dlaczego moje wlosy smierdza:/ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-15, 17:45   #31
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: dlaczego moje wlosy smierdza:/

a gdzie go zakupic mozna?:P apteka drogeria?..... ''Nie nalezy spłukiwac!W celu likwidacjii trudniejszych przypadków przetłuszczania sie włosow zaleca sie stosowanie kombinacji lotion+szampon przez 1 miesiac 2 razy w tygodniu, a pozniej 1 raz w tyg.'' tzn ze tylo wlosy 2 razy w tygodiu czy ze innym myc ale tym tylko 2 razy w tygodniu??
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 17:58   #32
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: dlaczego moje wlosy smierdza:/

aha stosuje sie go normalnie 2 razy w tygodniu
rodzicielka zakupiła w osiedlowym kosmetycznym
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 18:03   #33
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: dlaczego moje wlosy smierdza:/

aha... znajac zycie nei znajde go hehe zostaja jeszcze sklepy internetowe :P
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 18:11   #34
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: dlaczego moje wlosy smierdza:/

moim zdaniem wszystkie włosy śmierdzą i nie wyobrażam sobie nie myć ich codziennie. to tak jakby wstać rano i nie umyć zębów. jak widzę dziewczynę z długimi włosami (za łopatki) mam wizję jak siedzi na sedesie i opary prosto z muszli osiadają na jej włosach
strasznie nie lubię, jak ktoś niższy od mnie przechodzi obok mnie i ma włosy na wysokości mojej twarzy, a niestety mało ludzi myje włosy codziennie.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 18:51   #35
netiaa
Raczkowanie
 
Avatar netiaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: -
Wiadomości: 449
Dot.: dlaczego moje wlosy smierdza:/

gamegirl jaka Ty sliczna jestes!
__________________
'Dłużej nie trzeba bać się słów i lęk przysypać garścią gwiazd'
netiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 07:29   #36
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: dlaczego moje wlosy smierdza:/

hehe bardzo dziekuje
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 16:35   #37
Agni92
Przyczajenie
 
Avatar Agni92
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10
Dot.: dlaczego moje wlosy smierdza:/

mam podobnie. jak nie umyje włoow head&shoudersem to po 2 dniech smierda i sa tłuste. a musze ich myc codzienneia. Gdy czasami nasobote nie myje poprezdniego wiezoru to musez w sobote bo nie wytrzymuje całego dnia . albo jak uzyje jakiegos badziwnego szmponu.Mysle włsnie ze to tez jakies zabureznia hormonalne ale tez bardzo wazne sa kosmetyki jakie uzwywasz . W aptece napewnoo sa takie szampony do włosow łojotokowych a ja zadne inne z drogeri ci nie pomagaja to tylko apteczne.
Agni92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-14, 14:09   #38
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: dlaczego moje wlosy smierdza:/

Moje wloski jak wszystkie - łapią zapachy otoczenia, ale bez przesady. Za to makabrycznie wkurza mnie jak umyję włoski i na drugi dzień przetrzepię je ręką to cała ręka śmierdoli tłuszczem. Chociaż wcale nie wyglądają na brudne. Strasznie mnie to wkurza. Nie dam rady myć ich codzień, bo cała operacja: mycie, odrzywka, suszenie, układanie zajmuje ponad godzinę... Nie mam na to czasu I co tu zrobić? Nie mogę używać szamponów do włosów tłustych, bo wtedy mam na głowie kupe mopowatego sznura konopnego - a na drugi dzień i tak śmierdolą
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 14:11   #39
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: dlaczego moje wlosy smierdza:/

Cytat:
Napisane przez ank@ Pokaż wiadomość
Moje wloski jak wszystkie - łapią zapachy otoczenia, ale bez przesady. Za to makabrycznie wkurza mnie jak umyję włoski i na drugi dzień przetrzepię je ręką to cała ręka śmierdoli tłuszczem. Chociaż wcale nie wyglądają na brudne. Strasznie mnie to wkurza. Nie dam rady myć ich codzień, bo cała operacja: mycie, odrzywka, suszenie, układanie zajmuje ponad godzinę... Nie mam na to czasu I co tu zrobić? Nie mogę używać szamponów do włosów tłustych, bo wtedy mam na głowie kupe mopowatego sznura konopnego - a na drugi dzień i tak śmierdolą
ja niestey muje codziennie odzywka i susze.. i ja juz nei wiem co robic.. tak jak mowisz ze brudne nie wygladaja tylko smierdza:/:/
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 16:16   #40
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: dlaczego moje wlosy smierdza:/

Tamten szampon, co Moobi o nim pisała, to w każdej aptece można dostać (w kilku rodzajach) - mój TŻ go kupował na łupież i przetłuszczajace się włosy, i pomógł mu Ew. możesz spróbować Healing firmy Catzy - tez z apteki. Albo mgiełek specjalnie do włosów np Avon miał taką o zapachu Exotic Beaches - śliczny, długo trzymający się zapaszek! Powodzenia
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 08:34   #41
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: dlaczego moje wlosy smierdza:/

Podnoszę, bo ostatnio byłam u fryzjerki i powiedział, że mam przesuszone włosy, zapytała jak często myję, ja na to że codziennie ona zrobiła wielkie oczy, bo tak się nie powinno robić, ponieważ to nie likwiduje problemu przetłuszczających włosów. Tak jak jedna wizażanka napisała, to na pewno nie włosy śmierdzą tylko skóra głowy, na pewno game czesząc włosy po prostu ten łój rozprowadzasz po całych włosach stąd efekt, no i potwierdzam tezę, że każde włosy chłoną zapachy to naturalne. Wracając do fryzjerki, poleciła mi peeling do skóry głowy nie taki ziarnisty rzecz jasna ale raczej enzymatyczny, w każdym razie byłam w KADUSIE i z KADUSA jest ta odżywka, kosztuje ok. 40 zł, hamuje wydzielanie łoju, włoski ślicznie pachną dwa dni, nie wiem czy dłużej bo rzadziej jakoś nie mogę myć, czuję, że mam brudne włosy
Spróbuj na pewno nie zaszkodzi.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-17, 09:12   #42
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: dlaczego moje wlosy smierdza:/

Może też być tak, że brzydki zapach skóry głowy spowodowany jest grzybicą. Nie chcę panikować, ale czytałam gdzieś, że grzybica skóry głowy tak się właśnie objawia. Ja rozumiem, że włosy mogą przesiąknąć dymem papierosowym, ale nie do tego stopnia, żeby na drugi dzień cała głowa śmierdziała, zwłaszcza, jak ktoś nawet nie pali.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 16:31   #43
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: dlaczego moje wlosy smierdza:/

dzieki za porady:P

juz dostalam od dermatologa specjany szampon wiec zoabcze jaki po nim rezultaty
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 16:47   #44
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: dlaczego moje wlosy smierdza:/

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Może też być tak, że brzydki zapach skóry głowy spowodowany jest grzybicą. Nie chcę panikować, ale czytałam gdzieś, że grzybica skóry głowy tak się właśnie objawia. Ja rozumiem, że włosy mogą przesiąknąć dymem papierosowym, ale nie do tego stopnia, żeby na drugi dzień cała głowa śmierdziała, zwłaszcza, jak ktoś nawet nie pali.

Jak to nie ????Mogą , oczywiście, ze mogą prześmierdnąć dymem

Ja nie palę ale mam palących znajomych.I wystarczy, ze pójdę z nimi do pubu a po godzinie śmierdzi wszystko-włosy, ubrania. Zwłaszcza, że w polsce dozwolone jest palenie w pubach a najczęściej klimatyzacji brak lub jest zbyt słaba i w pomieszczeniach jest siwo od dymu.A po przebywaniu w takim miejscu śmierdzi wszystko
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 12:09   #45
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Exclamation Dot.: dlaczego moje wlosy smierdza:/

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
Myślę,że spryskanie włosów wodą toaletową coś da.

Ale macie pomysły


Przyczyn brzydkiego zapachu może być kilka
- spanie na "nie czystej", bądź "przepoconej" poduszce
- przebywanie w dymie( w towarzystwie osób palących)
-położenie się spać w mokrych włosach
-częste ich przygładzanie i poprawianie
-używanie nieodpowiedniego szamponu - niektóre szampony śmierdzą same z siebie, a po umyciu takim szamponem włosy nie zbyt ładnie pachną
-środki stylistyczne o brzydkim zapachu tj. pianka do włosów, lotion - to wszystko zabija ładny zapach szamponu i odżywki, a jeśli nie "zabija" to pomieszanie różnych zapachów nie daje pożądanego efektu.
-są różne odżywki w sprayu które stosuje się na lekko przesuszone włosy, które ładnie pachną.


A popsikanie włosów toaletową to na pewno nic nie da. Ludzie... woda toaletowa ma swoje zastosowanie. Tj. np płyn do naczyń służy do mycia naczyń to czy sobie umyjemy nim głowę

Edytowane przez tofaniutka
Czas edycji: 2009-12-26 o 12:11
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 14:33   #46
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: dlaczego moje wlosy smierdza:/

Cytat:
Napisane przez tofaniutka Pokaż wiadomość
A popsikanie włosów toaletową to na pewno nic nie da. Ludzie... woda toaletowa ma swoje zastosowanie. Tj. np płyn do naczyń służy do mycia naczyń to czy sobie umyjemy nim głowę
Dokładnie, woda toaletowa ma swoje zastosowanie. Służy do nadawania ładnego zapachu. Zawiera olejki zapachowe takie jak szampony, lotiony itp. więc nie wiem w czym problem. Porównanie co najmniej kiepskie, bo mówimy nie o detergentach do naczyń, a o kosmetykach do CIAŁA. Wiele dziewczyn myje twarz płynem do higieny intymnej, bo tak lubi.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 20:02   #47
yayko
Przyczajenie
 
Avatar yayko
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 9
Dot.: dlaczego moje wlosy smierdza:/

Moim zdaniem bardzo ważne jest jakiego szamponu się używa, szampony z SLS i SLES bardzo podrażniają skórę, w efekcie jeszcze szybciej się przetłuszcza (w odruchu ochronnym) odkąd używam szamponów bez tej chemii włosy śmierdzą owszem ale dopiero na 3 dzień (co jest chyba już w miarę normalnym terminem), a nie tak jak wcześniej już na 10h po myciu... poszukajcie na forach są powymieniane bezpieczne kosmetyki
yayko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 20:27   #48
brownrose_13
Przyczajenie
 
Avatar brownrose_13
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 18
Dot.: dlaczego moje wlosy smierdza:/

Ja mam ten sam problem, używam odżywki i szampony bez silikonu, szamponu z SLS I SLES tak samo nie stosuje. Używam odżywki jak i ze spłukiwanie jak i bez. Nie mam przetłuszczonych włosów w ogóle a i tak śmierdzą... więc ... nie wiem jaka jest tego przyczyna.
brownrose_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 23:52   #49
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: dlaczego moje wlosy smierdza:/

Ja zauważyłam, że zimą włosy lubią śmierdzieć, bo osiadają na nich wszelkie spaliny, dymy z kominów itp. Czuć od nich tak jakby... wędzonką.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-01, 14:46   #50
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: dlaczego moje wlosy smierdza:/

a może one po prostu pachną powietrzem?

ja gdy siedzę w domu mogę nie myc je 3 dni i pachną w porządku
ale gdy wyjde na zewnatrz to po kilkunastu minutach juz nasiąkają smrodem otoczenia ( zwłaszcza w centrum miasta )
camillie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 09:33   #51
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: dlaczego moje wlosy smierdza:/

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam, że zimą włosy lubią śmierdzieć, bo osiadają na nich wszelkie spaliny, dymy z kominów itp. Czuć od nich tak jakby... wędzonką.
Chyba masz bardzo zdrowe włosy Moje nie śmierdzą nawet jeśli siedzę wśród palaczy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 11:11   #52
rczyska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: dlaczego moje wlosy smierdza:/

prawdopodobnie jest to kwestia choroby wewnątrz organizmu, np. kandydozy, warto zrobić testy na grzybice, a najlepiej i inne schorzenia, polecam aparat Mora (badania krwi czy śliny nie zawsze wykrywają)
rczyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 22:26   #53
xxxCoCoxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxCoCoxxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 244
Dot.: dlaczego moje wlosy smierdza:/

Podbijam post.

Słuchajcie, a jeżeli przy tym jeżeli się podrapie, to tak jakby skóra schodziła, co to?
Zaczęło się od któregoś oleju nałożonego na skalp, myłam kilka razy nizoralem, ale nic nie daje
__________________
13.01.14 <--- pierwsze olejowanie

maski i oleje na etapie testów zbyt dużo fajnych
maska: aloes naturvital, z efektem laminowania z mango
szampon: babydream, z pomarańczą i chilli,
Olej: ze słodkich migdałów, bdfm, łopianowy, lniany(także do picia)

www.pustamiska.pl
xxxCoCoxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 23:00   #54
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: dlaczego moje wlosy smierdza:/

Odświeżam temat,bo jesień przyszła czyli czas dziwnie pachnących włosów.

Macie jakiś sposób na pozbycie się tego zapachu kiedy wracacie z dworu ? Chodzi mi o to,że przebywacie trochę na dworze a tam np palą w domkach wszystkim co się da i unosi się w powietrzu taki dziwny zapach dymu,spalenizny a potem to przenosi się na włosy.

Poradzicie coś na to ?
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 12:23   #55
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: dlaczego moje wlosy smierdza:/

A ja polecam perfumy do włosów FM (koszt na allegro 15zł z przesyłką)

opis producenta:

"Teraz perfumy do włosów mają nowe, eleganckie opakowanie oraz nową, jeszcze lepszą formułę. Nadają fryzurze piękny, delikatny zapach. Bogate w ceramidy, będące naturalnym budulcem włosa, które odżywiają, regenerują i wygładzają włosy. Zawierają prowitaminę B5, która wnika głęboko w strukturę włosów, wzmacnia je, zapobiega rozdwajaniu końcówek i ułatwia rozczesywanie, a także nawilża skórę głowy. Specjalnie dobrane polimery delikatnie utrwalają fryzurę, nadają włosom połysk i zwiększają ich objętość. Perfumy zawierają składniki zapobiegające elektryzowaniu się. Nie obciążają i nie wysuszają włosów. Przeznaczone do wszystkich rodzajów włosów"
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-28 13:23:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.