zanieczyszczona cera, tca? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-21, 09:02   #1
Iwona2424
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 13

zanieczyszczona cera, tca?


Witam. Z trądzikiem zmagam sie od wielu lat. Raz jest gorzej raz lepiej. Zeszłej jesieni mialam mega problemy, po czym zostało mi duzo przebarwień i blizn. Niestety nie mieszkam w Polsce, wiec mam troszkę utrudniony dostęp do lekarzy specjalistów. W każdym bądź razie w tej chwili trądzik wydaje sue byc zaleczony, a ja mam dwa tygodnie na to by cos zrobic ze swoja cera, gdyż jestem wlasnie w pl. Na przyszły wtorek umowiona jestem do lekarza na zabieg tca, tyle ze lekarka karze mi wcześniej udać sie do kosmetyczki na manualne oczyszczanie, ponieważ mam bardzo zanieczyszczona cere. Czy ktoś mógłby mi doradzić czy jest sens takiego oczyszczania? Kosmetyczka z kolei proponuje zrobic od razu u niej jakies kwasy. Prosze o porade czy jest sens wykonywać to oczyszczanie? Czy to jeszcze bardziej nie uwrażliwi mojej skory?
Iwona2424 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 13:44   #2
Werczi_boom
Przyczajenie
 
Avatar Werczi_boom
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2
Dot.: zanieczyszczona cera, tca?

Jeżeli to manualne oczyszczanie nie podrażnia ani trochę skóry (w co wątpie) to można iść do kosmetyczki, ale wydaje mi się, że sam zabig tca jest już w sobie bardzo oczyszczający, to po co oczyszczać 2 razy
__________________
Zastanawiam się - rzekł - czy gwiazdy świecą po to żeby każdy mógł pewnego dnia znaleźć swoją?
Werczi_boom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 15:54   #3
Iwona2424
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 13
Dot.: zanieczyszczona cera, tca?

Właśnie o to chodzi że nie bardzo widzę sens wcześniejszego oczyszczania. No ale jak mówiłam, ja niezbyt znam sie na tym, wiec liczę na poradę osob posiadających wiedze na ten temat. Boje sie ze będę miala bardzo podrażniona cerę i nabawię sie nowych przebarwień. Nie ufam tez tej lekarce. Ma fajna stronę w Internecie, ale na fb nie ma w ogole żadnych opinii. Z kolei kosmetyczka ktora proponuje mi kwasy,ma bardzo dobrą opinię, wiec nie wiem czy nie lepiej zacząć od mniejszego stężenia, ale u kobiety której w pewności zaufam.
Niestety to jest twarz i mocne kwasy, a ja czasu mam mało.
Iwona2424 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-21 16:54:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.