Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-03, 15:00   #31
Malina1504
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Dziewczyny ja szukam jakiegoś dobrego fryzjera z Rzeszowa, ma ktos może jakieś dobre (lub złe żebym wiedziała kogo unikać ) doświadczenia?
__________________
[vichy]640841[/vichy]
Malina1504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 15:31   #32
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Hmm...a ja mogę polecić fryzjera
Moja mała mieścina i ma fryzjerkę, która bardzo dobrze wie jak obchodzić się z kręconymi włosami Nie ma na swoim koncie żadnych szkoleń z tego zakresu i nie pracuje w salonie profesjonalnym Potrafi jednak dopasować ścięcie kręconych dopasowane zarówno do ich długości jak i rodzaju skrętu Jak ktoś ma blisko to zapraszam xD
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 19:55   #33
patrznamnie
Raczkowanie
 
Avatar patrznamnie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 275
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Cytat:
Napisane przez masaki Pokaż wiadomość
Polecicie kogoś ze śląska?

akademie berendowicz&kublin ja polecam w kato
__________________
yeaaah show me your teeth ;d
patrznamnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 16:52   #34
effryn
Raczkowanie
 
Avatar effryn
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Podhale
Wiadomości: 36
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Cytat:
Napisane przez Malina1504 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja szukam jakiegoś dobrego fryzjera z Rzeszowa, ma ktos może jakieś dobre (lub złe żebym wiedziała kogo unikać ) doświadczenia?
W Rzeszowie mogę polecić salon CeCe, który znajduje się koło McDonalda (nie znam dokładnego adresu bo nie jestem miejscowa). Poszłam tam jak byłam w Rz w rodzinnych odwiedzinach i poleciła mi go siostra mojej szwagierki, która też ma loki. Jak weszłam to jedna dziewczyna była akurat wolna i to ona mnie obcinała (młoda blondynka z balejażem).
Cięcie bardzo dobre, wycieniowała mi włoski, mocno skróciła (tak chciałam), co chwilę mówiła co robi i pytała się czy mi to odpowiada
Bardzo miłe podejście do klienta, choć już trochę mi się dłużyło
Jedynym minusem jest jak dla mnie cena - 60 zł za samo ścięcie, no ale z drugiej strony zbyt często do fryzjera nie chodzę więc przeżyję.

Szkoda tylko że na co dzień mieszkam tak daleko od Rzeszowa
effryn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 23:40   #35
pompommi
Raczkowanie
 
Avatar pompommi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 412
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Cytat:
Napisane przez effryn Pokaż wiadomość
W Rzeszowie mogę polecić salon CeCe, który znajduje się koło McDonalda (nie znam dokładnego adresu bo nie jestem miejscowa). (
oo jak dobrze wiedzieć! tyle czasu poszukuje jakiegoś znośnego fryzjera i jak narazie nie trafiłam na takiego który umiał by się obchodzić z kręciołkami..
a adres tego salonu to Bernardyńska 5 - boczna grunwaldzkiej na jakiejs stronce znalazlam.
pompommi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 14:10   #36
malgosia86
Zadomowienie
 
Avatar malgosia86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 565
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Salon Luisse (Łódź, ul. Kilińskiego 25), obcinał mnie p. Łukasz.
Włosy mniej więcej do ramion, cena 70 zł.

Plusy:
- widać, że fryzjer znał się na włosach i ma do nich pewną rękę
- ma swoją wizję, ale nie forsuje jej na siłę
- słuchał mnie i widział, że nie chcę radykalnej zmiany, więc takowej nie było
- obciął na dokładnie taką długość jak chciałam mieć, kiedy wyschną
- najpierw obciął mniej, potem zdecydowałam, że chcę jeszcze i bez problemu "poprawił"
- odpowiadał na wszystkie moje pytania
- dość szybko to trwało (mycie, obcięcie suszenie, nie więcej jak 30 min.)
- wyszłam z salonu z takim cięciem, jakim chciałam; zdecydowanie jestem zadowolona

Minusy:
- włosy były trochę szarpane podczas mycia (nie, żeby mnie bolało, ale nie lubię jak ktoś "miętoli" moje mokre włosy)
- za dużo niższą cenę (w innym salonie), miałam bardziej "profesjonalnie" umyte włosy, tj. z masażem skalpu, delikatniej; tutaj było jakby tak trochę na szybko
- po tym, jak wytłumaczyłam, jak chcę być obcięta (nauczona doświadczeniem u innych fryzjerów, że nie wiedzą, co to znaczy, że ktoś nie chce mieć krótkich włosów), mam wrażenie, że fryzjer dość zachowawczo mnie ciął
- pomijając cięcie, fryzjer niestety nie umie za bardzo obchodzić się z kręconymi włosami; jakoś je tak roztrzepał przy nakładaniu kosmetyku po cięciu
- fryzjer nałożył zbyt dużo lakieru; miałam posklejane strąki włosów
- największy minus: po wyjściu z salonu zorientowałam się,że mam niedosuszone włosy! pod lakierem i innymi tego typu rzeczami, czułam wilgotne włosy

Podsumowując - cięcie fajne i inne niż jakiekolwiek, które dotychczas miałam (o to mi chodziło).
Z drugiej strony - cena, jeżeli dla kogoś nie jest ona przeszkodą, to myślę, że warto spróbować

Zdjęcia:
1. - Przed obcięciem (z takimi włosami byłam u fryzjera).
2. i 3. - Po obcięciu.
__________________
Mój blog - lista produktów zgodnych z CG


Edytowane przez malgosia86
Czas edycji: 2010-03-13 o 14:35 Powód: Dodałam zdjęcia
malgosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 23:34   #37
maimeri
Raczkowanie
 
Avatar maimeri
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 231
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
maimeri - odrastaja calkiem niezle. tzn fryzura ma ksztalt, z dlugosci nie skrocila, tak jak prosilam, glownym problemem (mam teraz perspektywe, relacje pisalam na gorąco ) bylo zejscie z objetosci, gdy prosilam o ciecie, ktore objetosci doda i zbyt duze skrocenie pasm przy twarzy. do dzisiaj jednego upierdliwego pasemka nie daje rady dac za ucho.

nie odradzam kategorycznie, moze akurat ciebie zetnie genialnie, tak jak dziewczyne, ktora mi ja polecila
Wczoraj odwiedziłam salon Infinity we Wrocławiu. Byłam zapisana do pani Kasi, pech jednak chciał, że dosłownie dzień przed moją wizytą pani Kasia złamała rękę 8/ Ścinał mnie pan Dawid, pod nadzorem pani Kasi. Miałam ze sobą wydrukowane fotki efektu, jaki chciałam mniej więcej otrzymać - pokrótce, moje długie prawie do pasa, lekko kręcone, własnoręcznie podcinane włosy chciałam delikatnie skrócić i wycieniować, tak żeby nabrały objętości.
Pan Dawid ciął na mokro, dokładnie tak samo jak włosy proste, więc nie było mowy o jakiejś specjalnej technice cięcia włosów kręconych 8/ Tył wycieniował, ale zawiodłam się, bo nawet nie ruszył mojej pseudo-grzywki (czyli własnoręcznie przeze mnie cieniowanych tępymi nożyczkami do papieru kosmyków przy twarzy - pani Kasia orzekła, że "jej się te kosmyki podobają i żeby ich nie ruszał" - może ja mam jakieś ukryte zdolności fryzjerskie?.
Po ścięciu kazano mi przyjąć w fotelu pozycję półleżącą, po czym wtarto mi we włosy jakieś tajemnicze i niestety mocno pachnące mazidła, a następnie wysuszono z użyciem dyfuzora, ugniatając. Pan Dawid trochę moim zdaniem nieporadnie się tymże posługiwał, bo próbował mi ów dyfuzor wwiercać w czaszkę, mimo że żadnej końcówki masującej na nim nie było o_O
Po wysuszeniu podniosłam się, i... Moja przyjaciółka mówi, że miałam bardzo wyraźnie wypisaną na twarzy zgrozę 8O Otóż zrobiono mi na głowie tzw. mokrą włoszkę - napuszone, sztywne, posklejane kosmyki 8( Włosy wyglądały jak dwa dni po myciu, bardzo nieświeżo, na domiar złego unosił się z nich zapach lakieru - siedząc w takiej chmurce przez następne pół godziny, nabawiłam się bólu głowy 8/
Pani Kasia i pan Dawid widocznie zauważyli moją minę, bo zaczęli mnie przekonywać, że "to za chwilę trochę oklapnie" Ok, pomyślałam, i tak ostateczny efekt zobaczę, gdy umyję głowę i sama sobie ułożę fryzurę 8/
Kolejną klientką była moja przyjaciółka, posiadaczka włosów prostych do ramion - wyszła zadowolona, z krótką, cieniowaną fryzurką z lekko ukośną grzywką. Ja natomiast przed wyjściem z salonu pognałam do toalety, gdzie palcami dokładnie przeczesałam włosy i przed wyjściem na ulicę założyłam nauszniki 8)
W domu przeczesałam włosy grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami, wyczesując nadmiar kosmetyków, lekko je przygładziłam i używając minimalnej ilości serum do włosów puszących się ułożyłam krótsze kosmyki tak, aby ładnie się układały, a nie sterczały na wszystkie strony. I okazało się, że cięcie nie jest takie złe - fryz nabrał upragnionej objętości z tyłu. W tej chwili siedzę z mokrą głową, za chwilę nałożę na włosy odrobinę serum i pójdę spać z wilgotnymi włosami, tak jak to zwykle robię - rano ocenię efekt końcowy. Dyfuzory może i są dobre, kosmetyki przypuszczalnie dobrze utrwalają fryzurę - ale szczerze mówiąc, wolę nie męczyć włosów suszarką, i nie cierpię dotyku sztywnej, choćby i dużej objętościowo fryzury 8/
Podsumowując - nadal szukam dobrego fryzjera we Wrocławiu, który wie, jak traktować włosy kręcone. Być może kolejnym przystankiem będzie pani Ania Grzywacz?.. Ale to min. za pół roku, muszę odhodować
ps. Minus za to, że musiałam się upomnieć o dosuszenie włosów - inaczej wyszłabym na 5stopniowy mróz z mokrą głową 8/
Przy ewentualnej następnej wizycie poprosiłabym, aby wysuszono mi włosy z głową w dół, bez nakładania żadnych usztywniających na maxa pianek - albo żeby mi włosy po prostu wyprostowano na okrągłej szczotce. Nigdy więcej mokrej włoszki, brrr... o_O
__________________
Because I read "Twilight" I have unrealistic expectations in men.. o_O
maimeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 11:10   #38
maimeri
Raczkowanie
 
Avatar maimeri
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 231
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

B-52 - to ja czekam, szczególnie, że Ty jesteś we Wrocku ;P
__________________
Because I read "Twilight" I have unrealistic expectations in men.. o_O
maimeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 22:28   #39
malgosia86
Zadomowienie
 
Avatar malgosia86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 565
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Cytat:
Napisane przez B-52 Pokaż wiadomość
Małgosia, masz piękne włosy
Jednak trzeba długo patrzeć żeby dojrzeć różnicę przed i po. Lekkie skrócenie "dzióbka" z tyłu, bardziej zaokrąglona fryzura, ale ogółem zmiany jakiejś nie ma.
Dziękuję
Różnica jest duża, tylko słabo to widać na zdjęciach, niestety.
Tak to jest jak się samemu sobie robi zdjęcia (i w nie najlepszym świetle)

Z przodu (wiem, akurat tych zdjęć nie wstawiłam, ale i tak nie wiem, czy byłoby to dobrze widać) mam zrobioną jakby grzywkę na bok, ale tak fajnie, że one wkomponuje się w resztę włosów (nie układam jej oddzielne, tylko traktuję tak, jak pozostałe włosy).
Jest krótsza, a przez to lekka, uniesiona, ale jednocześnie nie odcina się od pozostałych długich włosów (do tej pory żadnemu fryzjerowi się tego nie udało dobrze zrobić).

Cięcie dało przede wszystkim to, że włosy zyskały na lekkości, lepiej się układają, kręcą.
Wydaje mi się, że trudno jest kręconym włosom nadać konkretny kształt (trudno jest coś zmienić po za tym, że mogę się lepiej/gorzej kręcić) - bo one i tak się ułożą po swojemu.

Cała sztuka cięcia tkwi w tym, żeby zrobić im miejsce na ułożenie się i kręcenie
I ja patrząc na włosy, myślę, że to się fryzjerowi udało
__________________
Mój blog - lista produktów zgodnych z CG

malgosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 16:31   #40
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Białystok
Emilka: atelierhbf.pl
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 13:00   #41
madzia_taiki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 36
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

ja polecam Damiana Dudę z Rudy Sląskiej studio fryzjerskie "PASJA". Sama mieszkam w Krakowie ale jeżdze do niego bo to profesjonalista Pierwszy fryzjer, który ma pewne cięcie, nie gdyba, nie boi się....(jak niektóre u których byłam) odważniejszego ciecia - no poprostu jak dla mnie to wymiata minusem są tylko długie terminy. byłam teraz 01,04.10 od razu się zapisałam na pierwszą wolną sobote i jest to ..... 26.06.2010 ale osobiście uważam że warto ostatnio zabrałam też mamę i była zachwycona.
Dodam,że mam dośc mocno kręcone włosy - super potrafi je wycieniować
polecam
madzia_taiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 00:23   #42
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

a która z Was może polecić kogoś w Pabianicach ewentualnie w Zduńskiej Woli?
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 20:06   #43
kalinka1706
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
włosy kręcone,długie-fryzjer,Poznań

Cześć Dziewczyny

Mam pytanie czy znacie jakiegoś fryzjera w Poznaniu,który potrafi obciąć włosy falowane/kręcone?Mam włosy za łopatki i byłam już u kilku, ale każdy z uporem maniaka skracał je do ramion-generalnie chodzi mi o to,żeby umniał wycieniować włosy<tak by się fajnie kręciły> jednocześnie zostawiając je długie.
kalinka1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 23:52   #44
masaki
Rozeznanie
 
Avatar masaki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 701
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Damian Duda, Ruda Śląska, studio Pasja
http://www.pasja.rsl.pl/damian_duda.html

Polecam, uratował moje włosy po dwóch nieudanych ścięciach, nie będę mówiła u kogo, bo to wątek nie ten temat :P
P. Damian zna się na ścinaniu loków, wie jak dobrać ścięcie, kształt fryzury, słucha, umie doradzić, po raz pierwszy od dawna byłam zadowolona z efektu ścięcia
ma jeden minus... długie terminy... byłam około 20.04, tego dnia wolne terminy były na lipiec
masaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 11:13   #45
rozowaszminka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Halo !
A może ktoś słyszał o dobrym fryzjerze w Głogowie ?
(dolnośląskie)
rozowaszminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 12:56   #46
whiteska
Raczkowanie
 
Avatar whiteska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 150
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

a Opole? Szukam fryzjera, który dobrze obcina długie kręcone włosy
whiteska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 14:52   #47
Banach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Zna ktoś może jakiegoś fryzjera w Elblągu...albo w okolicach..
Potrzeby konieczie ;/
Banach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 17:51   #48
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: włosy kręcone,długie-fryzjer,Poznań

Cytat:
Napisane przez kalinka1706 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Mam pytanie czy znacie jakiegoś fryzjera w Poznaniu,który potrafi obciąć włosy falowane/kręcone?Mam włosy za łopatki i byłam już u kilku, ale każdy z uporem maniaka skracał je do ramion-generalnie chodzi mi o to,żeby umniał wycieniować włosy<tak by się fajnie kręciły> jednocześnie zostawiając je długie.
Przy osiedlu Przyjaźni jest taki mały rynek gdzieś obok poczty, w sumie to jest rynek jako przejście do ulicy i tam w pawilonikach był kiedyś fryzjer, tzn pani fryzjerka, która mi pięknie ścięła włosy i dzięki niej noszę moje kręcone od paru lat nie wiem czy jeszcze jest bo to było parę lat temu.

Ja szukam fryzjera w Bydgoszczy.... Moje doświadczenia są koszmarne;/ wychodzę z wielkim puchem na głowie- tak jest jak się najpierw rozczesuje włosy, suszy je, a potem ratuje odrobinką wosku;/ (ale nie nie zaraz będą ładnie ułożone) i jak zwykle związuje je po wyjściu. Biegnę do domu, myję i układam po mojemu:|
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 13:21   #49
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Exclamation Fryzjer do kręconych włosów : Bystrzyca Kłodzka lub Kłodzko

Szukam dobrego fryzjera na terenie Bystrzycy Kłodzkiej lub Kłodzka który potrafi DOBRZE ścinać kręcone włosy
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 14:44   #50
susetta1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

A w Bydgoszczy? Chodzę do Stoppel ul. Stary Rynek 14, ale tylko wycieniować włosy i jest ok, ale z ułożeniem niezbyt...
susetta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 10:50   #51
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Cytat:
Napisane przez susetta1 Pokaż wiadomość
A w Bydgoszczy? Chodzę do Stoppel ul. Stary Rynek 14, ale tylko wycieniować włosy i jest ok, ale z ułożeniem niezbyt...
z ułożeniem po ścięciu włosów? Czy ogólnie z układaniem się poźniej ogólnie? A ile płacisz mniej wiecej?
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 10:20   #52
Andzia804
Rozeznanie
 
Avatar Andzia804
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Brenchley/UK
Wiadomości: 542
GG do Andzia804
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
obiecana wczesniej relacja z wizyty w Infinity we Wrocławiu

siadlam na fotelu i wytlumaczylam jaki efekt chcialabym uzyskac: odswiezenie fryzury, zwiekszenie objętości i (o ile sie da) zmuszenie wlosow, aby krecily sie u nasady, a nie od skroni, wspomnialam tez, ze zapuszczam i nie chce skracac na dlugosci)
wlosy myje co drugi dzien, mylam w poniedzialek rano, we wtorek wygladaly bardzo przyzwoicie i ladnie sie skrecily.
pani Kasia najpierw zachwycila sie moimi lokami, co bylo bardzo mile, zapytala o pielegnacje, suszenie itp (wyjasnilam ze ukladam najczesciej na odzywke b/s, nie lubie pianek, ani innych usztywniaczy, ze unikam silikonow i myje odzywką, susze z uzyciem dyfuzora). ogolnie zgodzila sie, ze metody ktore stosuje sa poprawne, zwlaszcza dyfuzor i brak silikonow.

wykorzystujac fakt, ze nie mam na wlosach zadnych wstretnych usztywniaczy - wyprostowala mi wlosy i sciela je na sucho. sa mocno wycieniowane na calej dlugosci (piórkowanie - tak sie chyba nazywa technika, ktorej uzyla) - na wyprostowanych wlosach - fryzurka wygladala rewelacyjnie! miala objetosc, nie byly to przyklapniete straki.

potem mycie - swietny fotel masujący, w nogach kominek (niestety akurat skonczylo sie drewno i nie byl rozpalony), relaksująca muzyka - cud, miód i orzeszki. fryzjerka po myciu nalozyla odzywke i dala mi i moim wlosom chwile na relaks. prawie zasnęłam

no i teraz zaczelo sie najgorsze. po umyciu rozczesala mi wlosy szczotką, nalozyla spray do loków (pracują tam na kosmetykach goldwell, sklad sprayu - alkohol, woda, gliceryna, potem duzo innych, ale alkoholu bylo tyle, ze czulam go mocno przy pryskaniu), jakis srodek stylizujacy w kremie (niestety nie wiem co to bylo), wysuszyla dyfuzorem (odrobine za mocny nadmuch i za cieple powietrze - nie parzące, ale wiem ze moje wlosy wolą minimalny nadmuch i srednią temperaturę) i spryskala na koniec woskiem w sprayu i przytargala taka suszarke w kształcie hełmu, aby dosuszyc glowe przed wyjsciem na dwor - byl mroz.

niestety - po tych wszystkich zabiegach moje wlosy (dopiero przeciez umyte) wygladaly jak na 2gi dzien po myciu - za duzo kosmetykow, za ciezkich, i przy glowie byly nieświeże. poza tym w dotyku byly sztywne (nie az tak jak po piance i lakierze, ale jednak) i niemiłe w dotyku.
ułozenie fryzury tez pozostawialo do zyczenia.

wiem, ze moje wlosy tuz po scieciu potrzebuja okolo tygodnia (albo i 2) aby wrócic do siebie. fryzjerka tez o tym wspomniala - wiedziala sporo o lokach, niestety - stylizacja ewidentnie jej nie wyszla.

wrocilam do domu i pierwszy raz w zyciu d razu po wizycie u fryzjera umylam glowe i ulozylam po swojemu.

do tego mam zal o zabranie objetosci. poszalala z tym cieniowaniem i mimo, ze wydaje sie poprawne (fryzura odrastajac bedzie dluzej sie trzymac) - mam troche wlosow, ale sa one cienkie i uwazam ze wycieniowala za duzo. czuje sie "wygryziona". do tego 'grzywka' - wlosy skrajnie przy twarzy przy naciagnieciu siegaja czubka nosa. skręcone - wiadomo - krócej i nie da sie nad nimi zapanowac.

co jest zdecydowanym plusem i rzadko sie zdarza - pamietala ze nie chce skracac dlugosci i w dolnej partii tylko delikatnie podciela koncowki (ktore swoja droga nie byly rozdwojone, ani zniszczone)

zalaczam zdjecia - przed, po1 ulozone przez fryzjerke i po2 ulozone przeze mnie.

mam mieszane uczucia, pewnie wiecej tam nie pojde, ale zobacze jak będzie fryzura odrastała.
z tego co widzę to juz trochę czasu minęło od twojej wizyty u fryzjerki, ale masz racje włosy wyglądały lepiej przed ścięciem a ta kobieta to zrobiłam coś strasznego z twoim włosów po twojej stylizacji wyglądają o niebo lepiej
__________________
18.06.2010 r. pani LICENCJAT
turystyki i rekreacji o specjalności hotelarstwo i gastronomia


W Moim UK od 16.07.2011r.


Kamelot - MÓJ
Andzia804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 22:35   #53
monk111
Raczkowanie
 
Avatar monk111
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 242
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

a możecie kogoś polecić z Kielc?
monk111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 16:13   #54
gaga94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

SZUKAM b. dobrego fryzjera, który wie jak ścinać kręcone włosy i jest w tym naprawde dobry

GDAŃSK
gaga94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 16:56   #55
katatonia00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 91
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

koleżanka z wizażu kiedyś polecała Delusz w Żorach, pania Dominikę. Wiec nie mając czego ryzykowac, bo moje włosy i tak są dosyć dziwnie ściete, poszłam tam i za 20 zł miałam ładnie umyte włosy, ścięte tak jak chciałam a teraz układają mi się pięknie. po 4 wizytach jest bon na masaż ultradzwiekiem lub odnowa biologiczna włosa, za darmo. Jestem bardzo zadowolona, naprawde, moje włsoy znów ładnie się skręcają. moja przyjaciółka, też pokręcona, obcinała się w żorskim GLOSIE, też ja fajnie ścieli, ale zalezy kto tam obcina. Ja polecam Delusz, jeśli ktoś jest z okolic Jastrzebia, Żor, Rybnika itp.
katatonia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 12:04   #56
so_fantastic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: zDolny Śląsk :)
Wiadomości: 304
GG do so_fantastic
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Dziewczyny, a z Jeleniej Góry ktoś ma sprawdzonego fryzjera?
__________________
Uzależniona od tańca!

Zapuszczam włosy, dbam o skręt, jestem sobą, robię to co kocham i żyję chwilą
Typ włosów: 3b/C/ii
so_fantastic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 18:37   #57
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

LUBLIN

Zazwyczaj chodziłam do Montowni, ale teraz bym chciała spróbować kogoś nowego.

Możecie kogoś polecić? Średnio kręcone włosy, mniej więcej do ramion, potrzeba mi dobrego cieniowania żeby jako tako wyglądały.
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 18:57   #58
Katarzynek89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 50
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Czy jest na forum jakaś zakręcona z warmińsko-mazurskiego? Szukam fryzjera, najlepiej z Olsztyna. Chyba nie obetnę włosów, dopóki ktoś nie da porządnej rekomendacji dla salonu, bo już się dość napłakałam przez fryzjerów
Katarzynek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 14:49   #59
mmhhmm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: East side
Wiadomości: 109
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Cytat:
Napisane przez funkyourself Pokaż wiadomość
LUBLIN

Polecam wspominaną już tu p. Ulę z Bursztynowej (Prestige). Pracuje na Kemonie, zna się na lokach jak mało kto w tym mieście, pierwszym razem poszłam za namową przyjaciółki (spodobało mi się jej ślubne upięcie z megakręconych włosów), i tak zostałam Od 3 lat nie zdradziłam jej z inną osobą Wie co robić, zawsze coś doradzi, a jak się nabierze do niej zaufania to... można sobie pozwolić na małe szaleństwo na głowie (raz miałam asymetrię co, wbrew pozorom, super wyglądało i wzbudzało zachwyt męskiej części obserwatorów i zazdrość żeńskiej ). Odnoszę wrażenie, że stałym klientkom daje rabaty (początkowo płaciłam ok 65/70 zł za ścięcie, przedwczoraj 55 zł. Znajoma za pierwszym razem za ścięcie prostych włosów i zrobienie asymetrycznej grzywki - 65 zł. Cena więc kształtuje się na poziomie dostępnym
__________________
Szczęśliwa...
mmhhmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 12:10   #60
Ola195
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Hej Poszukuje fajnego fryzjera w Łodzi, który zna się na włosach kręconych i podpowie mi jakąś fajna fryzurke Proszę o pomoc

Edytowane przez Ola195
Czas edycji: 2010-08-29 o 17:27
Ola195 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-20 15:12:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.