izotek - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-30, 21:00   #1831
marcys255
Raczkowanie
 
Avatar marcys255
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 349
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny pisałam wyżej - ja dwukrotnie dostałam opakowanie 60x20mg, pomimo że na recepcie miałam 30x20mg ... najwidoczniej w wielu aptekach ma coś takiego miejsce
A może na recepcie były 2 opakowania po 30tabsów?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
mój blog: puderniczkama.blogspot.co m.Zapraszam serdecznie
marcys255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 21:05   #1832
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: izotek

Ej głupia nie jestem, bez przesady ... Piszę jak było, cytując farmaceutę: 'może chce Pani opakowanie 60tabletek? Wyjdzie Pani wtedy dużo taniej?' No jasne że chcę
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 11:10   #1833
marcys255
Raczkowanie
 
Avatar marcys255
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 349
Dot.: izotek

Tak tylko że ja miałam też tak sprzedawaneże miałam na recepcie 2 opak. Po 30 tabletek więc zamiast oddzielnie te dwie 30 to dostałam w jednym opakowaniu bo wtedy faktycznie jest trochę taniej,ja za axotret 60 tab płaciłam 118zł jak dobrze pamiętam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
mój blog: puderniczkama.blogspot.co m.Zapraszam serdecznie

Edytowane przez marcys255
Czas edycji: 2014-10-31 o 11:11
marcys255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 11:14   #1834
arturowaaa
Raczkowanie
 
Avatar arturowaaa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 105
Dot.: izotek

hej od jakiegoś czasu śledzę wątek i chcialabym dolaczyc do watku, od wczoraj przyjmuje Izotek 20mg 2razy dziennie. za 60 tabletek zapłaciłam 87zł. przeraza mnie ilosc skutkow ubocznych..mam nadzieje, ze bedzie dobrze. moj tradzik nie jest straszny, zaskorniki na nosie, rozszerzone pory, grudki na lini zuchwy, czolo i policzki ogolnie czyste. ale za to uporczywy, od 4lat nie moge sie go pozbyc..przerobilam juz wszyskie masci i lekarzy, kupe kasy wydalam. oby Izotek mi pomogl. jakie metody antykoncepcyjne stosujecie?nie chcialabym brac tabletek, bo i tak oprocz izoteku przyjmuje jeszcze antybiotyk na gardlo.
arturowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 12:57   #1835
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez arturowaaa Pokaż wiadomość
hej od jakiegoś czasu śledzę wątek i chcialabym dolaczyc do watku, od wczoraj przyjmuje Izotek 20mg 2razy dziennie. za 60 tabletek zapłaciłam 87zł. przeraza mnie ilosc skutkow ubocznych..mam nadzieje, ze bedzie dobrze. moj tradzik nie jest straszny, zaskorniki na nosie, rozszerzone pory, grudki na lini zuchwy, czolo i policzki ogolnie czyste. ale za to uporczywy, od 4lat nie moge sie go pozbyc..przerobilam juz wszyskie masci i lekarzy, kupe kasy wydalam. oby Izotek mi pomogl. jakie metody antykoncepcyjne stosujecie?nie chcialabym brac tabletek, bo i tak oprocz izoteku przyjmuje jeszcze antybiotyk na gardlo.
ja stosuję szklankę zimnej wody zamiast
Bałabym się współżyć zażywając ten lek, a nie stosować się przy tym do wskazań podwójnego zabezpieczenia-prezerwatywa +tabletki (tudzież inna antykoncepcja hormonalna), a nie chcę obciążać dodatkowo wątroby.
Ale wiadomo niektórzy stosują prezerwatywę plun tzw NPR i żyją

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2014-10-31 o 12:59
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 13:25   #1836
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez marcys255 Pokaż wiadomość
Tak tylko że ja miałam też tak sprzedawaneże miałam na recepcie 2 opak. Po 30 tabletek więc zamiast oddzielnie te dwie 30 to dostałam w jednym opakowaniu bo wtedy faktycznie jest trochę taniej,ja za axotret 60 tab płaciłam 118zł jak dobrze pamiętam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A ja dwukrotnie miałam na recepcie 1x30 20mg + 1x30 10mg, jako że moja dermatolog każe mi przychodzić na wizytę co miesiąc, więc wypisuje mi leki na 30 dni. Więc o żadnym błędzie nie ma tu mowy. Najwidoczniej w wielu aptekach nie jest to tak rygorystycznie przestrzegane, co widać nie tylko na moim przykładzie

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez arturowaaa Pokaż wiadomość
hej od jakiegoś czasu śledzę wątek i chcialabym dolaczyc do watku, od wczoraj przyjmuje Izotek 20mg 2razy dziennie. za 60 tabletek zapłaciłam 87zł. przeraza mnie ilosc skutkow ubocznych..mam nadzieje, ze bedzie dobrze. moj tradzik nie jest straszny, zaskorniki na nosie, rozszerzone pory, grudki na lini zuchwy, czolo i policzki ogolnie czyste. ale za to uporczywy, od 4lat nie moge sie go pozbyc..przerobilam juz wszyskie masci i lekarzy, kupe kasy wydalam. oby Izotek mi pomogl. jakie metody antykoncepcyjne stosujecie?nie chcialabym brac tabletek, bo i tak oprocz izoteku przyjmuje jeszcze antybiotyk na gardlo.
Powodzenia w takim razie
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 14:41   #1837
arturowaaa
Raczkowanie
 
Avatar arturowaaa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 105
Dot.: izotek

o co chodzi z tą szklanką zimnej wody? bo nie zajarzyłam :P


dzięki za miłe słowa.

ps: jak przyjmujecie Izotek w trakcie jedzenia? i czy trzymacie się jakiegoś konkretnego odstępu czasu? mam przyjmować 2 razy dziennie i tak myślę, że przy śniadaniu i kolacji..
arturowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-31, 14:49   #1838
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: izotek

No, że się od seksu wstrzymuje :-P

Ja nie biorę o stałej godzinie, ale zwykle razem z obiadem, bo jest najtłustszym posiłkiem zazwyczaj.

Od dwóch dni dokucza mi nos w środku, zrobiły mi się takie bolące strupki.
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 14:54   #1839
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Od dwóch dni dokucza mi nos w środku, zrobiły mi się takie bolące strupki.
Też przez to przechodziłam Kup sobie w aptece spray nawilżający do nosa, szybko pomoże

Co do pory dnia - ja rano biorę wszystkie tabletki, później nie miałabym do tego głowy. W śniadaniu mam zawsze pestki dyni, słonecznik, siemię, wiec tłuszcze są Wybierz sobie porę dnia która będzie Ci odpowiadać - możesz wziąć dwie tabletki od razu, mi dr powiedziała że to bez różnicy, więc biorę całą dawkę za jednym zamachem, nie rozdzielam
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 14:58   #1840
arturowaaa
Raczkowanie
 
Avatar arturowaaa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 105
Dot.: izotek

ooo, bez seksu... nie da rady hehe

od ponad roku w ogóle się nie zabezpieczam z chłopakiem i jakoś nic nie było..ale jak to się mówi wszystko się może zdarzyć.

spoko, właśnie jem obiad to wezmę tabletkę
jestem kompletnie zielona, także dzięki za każde rady )

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Co do pory dnia - ja rano biorę wszystkie tabletki, później nie miałabym do tego głowy. W śniadaniu mam zawsze pestki dyni, słonecznik, siemię, wiec tłuszcze są Wybierz sobie porę dnia która będzie Ci odpowiadać - możesz wziąć dwie tabletki od razu, mi dr powiedziała że to bez różnicy, więc biorę całą dawkę za jednym zamachem, nie rozdzielam[/QUOTE]


będę musiała zadzwonić i zapytać czy tak mogę..
ogólnie jak pytałam czy coś brać profilaktycznie na wątrobę, ogólnie żeby brzucha mi nie rozwaliło to pielęgniarka powiedziała,że jest to lek bezpieczny i nie ma takiej potrzeby.
arturowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 14:58   #1841
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez arturowaaa Pokaż wiadomość
będę musiała zadzwonić i zapytać czy tak mogę..
Jasne, zadzwoń Każdy lekarz ma swoją metodę prowadzenia pacjentów, może uzna że powinnaś brać jedną tabletkę rano, a drugą wieczorem.
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-31, 15:02   #1842
arturowaaa
Raczkowanie
 
Avatar arturowaaa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 105
Dot.: izotek

nie sądzisz że 2 tabletki na raz to zbyt uderzająca dawka?nie czujesz się gorzej?

ja strasznie boję się że wypadną mi włosy i później będę miała problemy z brzuchem.
arturowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 15:09   #1843
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: izotek

Nie, czuję się super
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 15:11   #1844
arturowaaa
Raczkowanie
 
Avatar arturowaaa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 105
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Nie, czuję się super
no to zazdroszczę, bo mi od samego stresu już brzuch boli :P
arturowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 20:32   #1845
Izet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 22
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez mizuka Pokaż wiadomość
Izet a próbowałaś wcierki Jantar? Jakiś czas temu ją stosowałam i rzeczywiście zdziałała cuda, z garści wypadających włosów doszłam do etapu kiedy praktycznie nic nie wypadało :O
Ostatnio też o niej pomyślałam, kiedyś używałam i była całkiem sensowna, chociaż wtedy mi włosy nie wypadały aż tak. Póki co mam cały arsenał wcierek, ale jak nic się nie zmieni pewnie i po Jantar sięgnę

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Uwaga - CHODZĘ BEZ MAKIJAŻU - lepiej wyglądam bez, niż nawet z punktowych korektorem
bez makijażu...ehhh....zazdro szczę, u mnie niby pryszczy nie ma, ale zaskórniki jakby same wychodzą na powierzchnię

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
ja stosuję szklankę zimnej wody zamiast
znam, polecam, skuteczność 100%
Izet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 22:18   #1846
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez arturowaaa Pokaż wiadomość
no to zazdroszczę, bo mi od samego stresu już brzuch boli :P
Skąd ja to znam Chodziłam z receptą tydzień i wahałam się co zrobić, a okazało się, że skutki uboczne są u mnie minimalne. Niemal nic się nie dzieje, tylko suchość, ale nie jakaś drastyczna. I już w tej chwili żadnej zmiany na twarzy
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 06:25   #1847
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez arturowaaa Pokaż wiadomość
o co chodzi z tą szklanką zimnej wody? bo nie zajarzyłam :P


dzięki za miłe słowa.

ps: jak przyjmujecie Izotek w trakcie jedzenia? i czy trzymacie się jakiegoś konkretnego odstępu czasu? mam przyjmować 2 razy dziennie i tak myślę, że przy śniadaniu i kolacji..
Ja przyjmuję rano, w trakcie śniadania
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 10:00   #1848
arturowaaa
Raczkowanie
 
Avatar arturowaaa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 105
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam Chodziłam z receptą tydzień i wahałam się co zrobić, a okazało się, że skutki uboczne są u mnie minimalne. Niemal nic się nie dzieje, tylko suchość, ale nie jakaś drastyczna. I już w tej chwili żadnej zmiany na twarzy

mam nadzieję,że i u mnie będzie podobnie.
arturowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 15:32   #1849
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez arturowaaa Pokaż wiadomość
hej od jakiegoś czasu śledzę wątek i chcialabym dolaczyc do watku, od wczoraj przyjmuje Izotek 20mg 2razy dziennie. za 60 tabletek zapłaciłam 87zł. przeraza mnie ilosc skutkow ubocznych..mam nadzieje, ze bedzie dobrze. moj tradzik nie jest straszny, zaskorniki na nosie, rozszerzone pory, grudki na lini zuchwy, czolo i policzki ogolnie czyste. ale za to uporczywy, od 4lat nie moge sie go pozbyc..przerobilam juz wszyskie masci i lekarzy, kupe kasy wydalam. oby Izotek mi pomogl. jakie metody antykoncepcyjne stosujecie?nie chcialabym brac tabletek, bo i tak oprocz izoteku przyjmuje jeszcze antybiotyk na gardlo.
Powodzenia ja stosuje tylko prezerwatywy, ale pewnie niedługo zdecyduje się też na tabletki anty tak dla świętego spokoju


Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
ja stosuję szklankę zimnej wody zamiast
Bałabym się współżyć zażywając ten lek, a nie stosować się przy tym do wskazań podwójnego zabezpieczenia-prezerwatywa +tabletki (tudzież inna antykoncepcja hormonalna), a nie chcę obciążać dodatkowo wątroby.
Ale wiadomo niektórzy stosują prezerwatywę plun tzw NPR i żyją
nie chcę nikogo urazić czy coś, ale nie potrafiłabym całkowicie ze względu na lek zrezygnować z seksu (nie jestem jakaś niewyżyta tylko mówię ogólnie ) wydaje mi się, że wszystko da się "pogodzić" a tak na dłuższą mete przez leczenie i abstynencje mógłby ucierpieć na tym związek, ale każdy ma prawo wyboru, swój rozum, wie co robi i żyje


Cytat:
Napisane przez arturowaaa Pokaż wiadomość
ps: jak przyjmujecie Izotek w trakcie jedzenia? i czy trzymacie się jakiegoś konkretnego odstępu czasu? mam przyjmować 2 razy dziennie i tak myślę, że przy śniadaniu i kolacji..
ja biorę tabl. podczas kolacji zazwyczaj o stałej porze


Minął tydzień mojej kuracji Izotekiem i jak na razie czuje jakbym nie brała żadnego leku wyskoczyła mi na brodzie mała gulka, ale pewnie to przed zbliżającym się okresem i na szczęście nic więcej się nie dzieje, oby tak dalej
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-01, 21:48   #1850
meowww
Raczkowanie
 
Avatar meowww
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 379
Dot.: izotek

Dziewczyny dzieki za odpowiedzi co do tej dawki

Biore juz ponad tydzien na razie zero problemow z suchoscia, jedyne co mi towarzyszy to bole glowy i problemy z oczami... Czasami troche bola, sa lekko suche mimo stosowania kropli i chwilami doswiadczam zamazany obraz, czy ktoras z Was tez tak ma?
meowww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 22:09   #1851
arturowaaa
Raczkowanie
 
Avatar arturowaaa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 105
Dot.: izotek

tabletki bralam 5lat i niecale2lata temu odstawilam,nie chce do nich wracac.
do tej pory stosunek przerywany wystarczal, ale trzeba bedzie zaopatrzyc sie w prezerwartwy. wszystko jest dla ludzi, kazdy ma swoje potrzeby, ograniczac sie i uwazac trzeba ale bez przesady. wystarczy ze jeden odwyk juz bedzie alkoholowy hehe z tego moge zrezygnowac. ale na sylwestra lampke szampana wypije :p

jutro moj trzeci dzien z Izotekiem

Edytowane przez arturowaaa
Czas edycji: 2014-11-01 o 22:32
arturowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 23:28   #1852
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez arturowaaa Pokaż wiadomość
mam nadzieję,że i u mnie będzie podobnie.


Stosunek przerywany to same minusy w sumie no i zbyt duże ryzyko Trzęsłabym się z nerwów co miesiąc..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 07:58   #1853
arturowaaa
Raczkowanie
 
Avatar arturowaaa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 105
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość


Stosunek przerywany to same minusy w sumie no i zbyt duże ryzyko Trzęsłabym się z nerwów co miesiąc..
ponad rok tak wspolzyje i daje rade,no ale teraz trzeba podwojne srodki ostroznosci stosowac.. poza tym sa jeszcze inne formy seksu, niekoniecznie konczace sie zaplodnieniem.
arturowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 11:07   #1854
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez arturowaaa Pokaż wiadomość
ponad rok tak wspolzyje i daje rade,no ale teraz trzeba podwojne srodki ostroznosci stosowac.. poza tym sa jeszcze inne formy seksu, niekoniecznie konczace sie zaplodnieniem.

Tylko że teraz, jak zajdziesz w ciążę, płód będzie niemal na sto procent uszkodzony. Ale o tym na pewno już wiesz

Wczoraj zauważyłam małą wysypkę na dłoni no i ten nos mi strasznie dokucza Muszę kupić ten spray
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 11:16   #1855
arturowaaa
Raczkowanie
 
Avatar arturowaaa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 105
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Tylko że teraz, jak zajdziesz w ciążę, płód będzie niemal na sto procent uszkodzony. Ale o tym na pewno już wiesz

Wczoraj zauważyłam małą wysypkę na dłoni no i ten nos mi strasznie dokucza Muszę kupić ten spray

wiem. Mam nadzieję,że kuracja obejdzie się bez "większych" problemów.

Narazie,żadnych skutków ubocznych u siebie nie zaoberwowałam, suche skórki mam praktycznie cały czas.. więc nic nowego. Dermatolog dała mi próbki tego http://www.dermedic.pl/produkty/15/2...aca-zycia.html ale nie zachwycił mnie, potrzebuję czegoś natychmiastowego, dającego uczucie ukojenia. Może krem z tej serii był by lepszy, nie wiem..
arturowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 18:53   #1856
Izet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 22
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez meowww Pokaż wiadomość
Czasami troche bola, sa lekko suche mimo stosowania kropli i chwilami doswiadczam zamazany obraz, czy ktoras z Was tez tak ma?
Też tak mam, u mnie pojawiła sie to mniej więcej w drugim tygodniu i dalej odczuwam takie lekkie wysuszenie mimo kropli i czasem jakby mgłę, ale nie jest to jakoś bardzo dokuczliwe.

Ostanie dwa dni są ciężkie, chyba zaczynam "odczuwać" skutki leczenia. Cały czas czuje jakbym miała gorączkę, bolą mnie nerki, piecze przy oddawaniu moczu, w nocy budzę się cała spocona. Pojawiły się też lekkie bóle mięsni i głowy. Włosy dalej wypadają.
Izet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 19:15   #1857
arturowaaa
Raczkowanie
 
Avatar arturowaaa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 105
Dot.: izotek

mnie tez boli glowa,ale nie wiem juz czy to przez lek czy moze przesiebienie.. wkrecalam zarowke i kiedy zapalilo sie swiatlo dluzej niz zwykle moje oczy nie mogly dojsc do siebie. nie wiem ocb, moze juz sobie wkrecam.
__________________


30.10.2014r.
- pierwsza tabletka Izoteku
arturowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 19:57   #1858
kankanatancze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 259
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez Izet Pokaż wiadomość
Też tak mam, u mnie pojawiła sie to mniej więcej w drugim tygodniu i dalej odczuwam takie lekkie wysuszenie mimo kropli i czasem jakby mgłę, ale nie jest to jakoś bardzo dokuczliwe.

Ostanie dwa dni są ciężkie, chyba zaczynam "odczuwać" skutki leczenia. Cały czas czuje jakbym miała gorączkę, bolą mnie nerki, piecze przy oddawaniu moczu, w nocy budzę się cała spocona. Pojawiły się też lekkie bóle mięsni i głowy. Włosy dalej wypadają.
i dalej uwazasz ze podjelas dobra decyzje?warto jest miec te wszystkie skutki uboczne dla czystej buzi ? jestem ciekawa opinii bo sama zastanawiam sie nad rozpoczeciem tego leku ale obawiam sie skutkow ubocznych..
kankanatancze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 21:30   #1859
Izet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 22
Dot.: izotek

Cytat:
Napisane przez kankanatancze Pokaż wiadomość
i dalej uwazasz ze podjelas dobra decyzje?warto jest miec te wszystkie skutki uboczne dla czystej buzi ? jestem ciekawa opinii bo sama zastanawiam sie nad rozpoczeciem tego leku ale obawiam sie skutkow ubocznych..
ehh nie jest to takie proste niestety. U mnie wyglądało to tak, że jak odstawiłam hormony było bardzo źle na twarzy, miałam wtedy taką sytuacje w życiu, że musiałam tą twarz szybko ogarnąć więc wróciłam do hormonów, wzięłam antybiotyk i serie zabiegów u dermatologa. Pomogło, ale później zaczęłam się zastanawiać to będzie jak będę musiała odstawić leki anty na dłużej. Izotek wydawał (i dalej wydaje) mi się ostatnią deską ratunku. Nawet jeśli sie poddam, to nie będę żałowała że spróbowałam, po prostu następnym razem kiedy trądzik wróci nie chce się zastanawiać "a może trzeba było spróbować tego Izoteku". Będę wiedziała ze skutki uboczne mnie przerosły i tyle. A pewnie wiele osób z tego wątku doskonale wie, że jak człowiek patrzy na swoją zasyfioną twarz to "zjadłby" cokolwiek, co mogłoby pomóc.
Izet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 21:54   #1860
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: izotek

Biorę codziennie 40 mg, od 18 września bodajże. Owszem, łojotok prawie zredukowany, krosty też <3, ale do tego okropna wysypka na całym ciele, suche oczy, o ustach nawet nie mówię , do tego problemy z żołądkiem. No, ale nie poddaję się, nie poddaję

Jak chodzi o nawilżanie ust to do tej pory używałam Alterry rumiankowej, ale że teraz zimno + suchość od antybiotyku to chyba kupię coś cięższego
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-19 11:02:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.