Zmienić fryzurkę? Proszę o radę :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-29, 20:35   #1
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Talking


A więc moje Drogie...

Chodzi mi głównie o zmianę fryzury na wiosnę Lubię zmiany. A już nie mam pomysłu na siebie. Jeżdżę do świetnej, domowej fryzjerki. Kobieta dobrze ścina włoski i nie robi tego byle jak. Ale raczej nie bawi się w dobieranie fryzu, tylko tnie na życzenie. Gdybym może miała jakieś ciekawe foto lub Wy byście mi dały jakieś rady... Byłabym bardzo wdzięczna

Trochę o moich włosach najpierw...

1. Kolor
- farbowany blond, czasem balejaż blond/brąz
- naturalne mam też jasne, tylko to bardziej taki mysi, szary odcień

2. Długość
- niby zapuszczam
- sięgają znacznie za ramiona (mniej więcej do tylniego zapięcia stanika tak obrazowo)

3. Struktura
- są cienkie
- raczej puszą mi się końce, a przy głowie przyklapnięte
- delikatne, szybko się przetłuszczają
- myję codziennie (mogłabym co 2 dni, ale nie lubię)

4. Układanie
- podatne
- bardzo łatwo zrobić mi loczki, które długo się trzymają na głowie
- często prostuje

UWAGA!

Dziewczyny prosiłabym głównie o porady odnośnie kształtu fryzury i koloru.
Nie chodzi mi tutaj o robienie w Photoshopie zdjęć, bo nie mam odpowiednich raczej. Proszę oceńcie swoim fachowym okiem jak mnie widzicie, co radzicie. Czy pozostać tak jak jest?

Podam Wam też info określające typ kolorystyczny, bo może tak kolor będzie Wam łatwiej dobrać

1. Opalam się raczej szybko. Najpierw na różowo, jak przesadzę z opalaniem. Szybko jednak robię się złocista.

2. Oczy mam koloru brązowego. Mam też dosyć ciemne rzęsy, ale niestety dosyć jasne brwi i cienkie. Wierzcie mało co tam wyrywam!

3. Mam kilka piegów na nosku, ale mało widoczne.

4. Cera... Hm, raczej jasna. Wydaje mi się, że chłodny mam odcień. Nie rumienię się

5. Włoski już opisałam wyżej.

6. Usta jasny róż.

7. Czuję się dobrze w kolorze czerwonym, różowym, niebieskim, czarnym. Ogólnie mam kolorową garderobe i eksperementuję ze wszystkim, a może nie powinnam

Będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek sugestię. Nadmienię też, że mam kształt twarzy... hmm, tu mi trudno samej ocenić czy mam owalną czy okrągłą? Mam też niestety wysokie czoło (7 cm), stąd zawsze grzywka.
Z racji brązowego pieprzyka przy ustach i brązowych oczkach wydawało mi się, że fajnie by mi było w brązie. Kiedyś pofarbowałam... Było to zimą i a brąz prawie wpadał w czerń, więc przy jasnej buzi wyglądałam trupio

No nic, może coś poradzicie Liczę na pomoc i cenne wskazówki

Z racji, że nie mam aparatu wklejam foty robione gdzieś, głównie na imprezach. Może tak też Wam będzie łatwiej ocenić... Czy fryzura pasuje do całości mnie

No nareszcie mam foty...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c745cd3d5787e9b4.html
Ja w prostych włosach. Koleżanka ma z koleji boskie loczki naturalne Hmm...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...6b9354810.html
Jestem zaznaczona

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...34e1675a1.html
Ale blado wyszłam... No cóż zima...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...dc056eee1.html


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...353b14287.html

Spójrzcie Dziewczyny i proszę o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c745cd3d5787e9b4med.jpg (51,8 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8dbfa926b9354810med.jpg (52,1 KB, 180 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7bfe45134e1675a1med.jpg (47,2 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a402cb4dc056eee1med.jpg (51,8 KB, 231 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b3cbfae353b14287med.jpg (18,8 KB, 104 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2007-01-30 o 14:21
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 10:09   #2
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Zmienić fryzurkę? Proszę o radę :)

hejka...Szczerze mowiac widzialabym Cie w czekoladzie . Pozatym zrobilabym asymetryczna grzywke przez cale czolo-ktora z jednej strony zaczynalaby sie krotko a dalej tworzyla dluzsza grzywke wpadajaca od razu w pazurki,mogla to by byc oczywiscie gestrza grzywka.Pocieniowalabym troszke te wlosy,aby dodac im objetosci i skrucilabym je troche.moze 2-3 cm.I wyszczepione konce do tego,sciete rowniez lekko asymetrycznie nie prosto.Pozdrawiam Cie;]
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 10:34   #3
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Zmienić fryzurkę? Proszę o radę :)

Dziękuję za radę. Faktycznie chyba bez grzywki byłoby jeszcze gorzej. A symetryczna to zawsze jakaś odmiana, więc teraz tylko wizyta u fryzjerki Hehe

Co do koloru... Boję się trochę kombinowa po ostatnim razie. Jakoś ciężko trafić na farbę, czy szampon które by wyszły czystko brązowe, czekoladowe, ale takie delikatne. Jak już pofarbowałam to wpadały w czarny :/

Dzieki za porady, bo skorzystam A czy widzisz mnie zupełnie w krótkich włosach? Chcę jakiejś poważneji odmiany, więc z tym kolorem może też zaszaleję Tylko ja chyba bym nie mogła mieć jednolitego na głowie. Włosy mam cienkie i balejaże, pasemka optycznie mi chyba dodają włosków.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 11:38   #4
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Zmienić fryzurkę? Proszę o radę :)

hej tak masz racje ciezko dobrac idealna farbe... mysle ze dobrym rozwiazaniem bylby balejaz jak pisalas,ale w kolorach wlasnie czekolada plus blond ..
co do tycz krotkich wlosow,to mysle ze w calkiem krotkich nie bylo by zbyt dobrze-ale to moje zdanie .
Pozatym widzialabym Cie cos w takiej fryzurce : http://ikf.com.pl/srednie/fryzura24.htm

Pozdrawiam
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 11:50   #5
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: Zmienić fryzurkę? Proszę o radę :)

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Dziękuję za radę. Faktycznie chyba bez grzywki byłoby jeszcze gorzej. A symetryczna to zawsze jakaś odmiana, więc teraz tylko wizyta u fryzjerki Hehe

Co do koloru... Boję się trochę kombinowa po ostatnim razie. Jakoś ciężko trafić na farbę, czy szampon które by wyszły czystko brązowe, czekoladowe, ale takie delikatne. Jak już pofarbowałam to wpadały w czarny :/

Dzieki za porady, bo skorzystam A czy widzisz mnie zupełnie w krótkich włosach? Chcę jakiejś poważneji odmiany, więc z tym kolorem może też zaszaleję Tylko ja chyba bym nie mogła mieć jednolitego na głowie. Włosy mam cienkie i balejaże, pasemka optycznie mi chyba dodają włosków.
wiesz, moja mama ma naturalnetakie czekoladowe włosy, kiedyś ufarbowała je na brazowy kolor-wyszły czarne ! od tamtegoczasu farbuje na ciemny blond (muz byc napisane na opakowaniu) autentycznie ma piękny, delikatny brązik na włosach.

mysle, ze to się nawet zgadza, bo ja, jako blondynka kiedy jeszcze farbowałąm włosy, to zawsze wybierałam odcienie jaśniejsze od moich naturalnych a i tak wychodziły ciemniejsze w rezultacie

;]
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 11:52   #6
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Zmienić fryzurkę? Proszę o radę :)

Cytat:
Napisane przez ankkka Pokaż wiadomość
wiesz, moja mama ma naturalnetakie czekoladowe włosy, kiedyś ufarbowała je na brazowy kolor-wyszły czarne ! od tamtegoczasu farbuje na ciemny blond (muz byc napisane na opakowaniu) autentycznie ma piękny, delikatny brązik na włosach.

mysle, ze to się nawet zgadza, bo ja, jako blondynka kiedy jeszcze farbowałąm włosy, to zawsze wybierałam odcienie jaśniejsze od moich naturalnych a i tak wychodziły ciemniejsze w rezultacie

;]
no ja tez sie kiedys przejechalam nakladajac na blond ciemny braz;P wyszedl czarny..no ale coz hyh
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 13:25   #7
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Fryzurka bardzo fajna. Może aż tak mocno bym nie wycieniowała... Chociaż Muszę teraz zadbać o włoski. Już zaopatrzyłam się w odpowiednie produkty i teraz zaczynam fazę leczenia Po miesiącu wybiorą się już na 100 % do fryzjera. No i wtedy coś z kolorkiem też muszę pomyśleć. Miałam już kiedyś balejaż blond z brażem (chyba odcień takiego capucciono, więc jaśniejszy) i fajnie to nawet wyglądała. Włosy miały taki naturalny odcień.

A co sądzicie o trójkolorowych bajejarzach? W sensie, że blond + capucciono + jakiś ciemny brąz. Czy to nie będzie przesadnie naćpane na włosach?

Teraz mam sesję, ale jak będę mieć więcej czasu to muszę zawitać na stronki z fryzurkami. Szczególnie mnie ta grzywka skośna zaintrygowała

Kiedyś miałam spód ciemniejszy. Ale już nigdy więcej. Długo trwało zanim włosy dobrze zaczęły blond na nowo przyjmować...

Ta fryzurka fajna...


I Japoneczka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 652282.jpeg (6,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 76187.jpeg (9,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 217320.jpeg (16,1 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2007-01-30 o 14:29 Powód: post pod postem
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-02, 12:41   #8
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Zmienić fryzurkę? Proszę o radę :)

Haloo, haloo? Dziewczyny? Brak pomysłów czy brak czasu?

Plis
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 20:38   #9
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Zmienić fryzurkę? Proszę o radę :)

Mysle ze jesli nie chcesz zmieniac za duzo bedzie dobrze jedynie przyciemnic wlosy, zakrecic,zeby powstaly lekkie fale, grzywke mozna troche zagescic i pocienioeac,zeby dodac jej lekkosci ( P. Cruz), albo tak jak Rihanna grzywka calkiem na bok, skrocic wloski przed ramiona i ladnie wycieniowac - ona tez ma wysokie czolko. Pomysl o brazie przy tym kolorze oczu bedzie kiorzystnie-moze byc szampon koloryzujacy,bo nie daje az takiego mocnego efektu,tylko czesto bedziesz musiala koloryzowac.... Pozdrawiam, mam nadzieje,ze pomoglam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22008.jpg (30,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4042_5398_Rihanna-03-4x.jpg (41,7 KB, 21 załadowań)
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 20:49   #10
DaisyBoo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 39
Smile Dot.: Zmienić fryzurkę? Proszę o radę :)

Witam Jestem tutaj nowa ;] Hm... wydaje mi sie ze ladnie by Ci bylo w kasztanowych wlosach i bez grzywki. Na Twoim miejscu skrocilabym tez wlosy tak do szyji ;] Ale zawsze najlepiej podpowie Ci fryzjreka
DaisyBoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 07:53   #11
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Zmienić fryzurkę? Proszę o radę :)

Cytat:
Napisane przez Nindża Pokaż wiadomość
Mysle ze jesli nie chcesz zmieniac za duzo bedzie dobrze jedynie przyciemnic wlosy, zakrecic,zeby powstaly lekkie fale, grzywke mozna troche zagescic i pocienioeac,zeby dodac jej lekkosci ( P. Cruz), albo tak jak Rihanna grzywka calkiem na bok, skrocic wloski przed ramiona i ladnie wycieniowac - ona tez ma wysokie czolko. Pomysl o brazie przy tym kolorze oczu bedzie kiorzystnie-moze byc szampon koloryzujacy,bo nie daje az takiego mocnego efektu,tylko czesto bedziesz musiala koloryzowac.... Pozdrawiam, mam nadzieje,ze pomoglam
Dziękuję Ci Hmm, coraz więcej osób widzi mnie w brązie? Hmm... Tylko nie wiem, czy karnacji nie mam za jasnej...

A byłam już u fryzjera i wycieniowałam się na całej prawie długości. Grzywkę mam asymetrzyczną Niestety nie mam aparatu :/
A nad kolorem jeszcze myślę...

DaisyBoo dziękuję Ci też za opinię Oj w krótkich się nie wyobrażam Hehe Ale Ty też z tym kolorem ciemniejszym... Muszę intensywnie pomyśleć
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-05, 21:27   #12
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Zmienić fryzurkę? Proszę o radę :)

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci Hmm, coraz więcej osób widzi mnie w brązie? Hmm... Tylko nie wiem, czy karnacji nie mam za jasnej...

A byłam już u fryzjera i wycieniowałam się na całej prawie długości. Grzywkę mam asymetrzyczną Niestety nie mam aparatu :/
A nad kolorem jeszcze myślę...

DaisyBoo dziękuję Ci też za opinię Oj w krótkich się nie wyobrażam Hehe Ale Ty też z tym kolorem ciemniejszym... Muszę intensywnie pomyśleć
jak tylko bedziesz miala aparat wklejaj fotki
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 22:36   #13
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Zmienić fryzurkę? Proszę o radę :)

rowniez czekam na fotki,poniewaz zastanawia mnie efekt Pozdrawiam
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.