Metamorfoza przed rozmową o pracę!help - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-30, 17:08   #1
asia25P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 13

Metamorfoza przed rozmową o pracę!help


Witam!Proszę pomóżcie dziewczyny,bo wkrótce mam rozmowę o pracę,w czwartek idę do fryzjera i nie mam pojęcia co z sobą zrobić!Poradźcie jaki kolor,jaka fryzura,makijaż odmienią mnie.
Myślę,że jestem typem LATO
1. Opalam się ciężko, najpierw na różowo. Odcień opalenizny jest szaro-beżowy

2. Kolor oczu – jasne,niebiesko-szare,momentami turkusowe, oprawa oczu (brwi i rzęsy)-średnia-bardziej ciemna niż jasna-dobrze im w ciemnych kolorach,w jasnych,pastelowych rozmywają się,beznadziejnie to wygląda

3. Piegi – szaro-brązowe,dużo znamion-brunatnych,nie potrafię ich zamaskować

4. Cera – odcień jasny, chłodny wpadający w róż,rumieńce różowe;nie mogę stosować podkładu z różowym pigmentem bo wyglądam jak świnka

5. Naturalny kolor włosów – ciemny,raczej mysie, bardziej popielaty-w platynowych pasemkach wyglądam dobrze,ale nie chcę już pasemek,bo wydaje mi się że optycznie zwiększają objętość mojej gęstej czupryny

6. Kolor ust jest dość intensywny,nasycony-źle wyglądają pomalowane na ciemno-lepiej w jasnych,perłowych różach

7.Kolory,które noszę: ostatnio uwielbiam turkus-podobno pasuje do mnie, noszę raczej ciemniejsze,zdecydowane kolory-bordo,czarny,pomarańcz,ni ebieski,zielony;źle wyglądam,wręcz fatalnie w różu,bieli,pastelach,czer wieni,żółtym
Z góry dziekuję i pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03680-3.JPG (100,4 KB, 190 załadowań)
asia25P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 17:40   #2
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Metamorfoza przed rozmową o pracę!help

hmm... ciekawa jestem jakbyś wyglądała w czarnych włosach przy takiej cerze....
pewnie dość trupio.. ale... wydaje mi się że masz cere śnieżki.. i urode taką bajkową....
proponuje żeby ktoś ci zrobił tutaj jakomś metamorfoze komputerową z czarnymi platynowymi fryzurami.... grzywką(po skosie?) i z bardzo pocieniowanymi włosami.. ale ja na fryzurach sie nieznam wiec niepowiem ci dokładnie ;p....
masz śliczny kolor ust.. można by go podkreślić zwykłym błyszczykiem..
lekko przydymione oczka.. w kolorach....hmmm. no właśnie tu niewiem ...
masz ładne policzki w ładnych kolorach... ciekawa jestem czy ten naturalny róż prześwitje przez podkład...
pokaz jak się malujesz na codzień.. albo jakie masz koncepcje....
pamietaj ze na rozmowe makijaż powinien wyglądać schludnie i naturalnie...
żadnego ciężkiego i przytłaczającego koloru...
i jak bum cyk cyk chciałabym cie zobaczyć w kolorach królewny śnieżki
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 20:06   #3
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Metamorfoza przed rozmową o pracę!help

Asiu czy wtajemniczysz o jaka prace sie starasz?pozdrawiam
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 20:24   #4
asia25P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 13
Hej!
Śnieżka..No no..Nigdy bym na to nie wpadła.Ale zawsze wyobrażałam sobie cerę śnieżki jako porcelanowo-białą,posągową.A ja takiej nie mam,niestety.Za to w makijażu jednym z celów u mnie jest zamaskowanie piepszyków i..tego różu,który ci się podobaPozdrawiam,dzięki za odpowiedź!

referenta w komendzie policji

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2007-01-31 o 09:09 Powód: post pod postem
asia25P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 20:55   #5
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Czyli zartow nie maMasz cudowne pieknie wypielegnowane wlosy i te pasemka tez super,absolutnie odradzam abys nie rujnowala sobie wlosow czarnym kolorem,nigdy Co do makijazu istotne sa usta mozesz w zasadzie tylko je pomalowac i pamietaj matowa szminka zeby bylo w dobrym stylu.I radzilabym Tobie pokombinowac przy makijazu majac na uwadze dwa odcienie konturowek do ust jedna o ton ciemniejsza niz usta i owa obrysowac dolna warge(tego typu ksztalt swiadczy o zmyslowosci takze na powodzenie u plci przeciwnej zapewne nei narzekasz )gorna powinna miec poza wykresem ust w tonacji ust rzecz jasna dorysowana bardzo starannie zarys gornej wargi)I nie ryzykowalabym krzykliwego koloru szminki bynajmniej na owa rozmowe.Raczej umaluj usta w chlodnym bezu...I reszta nic ,ma byc wrecz makijazowy negliz...A pieprzyki sa bardzo urocze,masz nawet jeden ktory mowi o sukcesie po trzydziestce ASka generalnie mowi sie,ze kolor ktory wzbudza zaufanie to szary i mysle ze Tobie byloby cudnie w takim kolorze.Ja na Twoim miejscu u fryzjera bym tylko lekko podciela koncowki...A wlosy powinnas miec upiete klamra ,ale rozumiesz maja byc rozpuszczone...pochwal sie a co I nie przesadzaj z bizuteria,jaki nosisz zegarek?pozdro

bo zmykam zaraz bardzo zwroc uwage jaki zegarek ze soba zabierzesz...z barw polecalabym Tobie wlasnie szarosci i element granatu rowniez robi dobre wrazenie konkretu.Nie mam pojecia jaka masz figure,takze trudno jest tu o detal...wiadomo kostium...ale moze niekoniecznie....nie rezygnuj z butow ktore maja obcas...,pozdrawiam i bede trzymac kciuki abys otrzymala posade wszystkeigo dobrego

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2007-01-31 o 09:09 Powód: post pod postem
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 21:33   #6
anna_net
Rozeznanie
 
Avatar anna_net
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 582
Dot.: Metamorfoza przed rozmową o pracę!help

po pierwsze piękna z Ciebie kobieta. Masz tak zdrowe włosy, że aż bije przez ekran monitora ich blask więc odradzam farbowanie.
Zrobiłam pare przeróbek tak na próbę...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aa.JPG (41,5 KB, 118 załadowań)
__________________
pozdrawiam
A.


Stop rzezi fok w Kanadzie!
Podpisz petycję, zamów pakiet kampanii...działaj !!

http://www.ratujfoki.pl/
anna_net jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 21:41   #7
asia25P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 13
Dzięki Lipiec7!Za życzliwość i rady!Wezmę sobie je do sercaChoć na buty na obcasie zimą się nie piszę;-)Pozdrawiam

Jezu dzięki!1 i 3 są ok,pozostałe raczej zbyt aroganckie,bo ja delikatna kobieta jestem.Rudych na komendzie mają nadmiar(raczej w areszcie),więc odpada;-)Ale kolorki bombowe..Prostuję włosy,więc fryzurki mogą się nadać!Nie wiem czemu moje włosy na zdjęciach wychodzą takie zdroweSą sianowate,puszące,ni kręcone,ni proste i ogólnie be.Zdecydowanie jest ich za dużo!

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2007-01-31 o 09:08 Powód: post pod postem
asia25P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-31, 10:12   #8
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Metamorfoza przed rozmową o pracę!help

czy myslalas kiedys o grzywce,masz dosc wysokie czolo.Radzilabym Zrobic delikatna asymetryczna grzywke.Pocieniowac wlosy aby nadac im lekkosci,ale nie scinac calkiem na krotko bo piekne sa.Nie farbowalabym ich.Makijaz do pracy nie powinien byc wyzywajacy ani szalowy,czy krzykliwy.Podkresl oczy nawet zwyklym pogrubiajacym tuszem (oczy masz szeroko rozstawione wiec jesli kiedykolwiek bedziesz stosowac cienie-nie koniecznie do pracy:P)to radze stosowac ciemny cien w wewnetrznym kaciku oka,jasny w zewnetrznym-dobrze rozcierajac granice miedzy cieniami,i jak bedziesz robic kreski do dociagac je do konca)dobry podklad,absolutnie nie tuszuj piegow sa swietne,niektorzy specjalnie nakladaja na policzki roz by ozywic twarz a ty chcesz to zatuszowac?jak dla mnie super ze masz takie z natury .Pozatym faktycznie podkreslaj usta jak juz pisala lipiec matowymi szminkami nieraz mozesz polozyc na nie tez blyszczyk.Widzialabym Cie w kolorach szminek o ton ciemniejszych od koloru Twoich ust.Pozdrawiam Cie i zycze powodzenia
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 12:56   #9
asia25P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 13
Dot.: Metamorfoza przed rozmową o pracę!help

No proszę!Burzycie cały mój obraz siebie!Ale to chyba dobrze!Okazuje się,że mam bardzo niski stopień świadomości swojego wyglądu.
Nie wiedziałam, że mam dosyć wysokie czoło..Myślałam,że jest raczej niskie.W dzieciństwie babcia zrobiła mi ogromną krzywdę robiąc mi grzywkę od połowy głowy i była to dla mnie osobista trauma.Wyglądałam jak pączek.Zawsze myślałam,że grzywka nie jest absolutnie dla mnie.
Bardzo proszę,jeśli ktoś ma czas, o zrobienie mi grzywki wirtualnie Będę bardzo wdzięczna!
Jeśli chodzi o oczy, to malowałam je zawsze dokładnie na odwrót-hehehe-kąciki jasne,i ciągnęłam ciemny cień do góry zewnętrznego kącika
Piepszyki jednak będę maskować bo ich niecierpię!
A ten róż na polikach to popękane naczynka,nie ma co się zachwycać.Jak się zestresuje to krew się z nich wylewa i wyglądam jak buraczek-to absolutnie nie służy mojej urodzie-nie dość,że gębusia krągła,to podkreślona tymi rumieńcami.Staram się korygować rumieńce,a do podkreślania używam bronzera.
Dodaję też jeszcze jedno zdjęcie,tak wyglądam na codzień-taka kurka domowa ze mnie Zawsze gładko spięte włosy,na twarzy tylko podkład i puder sypki,no i kreseczka delikatna żeby wyjąć oko i maskara-leciutko i naturalnie.
Pozdrawiam i proszę o jeszcze porad i sądów na temat mojego wyglądu.Wirtualnie jestem w stanie znieść wszystkie uwagi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03656.JPG (107,5 KB, 85 załadowań)
asia25P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 14:19   #10
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Metamorfoza przed rozmową o pracę!help

hej ..to czolo nie jest strasznie wysokie ale widzialabym CIe w grzywce na bok,absolutnie nie w grzywce na cale czolo .Buzia nie jest taka pulchna nie przesadzajpoprostu pazurki po bokach i bedzie okej .Ale oczka radze jednak malowac tak jak pisalam,bo robiac jasny cien w wewnetrznym kaciku a ciemny w zewnetrznym jeszcze bardziej je oddalasz od siebie.Gdybym umiala poslugiwac sie photoshopem to bym pomogla ale niestety nie umiem..wiec sama czekam co zaproponuja Ci dziewczyny Popekane naczynka krwionosne to problem wielu kobiet,unikaj solarium,sauny, stosuj peelingi enzymatyczne(ktore same dzialaja),mozesz stosowac kosmetyki z witamina B5,na bazie szalwi lub arniki,maseczki miedzy innymi z alg,kremy poltluste lub serum czy zele z garbnikami,w sklepach znajdziesz tez kremy na kupuroze (ktore rozjasniaja)..najlepiej nie podrazniac skory i tez "nie wyduszac" -poniewaz moze popekac wiecej naczynek.Sprobuj a moze bedziesz miala troche mniejszy problem z tym wszystkim .Pozdrawiam
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 15:11   #11
omnibuska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 48
Dot.: Metamorfoza przed rozmową o pracę!help

moim zdaniem jestes bardzo ladna kobieta
i przed rozmowa kwalifikacyjna szczerze mowiac, nie szalalabym u fryzjera...
zreszta na rozmowe kawalifikacyjna wlosy sie powinno zwiazac, bo rozpuszczone nie sa mile widziane, makijaz powinien byc dyskretny...masz wygladac kompetentnie a nie jak gwiazda filmowa...
a ty wygladasz dobrze, bardzo nauralnie i wzbudzasz sympatie...ja bym Cie zatrudnila, bo milo na Ciebie popatrzec i w komendzie na pewno przyda sie taki ladny obrazek
omnibuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-31, 17:33   #12
asia25P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 13
Dot.: Metamorfoza przed rozmową o pracę!help

Dzięks Omnibuska!Wy to potraficie poprawić humor i podnieść na duchu!Jeszcze raz duża buźka!
asia25P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 17:48   #13
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: Metamorfoza przed rozmową o pracę!help

Cytat:
Napisane przez anna_net Pokaż wiadomość
po pierwsze piękna z Ciebie kobieta. Masz tak zdrowe włosy, że aż bije przez ekran monitora ich blask więc odradzam farbowanie.
Zrobiłam pare przeróbek tak na próbę...
a mi się podoba bardzo tzrecia wizualizacja, gdzie masz zupełnie proste włoski..elegancko, prosto i kobieco tylko kolor absolutnie nie rudy
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 18:26   #14
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Metamorfoza przed rozmową o pracę!help

Asiu bardzo podoba mi sie wypowiedz Omnibuski wez sobie to co napisala do serca i nie kombinuj Masz piekne proporcjonalne czolo bez zmarszczek,pelne szlachetnosci...bez przesady z tym rozbieraniem czlowieka na czesci ...jestes indywidualnoscia i szanuj to a wlosy nie nadaja sie do grzywki moim zdaniem bedzie efekt pozbawiony lekkosci i stracisz klase i wdziek nie ten typ wlosow,nie ta osoba....a co do naczynek to moja mama ,ktora biedactwo ma sporo z ich aktywnoscia problemow stosuje podklad matisa,polecam i pozdrawiam ale przed pojsciem na spotkanie przeczytaj jeszcze raz slowa Omnibuski bo sa dawka energii
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 14:54   #15
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: Metamorfoza przed rozmową o pracę!help

Cytat:
Napisane przez lipiec7 Pokaż wiadomość
Asiu bardzo podoba mi sie wypowiedz Omnibuski wez sobie to co napisala do serca i nie kombinuj Masz piekne proporcjonalne czolo bez zmarszczek,pelne szlachetnosci...bez przesady z tym rozbieraniem czlowieka na czesci ...jestes indywidualnoscia i szanuj to a wlosy nie nadaja sie do grzywki moim zdaniem bedzie efekt pozbawiony lekkosci i stracisz klase i wdziek nie ten typ wlosow,nie ta osoba....a co do naczynek to moja mama ,ktora biedactwo ma sporo z ich aktywnoscia problemow stosuje podklad matisa,polecam i pozdrawiam ale przed pojsciem na spotkanie przeczytaj jeszcze raz slowa Omnibuski bo sa dawka energii
i jak z tą pracą? dopiero przed czy juz po rozmowie?
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 12:13   #16
asia25P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 13
Dot.: Metamorfoza przed rozmową o pracę!help

Witam!
W tym tygodniu jestem umówiona z panem komendantem!A moja fryzjerka się rozchorowała buuu..Z fryzury i koloru narazie nici,a może to i dobrze.Bo jakby nie wyszło to miałabym dołek.
Wiecie co, zaczęłam się malować(oczy) tak jak doradzałyście i naprawde nieźle to wygląd.Spytam jeszcze o kreski-czy mogę malować na dolnej powiece?(zawsze tak robię,wydaje mi się,że podkreślam oko)Jaki kolor kredki jest najlepszy dla mnie?
Jeszcze jak mi powiecie jaki podkład(odcień)mam stosować to będę wniebowzięta!Ostatnio wylicytowałam sobie na allegro Revlon colourstay odcień BUFF.Mam nadzieję,że nie jest różowawy..Powiedzcie mi czy dobrze myślę-mam chłodną karnację?Opisy mojego typu kolorystycznego(lato) jakoś mnie nie przekonują-jest tam napisane,że jeśli dobrze wyglądam w pomarańczu(a tak jest)to mam ciepłą karnację,a w różu(w którym fatalnie)że chłodną!Z tego wynikałoby,że miałabym używać różowawych podkładów,a mnie wydaje się,że najlepsze są beżowe.Niech mnie ktoś oświeci!Please!
Pozdrawiam!
asia25P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 13:35   #17
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Metamorfoza przed rozmową o pracę!help

Hej Asiu tzn.tak kreski czarne w srodku na dolnej powiece jeszcze bradziej pomniejszaja oko,a nie masz zbyt duzych oczu.Ja bym proponowala jak juz to cienka kreske na gorze,a mozesz tez obrysowac cale oko i rowniez zrobic kreske na dolnej powiece ale nie w srodku.Optycznie mozna powiekszac oko malujac biala kreske na dolnej powiece w srodku,ale wcale nie musisz tego robic.Mimo wszystko widzialabym CIe w jasnych odcieniach kredek.
CO do odcienia podkladu to ja sie nie zabiore za doradzanie,poniewaz na zdieciu zawsze sie troche inaczej wyglada niz nazywo tzn odcien skory itd.Najlepiej samemu dobrac podklad,a najlepszy to ten ktory nie odznacza sie od odcienia naszej skory.tzn.Jest praktycznie w takim samym odcieniu,najlepiej sprawdzac to na rzuchwie nie na rece poniewaz reka ma troche inny odcien.
No w sumie dobrze ze fryzjerka sie roschorowala ... Mysle ze lepiej zrobic cos z wlosami po tym niz przed
Zycze Ci powodzenia na komendzie
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.