogotowiu czy wszystko ok. Mogło być tak, że Karol nawet nic nie wiedział, poszedł spać, a oni uradzili, że jadą do szpitala. Ale impreza niezła, coś wspominali, że to się stało o 5 rano
No i z Jagodą sprawa ma się inaczej niż myślałam: nie że Karol gościł u siebie dziewczyny, finał się zbliżał, a on jeszcze wertował listy, bo może ktoś lepszy się trafi. Tylko ona od razu mu wpadła w oko, tylko nie mogła być w programie.

Wogle, nie kapuję tego, jak ludzie mówią o uczestnikach programów tego typu "Taki wybredny, ma fajne kandydatki, a nie wybrał żadnej". Serio? Daliby Wam trzech facetów do wyboru, mających na oko wszystko na miejscu, a Wam zwyczajnie nie podoba się żaden. Czy to takie dziwne? Ja nie lubię takich sytuacji na siłę, czy to, że ktoś jest sam i dobiega pewnego wieku znaczy, że musi brać co dają?

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez viva Pokaż wiadomość
W wywiadzie: "Następnie wydarzyło się coś, o czym nie chcę mówić" - jak myślicie, o co chodzi?
Jak mogłam zapomnieć, też mnie to zaintrygowało!

Zaraz mi na myśl przyszło, że Sara próbowała przejść do konkretów
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 11:24   #1590
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ta rolniczka ? A co on tam robiła?
Było o nowym duńskim show "ciąża z nieznajomym". Nie wiem w jakim charakterze ona tam wystąpiła. Nic mądrego ani ciekawego nie powiedziała.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-03 10:35:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.