Szukam koleżanki/bratniej duszy WROCŁAW - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-26, 18:13   #1
angepisst
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4

brak znajomych - Wrocław :(


Hej widziałam w wyszukiwarce, że było już kilka takich tematów, ale są już raczej nieaktualne. Mam nadzieję, że ktoś mi tu odpisze. Mam 20 lat, od 2 lat studiuję we Wrocławiu. Tak się złożyło, że kompletnie nikt z moich szkolnych znajomych nie wybrał Wrocławia. Jestem tu strasznie samotna, z ludźmi z grupy można pogadać tylko o nauce, po zajęciach raczej się nie spotykamy. Ze współlokatorami mam normalny kontakt, ale nie przyjaźnimy się. Zaczynam wpadać w depresję, bo ileż można siedzieć w czterech ścianach.Chętnie wyszłabym na spacer, do kina, na zakupy, na kawę, na piwo, na rynek. Nie lubię tańczyć - chodzenie po klubach to nie moje klimaty - może w tym właśnie problem? Nie mam gdzie poznać nowych ludzi. Ale przecież na pewno jest wśród was ktoś spokojny, ogarnięty, z kim można pogadać i miło spędzić czas!
angepisst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 18:14   #2
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

Cytat:
Napisane przez angepisst Pokaż wiadomość
Hej widziałam w wyszukiwarce, że było już kilka takich tematów, ale są już raczej nieaktualne. Mam nadzieję, że ktoś mi tu odpisze. Mam 20 lat, od 2 lat studiuję we Wrocławiu. Tak się złożyło, że kompletnie nikt z moich szkolnych znajomych nie wybrał Wrocławia. Jestem tu strasznie samotna, z ludźmi z grupy można pogadać tylko o nauce, po zajęciach raczej się nie spotykamy. Ze współlokatorami mam normalny kontakt, ale nie przyjaźnimy się. Zaczynam wpadać w depresję, bo ileż można siedzieć w czterech ścianach.Chętnie wyszłabym na spacer, do kina, na zakupy, na kawę, na piwo, na rynek. Nie lubię tańczyć - chodzenie po klubach to nie moje klimaty - może w tym właśnie problem? Nie mam gdzie poznać nowych ludzi. Ale przecież na pewno jest wśród was ktoś spokojny, ogarnięty, z kim można pogadać i miło spędzić czas!
Odezwij się na pw
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 18:18   #3
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8 556
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

Do mnie też możesz się odezwać
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 18:52   #4
Pampalini
Rozeznanie
 
Avatar Pampalini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 719
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

dołącz do jakiejś organizacji studenckiej nie wiem na jakiej uczelni studiujesz, ale z pewnością takowe się u Ciebie znajdują zazwyczaj rekrutacje są dwa razy do roku (początek roku akademickiego i później początek wiosennego semestru). polecam bardzo poznasz mnóstwo ludzi, łatwo możesz się wtedy wkręcić w różne akcje i nie będziesz narzekać na nudę czy samotność - gwarantuję

a jak nie to może forma innego wolontariatu? czy jakieś kluby zbierające ludzi o podobnych zainteresowaniach albo sport?
__________________
"Doctors finally figured out what's wrong with my brain:
on the left side, there's nothing right and on the right side, there's nothing left."
Pampalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 19:00   #5
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 19:14   #6
next_to_you
Raczkowanie
 
Avatar next_to_you
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 77
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

Nawet nie wiesz jak bardzo Cię rozumiem Od urodzenia mieszkałam we Wrocławiu, a dwa lata temu się przeprowadziliśmy i mieszkam pod Wrocławiem, ok 25 km dalej. Aktualnie jestem na 3 roku studiów dziennych, codziennie dojeżdżam samochodem więc praktycznie codziennie urzęduje w centrum. Ludzie których znałam od urodzenia po jakimś czasie znaleźli sobie nowych znajomych, a ze mną pozrywali kontakty. Przykro mi, ze ludzie z którymi codziennie się spotykałam, teraz jak spotkają mnie na ulicy to potrafią tylko rzucić 'cześć' i iść dalej ze swoimi nowymi przyjaciółmi. wiec teraz praktycznie spotykam się ze znajomymi na uczelni i wracam do domu, czasem gdzieś razem wyjdziemy po zajęciach, ale wciąż w tej samej grupce.
__________________
oficjalny kierowca (25.10.11)
Pani inż. IŚ
------------------
Jeśli cholernie ci na czymś zależy,
uprzesz się i zaprzesz samego siebie,
stawisz czoło swoim słabościom
i przeciwnościom losu,
to możesz wszystko,
a nawet więcej.
next_to_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 19:16   #7
dagmarakorbaczynska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 10
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

We Wrocławiu jest tyle miejsc, w których można spotkać fajnych ludzi. Właściwie wystarczy wyjść do knajpy usiąść przy barze i na pewno jakiś gaduła się znajdzie. Poza tym jest tyle imprez zorganizowanych, które nie zawsze są mocno alkoholowymi imprezami i nie mają nic wspólnego z tany tany. Otwórz się i wyjdź do ludzi.
__________________
<ciach_reklama>
dagmarakorbaczynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-26, 20:15   #8
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

Cytat:
Napisane przez Pampalini Pokaż wiadomość
dołącz do jakiejś organizacji studenckiej nie wiem na jakiej uczelni studiujesz, ale z pewnością takowe się u Ciebie znajdują zazwyczaj rekrutacje są dwa razy do roku (początek roku akademickiego i później początek wiosennego semestru). polecam bardzo poznasz mnóstwo ludzi, łatwo możesz się wtedy wkręcić w różne akcje i nie będziesz narzekać na nudę czy samotność - gwarantuję

a jak nie to może forma innego wolontariatu? czy jakieś kluby zbierające ludzi o podobnych zainteresowaniach albo sport?
zgadzam się w stu procentach potem cię będą wyciągać na piwo nawet w święta
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 20:56   #9
Pampalini
Rozeznanie
 
Avatar Pampalini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 719
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;49475804]zgadzam się w stu procentach potem cię będą wyciągać na piwo nawet w święta [/QUOTE]
o to, to ja już ostatnio zaczęłam tęsknić za zwykłym posiedzeniem w domowym dresie, w zaciszu ;p
__________________
"Doctors finally figured out what's wrong with my brain:
on the left side, there's nothing right and on the right side, there's nothing left."
Pampalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 21:19   #10
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

Mam to samo. 2 koleżanki na studiach które plus minus są w takiej samej sytuacji jak ja. Najśmieszniejsze, że wszyscy myślą, że mam tony znajomych, że jestem popularna - zawsze słyszę to samo i wielkie zdziwienie. Nie mam problemu ze zrobieniem pierwszego kroku, raczej z drugim. Nie chce się komuś pakować do paczki którą ma od podstawówki i w ten sposób zawsze zostaję na lodzie. Rozumiem Cię autorko, choć niestety ja nie z tego miasta (jestem z Częstochowy). Chciałam napisać bo pomyślałam, że może będzie Ci ciut raźniej.

Edytowane przez ShrinkingViolet
Czas edycji: 2014-12-26 o 21:26
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 22:37   #11
angepisst
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

Ale gdzie szukać takich klubów/wolontariatu poza uczelnią? Chętnie pomagałabym w schronisku dla zwierząt ale z tego co szukałam (bo szukałam) we Wrocławiu nie ma takiej opcji dla osób z zewnątrz a jeśli chodzi o sport to w żadne gry zespołowe nie umiem grać :P mogłabym się zapisać na fitness czy coś w tym stylu, ale też nie bardzo moge się zebrać żeby zrobić to SAMA. No i tak to ze mną jest.

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez dagmarakorbaczynska Pokaż wiadomość
Poza tym jest tyle imprez zorganizowanych, które nie zawsze są mocno alkoholowymi imprezami i nie mają nic wspólnego z tany tany. Otwórz się i wyjdź do ludzi.
Jakie imprezy masz na myśli? Alkohol nie jest problemem, tylko żeby bez tany tany się obeszło... :P
angepisst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-26, 22:37   #12
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

czemu nie chcesz spróbować najpierw na uczelni? jednak tam najłatwiej znaleźć nowych znajomych
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 22:44   #13
angepisst
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

Cytat:
Napisane przez ShrinkingViolet Pokaż wiadomość
Nie mam problemu ze zrobieniem pierwszego kroku, raczej z drugim. Nie chce się komuś pakować do paczki którą ma od podstawówki i w ten sposób zawsze zostaję na lodzie.
O właśnie to... W zeszłym roku nawet za bardzo się nie zżyłam ze współlokatorką Z POKOJU, bo ona była spod Wrocławia i miała już swoje towarzystwo, swoje sprawy.

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;49477661]czemu nie chcesz spróbować najpierw na uczelni? jednak tam najłatwiej znaleźć nowych znajomych [/QUOTE]

Jest jedna organizacja związana z moim kierunkiem, ale żeby tam się dostać trzeba casting przejść, być odważnym, otwartym. Ja nie potrzebuje całej ekipy znajomych do wspólnego imprezowania itd. wystarczyłoby mi kilka koleżanek, po które można by zadzwonić żeby się spotkać :P
angepisst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 22:55   #14
ShrinkingViolet
Zadomowienie
 
Avatar ShrinkingViolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 187
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

Cytat:
Napisane przez angepisst Pokaż wiadomość
O właśnie to... W zeszłym roku nawet za bardzo się nie zżyłam ze współlokatorką Z POKOJU, bo ona była spod Wrocławia i miała już swoje towarzystwo, swoje sprawy.[COLOR="Silver"]
No to jest dokładnie tak, z moją współlokatorką miałam identycznie, pocieszające, że nie jestem sama. A głupio zaproponować "ej, mogę iść z Wami?". Chyba jestem jakaś upośledzona w relacjach międzyludzkich ale nie umiem się odnaleźć w takich sytuacjach. Czasem się z tą współlokatorka widzę choć prawda jest taka, że gdybym ja nie zabiegała o kontakt, to dawno by wszystko padło.
ShrinkingViolet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 00:03   #15
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

Do mnie tez możesz sie odezwać na pw, jeśli chcesz
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 00:21   #16
16igla
Raczkowanie
 
Avatar 16igla
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 371
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

Do mnie też możesz się odezwać na PW. ;-)

Któraś z dziewczyn pisała o organizacjach studenckich. Jeśli jesteś na PWr/UWr/UE to NZSy to niezły początek. Po pierwsze - świetne projekty, a do tego masa nowych ludzi. Zachęcam. Poza tym koła działające przy instytutach, są grupy na FB, na których można się umówić na piwko w studenckim gronie. Jest masa opcji. ;-)
__________________
'You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will be as on'




Praca nad samoakceptacją w toku! ;D

16igla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 10:11   #17
Pampalini
Rozeznanie
 
Avatar Pampalini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 719
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

Cytat:
Napisane przez angepisst Pokaż wiadomość
Jest jedna organizacja związana z moim kierunkiem, ale żeby tam się dostać trzeba casting przejść, być odważnym, otwartym. Ja nie potrzebuje całej ekipy znajomych do wspólnego imprezowania itd. wystarczyłoby mi kilka koleżanek, po które można by zadzwonić żeby się spotkać :P
ale nikt Ci nie każe przecież lubić absolutnie wszystkich i z nimi imprezować im większe grono znajomych, tym większa szansa że dobierzesz sobie paru fajnych ludzi, z którymi się bliżej zakumplujesz, a to jest chyba najłatwiejszy sposób.

jaki znowu "casting"? ;D jak rozumiem, masz na myśli zwykłą rekrutację? :P widzę jacy ludzie przychodzą do nas, bo sama też prowadziłam rozmowy czy coś. nie wszyscy są przebojowi, bo to niemożliwe. przyjmujemy tych, którzy wydają nam się otwarci na znajomości, chcą porobić coś fajnego w wolnym czasie i po prostu tak jak Ty - chcą jakiegoś powiewu świeżości trochę nie wiem czemu masz do tego negatywne podejście. btw. nie musisz szukać organizacji związanej stricte z Twoim kierunkiem - ale np. czegoś bardziej międzynarodowego. tam przyjmują ludzi ze wszystkich wydziałów, bo zależy im na różnorodności.

a jeśli chodzi o jakieś fitnessy itp. to myślę, że im szybciej sobie uświadomisz że nie zawsze warto patrzeć na innych "bo nie chcę samej, bo głupio tak..." tym lepiej dla Ciebie.

ps. sprawdziłam z ciekawości strony schronisk we Wro. pierwsza lepsza witryna -> http://www.toz.wroclaw.pl/pomoc.xml info o potrzebnych wolontariuszach. czy tu http://www.cafeanimal.pl/schroniska-...e-Wroclaw,1360 albo http://pokochajzwierzaka.pl/wolontariat/ odnośnie schroniska. myślę, że gdzieś na pewno byś się załapała
__________________
"Doctors finally figured out what's wrong with my brain:
on the left side, there's nothing right and on the right side, there's nothing left."
Pampalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 17:07   #18
mynightwish
Vanillika
 
Avatar mynightwish
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 64
GG do mynightwish Send a message via Skype™ to mynightwish
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

MAM to samo też szukam znajomych !!
mynightwish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 18:19   #19
13alexia13
Raczkowanie
 
Avatar 13alexia13
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 42
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

Mam podobnie, nie było mi pisane zapoznać koleżanek na studiach, a byłam pewna, że uda mi się spotkać kogoś wartościowego "do tańca i do różańca".. tłumaczę sobie, że nie można mieć wszystkiego. Mam dwie bliskie koleżanki z którymi mieszkam, one mają z kim wyjść na imprezę, ja niestety jak na stan obecny nie. Nie mam pretensji do siebie, być może jestem zbyt nudna, zbyt pospolita, nie wyróżniam się niczym, ale raczej tego nie zmienię. Jedyne jest mi wstyd przed współlokatorkami, kiedy one wspominają ostatnią imprezę i oglądają zdjęcia, ja tylko słucham, a wewnątrz płaczę, że one przecież to widzą, ale wprost nie powiedzą "Olka a ty dlaczego z nikim jeszcze nigdy nie wyszłaś"
13alexia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-03, 16:35   #20
AnnaMonika23
Przyczajenie
 
Avatar AnnaMonika23
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 14
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

To może spotkamy się w większym gronie po świętach? Ja szczerze mówiąc nie jestem zbyt imprezowym typem (w sensie klubów), ale na spotkania w domowym gronie zawsze jestem chętna Poza tym można by wyskoczyć gdzieś do kina, czy w inne miejsce...
AnnaMonika23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 16:15   #21
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

Cytat:
Napisane przez 13alexia13 Pokaż wiadomość
Mam podobnie, nie było mi pisane zapoznać koleżanek na studiach, a byłam pewna, że uda mi się spotkać kogoś wartościowego "do tańca i do różańca".. tłumaczę sobie, że nie można mieć wszystkiego. Mam dwie bliskie koleżanki z którymi mieszkam, one mają z kim wyjść na imprezę, ja niestety jak na stan obecny nie. Nie mam pretensji do siebie, być może jestem zbyt nudna, zbyt pospolita, nie wyróżniam się niczym, ale raczej tego nie zmienię. Jedyne jest mi wstyd przed współlokatorkami, kiedy one wspominają ostatnią imprezę i oglądają zdjęcia, ja tylko słucham, a wewnątrz płaczę, że one przecież to widzą, ale wprost nie powiedzą "Olka a ty dlaczego z nikim jeszcze nigdy nie wyszłaś"
Skąd ja to znam :/





Cytat:
Napisane przez AnnaMonika23 Pokaż wiadomość
To może spotkamy się w większym gronie po świętach? Ja szczerze mówiąc nie jestem zbyt imprezowym typem (w sensie klubów), ale na spotkania w domowym gronie zawsze jestem chętna Poza tym można by wyskoczyć gdzieś do kina, czy w inne miejsce...
Chętnie, w ogóle wysłałam Ci pw jakiś czas temu i co

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 20:05   #22
AnnaMonika23
Przyczajenie
 
Avatar AnnaMonika23
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 14
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

Musiało mi wylecieć z głowy.

Edytowane przez AnnaMonika23
Czas edycji: 2015-06-08 o 23:31
AnnaMonika23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 18:35   #23
MissMoustache
Przyczajenie
 
Avatar MissMoustache
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

Witam, ja również chętnie poznam kogoś nowego
MissMoustache jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 12:48   #24
gabi134
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 271
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

Hej! Ja też poznam kogoś ciekawego. Wiosna przyszła, piękna pogoda a tu nie ma nawet z kim na spacer, zakupy albo do kina wyjść...
__________________
Wymianka kosmetyczna
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276108
gabi134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 12:36   #25
prokrastynacja
Zadomowienie
 
Avatar prokrastynacja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 745
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

Cześć mieszkam we wrocławiu od listopada ale moje życie do tej pory toczyło się praca-dom-praca i w zasadzie poza współpracownikami nikogo nie poznałam, strasznie mi brakuje zwykłego posiedzenia przy piwku i grillu :P albo chociaż kart i koca w parku. Jeśli organizujecie jakieś spotkanie, chętnie się przyłączę, mam 24 lata
prokrastynacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 19:36   #26
NadobnaPaskwalina
Raczkowanie
 
Avatar NadobnaPaskwalina
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 51
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

Cześć dziewczyny!

Raczkuję dopiero na wizażu, też jestem z Wrocławia, mam 26 lat. Chętnie poznam fajne dziewczyny w zbliżonym wieku, bo brakuje mi nowych koleżanek. Piszę się też na jakieś spotkanie .

Pozdrawiam
NadobnaPaskwalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 22:13   #27
prokrastynacja
Zadomowienie
 
Avatar prokrastynacja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 745
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

może jutro jakieś piwko w pubie?
prokrastynacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 08:53   #28
NadobnaPaskwalina
Raczkowanie
 
Avatar NadobnaPaskwalina
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 51
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

Cytat:
Napisane przez prokrastynacja Pokaż wiadomość
może jutro jakieś piwko w pubie?
Ja niestety dziś nie dam rady , ale w przyszłym tygodniu (od czwartku) jak ktoś będzie miał ochotę na piwo chętnie dołączę .
NadobnaPaskwalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 19:42   #29
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

Jutro?

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 19:24   #30
prokrastynacja
Zadomowienie
 
Avatar prokrastynacja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 745
Dot.: brak znajomych - Wrocław :(

albo jutro bo dziś umieram na okres :P
prokrastynacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-04 23:17:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.