Mamusie lutowe 2016 :) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-15, 18:39   #421
joann_
Raczkowanie
 
Avatar joann_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 370
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

I mnie dziś mdłości dopadły. Obiad taki dobry miałam, a na jego widok wszystko mi do gardła podeszło. Nawet teraz jak sobie przypomnę to mi niedobrze. Przed chwilą wciągnęłam kolację i póki co ok.

Fajnie, że nas coraz więcej i więcej
joann_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 19:30   #422
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez joann_ Pokaż wiadomość
I mnie dziś mdłości dopadły. Obiad taki dobry miałam, a na jego widok wszystko mi do gardła podeszło. Nawet teraz jak sobie przypomnę to mi niedobrze. Przed chwilą wciągnęłam kolację i póki co ok.

Fajnie, że nas coraz więcej i więcej

mnie też mdłości dopadły żyje tylko dzięki wodzie jabłek i soczku pomaranczowym oraz drożdżówek
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 19:51   #423
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Ja z kolei odżywiam się dzisiaj herbatnikami
Na samą myśl o czymś innym
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 20:00   #424
Lucy31
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy31
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6 617
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

U mnie wchodzą tylko owoce.Ale i to po 16/17 godzinie
Rodzice przynieśli mi wędzonego indyka, bo dziś wędzili i .. no cóż, kazałam wynieść na balkon, a dom wietrzyłam 3 godziny, bo ten zapach
__________________
26.01.2016 Witaj synku
04.09.2019 Drugie szczęście
Lucy31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 20:01   #425
EndOfRainbow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 62
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)


Stokrotaka - witamy

Będę w tym tygodniu późno wpadać raczej, bo pracuję do późna.

Jutro pierwsza wizyta u GP
EndOfRainbow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 20:16   #426
Lola2828
Zadomowienie
 
Avatar Lola2828
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 886
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez EndOfRainbow Pokaż wiadomość

Stokrotaka - witamy

Będę w tym tygodniu późno wpadać raczej, bo pracuję do późna.

Jutro pierwsza wizyta u GP
Życzę powodzenia napis z co ci tam mądrego powiedzieli ja się może w środę wybiore
Lola2828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 20:24   #427
EndOfRainbow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 62
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Lola napiszę na pewno

Ale też dopiero wieczorkiem, bo od razu po wizycie lecę do pracy.
EndOfRainbow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-15, 20:35   #428
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cześć dziewczyny
Ja juz po wizycie swojej, po wizycie z maluchem u ortopedy, po zakupach, wieczornym buncie dwulatka Jeszcze tylko obiad na jutro i lece w kime
U lekarza ok, na serducho jak sie spodziewalam za wczesnie. Wynika z to 5tydz i kilka dni, czyli tak jak mi sie wydawalo ze byla owu. Widac pęchrzyk z czyms w srodku (nie wiem jak to sie medycznie nazywa) iiiiii widac drugą struktire ktora jest mniejsza, ale mozliwe ze tez pechrzyk. Takze jesli blizniaki to jaja na calego.. Za 2 tyg kolejna wizyta i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i uslysze serce (bądź dwa ). Uspokoilam sie bardzo po wizycie bo mam silne bole w prawym jajniku a w zeszlej ciazy mialam torbiel ktora zeszla dopiero w drugiej polowie i mocno bolala niestety. Na szczescie wyglada na to ze to jajnik jeszcze boli bo zniego owulka byla.

To tyle, trzymajcie sie cieplo. Lece do obiadu a jak skoncze to poczytam co tam u Was
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 20:37   #429
Elena_22
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 741
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Ajajaj, tyle się napisałam, a rozłączyło mnie z internetem i wszystko wcięło i tak cały dzień
Zazdroszczę Wam już wizyt u gina, ja swoją mam 19 czerwca, niby już tak blisko a jeszcze tyle czekania.
Wypadałoby napisać cokolwiek o sobie, mam już 6-letnią córeczkę, która bardzo czeka na rodzeństwo . Na razie jeszcze nic jej nie mówiliśmy, dopiero po tej pierwszej wizycie, jeśli będzie wszytko ok., powiemy jej i bliskim.
Ostatnią @ miałam 6 maja, test zrobiłam 5 czerwca, najpierw słabe kreski, a po paru dniach piękne grube. B hcg nie robiłam, bo nauczona przykrymi doświadczeniami, nie patrzę ani ja ani mój gin na jej piękny przyrost . Niecierpliwie czekam na piątkową wizytę i serducho .
Tak a propos, w poprzedniej ciąży, która skończyła się u mnie tragicznie, serduszko biło już w piątym tyg. potem przestało .
Po zabiegu, robieniu serii badań( bo to już drugie poronienie) i 3- miesięcznej przerwie udało się nam w pierwszym cyklu. Teraz mam nadzieję, że będzie dobrze
Czuje się w miarę ok, bolą tylko piersi i lekko nabrzmiały, trochę mdłości, ale najgorsza jest senność i bóle głowy, do 14- ej praktycznie mnie nie ma .
Elena_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 20:43   #430
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Lola2828 Pokaż wiadomość
Hej laseczki Dzisiaj stuknął nam 7 tydzień i chyba zaczęły się lekkie mdłości u mnie co mnie niezmiernie cieszy bo ciągle doszukuje się zmian w moim ciele Ale moje piersi ani trochu nie są ciążowe Juz nie wiem co o tym myśleć niby nie ma się co martwić a jednak mnie to niepokoi ciągle ... Czy któraś mamuśka też tak ma ? Czy jak zwykle jestem sama z tym problemem
Mnie tez nie bolą W 1. ciazy bolaly mega, dotknąć si enie moga, a teraz mozecie mlotkiem walic i nic nie poczuje

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Elena_22 Pokaż wiadomość
Ajajaj, tyle się napisałam, a rozłączyło mnie z internetem i wszystko wcięło i tak cały dzień
Zazdroszczę Wam już wizyt u gina, ja swoją mam 19 czerwca, niby już tak blisko a jeszcze tyle czekania.
Wypadałoby napisać cokolwiek o sobie, mam już 6-letnią córeczkę, która bardzo czeka na rodzeństwo . Na razie jeszcze nic jej nie mówiliśmy, dopiero po tej pierwszej wizycie, jeśli będzie wszytko ok., powiemy jej i bliskim.
Ostatnią @ miałam 6 maja, test zrobiłam 5 czerwca, najpierw słabe kreski, a po paru dniach piękne grube. B hcg nie robiłam, bo nauczona przykrymi doświadczeniami, nie patrzę ani ja ani mój gin na jej piękny przyrost . Niecierpliwie czekam na piątkową wizytę i serducho .
Tak a propos, w poprzedniej ciąży, która skończyła się u mnie tragicznie, serduszko biło już w piątym tyg. potem przestało .
Po zabiegu, robieniu serii badań( bo to już drugie poronienie) i 3- miesięcznej przerwie udało się nam w pierwszym cyklu. Teraz mam nadzieję, że będzie dobrze
Czuje się w miarę ok, bolą tylko piersi i lekko nabrzmiały, trochę mdłości, ale najgorsza jest senność i bóle głowy, do 14- ej praktycznie mnie nie ma .
Hej Będzie dobrze! trzymam kciuki za wizyte, zobaczysz jak szybko zleci
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 20:52   #431
Elena_22
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 741
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Hej Będzie dobrze! trzymam kciuki za wizyte, zobaczysz jak szybko zleci

Dzięki, mam taką nadzieję, i tak wogóle całkiem inaczej psychicznie jestem nastawiona do tej ciąży , mimo tych złych wspomnień jestem pełna nadziei , oboje z mężem rozmawiamy z brzuszkiem ( już mi wywala od ciągłego jedzenia).
Mój gin już poprzednim razem zapowiedział, ze od razu po zajściu w ciążę pójdę naL4, luteina i odpoczynek, zero stresów. W tej chwili jestem na L4 , ale od lekarza rodzinnego, ponieważ mam skłonności do zapalenia zatok, zna ona moje doświadczenia i od razu do czasu wizyty u gina wysłała mnie na zwolnienie.
A kiedyś zawsze powtarzałam, że będę pracować do porodu

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Dobranoc mamusie
Elena_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-15, 21:48   #432
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Byłam na wizycie! Ciąża potwierdzona 7 tydzień równo. Termin mam na 5 lutego. Wszystko dobrze, ale niewiele wiem.. Trochę jestem zdegustowana, bo nie założył karty ciąży, nie mam żadnego zdjęcia (e?), męża nie wpuścił, żadnych badań.. i tyle widziałam pęcherzyk spory, kropkę w środku, nawet nie zrobił zbliżenia czy jest serce,a już powinno być..
Jak nie pójdziesz prywatnie to nic nie załatwisz i idę do innego lekarza .

Objawy.. mdłości dalej, (+ wymioty dzisiaj rano), senność w dzień, ból brzucha minął. I w pracy zupełnie nie mogę się skupić!

Najgorzej, że stresuje się pracą. Mam umowę do 31 sierpnia. I czuję jakbym musiała ukrywać ciąże, bo mi mogą dalej nie podpisać, Już sama nie wiem Pierwszy raz mam takie wahania.. tak pragnęłam tej ciąży, marzyłam o niej a teraz mam takie myśli, że to nie jest sen czas! że powinnam zostać w pracy i zdobyć doświadczenie... Powiedzcie, że to normalne?? Dużo stresu bo jutro mam pogrzeb babci swojej, ale nie wyobrażam sobie nie iść.. trzymajcie kciuki za mnie, żebym dała radę, choć na razie mocno się trzymam
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 22:03   #433
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
Byłam na wizycie! Ciąża potwierdzona 7 tydzień równo. Termin mam na 5 lutego. Wszystko dobrze, ale niewiele wiem.. Trochę jestem zdegustowana, bo nie założył karty ciąży, nie mam żadnego zdjęcia (e?), męża nie wpuścił, żadnych badań.. i tyle widziałam pęcherzyk spory, kropkę w środku, nawet nie zrobił zbliżenia czy jest serce,a już powinno być..
Jak nie pójdziesz prywatnie to nic nie załatwisz i idę do innego lekarza .

Objawy.. mdłości dalej, (+ wymioty dzisiaj rano), senność w dzień, ból brzucha minął. I w pracy zupełnie nie mogę się skupić!

Najgorzej, że stresuje się pracą. Mam umowę do 31 sierpnia. I czuję jakbym musiała ukrywać ciąże, bo mi mogą dalej nie podpisać, Już sama nie wiem Pierwszy raz mam takie wahania.. tak pragnęłam tej ciąży, marzyłam o niej a teraz mam takie myśli, że to nie jest sen czas! że powinnam zostać w pracy i zdobyć doświadczenie... Powiedzcie, że to normalne?? Dużo stresu bo jutro mam pogrzeb babci swojej, ale nie wyobrażam sobie nie iść.. trzymajcie kciuki za mnie, żebym dała radę, choć na razie mocno się trzymam
Super!

Co do pracy to bedac w ciazy prawnie muszą Ci przedłużyć umowe przynajmniej do dnia porodu. Takze luz bluz. Ja jestem w dupowatej sytuacji bo mam działalność własną a wchodzi teraz nowa zdupy ustawa i nie wiem co to bedzie ;/ no ale jakos bedzie. Oby maluchy były zdrowe a reszta sie ulozy
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 22:06   #434
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Super!

Co do pracy to bedac w ciazy prawnie muszą Ci przedłużyć umowe przynajmniej do dnia porodu. Takze luz bluz. Ja jestem w dupowatej sytuacji bo mam działalność własną a wchodzi teraz nowa zdupy ustawa i nie wiem co to bedzie ;/ no ale jakos bedzie. Oby maluchy były zdrowe a reszta sie ulozy
Naprawdę muszą? mimo, że mam na czas określony?

a na czym polegają zmiany w ustawie? jakoś zagrażają? może nie ma co się martwić. Musieli coś wprowadzić aby skończyły się nagłe incydenty podwyższania składek.
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 04:39   #435
Mordsith
Wtajemniczenie
 
Avatar Mordsith
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 302
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
Byłam na wizycie! Ciąża potwierdzona 7 tydzień równo. Termin mam na 5 lutego. Wszystko dobrze, ale niewiele wiem.. Trochę jestem zdegustowana, bo nie założył karty ciąży, nie mam żadnego zdjęcia (e?), męża nie wpuścił, żadnych badań.. i tyle widziałam pęcherzyk spory, kropkę w środku, nawet nie zrobił zbliżenia czy jest serce,a już powinno być..
Jak nie pójdziesz prywatnie to nic nie załatwisz i idę do innego lekarza .

Objawy.. mdłości dalej, (+ wymioty dzisiaj rano), senność w dzień, ból brzucha minął. I w pracy zupełnie nie mogę się skupić!

Najgorzej, że stresuje się pracą. Mam umowę do 31 sierpnia. I czuję jakbym musiała ukrywać ciąże, bo mi mogą dalej nie podpisać, Już sama nie wiem Pierwszy raz mam takie wahania.. tak pragnęłam tej ciąży, marzyłam o niej a teraz mam takie myśli, że to nie jest sen czas! że powinnam zostać w pracy i zdobyć doświadczenie... Powiedzcie, że to normalne?? Dużo stresu bo jutro mam pogrzeb babci swojej, ale nie wyobrażam sobie nie iść.. trzymajcie kciuki za mnie, żebym dała radę, choć na razie mocno się trzymam
Kochana będzie dobrze. Najważniejsze, że ciąża potwierdzona.
Pracą się nie przejmuj, bo nie mogą Cię w ciąży zwolnić, więc do dnia porodu umowę masz zagwarantowaną


Dziś moja wizyta.. Trzymajcie kciuki za potwierdzenie ciąży
__________________
"Miłość jest treścią naszego istnienia.
Jeśli się jej wyrzekniemy, umrzemy z głodu pod drzewem życia,
nie mając śmiałości by zerwać jego owoce."
Mordsith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 05:54   #436
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Trzymam kciuki za wizyty i serduszka!
A dla mnie ciag dalszy obrzydzenia do jedzenia ... nie moge nic jesc
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 06:53   #437
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Aneth zgadza się, muszą przedłużyć do dnia porodu

Mordsith

CzarnookaPaula jak ja Cię rozumiem
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 07:09   #438
joann_
Raczkowanie
 
Avatar joann_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 370
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Elena_22 hej 19 już tak blisko

Aneth gratulacje! najważniejsze, że ciąża potwierdzona

Mordsith trzymam kciuki za wizyte
joann_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 08:45   #439
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Mordsith Pokaż wiadomość
Kochana będzie dobrze. Najważniejsze, że ciąża potwierdzona.
Pracą się nie przejmuj, bo nie mogą Cię w ciąży zwolnić, więc do dnia porodu umowę masz zagwarantowaną


Dziś moja wizyta.. Trzymajcie kciuki za potwierdzenie ciąży
Trzymamy! Powodzenia

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
Naprawdę muszą? mimo, że mam na czas określony?

a na czym polegają zmiany w ustawie? jakoś zagrażają? może nie ma co się martwić. Musieli coś wprowadzić aby skończyły się nagłe incydenty podwyższania składek.
Na 90% jestem pewna, ze musza Najlepiej zapytaj jakiejs ksiegowej/prawnika?

A zmiany polegaja na roznicy w obliczaniu zasilku chorobowego i macierzynskiego. Niestety prawo bedzie dzialac wstecz dla tej ustawy. Niestety bardzo kiepska zmiana i jest sie co martwic bo zostala zatwierdzona przez sejm, senat ostatnio i teraz juz tylko prezydent. Jest cala akcja walki o inny sposob wprowadzenia, ale generalnie kicha
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-16, 08:46   #440
kingula111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 809
GG do kingula111
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

cześć dziewczynki mam problem z internetem dlatego tak malo pisze,Ja swoja druga wizyte mam 26 czerwca mam nadzieje ze bedzie serduszko,juz sie doczekac nie moge.A z moich objawow to:
-bol piersi szczegolnie jak biustonosz sciagne ajjjjjjj
-pobolewanie klucie podbrzusza chwilami to dosc mocne niepokoi mnie to troche ,pytalam gina czy tak ma być,powiedzial ze jak nie ma plamień,krwawień to macica sie rozciaga i jest ok,wiec staram sie nie nakręcać chodz ciezko mi to wychodz
-uczucie ze jest mi nie dobrze chwilami a juz szczegolnie jak mam pod jezykiem luteine hehe
-jestem bardziej zmeczona senna
-czasem zakreci mi sie w glowie
wsumie tyle nie jest najgorzej najbardziej nieprzyjemny jest ten bol brzucha.
Akochane gratuluje tym co usłyszały juz serduszko ,a reszta niech czeka cierpliwie tak jak ja

Edytowane przez kingula111
Czas edycji: 2015-06-16 o 08:47
kingula111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 09:06   #441
Magdzinska85
Rozeznanie
 
Avatar Magdzinska85
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 998
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez kingula111 Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki mam problem z internetem dlatego tak malo pisze,Ja swoja druga wizyte mam 26 czerwca mam nadzieje ze bedzie serduszko,juz sie doczekac nie moge.A z moich objawow to:
-bol piersi szczegolnie jak biustonosz sciagne ajjjjjjj
-pobolewanie klucie podbrzusza chwilami to dosc mocne niepokoi mnie to troche ,pytalam gina czy tak ma być,powiedzial ze jak nie ma plamień,krwawień to macica sie rozciaga i jest ok,wiec staram sie nie nakręcać chodz ciezko mi to wychodz
-uczucie ze jest mi nie dobrze chwilami a juz szczegolnie jak mam pod jezykiem luteine hehe
-jestem bardziej zmeczona senna
-czasem zakreci mi sie w glowie
wsumie tyle nie jest najgorzej najbardziej nieprzyjemny jest ten bol brzucha.
Akochane gratuluje tym co usłyszały juz serduszko ,a reszta niech czeka cierpliwie tak jak ja
kingula111 mam podobne objawy i też się stresuję jak mnie zakuje w boku... więc chyba możemy być spokojne bo z dzidziami jest wszystko ok

Pozdrawiam
Magdzinska85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 09:08   #442
justynka333
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 680
GG do justynka333
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
Byłam na wizycie! Ciąża potwierdzona 7 tydzień równo. Termin mam na 5 lutego. Wszystko dobrze, ale niewiele wiem.. Trochę jestem zdegustowana, bo nie założył karty ciąży, nie mam żadnego zdjęcia (e?), męża nie wpuścił, żadnych badań.. i tyle widziałam pęcherzyk spory, kropkę w środku, nawet nie zrobił zbliżenia czy jest serce,a już powinno być..
Jak nie pójdziesz prywatnie to nic nie załatwisz i idę do innego lekarza .

Objawy.. mdłości dalej, (+ wymioty dzisiaj rano), senność w dzień, ból brzucha minął. I w pracy zupełnie nie mogę się skupić!

Najgorzej, że stresuje się pracą. Mam umowę do 31 sierpnia. I czuję jakbym musiała ukrywać ciąże, bo mi mogą dalej nie podpisać, Już sama nie wiem Pierwszy raz mam takie wahania.. tak pragnęłam tej ciąży, marzyłam o niej a teraz mam takie myśli, że to nie jest sen czas! że powinnam zostać w pracy i zdobyć doświadczenie... Powiedzcie, że to normalne?? Dużo stresu bo jutro mam pogrzeb babci swojej, ale nie wyobrażam sobie nie iść.. trzymajcie kciuki za mnie, żebym dała radę, choć na razie mocno się trzymam
Jak bym czytala swojej lekarce Powiem Wam że ja nie mam mdłości, awersji do jedzenia... Martwi mnie to Jedyne co mam to senność, czasami brzuch pobolewa i piersi zwłaszcza wieczorem.
__________________
15.09.2013 Poznaliśmy się.
24.09.2014 Zaręczyny.
18.04.2015 Ślub
06.06.2015 II kreski
06.02.2016 Jakub Andrzej syn Justyny i Michała
14.12.2016 II kreski
16.08.2017 Barbara Maria córka Justyny i Michała
justynka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 10:03   #443
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez justynka333 Pokaż wiadomość
Jak bym czytala swojej lekarce Powiem Wam że ja nie mam mdłości, awersji do jedzenia... Martwi mnie to Jedyne co mam to senność, czasami brzuch pobolewa i piersi zwłaszcza wieczorem.
czym się martwisz? nie martw się!! u każdej inaczej
Masz objawy inne ciążowe i tyle

Mordsith trzymam kciuki za wizytę!

Do wszystkich, które mają mdłości.. właśnie odebrałam kropelki imbirowe i zacznę stosować to wam powiem czy jest lepiej. Może jestem wygodna, ale miałam dość po prostu tego męczenia się. Czas na testowanie chcę odzyskać apetyt przede wszystkim!
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 10:16   #444
nursii
Zadomowienie
 
Avatar nursii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cześć Kobitki
Ja się męczę, codziennie mam nudności, problemy z jedzeniem, jem głównie suche bułki, jabłka i nektarynki bo od innych rzeczy mnie odrzuca... czuję się ciągle jakbym miała chorobę lokomocyjną i jechała autobusem po wybojach:p . Piersi powiekszone i bolesne, pobolewanie podbrzusza... no i humor ciągle do bani;/ Już nawet sama nie wiem dlaczego.
U mnie na pierwszej wizycie też nie było widać zarodka, lekarz kazał przyjść za 2 tyg, czyli wypadałoby w następną środę... ale tak się stresuję, że chyba pójdę w ten piątek. Myślicie, że będzie ok jeśli tak zrobię?
nursii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 10:24   #445
Karinek1973
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 315
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

witam się dzisiaj Gratuluję udanych wizyt

Czytam tak Wasze post i myślę, że nie warto tak dokładnie trzymać się schematu Bo takiego nie ma Każda z nas to inny organizm Nie można się zamartwiać bo to tylko może zaszkodzić naszym maluszkom Każda ciąża jest inna Mnie w pierwszej ciąży nic nie dolegało zero mdłości super się czułam mało przytyłam Uważałam, że ciąża to nie choroba Natomiast w drugiej myślałam , że się przekręce!!! mdłości wymioty ogólna niemoc, tyłam jak wariatka (18kg) a co ja się naryczałam Hormony szalały

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez nursii Pokaż wiadomość
Cześć Kobitki
Ja się męczę, codziennie mam nudności, problemy z jedzeniem, jem głównie suche bułki, jabłka i nektarynki bo od innych rzeczy mnie odrzuca... czuję się ciągle jakbym miała chorobę lokomocyjną i jechała autobusem po wybojach:p . Piersi powiekszone i bolesne, pobolewanie podbrzusza... no i humor ciągle do bani;/ Już nawet sama nie wiem dlaczego.
U mnie na pierwszej wizycie też nie było widać zarodka, lekarz kazał przyjść za 2 tyg, czyli wypadałoby w następną środę... ale tak się stresuję, że chyba pójdę w ten piątek. Myślicie, że będzie ok jeśli tak zrobię?
Nie martw się do następnej środy już niedługo Poczekaj A złe samopoczucie no cóż CIĄŻA!!!
O widzę, że jesteś z Poznania Prawie jak ja!!!
Karinek1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 10:52   #446
Mami87
Raczkowanie
 
Avatar Mami87
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 161
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z usg! Widzieliśmy z TŻ serduszko!!! Lekarz powiedział że wg niego to 5 tydzień więc to zależy od kobiety - u jednej w 5 u innej w 8

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

A i ma 3,7
Gratulacje!!!

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez nursii Pokaż wiadomość
Cześć Kobitki
Ja się męczę, codziennie mam nudności, problemy z jedzeniem, jem głównie suche bułki, jabłka i nektarynki bo od innych rzeczy mnie odrzuca... czuję się ciągle jakbym miała chorobę lokomocyjną i jechała autobusem po wybojach:p . Piersi powiekszone i bolesne, pobolewanie podbrzusza... no i humor ciągle do bani;/ Już nawet sama nie wiem dlaczego.
U mnie na pierwszej wizycie też nie było widać zarodka, lekarz kazał przyjść za 2 tyg, czyli wypadałoby w następną środę... ale tak się stresuję, że chyba pójdę w ten piątek. Myślicie, że będzie ok jeśli tak zrobię?
Radzę cierpliwie poczekać do wizyty tak jak zalecił lekrz, po co masz się niepotrzebnie stresować, że jeszcze nie widać zarodka, albo będzie ale bez serduszka, jak pójdziesz w następną środę to będzie już wszystko widać i słychać. Piszę z własnego doświadczenia bo nieźle mnie wystraszyli w szpitalu , że pusty pęcherzyk(6t2d) a za dwa dni był pęcherzyk i pulsujący dwu milimetrowy Kropek A co się wypłakałam i nastresowałam to tylko ja wiem.
Mami87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 11:15   #447
justynka333
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 680
GG do justynka333
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Dzięki za wsparcie

Ja też czekam na serduszko... na pierwszym usg był tylko zarodek ale serduszka nie widziała. Na wizytę idę w przyszłym tygodniu
__________________
15.09.2013 Poznaliśmy się.
24.09.2014 Zaręczyny.
18.04.2015 Ślub
06.06.2015 II kreski
06.02.2016 Jakub Andrzej syn Justyny i Michała
14.12.2016 II kreski
16.08.2017 Barbara Maria córka Justyny i Michała
justynka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 11:49   #448
MamaKarolci28
MamaKarolci28
 
Avatar MamaKarolci28
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 054
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Hej dziewczyny a ja dziś będę miała zajęty dzien ,wieczorem spodziewam sie gości bo dziś sa pierwsze urodzinki Karolci
MamaKarolci28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 12:24   #449
Karinek1973
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 315
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez MamaKarolci28 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny a ja dziś będę miała zajęty dzien ,wieczorem spodziewam sie gości bo dziś sa pierwsze urodzinki Karolci
Serdeczne życzenia dla córci
A Ty się za bardzo nie przemęczaj... Pochwalicie się gościom, że spodziewacie się maluszka?
Karinek1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 13:21   #450
marli
Raczkowanie
 
Avatar marli
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
czym się martwisz? nie martw się!! u każdej inaczej
Masz objawy inne ciążowe i tyle

Mordsith trzymam kciuki za wizytę!

Do wszystkich, które mają mdłości.. właśnie odebrałam kropelki imbirowe i zacznę stosować to wam powiem czy jest lepiej. Może jestem wygodna, ale miałam dość po prostu tego męczenia się. Czas na testowanie chcę odzyskać apetyt przede wszystkim!
co to za kropelki? napisz dokładnie albo daj jakiegoś linka do tych kropelek pliss, bo ja mam mdłości cały dzień. a przecież trzeba jakos funkcjonować
marli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-12 20:45:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.