Jak długo ćwiczyć jazdę na snowboardzie z instruktorem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2019-02-09, 15:42   #1
Marika9719
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1

Jak długo ćwiczyć jazdę na snowboardzie z instruktorem?


Hej
Około 6-7 lat temu uczyłam się jeździć na snowboardzie i pierwsze godziny przejeździłam z instruktorem. Uczyłam się jeździć na jodełkę, hamowanie, no i stanęło na nauce skrętów ślizgowych. Przez około 3-4 lata nie jeździłam i dopiero w tym sezonie wróciłam do snowboardu. Na początku wzięłam instruktora, bo nie byłam pewna swoich umiejętności i okazało się, że mam problemy z kontrolą prędkości, oraz porażka jest przy skrętach ślizgowych. Ćwiczyłam pod jego okiem łącznie 3 godziny i lekcje te dały mi naprawdę wiele. Problem w tym, że nie wiem do końca, w którym momencie mogę zacząć ćwiczyć samodzielnie. Wiem, że rola instruktora jest bardzo ważna, a także obawiam się, że ćwicząc bez niego, nabiorę złych nawyków, ewentualnie pozabijam siebie lub innych, jednak z drugiej strony przecież nie mogę się ograniczać tylko do lekcji z instruktorem, tym bardziej, że nie należą do najtańszych. W jaki sposób powinnam to wszystko wyważyć?
Marika9719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-03, 15:25   #2
domiczkawro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 10
Dot.: Jak długo ćwiczyć jazdę na snowboardzie z instruktorem?

dobry instruktor powinien przygotować odpowiednio żeby móc ćwiczyć też samodzielnie
domiczkawro jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-03 15:25:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.