Co s±dzicie o rf mikroig³owej??? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejd¼ i zobacz jak mo¿esz podnie¶æ jako¶æ swojego ¿ycia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2018-07-25, 13:03   #91
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 883
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Dziewczyny czy któras z Was robi³a ten zabieg na piersiach?(zwiotcza³a skóra i rozstepy)
__________________
Never give up under strain,
Keep your head up day by day,
You're the only one to live your life.
Jagoda1982 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-08-15, 21:43   #92
seinfeld
Przyczajenie
 
Avatar seinfeld
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Mam blizny potr±dzikowe i powiêkszone pory. I my¶lê o zrobieniu sobie TCA, a potem Infini RF.

Australijski doktor Davin Lim w zale¿no¶ci od rozmiaru problemu, poleca najpierw kwas TCA Cross, a po zagojeniu dopiero Infini RF. Robi te¿ nak³ucia igl± g³êboko pod bliznami, ¿eby rozbiæ w³ókna kolagenowe pod bliznami. U¿ywa te¿ innych metod, ale my¶lê w³a¶nie o czym¶ takim.

Polecam serdecznie jego kana³ na YouTube. Du¿o ciekawych porad, dziêki niemu dr Dray i kilku innym dermatologom podratowa³em swoj± cerê. <ciach>

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-01-06 o 02:06
seinfeld jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-08-17, 11:05   #93
lipka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez ParashuteEffect Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, czy mozna latem teraz robic RF na twarz?
Kros jakies nowe opinie?
Tak mo¿esz robiæ rf mikroig³owy latem. Z przegl±du sprzetu dostêpnego na rynku Scarlet S RF rekomenduje zabiegi latem. Musisz po zabiegu chroniæ sie filtrami 50.
lipka1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-09-20, 13:45   #94
sandrakwiat
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

seinfeld :::::Ja od dlugiego czasu polecam urzadzenie Scarlet RF!! Wedlug mojego rozeznania to :Warszawa, Szczecin, Poznañ, Kielce,Kraków, Gdynia wiele renomowanych klinik pracuje na tym urzadzeniu. Mozesz robic caly rok zabiegi bez wzgledu na pore roku. Podpisuje sie obiema rekami pod tym. Testowalam juz kilkukrotnie)))
sandrakwiat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-09-21, 08:10   #95
ParashuteEffect
Rozeznanie
 
Avatar ParashuteEffect
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 602
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

A gdzie w Gdyni?
__________________
http://instagram.com/parashuteeffect
przepraszam za b³êdy
ParashuteEffect jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-09-27, 16:41   #96
nonie123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Witam jak tam kochana po tych zabiegach s± jakie¶ efekty, ja zbieram kasê na to.

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Witam naprawde tam u Wasiluka taka beznadzieja, a gdzie robi³a¶ i lepsze efekty ?
nonie123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-09-28, 11:50   #97
aniapaszka70
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez ParashuteEffect Poka¿ wiadomo¶æ
A gdzie w Gdyni?
<ciach> ma Scarlet szukaj w sieci

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-01-06 o 02:07
aniapaszka70 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2018-09-28, 13:16   #98
sandrakwiat
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez nonie123 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam jak tam kochana po tych zabiegach s± jakie¶ efekty, ja zbieram kasê na to.

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Witam naprawde tam u Wasiluka taka beznadzieja, a gdzie robi³a¶ i lepsze efekty ?
Robi³am dwa razy na twarz urzadzeniem Scarlet. Ja widze mega poprawe mojej skory. w zwiazku z tym,ze moja skora stracila wczesniej troszke jedrnosci to zdecydowalam sie wlasnie na to. Gdzies tam wyszlo mlodziencze opalanie w solarium.Nie zaluje wydanej kasy. Mialam przebarwienia, przy nosie popekane naczynka(to tez zaleta tego urzadzenia, ze za jednym zamachem na tyle wskazan mozesz zrobic zabieg). Tego juz nie ma. Poprawil mi sie koloryt i mam jedrniejsza i gladsza skore.

Slyszalam wlasnie ze Wasiluk to partacz jesli chodzi o zabiegi tego typu.
sandrakwiat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-10-09, 09:23   #99
AsiaBG
Przyczajenie
 
Avatar AsiaBG
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Mialam tydzieñ temu robiony zabieg rf w Pruszkowie w ER medica 400 z³ ca³a twarz / 3 przejazdy / i jednocze¶nie wstrzykiwany kwas hialuronowy pod oczy, wiêc mo¿na ³±czyæ tego typu zabiegi. Nie by³o tragedii po zabiegu, lekkie zaczerwienienie skóry, na drugi dzieñ ju¿ ok. Na efekty czekam. Przede mn± jeszcze dwa zabiegi 😉 w odstêpach jednego miesi±ca.
AsiaBG jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-10-10, 10:18   #100
sandrakwiat
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez AsiaBG Poka¿ wiadomo¶æ
Mialam tydzieñ temu robiony zabieg rf w Pruszkowie w ER medica 400 z³ ca³a twarz / 3 przejazdy / i jednocze¶nie wstrzykiwany kwas hialuronowy pod oczy, wiêc mo¿na ³±czyæ tego typu zabiegi. Nie by³o tragedii po zabiegu, lekkie zaczerwienienie skóry, na drugi dzieñ ju¿ ok. Na efekty czekam. Przede mn± jeszcze dwa zabiegi 😉 w odstêpach jednego miesi±ca.
co to za rf za 400zl????????
sandrakwiat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-10-21, 20:07   #101
Britaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Hej, a te rozstêpy mia³a¶ blade czy jeszcze czerwone? Mogê zapytaæ o wiek? Bardzo proszê Ciê o odpowied¼
Britaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-04, 17:22   #102
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomo¶ci: 4 884
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez kkass Poka¿ wiadomo¶æ
O super, ¿e kto¶ wreszcie co¶ napisa³ No wiêc dopytujê:
- U kogo by³ wykonywany zabieg?
- Czyli rozumiem ¿e nawet bezpo¶rednio po zabiegu nie by³o ¿adnego zaczerwnienia ani ¶ladów po nak³uciach??- to mnie dziwi bo to raczej inwazyjna metoda , chocia¿ na pewno nie tak jak np laser frakcyjny
- Je¶li bêd± z czasem widoczne jakies zmiany- proszê o zdanie relacji Pozrawiam
Hej zabieg by³ urz±dzeniem Mesotherm, nie by³o efektów widocznych go³ym okiem, pewnie przez to, ¿e takie krótkie ig³y



Cytat:
Napisane przez dominika12x Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³as kosmetyczn± Rf mikroig³owa medyczna to g³eboko¶c wk³uc do 3 mm i nie wolno ¿adnych ampu³ek ani zabiegów w trakcie Po zabiegu skóra powinna byc czerwona , obrzêkniêta i 2 dni nic nie wolno na nia nak³adaæ 0,5 to zdecydowanie za ma³o tak¿e zabieg nie by³ medyczny jak u Nas robi sie ten zabieg to klientki ciep³o czuj± przez 2 dni
Dziêki za wyja¶nienie Ciê¿ko by³o mi wtedy znale¼æ informacje w necie na temat rf. Wiem w³a¶nie, ¿e krótkie ig³y, rozczarowa³o mnie to, ale przejecha³am wtedy ponad 100 km na zabieg i nie chcia³am ju¿ odpuszczaæ.


Cytat:
Napisane przez ParashuteEffect Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, znalazlam jeszcze jeden gabinet w trojmiescie, pracuja na Skinfrax. co sadzicie o tym urzadzeniu dla RF mikroiglowej?

O ile siê nie mylê, to mój obecny zabieg by³ Skinfrax. Robi³am w ubieg³± ¶rodê i wygl±dam koszmarnie Mia³am ma¶æ znieczulaj±c± ale i tak bola³o. Mia³am ju¿ pierdyliard ró¿nych metod na blizny po tr±dziku i efekty mierne. Chcia³abym wreszcie co¶ co zadzia³a, no wiêc poliki mia³am ig³ami 2,5-3,00, czo³o mniejszymi. Mam ca³y czas ¶lady i mikro strupki, niestety ropne krosty te¿ mi wysz³y. Przeczesa³am w±tek i widzê, ¿e nie tylko u mnie takie objawy.

W moim mie¶cie nie ma Infini, ale znalaz³am jaki¶ ranking urz±dzeñ do rf i Skinfrax by³ ujêty. Oczywi¶cie cena zabiegu du¿o ni¿sza, ale z tego co przeczyta³am na forach wysoka cena nie zawsze gwarantuje efekty.
__________________
http://www.pmiska.pl/

Edytowane przez lotta_983
Czas edycji: 2018-11-04 o 17:24
lotta_983 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-11-05, 11:14   #103
violape
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej zabieg by³ urz±dzeniem Mesotherm, nie by³o efektów widocznych go³ym okiem, pewnie przez to, ¿e takie krótkie ig³y




Dziêki za wyja¶nienie Ciê¿ko by³o mi wtedy znale¼æ informacje w necie na temat rf. Wiem w³a¶nie, ¿e krótkie ig³y, rozczarowa³o mnie to, ale przejecha³am wtedy ponad 100 km na zabieg i nie chcia³am ju¿ odpuszczaæ.



O ile siê nie mylê, to mój obecny zabieg by³ Skinfrax. Robi³am w ubieg³± ¶rodê i wygl±dam koszmarnie Mia³am ma¶æ znieczulaj±c± ale i tak bola³o. Mia³am ju¿ pierdyliard ró¿nych metod na blizny po tr±dziku i efekty mierne. Chcia³abym wreszcie co¶ co zadzia³a, no wiêc poliki mia³am ig³ami 2,5-3,00, czo³o mniejszymi. Mam ca³y czas ¶lady i mikro strupki, niestety ropne krosty te¿ mi wysz³y. Przeczesa³am w±tek i widzê, ¿e nie tylko u mnie takie objawy.

W moim mie¶cie nie ma Infini, ale znalaz³am jaki¶ ranking urz±dzeñ do rf i Skinfrax by³ ujêty. Oczywi¶cie cena zabiegu du¿o ni¿sza, ale z tego co przeczyta³am na forach wysoka cena nie zawsze gwarantuje efekty.

Powiem Ci tak... w ostatnim roku wykonalam dwa zabiegi rf mikroig³owy Scarlet. Robilam na cala twarz. Odczucia w trakcie zabiegu? Buzie mialam znieczulona kremem wiec tak naprawde bezbolesnie dla mnie. W delikatnych miejscach przy ustach czy nosie czulam malenkie uklucia. PO zabiegu mialam bardzo czerwona skore. Po 3 godzinach nie bylo sladu rumienia. Za to na drugi dzien mialam efekt napietej skory i takiej ladniejszej. Jak dla mnie zabieg mega!!!! zaplacilam za pierwszy 3100 zl a na drugi juz dostalam rabat wiec bylo ponizej 3tys. Jak dla mnie warto. Ale zanim wybralam gabinet i sprzet to uwierz,ze przewertowalam fora "wzdluz i wszerz" )))
violape jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-11-13, 20:56   #104
Butterfly0008
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Uwa¿am, ¿e to bardzo dobry zabieg, poniewa¿ mo¿na nim leczyæ wiele przypad³o¶ci, a efekty s± do¶æ szybko widoczne. Ten zabieg robi³am w <ciach>, która mie¶ci siê w krakowie. Z jego pomoc± pozby³am siê potr±dzikowych blizn, ale o ile mnie pamiêæ nie myli to mo¿na go równie¿ zastosowaæ w leczeniu potliwo¶ci, usuwania zmarszczek czy rozstêpów.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-14 o 00:27
Butterfly0008 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-16, 21:21   #105
Kasia_1009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Hej,

ja równie¿ mia³am wykonywane zabiegi RF u dr Wasiluka. Zgadzam sie z Wami ¿e dr mydli oczy troszkê, zapewnia³ mi poprawe a nawet usuniecie rozstepow. Zrobilam 4 zabiegi na lydki i zadnej poprawy. Naiwna ja gdyz juz przed 4 zabiegiem dr potraktowal mnie troszke z gory, mowiac ze no tutaj sie nic nie da juz poprawic.


mam pytanie dziewczyny do Was, gdyz nie znam sie na tym sprzecie, jaki to powinien byc rodzaj. Jestem w z Krakowa i szukam gabinetu gdzie moge poddac sie zabiegom jeszcze raz. Mysle nad Rubinkiewicz Med, ale nie wiem jaka jest wasza opinia? Moze poleciacie jakis inny gabinet w Krakowie?

P.S. przepraszam ale z waszych komentarzy nie wiem o jakie gabinety chodzi gdyz wszystkie nazwy gabinetow zastapione sa slowem "<ciach>". Nie wiem o co chodzi niestety.

bede bardzo wdzieczna za informacje Pozdrawiam[COLOR="Silver"]
Kasia_1009 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-20, 21:19   #106
Kasia_1009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Dobry wieczór,

napisa³am wiadomosc prywatna ale chyba nie doszla :/ slabo ogarniam ta strone. Bede wdzieczna za wiadomosc.
Pozdrawiam,
Kasia
Kasia_1009 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-03-06, 13:02   #107
Enez81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomo¶ci: 1
Smile Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Hej nowa tu jestem

Jestem po pierwszym zabiegu, w planie na pocz±tek jeszcze 2 i zobaczymy. Na razie w kratkê, ale zobaczymy. Bedê relacjonowaæ co jaki¶ czas, bo je¶li mi pomorze to innym na pewno.



Mi³ego dnia
Enez81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-10-06, 09:36   #108
Beata69KA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

W³a¶nie jestem drugi dzieñ po zabiegu. Nie wiem co mia³y niektóre z was robione, bo co¶ mi nie pasuje. Ca³y zabieg jest pod miejscowym znieczuleniem, gdyby nie to na pewno na twarzy nie by³by tak ³atwy do wytrzymania. Mimo znieczulenia bardzo odczuwalny na czole, policzki i szyja ju¿ nie tak, ale czo³o niestety boli. Po samym zabiegu jest uspokajanie twarzy i wych³adzanie jej. Odczuwalne dosyæ mocne pieczenie, ale do wytrzymania. Na drugi dzieñ i kolejne pojawiaj± siê ma³e strupki w miejscach nak³uæ. Jest delikatny obrzêk i zaczerwienienie. Odczuwalne delikatne pieczenie. Po samym zabiegu trudno stwierdziæ poprawê, wydaje mi siê, ¿e bardziej jest to obrzêk. Podobno na efekty trzeba trochê poczekaæ... wiêc czekam. Na razie obserwujê jak pojawia mi siê coraz wiêcej strupków po nak³uciach.
Beata69KA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-10-21, 10:47   #109
femmefatale21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Hej
Ja 3 dni temu mia³am zrobion± 3 radiofrekwencje. Za 1 zap³aci³am w gabinecie w Warszawie 1400 z³, a pozosta³e 2 zrobi³am w Lublinie za 1100 z³.
by³am zadowolona z wcze¶niejszych efektów - skóra jest jasniejsza, koloryt wyrównany, jest g³adka, dlatego zdecydowa³am siê na trzeci zabieg. Mam 29 lat
Pani w gabinecie powiedzia³a mi ¿e najlepiej wykonaæ 4-5 zabiegów, ale nie wiem czy zdecyduje siê na 4 bo niestety po zabiegu parê dni skóra dochodzi do siebie - zaczerwienienie utrzymuje siê u mnie 2 dni, skóra nie wygl±da za ³adnie - widoczne s± ¶lady po nak³uciach, ale najgorsze s± krosty które wychodz± na 2 dzieñ po zabiegu - mêczê siê obecnie z krostami na brodzie i ko³o nosa. Przed zabiegiem nie mia³am problemów z tr±dzikiem. Na szczê¶cie po paru dniach skóra siê uspokaja i nowe krosty siê nie pojawiaj±.
femmefatale21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-22, 07:21   #110
Beata69KA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

W tej chwili jestem 18 dni po zabiegu. U mnie skóra goi³a siê tydzieñ, potem pojawi³y siê wypryski na czole. W tej chwili powoli wszystko siê wycisza i skóra zaczyna siê regenerowaæ. Powiem tak: rozja¶ni³y mi siê siñce pod oczami i delikatnie podnios³a dolina ³ez, nie mam w tej chwili takich worków i cieni, wygl±da to nie¼le a mam 50 lat. Szczerze przyznam, ¿e nigdy wcze¶niej nie skusi³am siê na ¿adn± terapiê tak inwazyjn±, mo¿e dlatego moja skóra tak zareagowa³a. Za pierwszy zabieg zap³aci³am 1600 z³. My¶lê o drugim, ale powiedziano mi, ¿e gdzie¶ za ok. 3 miesi±ce. Czyli wypada pocz±tek nowego roku. Wszêdzie gdzie czyta³am najlepsze efekty widaæ po kilku miesi±cach, zobaczymy.
Beata69KA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-10-28, 15:35   #111
Maripossa01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Mam 41 lat. Moim problemem s± delikatne zmarszczki wokó³ oczu i owal twarzy. Daleko mi jeszcze do „chomików”, ale nie jest to ju¿ ta sama jêdrno¶æ, któr± mia³am jeszcze kilka lat temu.
Posz³am na konsultacjê i poprosi³am o tzw. d³ugoterminowy plan dzia³ania z wykorzystaniem RF+ innych zabiegów – czyli co mi proponuj± i jak to optymalnie roz³o¿yæ w czasie.

Pani Dr powiedzia³a mi, ¿ebym nie spodziewa³a siê, ¿e zabieg RF cokolwiek „naprawi”, tzn. niemo¿liwe jest jakiekolwiek cofniêcie tego, co jest. Powiedzia³a mi, ¿e po prostu za parê lat zauwa¿ê, ¿e moja skóra starzeje siê wolniej, ni¿ skóra moich rówie¶niczek.
Zasugerowa³a mi te¿, ¿e za parê lat mog³abym pomy¶leæ o niciach (czytaj: RF wykonywana regularnie i tak nie poradzi sobie z grawitacj±).
Dodam jeszcze od siebie, ¿e ja generalnie sprawiam wra¿enie wymagaj±cej klientki/pacjentki, która „nie da sobie w kaszê dmuchaæ”, zadajê szczegó³owe pytania, wiêc zapewne to wywo³a³o szczero¶æ pani dr.

Zabieg mia³am w zesz³ym tygodniu. I zgodnie z obietnicami – póki co ¿adnych efektów 😉 Zreszt± na natychmiastowe efekty nie ma co liczyæ, RF to nie wype³niacz.
Có¿, mimo wszystko liczê, ¿e jaka¶ poprawa jêdrno¶ci nast±pi. I prawdopodobnie bêdzie widoczna tylko dla mnie. Jednak zabieg bêdê powtarzaæ.

Mimo tego, co us³ysza³am od pani dr, jestem ciekawa Waszego zdania. Pomimo popularno¶ci zabiegu, nie ma jako¶ wielu opinii, a i tak trzeba braæ poprawkê na to, ¿e czê¶æ to niestety reklama.
Wszystkie celebrytki 40+ maj± piêknie zarysowane ¿uchwy, to co one robi±?

&&&

A je¿eli chodzi o wypryski po zabiegu – te¿ je mam. Pomimo wieku, mam wci±¿ sk³onno¶ci do „wysypywania”. Pojawi³y mi siê w³a¶nie pryszcze w miejscach, w których normalnie siê nie pojawiaj±.
Ale mia³am tak samo po laserze. Wiêc zastanawiam siê, czy to nie jest od kremu, którym smaruj± nas „po”. W obu przypadkach by³ to krem zawieraj±cy parafinê…
Maripossa01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-04-25, 12:51   #112
LenkaGorz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

hej
mam pytanie, jakie jeszcze urzadzenia do rf polecasz oprócz scarlet?

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Hej,nie ogarniam tego forum,jestem tu nowa Ale mo¿e uda mi siê😉 jakie urz±dzenia do rf polecisz jeszcze oprócz Scarlet,dziêkujê za odp

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Hej ,mo¿e pamiêtasz jeszcze jakie s± dobre urz±dzenia do rf oprócz Scarlet bo planujê zrobiæ zabieg i ju¿ mam mêtlik w g³owie
LenkaGorz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-08-05, 18:22   #113
19karolina97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Witam.

Ja obecnie jestem po 2 zabiegu RF mikroig³owej na ³ydki i nad ³ydkami u dr Wasiluka. Efekty to narazie sza³u nie ma. Docelowo mam mieæ zrobione 5/6 zabiegów. Spodziewa³am siê lepszego efektu. Chyba na bia³e rozstêpy to ju¿ nic nie pomo¿e :/ jestem za³amana. Mam pytanie, czy znalaz³a¶ ju¿ jaki¶ zabieg na rozstêpy na te ³ydki po tym czasie? Dziêkujê za odpowied¼. Pozdrawiam
19karolina97 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2021-12-18, 00:33   #114
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomo¶ci: 639
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Ja mialam 3 rf i specjalnej roznicy nie widze, uwazam, ze to strata pieniedzy. Za to po mezoterapii, mialam juz dwie, jest widoczna, skora jest odzywiona i zdrowa.
Ashia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2022-09-17, 10:49   #115
kunegundzia5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Witam! Mam pytanie do osób, które robi³y RFM na twarzy. Jestem trzy dni po zabiegu i ju¿ na drugi dzieñ skóra zaczê³a mnie swêdzieæ na brodzie, kolejnego dnia ca³a twarz pokry³a siê bardzo drobnymi krostkami, trochê jak potówki ale mniejsze. Strasznie swêdzi, w dotyku okropne uczucie, same nie równo¶ci od tych krostek. Czy która¶ te¿ tak mia³a?
kunegundzia5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2022-09-27, 16:14   #116
Madax96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez kunegundzia5 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam! Mam pytanie do osób, które robi³y RFM na twarzy. Jestem trzy dni po zabiegu i ju¿ na drugi dzieñ skóra zaczê³a mnie swêdzieæ na brodzie, kolejnego dnia ca³a twarz pokry³a siê bardzo drobnymi krostkami, trochê jak potówki ale mniejsze. Strasznie swêdzi, w dotyku okropne uczucie, same nie równo¶ci od tych krostek. Czy która¶ te¿ tak mia³a?
Ja mia³am RF w tamtym tygodniu w Book You Beauty ale ju¿ drugi raz. Prawdopodobnie skóra ci siê oczyszcza dlatego wychodz± Ci takie ma³e bia³e krostki. Za parê dni przejdzie. Ja jestem ju¿ po drugim i te¿ jestem obsypana ale w znacznie mniejszym stopniu. Dodatkowo moja skóra na twarzy jest teraz jakby taka szorstka, to te ma³e strupki. 18 lat skoñczy³am ju¿ jaki¶ czas temu i moja twarz powoli opada i chomiki mi siê pojawiaj±. Moja kosmetyczka powiedzia³a ¿e m³odsza nie bêdê ale starzeæ siê bêdê znacznie wolniej.
Madax96 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2022-12-29, 19:48   #117
Dox123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cze¶æ, ja zastanawiam siê nad RF Scarlet na twarz - owal, zmarszxzki itp od jakiego¶ czasu. Gdzies tam czytalam, ze rf moze pogorszyæ stan skóry, tzn. Ppo paru latach ta skóra bedzie gorszrj jakosci, bo nastapily nieidwracalne uszkodzenia kolagenu itp. Ze robia sie zrosty w skorze. To by³o kilka takuch watków, ale zasialy we mnie niepewnosc. Co sadzicie, zwlaszcza te z Was ktore ribily to jakis czas temu? No i czy warto? Nie mam za wiele kasy, wiec 1. chce mieæ efekt 2. Nie chcê sobie pogorszyc. Generalnie jak sie id,ie na konsultacje to kazdy doradza to co ma u siebie a odradza to czego nie ma, wiec sa dla mnie niewarygodni. W necie tez mnostwo ukrytej reklamy i nie wiadomo w co wierzyæ.
Dox123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2022-12-30, 19:22   #118
Kkatka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

RF mikroig³ow± robiê sobie ju¿ od trzech lat (u lekarza, nie kosmetyczki) i zawsze w serii po 3 zabiegi (co 4-6 tygodni, Secret RF). W tym roku zamierzam sobie zrobiæ kolejn± seriê. Bardzo polecam ten zabieg, je¶li kto¶ ma raczej cienk± skórê to jest on idealny, piêknie napina skórê (w przypadku grubych podobno lepszy jest laser frakcyjny). Mia³am chomiczki, RF ¶wietnie je zniwelowa³a; jaki¶ czas temu nowy lekarz, u którego by³am pyta³ kiedy robi³am botoks na kurze ³apki, nigdy go nie robi³am, zmarszczki wokó³ oczu wyprasowa³a radiofrekwencja. Oczywi¶cie nie jest to zabieg, który magicznie wyg³adzi skórê, o nie, ale na przestrzeni lat widzê, ¿e cera coraz lepiej wygl±da (jestem w tzw. ¶rednim wieku ) te¿ nie mam za du¿o pieniêdzy na zabiegi ale widzê, ¿e ten na mnie dzia³a i zamierzam go dalej kontynuowaæ.
Kkatka123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2022-12-31, 13:45   #119
Dox123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Bardzo dziêkujê za odpowied¼! Umawiam siê w takim razie
Dox123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Medycyna estetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-12-31 13:45:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.