Co polecanie na wzmocnienie cebulek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-05, 13:36   #1
20a95efe726a92fdad420a0f54f18a9cf3cdb0ab_608746308193d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 65

Co polecanie na wzmocnienie cebulek?


Mam straszną historię z włosami za sobą. Od ciągłego rozjaśniania, przyciemniania i ponownego rozjaśniania do nawet TRWAŁEJ.. Przedluzanie ringami.. Potem zaczęłam bardzo dbać o włosy, różne maski, odżywki, wcierki. Zaczęłam brać tabletki brałam długo kerabione niestety ani mi ani mojej siostrze nie pomogły teraz biorę coś podobnego do Biotebal. Używam zestawu dla włosów bardzo zniszczonych Nioxin, bo słyszałam że pomaga. Przezwyciezylam kruszenie się włosów, nie krusza mi się wcale, ale niestety wypadają mi i najbardziej to widzę podczas mycia i rozczesywania jak normalnie wyciągam włosy. Nie rozczesuje szczotką, wymieniłam teengle tezer (czy jakoś tak) na grzebień bo mam teraz delikatne włosy i teraz mi tak ich nie wyrywa jak ta szczotka ale mimo to wypadają ciągle i to mnie niepokoi i myślę że to dlatego, że są osłabione cebulki. Bardzo proszę o rady!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
20a95efe726a92fdad420a0f54f18a9cf3cdb0ab_608746308193d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 17:12   #2
Daria1222
Zadomowienie
 
Avatar Daria1222
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 248
Dot.: Co polecanie na wzmocnienie cebulek?

Radziłabym tutaj zacząć całą pielęgnację świadomie i od podstaw. Polecam obczaić kanał na youtubie "WWWLOSY.PL". W odżywkach i szamponach ważne są również składy, które diametralnie przekładają się na skuteczność. Czasami te najbardziej polecane produkty nie pomagają ani trochę. Wypadanie włosów może mieć swoją przyczynę od wewnątrz - problemy z tarczycą, niedobory, nieodpowiednie odżywianie się. Radziłabym się tutaj zastanowić. Jeśli chodzi o przezwyciężenie tego wypadania to zastosowałabym wcierki do skóry głowy i olejowanie które wzmocni cebulki. Z własnego doświadczenia wiem, że najlepszy jest olej rycynowy i arganowy. Poleciłabym Ci rozeznać się trochę w tych tematach, powodzenia!
Daria1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-08, 23:29   #3
20a95efe726a92fdad420a0f54f18a9cf3cdb0ab_608746308193d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 65
Dot.: Co polecanie na wzmocnienie cebulek?

Cytat:
Napisane przez Daria1222 Pokaż wiadomość
Radziłabym tutaj zacząć całą pielęgnację świadomie i od podstaw. Polecam obczaić kanał na youtubie "WWWLOSY.PL". W odżywkach i szamponach ważne są również składy, które diametralnie przekładają się na skuteczność. Czasami te najbardziej polecane produkty nie pomagają ani trochę. Wypadanie włosów może mieć swoją przyczynę od wewnątrz - problemy z tarczycą, niedobory, nieodpowiednie odżywianie się. Radziłabym się tutaj zastanowić. Jeśli chodzi o przezwyciężenie tego wypadania to zastosowałabym wcierki do skóry głowy i olejowanie które wzmocni cebulki. Z własnego doświadczenia wiem, że najlepszy jest olej rycynowy i arganowy. Poleciłabym Ci rozeznać się trochę w tych tematach, powodzenia!
Tarczyca ok, biorę witaminy, żelazo, biotynę, odżywiam się odpowiednio bo od 2 lat musze przestrzegać zdrowej diety. A właśnie zaczęłam wcierać lotion BANDI, używam szampon, maskę i balsam seboradin na wypadanie od tygodnia i już widzę efekty - mniej włosów wypada, właściwie znikoma ilość, ale jeszcze odwiedzę kanał który mi poleciłaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Może zacznę wcierać ten olej rycynowy, ale narazie chce zobaczyć czy pomoże ten lotion

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
20a95efe726a92fdad420a0f54f18a9cf3cdb0ab_608746308193d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-09, 08:11   #4
Daria1222
Zadomowienie
 
Avatar Daria1222
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 248
Dot.: Co polecanie na wzmocnienie cebulek?

Cieszę się. Życzę powodzenia!
Daria1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-09, 09:28   #5
konotacja
Raczkowanie
 
Avatar konotacja
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 30
Dot.: Co polecanie na wzmocnienie cebulek?

Polecam zestaw z kory chiński, miłorzębu japońskiego, arniki, kofeiny, niacynamidami :P U mnie włosy po tym mniej wypadają.
konotacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-09 09:28:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.