Problem... :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-30, 15:13   #1
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352

Problem... :(


Jako młoda dziewczyna (wstyd sie przyznac) ale mialam problemy z paznokciami... Non stop obgryzalam Teraz juz jako nastolatka chcialabym sobie z nimi jakos poradzic choc sa one bardzo krotkie ( niektore nawet 0.5 cm Wyglada to strasznie a wydaje mi sie ze tipsow nie da sie zrobic na tak krotkie paznokcie jak moje... I jeszcze jedno pytanie... Paznokcie mam zakonczone przed opuszkami palcow i czy jesli wezme sie za nie to nie beda mi rosly jakos do gory? bo nie chce miec takich brzydkich wykrzywionych
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 15:39   #2
Blondzia13
Przyczajenie
 
Avatar Blondzia13
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 29
GG do Blondzia13
Arrow Dot.: Problem... :(

mam taki sam problem
ale moja siostra ( jest odemnie starsza o 5lat ) też taki problem mniała
przestała obgryzać paznokcie i już po 2 tygodniach mniałą długie (ok 2cm) ide w jej ślady i mam nadizeje że mi odrosnął
Blondzia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 15:52   #3
minimint
Raczkowanie
 
Avatar minimint
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 110
Dot.: Problem... :(

jak znajdziesz dobrą stylistkę to nawet na takich założy ci tipsy, bo niektóre dziewczyny potrafią cudza robić z paznokciami, a co do odrastania pazurków to różnie bywa bo mojej koleżance odrastały do góry a mi bo też od niedawna zerwałam z tym nie fajnym zwyczajem jakim jest obgryzanie ładnie rosną i nie wyginają się w żadną stronę taż że po prostu musisz poczekać i zobaczyć jak będą rosły.powodzenia w zapuszczaniu
minimint jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 16:10   #4
iwonka p
Raczkowanie
 
Avatar iwonka p
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 204
Dot.: Problem... :(

dobra stylistka nawet na najwiekszych ogryzkach założy mase żelową badż akrylową. byleby zamiast tipsa stosowała szablon i przy obopólnej współpracy bedziesz miec sliczne pazurki
iwonka p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 16:35   #5
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Problem... :(

Kurcze w takim razie musze sie przemoc i przestac je obgryzac;p ale pamietam jak kiedys nakleilam sobie sztuczne to nie umialam nawet lozka poscielic bo mi przeszkadzaly ;p
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 17:02   #6
aishhh
Przyczajenie
 
Avatar aishhh
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: Problem... :(

nie martw się, znajdź dziewczynę która potrafi robić rekonstrukcję płytki naturalnej - wtedy nie ma problemu.. tylko, że zabieg trzeba powtarzać co dwa tygodnie i niestety jest kosztowny.

ale po miesiącu dobra stylistka naklei Ci tipsa, czy też bez rekonstrukcji zrobi pazury na tzw. formie - już sama zobaczysz co lepiej trzyma się na Twoich ogryzkach..

znam ten problem, ale staram się go już wymazać z pamięci. może tips nie jest zbyt ładny, ale lepsze to niż ogryzki
__________________


'..
ile to razy
nawet nie wierząc
spotykamy się w innym świecie? '

sia - soon we'll be found. <3
najlepsza piosenka.
aishhh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 19:04   #7
minimint
Raczkowanie
 
Avatar minimint
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 110
Dot.: Problem... :(

poproś stylistkę aby zrobiła ci króciutkie pazurki wtedy nie będzie tak źle a z czasem jak będą rosły przyzwyczaisz się do tego że są coraz dłuższe ja też jak pierwszy raz miałam przedłużane paznokcie myślałam że oszaleję bo były mi za długie i ciągle o coś "zadzierałam" pazurka bo zrobiłam błąd i chciałam od razu długie mieć , ale najlepiej będzie jak spróbujesz, a co do obgryzania to ja osobiście czuje się lepiej po tym jak doprowadziłam łapki do lepszego wyglądu bo teraz nie mam oporu ich pokazać a zwłaszcza że noszę dużo pierścionków to żucają się w oczy.
minimint jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 21:19   #8
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Problem... :(

Chyba jak narazie skorzystam z mniej kosztownej metody i zapuszcze je troszke ;p mam nadzieje ze w krotkim czasie mi urosna bo wiem ze jesli juz troszke beda dluzsze to nie bede miala serca ich skrocic
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 14:23   #9
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Problem... :(

Muszę cię wyprowadzić z błędu, ponieważ da się zrobić tipsy nawet na najgorszych ogryzkach Oczywiście radziłabym się udać z tym do dobrej stylistki. A nie zawiedziesz się.
Co do twojego pytania. Wiesz ja w podstawowce strasznie obgryzałam paznokcie i miałam je troszke dłuższe niż ty,ale były też sporo przed opuszkiem...po prawie 4 latach(!) męczenia się i intensywnej pielęgnacji odrosły. łożysko się pięknie wydłużyło. Teraz po moich paznokciach nie widać,że kiedyś były obgryzane. Więc i w twoim przyadku istnieje szansa,żeby i tak się stało.ale musisz wziąść pod uwagę,że będzie to wymagało czasu i wysiłku, systematyczności.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 19:54   #10
superrmenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Problem... :(

biorąc pod uwagę problem koleżanki z krótkimi obgryzionymi pazurkami nasuwa mi się pytanie czy tipsy nie pogorszą jeszcze sytuacji? wiele się nasłuchałam, że jednak osłabiają one paznokcie ?
superrmenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 16:33   #11
Malinowax3
Raczkowanie
 
Avatar Malinowax3
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 43
Dot.: Problem... :(

Tipsy na pewno trochę osłabią paznokcia, ale przy regularnej pielęgnacji wszystko powinno być ok a potem piękne długie pazurki. ;D
Co do pytania.
Sama obgryzałam i wstydziłam się je pokazać. Kupiłam w aptece lakier taki do paznokci pod nazwą PALUSZEK. Jest on strasznie gorzki i nie pozwala obgryzać.
Ale co mnie tam powstrzyma. A ten lakier szybko się zmywa to już w ogóle.
Jakoś sama przestałam je obgryzać, jakieś 2 tygodnie temu, a teraz mam śliczne różowe i co ważne: długie paznokcie.
Malinowax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 22:22   #12
liQidream
Raczkowanie
 
Avatar liQidream
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 189
Dot.: Problem... :(

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Jako młoda dziewczyna (wstyd sie przyznac) ale mialam problemy z paznokciami... Non stop obgryzalam Teraz juz jako nastolatka chcialabym sobie z nimi jakos poradzic choc sa one bardzo krotkie ( niektore nawet 0.5 cm Wyglada to strasznie a wydaje mi sie ze tipsow nie da sie zrobic na tak krotkie paznokcie jak moje... I jeszcze jedno pytanie... Paznokcie mam zakonczone przed opuszkami palcow i czy jesli wezme sie za nie to nie beda mi rosly jakos do gory? bo nie chce miec takich brzydkich wykrzywionych

Jeżeli już nie potrafisz powstrzymać się od obgryzania, ale chyba każdy miewa z tym problemy, to najlepszym sposobem byłoby, na tydzień lub dwa, założenie ładnych tipsów. W tipsach paznokcie rosną. Po 2 tygodniach, gdy zdejmiesz będziesz mieć ładne i długie paznokcie. Ale radzę nie używać często tipsów, ponieważ strasznie niszczą płytke paznokcia, po częstych użyciach. Ja naszczęście nie mam problemu z małymi paznokciami. Ale trudno nawet mi się oprzeć obgryzaniu . Pozdrawiam .
liQidream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 12:45   #13
orangemisia
Zadomowienie
 
Avatar orangemisia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 031
Dot.: Problem... :(

Witam serdecznie. Ja co prawda nigdy nie miałam większych problemów z obgryzaniem pazurków. Gdy byłam młodsza obgryzałam bo wydaje mi sie,że każdy miał taki okres w swoim życiu,ale jakoś szybciutko mi to przeszło. Może dlatego,że uwielbiam mieć ładne paznokcie
Jednak moja przyjaciółka miała z obgryzanie dość duże problemy i jej pomógł specjalny lakier do tego typu paznokci. Był on bardzo gorzki co ją powstrzymywało od gryzienia.
Polecam również tipsy. Dobra kosmetyczka naprawdę zdziała cudaChoć nie wiem czy opłaca się je robić na np.2 tygodnie. Moim zdaniem nic to nie da. Jednak nie jestem profesjonalistką i tylko wyrażam swoje skromne zdanie

pozdrawiam
orangemisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 13:07   #14
kolorowaladyx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: łódzkie .
Wiadomości: 138
GG do kolorowaladyx3
Dot.: Problem... :(

witam ;d ja miałam wesele siotrzyczki 8 sierpnia ;d uparłam sie, zeby także zrobić sobie pazurki . ;d
kosmetyczka miała mi tipsy zrobic ;d
jak zobaczyła moje obgryzione paznokcie to powiedziała, ze nie wie jak tipsy beda mi sie trzymały na mojej płytce. ;d ale powiedziała też,że moje paznokcie to jeszcze nic takiego ;d bo przychodzą do niej panny które płytki juz prawie nie mają i chcą tipsy, akryle albo żele ;d
__________________
nie myślę o raju, miłości nie ma dziś . nie oczekuję czarów, po prostu daj mi żyć.
kolorowaladyx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 17:01   #15
marianka339
Przyczajenie
 
Avatar marianka339
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 11
GG do marianka339
Dot.: Problem... :(

Jedyne co napiszę to witaj w klubie, moje paznokcie nie wystaja poza opuszek. Ale dzielnie walczę
marianka339 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.