Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :) - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-19, 23:40   #4771
Figure09
Rozeznanie
 
Avatar Figure09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puste ściany
Wiadomości: 536
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Dzięki kobitki za miłe słowa
Tylko mały tak mi napiera z prawej strony, że już się wyprostować nie mogę a ból pleców powala i ledwie chodzę. Sobie upodobał jedno miejsce i się tak zapiera nogami niemal bez przerwy

Dobrze, że jeszcze nic nie płacze po nocach, ale wolałabym jednak się rozpakować w tym miesiącu

Zazdroszczę tych cesarek, przynajmniej wiecie kiedy się stawić do szpitala i jak to będzie przebiegać.
__________________
Tylko ten, kto ma odwagę mówić to, co myśli,
zasługuje na pełne zaufanie.
Być może człowiek taki wyrazi się czasem niezręcznie,
a nawet niegrzecznie, ale nie będzie mnie oszukiwał.



Figure09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 04:50   #4772
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak ubieracie nasze noworodki w te upaly? Ja Nikośka mam w bawelnianym pajacu i skarpetkach. Dotykam karku i jest cieply, nie spocony. Ubralabym mu krotki rekawek ale czy jest sens jak nie poci sie?

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Na noc tez?
Ja ubieram ja, a nie, nie ubieram pampers i nakryta pielucha flanelowa!!! W nocy body z krotkim i ciasno otulam ja w woombie albo bawelniany otulacz. Pajace zakladalam jak bylo chlodniej.

A na dwor to zalezy. Wczoraj rano miala body z krotkim i cienkie spodnie dresowe, po poludniu tylko te body. Jak bylo chlodniej to na body zakladalam pajaca. Czapki moje dziecko nie mialo na glowie jeszcze w ogole, nawet jak bylo zimno i wialo. Zawsze mam pieluszke do nakrycia

Wychodzimy codziennie dwa razy od 2,5 tygodnia
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell

Edytowane przez mademoiselle betti
Czas edycji: 2015-07-20 o 04:51
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 05:37   #4773
gkatarzynka
Zadomowienie
 
Avatar gkatarzynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 597
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Figure09 Pokaż wiadomość
Dzięki kobitki za miłe słowa
Tylko mały tak mi napiera z prawej strony, że już się wyprostować nie mogę a ból pleców powala i ledwie chodzę. Sobie upodobał jedno miejsce i się tak zapiera nogami niemal bez przerwy

Dobrze, że jeszcze nic nie płacze po nocach, ale wolałabym jednak się rozpakować w tym miesiącu

Zazdroszczę tych cesarek, przynajmniej wiecie kiedy się stawić do szpitala i jak to będzie przebiegać.
Nie ma czego zazdroscic... ja lezalam w szpitalu od,srody mimo,ze nic sie nie dzialo,myslallam,ze cc zrobia we wtorek i tylko dzieki sympatycznej poloznej na patologii nie zjadlam rano sniaadania-powiedziala,zeby nie jesc tak na wszelki wypadek,bo pani profesor nie wiadomo jaki ma pomysl..no i wzieli mnie z zaskoczenia w poniedzialek. A docbodzenie do siebie po cc wcale nie jest takie fajne. Lezalam na sali z dziewczynami i po cc i po porodzie sn i zdecydowanie po sn,dziewczyny wstawaly od razu i zajmowaly sie dzieckiem...a my po cc chodzilysmy zlamane wpol dopiero po 12-14godzinach,a niektore z niskim progiem bolu jeszcze pozniej





Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Ja ubieram ja, a nie, nie ubieram pampers i nakryta pielucha flanelowa!!! W nocy body z krotkim i ciasno otulam ja w woombie albo bawelniany otulacz. Pajace zakladalam jak bylo chlodniej.

A na dwor to zalezy. Wczoraj rano miala body z krotkim i cienkie spodnie dresowe, po poludniu tylko te body. Jak bylo chlodniej to na body zakladalam pajaca. Czapki moje dziecko nie mialo na glowie jeszcze w ogole, nawet jak bylo zimno i wialo. Zawsze mam pieluszke do nakrycia

Wychodzimy codziennie dwa razy od 2,5 tygodnia
uff... dzieki,ze to napisalas,bo juz sie przerazilam,ze moje,dziecko moze chore,bo jakk Ja ubiore to,zaraz jakas goraca sie robi wiec ubieram podoobnie jakk siebie a czasem tak jabym chciala,sama byc ubrana (a w zasadzei nie ubrana bo upal) i ewentualnie tetra przy krywam.
A w ogole,to dzis sobie przypomnialam,ze warto by bylo sie zwazyc w koncu po porodzoe. No i jak przytylam 13kg tak zostalo mi na plusie 5kg.... w tydzien po porodzie polecialo 8. Cuuuujdowna dieta
gkatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 10:35   #4774
Marita1203
Raczkowanie
 
Avatar Marita1203
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

.

Edytowane przez Marita1203
Czas edycji: 2015-07-24 o 15:25
Marita1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 11:49   #4775
Figure09
Rozeznanie
 
Avatar Figure09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puste ściany
Wiadomości: 536
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Marita1203 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ostatnio tzn od 2-3 dni pobolewa mnie a chwilami naprawdę mocno boli mnie brzuch jak przed miesiączką czy to jest jakaś oznaka? no i bez wkładki higienicznej już się nie obędzie bo mam takie upławy białe rzadkie, dziwne uczucie jak leci jakbym się posikała

Może to już?
Też miałam takie bóle, ale przeszły i nic się nie dzieje

Brawo ja, znowu siedziałam pół nocy czytając o tym, jak to poród boli, a później nie mogłam zasnąć jestem przerażona wizjami, jak to może wyglądać...
__________________
Tylko ten, kto ma odwagę mówić to, co myśli,
zasługuje na pełne zaufanie.
Być może człowiek taki wyrazi się czasem niezręcznie,
a nawet niegrzecznie, ale nie będzie mnie oszukiwał.



Figure09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 12:24   #4776
Fischerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 265
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cześć dawno mnie tu nie było... dla tych nieobecnych na facebooku... urodziłam 2 lipca przez cc w znieczuleniu ogólnym, ponieważ miałam łożysko wrośnięte w szyjkę i istniała możliwość, że będzie trzeba usuwać macicę. Podczas cc okazało się, że jest szansa, że łożysko samo oddzieli się od naczyń, zasuszy i za miesiąc, dwa wyczyszczą mnie dołem. Dlatego pozostawili to łożysko w środku. Krwawiłam bardzo mocno, ale tak niby miało być. Po 3 dobach łożysko się oderwało i zaczęło wychodzić dołem przy okazji strasznie silny krwotok i z miejsca brano mnie na stół. Kolejne otwarcie brzucha i przetaczanie krwi i czekanie aż urodzę łożysko dołem. Później wprowadzono mnie w stan śpiączki farmakologicznej i obserwowano, jak będzie zachowywać się macica... ale niestety następnego dnia zaczęła się obkurczać, rozdzielać, czy coś w ten deseń i musiano mi ją wyciąć, więc kolejne otwarcie brzucha i 3 doby na oiomie... z dala od mojego Maleństwa. Przez tydzień po kilka antybiotyków, przeciwbólowych... na morfinie... coś okropnego... ale przeżyłam i od wtorku jesteśmy z Zosią w domu... i jak patrzę w jej oczka to byłabym w stanie choćby zaraz przeżyć jeszcze raz każdą z tych okropnych minut!!! Szkoda tylko, że Zosia będzie jedynaczką
Fischerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 13:11   #4777
martynka2812
Raczkowanie
 
Avatar martynka2812
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 304
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Czesc laski

Wczoraj mala plakala nam od 19 do 23, nie szlo jej uspokoic, ani cycem ani lulaniem na rekach, dopiero na koniec mezowi usnela. Umeczylismy sie wszyscy, a najbardziej to jej mi bylo szkoda bo bida mala usnac nie mogla. Za to potem spala jak kamien, na wpol spiaco nawet jadla

Cytat:
Napisane przez Marita1203 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ostatnio tzn od 2-3 dni pobolewa mnie a chwilami naprawdę mocno boli mnie brzuch jak przed miesiączką czy to jest jakaś oznaka? no i bez wkładki higienicznej już się nie obędzie bo mam takie upławy białe rzadkie, dziwne uczucie jak leci jakbym się posikała
Moze to rzeczywiscie zbliza sie godzina 0?

Cytat:
Napisane przez Figure09 Pokaż wiadomość
Może to już?
Też miałam takie bóle, ale przeszły i nic się nie dzieje

Brawo ja, znowu siedziałam pół nocy czytając o tym, jak to poród boli, a później nie mogłam zasnąć jestem przerażona wizjami, jak to może wyglądać...
Ja tez sie balam panicznie, chora bylam na sama mysl ale szkoda mi bylo swojego zdrowia psychicznego jeszcze na czytanie jak bardzo boli porod nie nakrecaj sie bo bedzie tylko gorzej a i tak musisz przez to przejsc, co ma byc to bedzie
martynka2812 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-20, 13:28   #4778
elinka21
Zakorzenienie
 
Avatar elinka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11 575
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Fischerka czytalam juz Twoj opis na fejsie teraz poraz kolejny megasne lzy w oczka podeszly
__________________
Mężuś od 15. XII.2012r







Co serce pokochało, rozum nigdy nie wymaże ...
25.03.14
elinka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 20:25   #4779
Marita1203
Raczkowanie
 
Avatar Marita1203
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

.

Edytowane przez Marita1203
Czas edycji: 2015-07-24 o 15:25
Marita1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 08:19   #4780
Viloet
Raczkowanie
 
Avatar Viloet
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 217
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Fisherka gratuluje córeczki

JA byłam wczoraj u lekarza i na ktg- 3 dni po terminie na ktg żadnego skurcza;/
ale od wczoraj wychodzi ze mnie jakiś taki żółty dość gesty śluz- to może być być ten czop?bo nie ma tego zbyt dużo wiec to raczej nie wody, bo geste...
no i mam się moczyć w ciepłej wodzie, bo u mnie jest problem z szyjka ze nic się jej nie dzieje, głowa dziecka napiera, ale szyja jak dobrze usłyszałam jest przywarta do kości ogonowej, ehhh jutro pojadę do szpitala , będzie po terminie 5 dni i zobaczymy, przez to wszystko zaczynam się stresować,
Viloet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 13:47   #4781
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Viloet Pokaż wiadomość
Fisherka gratuluje córeczki

JA byłam wczoraj u lekarza i na ktg- 3 dni po terminie na ktg żadnego skurcza;/
ale od wczoraj wychodzi ze mnie jakiś taki żółty dość gesty śluz- to może być być ten czop?bo nie ma tego zbyt dużo wiec to raczej nie wody, bo geste...
no i mam się moczyć w ciepłej wodzie, bo u mnie jest problem z szyjka ze nic się jej nie dzieje, głowa dziecka napiera, ale szyja jak dobrze usłyszałam jest przywarta do kości ogonowej, ehhh jutro pojadę do szpitala , będzie po terminie 5 dni i zobaczymy, przez to wszystko zaczynam się stresować,
A kąpiele w ciepłej wodzie pomagają rozwierać się szyjce? Muszę wtedy zacząć używać wanny!
Ciężko powiedzieć czy to czop. U mnie w 1c odszedł na raz, jedna wielka galaretowata kulka,brzydki kolor miała. Teraz jeszcze nie przyuważyłam nic czopopodobnego ale podobno czop może odchodzić w częściach i długo i na początku jakaś płynna część czopa może wychodzić
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 15:23   #4782
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez gkatarzynka Pokaż wiadomość

uff... dzieki,ze to napisalas,bo juz sie przerazilam,ze moje,dziecko moze chore,bo jakk Ja ubiore to,zaraz jakas goraca sie robi wiec ubieram podoobnie jakk siebie a czasem tak jabym chciala,sama byc ubrana (a w zasadzei nie ubrana bo upal) i ewentualnie tetra przy krywam.
A w ogole,to dzis sobie przypomnialam,ze warto by bylo sie zwazyc w koncu po porodzoe. No i jak przytylam 13kg tak zostalo mi na plusie 5kg.... w tydzien po porodzie polecialo 8. Cuuuujdowna dieta
Moj synu tez lezy w samym pampersie i nawet tetra sie nie chce przykryć. Na nic wkładam body z krótkim. Ale jak było chłodniej to pajaca. Na dwor to rożnie, bo jak wieje to wkładam body z długim rękawkiem i polspiochy i czapeczkę cieniutka. Ale dzis np był w samym rampersow z mwgakrotkimi nogawkami i rękawami położna mowila, ze jak jest tak gorąco to nie trzymać sie zasady "jedna warstwa wiecej niz ty" bo dziecko musiałoby w pajacu wyjsc na dwor przy 35st a to tez niedobrze...

Co do wagi, ja miałam 18 na plusie. Po porodzie ubyło tylko 6 ale jak zaczela woda schodzić to z ciążowych zostały mi 2-3kg. Tylko brzuch jakiś taki niewspolpracujacy, nie chce sie wsysnac.....
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 19:02   #4783
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Ja nie wiem,gdzie wy macie takie upały. U mnie od kilku dni pogoda do tyłka. Mam rozłożony basen a nogi nie mogę nawet zamoczyć. Oddajcie słońce do WLKP!
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 19:20   #4784
martynka2812
Raczkowanie
 
Avatar martynka2812
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 304
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Czesc mamuski


Mialam dzis druga wizyte poloznej. Rana po peknieciu dalej jeszcze troche otwarta a to juz 2 tyg po porodzie, ehhzalamac sie mozna, a najgorsze, ze przez to nadal sa problemy z 2 bo boli cholernie...

Cytat:
Napisane przez Viloet Pokaż wiadomość
Fisherka gratuluje córeczki

JA byłam wczoraj u lekarza i na ktg- 3 dni po terminie na ktg żadnego skurcza;/
ale od wczoraj wychodzi ze mnie jakiś taki żółty dość gesty śluz- to może być być ten czop?bo nie ma tego zbyt dużo wiec to raczej nie wody, bo geste...
no i mam się moczyć w ciepłej wodzie, bo u mnie jest problem z szyjka ze nic się jej nie dzieje, głowa dziecka napiera, ale szyja jak dobrze usłyszałam jest przywarta do kości ogonowej, ehhh jutro pojadę do szpitala , będzie po terminie 5 dni i zobaczymy, przez to wszystko zaczynam się stresować,
Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
A kąpiele w ciepłej wodzie pomagają rozwierać się szyjce? Muszę wtedy zacząć używać wanny!
Ciężko powiedzieć czy to czop. U mnie w 1c odszedł na raz, jedna wielka galaretowata kulka,brzydki kolor miała. Teraz jeszcze nie przyuważyłam nic czopopodobnego ale podobno czop może odchodzić w częściach i długo i na początku jakaś płynna część czopa może wychodzić
Kapiel taka goraca o ile dobrze kojarze moze wywolac skurcze, moze dlatego sama bym juz chetnie wskoczyla do takiej wody, najlepiej z piana, olejkami, sola do kapieli, full serwis

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
Moj synu tez lezy w samym pampersie i nawet tetra sie nie chce przykryć. Na nic wkładam body z krótkim. Ale jak było chłodniej to pajaca. Na dwor to rożnie, bo jak wieje to wkładam body z długim rękawkiem i polspiochy i czapeczkę cieniutka. Ale dzis np był w samym rampersow z mwgakrotkimi nogawkami i rękawami położna mowila, ze jak jest tak gorąco to nie trzymać sie zasady "jedna warstwa wiecej niz ty" bo dziecko musiałoby w pajacu wyjsc na dwor przy 35st a to tez niedobrze...

Co do wagi, ja miałam 18 na plusie. Po porodzie ubyło tylko 6 ale jak zaczela woda schodzić to z ciążowych zostały mi 2-3kg. Tylko brzuch jakiś taki niewspolpracujacy, nie chce sie wsysnac.....
Spokojnie, wsysnie sie a myslalas o pasie poporodowym? Moja tez nie lubi jak jej za goraco, rozkopuje sie i zrzuca z siebie wszystko podobnie ja ubieram, a moja mama w kolko: nie za zimno jej? najchetniej to by mi ja okutala w pajaca, pieluche, kocyk i na to jeszcze czape, zeby przypadkiem nie zmarzla

Mi w ciazy przybyla dycha, jak sie wazylam tydzien po porodzie ubylo 8, teraz pewnie jeszcze mniej zostalo do zrzucenia tym bardziej, ze przy malej zjesc nie moge-co mi maz podawal talerz to malej radar sie wlaczal i ryk. Ponoc lepiej wygladam teraz niz przed ciaza
martynka2812 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 11:43   #4785
agave
Rozeznanie
 
Avatar agave
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 781
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Ja już pozbyłam się kilogramów ciążowych-mam wagę sprzed ciąży. Ale niestety w pasie ciągle ponad 10 cm na plusie, a w biodrach o 2 cm za dużo. Nadal nie mieszczę się w żadne dopasowane spodnie

Może przydałoby się poćwiczyć, ale młody tak mnie wymęczy, że mam ochotę tylko na drzemki.
__________________
mój frywolitkowy wątek
agave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 14:09   #4786
ewelina1988_20
Rozeznanie
 
Avatar ewelina1988_20
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 644
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Drzemka hmmm przydałaby mi sie ale przy synku jest niemożliwa niestety... Juz myślałam ze organizm mi sie oczyścił i tylko troszkę krwawilam a tu dziś znowu mocniej leci i taka kula krwi poleciała normalnie tragedia...
__________________
Slub: 01/07/2011
Synus: 29/10/2013
czekamy na corcie 07/2015
ewelina1988_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 14:26   #4787
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Hej.

My dzis caly dzien sie wietrzymy bylysmy rano na spacerze, potem pol dnia na tarasie, zrobilysmy ciasto i obiad, a teraz drzemiac czekamy na spacer wieczorny ot, dzien jak co dzien

Cytat:
Napisane przez agave Pokaż wiadomość
Ja już pozbyłam się kilogramów ciążowych-mam wagę sprzed ciąży. Ale niestety w pasie ciągle ponad 10 cm na plusie, a w biodrach o 2 cm za dużo. Nadal nie mieszczę się w żadne dopasowane spodnie

Może przydałoby się poćwiczyć, ale młody tak mnie wymęczy, że mam ochotę tylko na drzemki.
Ja mam dzis na wadze -1kg do wagi sprzed ciazy jeszcze z milion z calego zycia i juz

Przebieram tylko nogami by moc wreszcie zaczac cwiczyc Jillian na mnie czeka i sie niecierpliwi
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 17:22   #4788
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Hej.

Przebieram tylko nogami by moc wreszcie zaczac cwiczyc Jillian na mnie czeka i sie niecierpliwi

ja już zaczęłam biegać
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 18:59   #4789
gkatarzynka
Zadomowienie
 
Avatar gkatarzynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 597
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

No ja mam 5kg,do wagi sprzed ciazy,ale chcialam jeszcze dodatkowe 5,schudnac. Na razie o altywnosci musze zapomniec po cc,ale spaceruje i staram sie byc jak najbardziej aktywna w domu. Z drugiej strony znowu przy tych upalach jak duzo chodzilam,to rana sie zaczela tak dziwnie zachowywac i gin mi kazal wietrzyc na lezaco. wiec teraz w nocy sie pilnuje,zeby spac na plecach...
gkatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 21:17   #4790
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
ja już zaczęłam biegać
Ja dopiero 3 tygodnie po cc, troche mi jeszcze zejdzie


Cytat:
Napisane przez gkatarzynka Pokaż wiadomość
No ja mam 5kg,do wagi sprzed ciazy,ale chcialam jeszcze dodatkowe 5,schudnac. Na razie o altywnosci musze zapomniec po cc,ale spaceruje i staram sie byc jak najbardziej aktywna w domu. Z drugiej strony znowu przy tych upalach jak duzo chodzilam,to rana sie zaczela tak dziwnie zachowywac i gin mi kazal wietrzyc na lezaco. wiec teraz w nocy sie pilnuje,zeby spac na plecach...
Tez pozostaja mi na razie spacery, staram sie chodzic coraz czesciej i dalej
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 22:38   #4791
gkatarzynka
Zadomowienie
 
Avatar gkatarzynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 597
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Ja dopiero 3 tygodnie po cc, troche mi jeszcze zejdzie




Tez pozostaja mi na razie spacery, staram sie chodzic coraz czesciej i dalej
Ja jestem 9dni po cc i niestety ale polgodzinny spacer zolwim tempem,to,jedyne na co mnie stac. Ale to po calym dniu krzataniny w domu. Rano ciezko nam sie zebrac,bo Zuza spi w zasadzie do 9-10 budzac sie tylko na karmienie a o 10 juz jest goraco i duze slonce wiec wychodzimy ok 18-19 kiedy jest mniej slonca i Zuzka ma chwile rozgladania sie.
Najgorsze jest to,ze przez te upaly rana ciezko sie goi i troche sie tym martwie,bo nie moge lezec caly dzien z brzuuchem do gory,a tak by chyba bylo najlepiej,zeby porzadnie przyschla
gkatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 07:29   #4792
caarolinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 22
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cześć Lipcówki Pewnie mnie słabo kojarzycie, bo prawie się nie udzielałam, ale podczytywałam codziennie

Wczoraj o 5.20 urodziła się nasza Oliwka, zdrowa i słodka Ma 54cm i waży 3280g. Udało się nam urodzić siłami natury, a sam poród był zaskakująco sprawny i szybki. Jutro powinnyśmy już wyjść do domku

Gratuluję wszystkim rozpakowanym Mamusiom i powodzenia dla tych, które jeszcze czekają na swoje maleństwa!
caarolinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 08:00   #4793
fantastka
Zakorzenienie
 
Avatar fantastka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 766
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Carolinka gratulacje

Witam się i ja Młody po tygodniu biegunki wreszcie poszedł do żłobka, ufff, co za ulga. A ja dopiero dziś mam czas, żeby sobie usiąść i posiedzieć. Tzn. muszę iść posprzątać i rozpakować kuchnię po przeprowadzce, ale na razie delektuję się samotnością (TŻ od początku tygodnia miał L4, a dziś poszedł do pracy )

Wy tu już o zrzucaniu wagi, a ja mam wrażenie, że do końca świata będę w ciąży chodzić...1,5 tygodnia temu na wizycie były dwa palce rozwarcia, ale cóż to, skoro młody się nie zaangażował jeszcze w przyjście na świat
__________________

25.05.2013

Michał
Szymon

Chudnę! Cel 77,5 --- 72 --- 66 --- > 64 kg

fantastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 10:55   #4794
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez gkatarzynka Pokaż wiadomość
Ja jestem 9dni po cc i niestety ale polgodzinny spacer zolwim tempem,to,jedyne na co mnie stac. Ale to po calym dniu krzataniny w domu. Rano ciezko nam sie zebrac,bo Zuza spi w zasadzie do 9-10 budzac sie tylko na karmienie a o 10 juz jest goraco i duze slonce wiec wychodzimy ok 18-19 kiedy jest mniej slonca i Zuzka ma chwile rozgladania sie.
Najgorsze jest to,ze przez te upaly rana ciezko sie goi i troche sie tym martwie,bo nie moge lezec caly dzien z brzuuchem do gory,a tak by chyba bylo najlepiej,zeby porzadnie przyschla
wy po cc a ja wtedy po sn nie moglam wytrzymac 30-40min na spacerze ale to kregosłup mi rozsadzało. Jednak człowiek nagle zrzuca duży ładunek z siebie i potem ciężko się przyzwyczaić





Cytat:
Napisane przez caarolinkaa Pokaż wiadomość
Cześć Lipcówki Pewnie mnie słabo kojarzycie, bo prawie się nie udzielałam, ale podczytywałam codziennie

Wczoraj o 5.20 urodziła się nasza Oliwka, zdrowa i słodka Ma 54cm i waży 3280g. Udało się nam urodzić siłami natury, a sam poród był zaskakująco sprawny i szybki. Jutro powinnyśmy już wyjść do domku

Gratuluję wszystkim rozpakowanym Mamusiom i powodzenia dla tych, które jeszcze czekają na swoje maleństwa!



gratulacje!


Cytat:
Napisane przez fantastka Pokaż wiadomość
Carolinka gratulacje

Witam się i ja Młody po tygodniu biegunki wreszcie poszedł do żłobka, ufff, co za ulga. A ja dopiero dziś mam czas, żeby sobie usiąść i posiedzieć. Tzn. muszę iść posprzątać i rozpakować kuchnię po przeprowadzce, ale na razie delektuję się samotnością (TŻ od początku tygodnia miał L4, a dziś poszedł do pracy )

Wy tu już o zrzucaniu wagi, a ja mam wrażenie, że do końca świata będę w ciąży chodzić...1,5 tygodnia temu na wizycie były dwa palce rozwarcia, ale cóż to, skoro młody się nie zaangażował jeszcze w przyjście na świat
ja mam tp przed Tobą a nie jestem tak zaawansowana w gotowości do porodu
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 11:12   #4795
fantastka
Zakorzenienie
 
Avatar fantastka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 766
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
ja mam tp przed Tobą a nie jestem tak zaawansowana w gotowości do porodu
W sensie rozwarcia czy psychicznie? Ja się sama nie mogę zdecydować czy psychicznie jestem gotowa, ale cięęęężko się czuję strasznie, mam wrażenie jakbym miała 100 lat i tylko to mnie pcha tak do przodu

Swoją drogą czekam na informacje jak się chowa drugie przy pierwszym okołorocznym Boję się
__________________

25.05.2013

Michał
Szymon

Chudnę! Cel 77,5 --- 72 --- 66 --- > 64 kg

fantastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 11:56   #4796
Figure09
Rozeznanie
 
Avatar Figure09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puste ściany
Wiadomości: 536
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Też mam wrażenie, że do końca życia będę w ciąży chodzić.
Z ciekawości, ile macie w obwodzie? Chyba z nudów się mierzę ostatnio.

Termin na poniedziałek, a jestem niemal pewna, że przenoszę. I wtedy nie wiem co robić, bo lekarz na urlopie, w szpitalu odsyłają do lekarza prowadzącego, a ja żadnego badania od 37 tc nie miałam...
__________________
Tylko ten, kto ma odwagę mówić to, co myśli,
zasługuje na pełne zaufanie.
Być może człowiek taki wyrazi się czasem niezręcznie,
a nawet niegrzecznie, ale nie będzie mnie oszukiwał.



Figure09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 13:48   #4797
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Hej dziewczyny u nas ok, Nikosiek je i spi, takze skupiam sie na Jasiu bardziej karmimy sie roznie, ale srednio co 2 godziny. Ja po cc tez ok, dzisiaj 16 doba po. Wczoraj cwiczylam na nogi u lekkie brzuszki robilam, ojj miesnie mam mega slabiutkie, trzeslam sie jak galaretka, ale nic mi nie bylo po takze zaczylam cwiczyc po malu. Zrzucac nie mam co, ale chce sie wyrzezbic, noi brzuch wsysnac bo poki co to jakbym w trzecim miesiacu była:-D
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 14:12   #4798
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez fantastka Pokaż wiadomość
W sensie rozwarcia czy psychicznie? Ja się sama nie mogę zdecydować czy psychicznie jestem gotowa, ale cięęęężko się czuję strasznie, mam wrażenie jakbym miała 100 lat i tylko to mnie pcha tak do przodu

Swoją drogą czekam na informacje jak się chowa drugie przy pierwszym okołorocznym Boję się
hmm no w sensie rozwarcia przede wszystkim ale psychicznie to chyba też nie do końca jeszcze
Ja tylko czekam aż zrzucę mój kochany balast bo strasznie już mam problemy z chodzeniem :p teraz doszły opuchnięte nogi... ech... niektóre dziewczyny zazdroszczą brzuszka itp a ja tak bardzo nie lubię stanu ciążowego...
Zostało mi 8 dni do tp

Figure co po tp to zależy od praktyki lekarza. Moja mi kazała się zgłosić tydzień po tp do szpitala jak się samo nie ruszy. Jeszcze dzień przed tp mam u niej wizytę, poprzednią miałam tak jak Ty w końcówce 37tc. A Ty chodzisz prywatnie czy na nfz? Moja gin już po urlopie na szczęście ale bym do niej zadzwoniła co mam zrobić jakby jej nie było ale ona by mi dała raczej info wcześniej co robić.
Jak byłam z synem w ciąży to też gin była na urlopie to umawiała wizytę kontrolną u swojej koleżanki jak się było na końcówce ciąży
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 14:29   #4799
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny u nas ok, Nikosiek je i spi, takze skupiam sie na Jasiu bardziej karmimy sie roznie, ale srednio co 2 godziny. Ja po cc tez ok, dzisiaj 16 doba po. Wczoraj cwiczylam na nogi u lekkie brzuszki robilam, ojj miesnie mam mega slabiutkie, trzeslam sie jak galaretka, ale nic mi nie bylo po takze zaczylam cwiczyc po malu. Zrzucac nie mam co, ale chce sie wyrzezbic, noi brzuch wsysnac bo poki co to jakbym w trzecim miesiacu była:-D
Ty jesteś pewna, że to nie za wcześnie? mnie gin powiedziała, że do 6 tyg absolutnie nie wolno nawet nic ciężkiego podnosić (ciekawe kto miałby ponosić za mnie syna )ani ćwiczyć, żeby blizna się dobrze zagoiła
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-23, 14:34   #4800
gkatarzynka
Zadomowienie
 
Avatar gkatarzynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 597
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
Ty jesteś pewna, że to nie za wcześnie? mnie gin powiedziała, że do 6 tyg absolutnie nie wolno nawet nic ciężkiego podnosić (ciekawe kto miałby ponosić za mnie syna )ani ćwiczyć, żeby blizna się dobrze zagoiła
Ja to samo uslyszalam od,gin i przy pierwszej i przy drugiej cc..
gkatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-19 20:28:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.