Czas wiosennej metamorfozy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-20, 14:23   #1
pierro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2

Czas wiosennej metamorfozy


Witam,
Nękana wieloma kobiecymi rozterkami i wątpliwościami dotyczącymi swojej wiosennej zmiany (chociaż patrząc za okno mam poważne wątpliwości, czy aby na pewno wiosennej...), przywiało mnie w końcu na forum. Mam nadzieję, że będziecie w stanie mi jakoś pomóc.

Co planuję? Włosy. Włosy, włosy, włosy. Od pół roku jestem brunetką o średniej długości włosów. A jak każda kobieta, która z ciemnymi włosami miała do czynienia, kolor zwyczajnie mi się znudził. Poza tym, wiosna i czerń? Nieee. Wyklucza się. Ja chcę zmian.
Przede wszystkim kolor. W mojej głowie jakiś czas temu narodził się pomysł objawienia się światu jako... rudzielec. Problem w tym, że w ogóle nie potrafię wyobrazić siebie w rudym, i tak naprawdę nie wiem, czy wyglądałabym dobrze. Znajomi twierdzą, że najlepiej mi właśnie w ciemnych kolorach, ale na boga, ileż można snuć się po świecie w czerniach i czekoladowych brązach? Ja potrzebuję czegoś zupełnie nowego, ekstrawaganckiego, odpowiedniego dla mojego temperamentu. Jak wy myślicie? W jakich kolorach mnie widzicie?
Ponad to, fryzura. Od jakiegoś czasu mam włosy średniej długości, mocno postrzępione, z długim tyłem który zapuszczam. Zaznaczam, że nie lubię długich włosów, bo wściekam się, kiedy coś mnie mizia po ramionach... Wygodnicka ze mnie, a co! Myślałam o czymś zgrabnym, krótkim, ale tu się rodzi problem - nie wiem, czy moja okrągła buzia, pucołowate policzki, nie wyglądałyby w czymś takim jeszcze gorzej niż zwykle. Jakieś pomysły?

Z góry dziękuję za waszą nieocenioną pomoc. I co prawda jest to mój pierwszy post na forum, ale mam nadzieję, że uda mi się zagościć tutaj na dłużej... Załączam oczywiście zdjęcia, starałam się wybrać najwyraźniejsze i najlepiej pokazujące aktualną 'mnie' (ostatnie w białej bluzce nieco starsze, czyli 'jak wyglądałam w brązie').
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (50,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 002.jpg (30,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 003.jpg (22,3 KB, 13 załadowań)
pierro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 14:34   #2
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Czas wiosennej metamorfozy

Hmmmm z czranego robic rudy??Niebardzo!Szkoda włosow twoich.Wogole przefarbowanie zczranego bedzie ciezkie dla twoich wlosow,moze jednak pozostan przy nim.Jesli juz to jakis brazik,ale to tez bys musiala te ciut rozjasnic zeby braz Ci sie przyjal.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 14:49   #3
aniaslonko
Raczkowanie
 
Avatar aniaslonko
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 116
Dot.: Czas wiosennej metamorfozy

moim zdaniem będziesz super wyglądać w fryzurce która dołączam do tego posta
a jeśli chcesz się ożywić - to załóż kolorowe bluzki - turkus, fiolet będą dla Ciebie idealne i na pewno nie przejdziesz niezauważona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg short_5.jpg (6,8 KB, 4 załadowań)
__________________
"żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi!"
aniaslonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 14:59   #4
pierro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Czas wiosennej metamorfozy

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Hmmmm z czranego robic rudy??Niebardzo!Szkoda włosow twoich.Wogole przefarbowanie zczranego bedzie ciezkie dla twoich wlosow,moze jednak pozostan przy nim.Jesli juz to jakis brazik,ale to tez bys musiala te ciut rozjasnic zeby braz Ci sie przyjal.
Ciężkie nie będzie tylko dla moich włosów, ale i dla każdych - i ja sobie dobrze zdaję sprawę z faktu, jak bardzo dekoloryzacja niszczy włosy. Przeszłam ją już raz w swoim życiu O dziwo mam mocne i zdrowe włosy, i żadna chemia jeszcze ich nie zniszczyła - a na pewno nie drastycznie. Po dekoloryzacji wystarczyły trzy dni regularnego, codziennego, odżywiania włosków i już były w swojej zwyczajowej, świetnej kondycji.

aniaslonko, dziękuję bardzo za zdjęcie. Fryzurka faktycznie zgrabna i ładna, podoba mi się. Chociaż na pewno jeszcze tysiąc razy się zastanowię, zanim się zdecyduję i przewertuję setki innych propozycji...
pierro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.