Makijaz permanentny - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-18, 16:06   #61
Ewaa1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Makijaz permanentny brwi

Witam mam pytanie czy jak sie robi makijaz permanentny brwi czy moje naturalne brwi beda usuwane? mam cienka kreske zrobiona kiedys kosmetyczna nadala im ksztalt cienkiej kreski i tak juz zostalo martwie sie ze bedzie dziwnie wygladalo gdy kosmetyczka "powiekszy" ksztalt brwi i moje brwi beda za bardzo widoczne.Prosze o pomoc
Ewaa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 12:50   #62
Kanula
Zadomowienie
 
Avatar Kanula
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 288
Dot.: Makijaz permanentny brwi

Hej. Ja mam makijaż permanentny brwi i nikt nie usuwał mi ich ani przed ani po zabiegi Dobra kosmetyczka nie powinna Ci ich usuwać, chociaż widziałam kobiety z takim trwałym makijażem i z wyrwanymi brwiami ;/ Wyglądało to według mnie szkaradnie ;p Zawsze przy umawianiu wizyty możesz dopytać o szczegóły i wszystko ustalić. Poza to nie jest tak, że nie masz wpływu na to co Ci zrobią. Wszystko możesz kontrolować na bieżąco i zgłaszać uwagi. Mnie na początku wykonała kredką do brwi taki makijaż jaki potem miała utrwalać i ja mówiłam co mi się nie podoba i było to poprawiane tak długo aż byłam zadowolona z rezultatu i po zabiegu miałam dokładnie takie brwi jak namalowane wcześniej kredką Uwagi możesz zgłaszać co do kształtu, grubości, umiejscowienia brwi, sprawdzać czy są symetryczne. Ja jestem bardzo zadowolona z zabiegu i z pewnością będę go powtarzać już zawsze. Obecnie jestem po 3 wypełnieniu. Polecam metodę włoskową bo taki makijaż wygląda wtedy bardzo naturalnie i nikt nie widzi tego, że to tatuaż ani też nie wygląda się jak "drag queen" ;p
Kanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 22:38   #63
_Ciastko_
Rozeznanie
 
Avatar _Ciastko_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 981
Dot.: Makijaz permanentny brwi

Ja rowniez mam makijaz permanentny brwi i nie mialam usuwanych wloskow. Wrecz przez miesiac przed nie powinno sie regulowac aby lingeristka widziala twoj naturalny ksztalt jaki masz.
__________________
28.03.2011r - Laura
27.10.2004r - Kacper

Szczęśliwa mężatka 29.09.2007r

Wizażystka, kosmetyczka i stylistka rzęs Xtreme Lashes -
_Ciastko_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 10:06   #64
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
makijaz permanentny a izotretinoina

Witam,
dzisiaj będe miała robiony makijaz permanentny brwi.
Od ok połowy lutego (jak zrobie badania krwi)prawdopodobnie zacznę stosować izotek/axotret

1. Czy nie wplynie on negatywnie na mój makijaz permanetny?

2. czy nie spowoduje że skora "wyrzuci" barwnik?
wiem że przy miejscowej terapii retinoidami nie mozna sobić makijazu i, że mozna zrobić po roku od odstawienia doustnej izotretinoiny, ale czy w drugą stronę też tak to działa?

3.ile musze odczekać po wykonaniu makijazu aby barwnik nie został wyrzucony przez izotretinoine? czy moze odzcekanie niz nie da i barwnik i tak zostanie wyrzucony? a może w tej kolejności (najpierw makijaż) izotek nie wpływanie na makijaż permanenty?

Będę wdzięczna za pomoc.
Może juz ktoś przetestował takie połączenie?
Pozdrawiam
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 11:15   #65
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
makijaz permanentny na slasku

Witam szukam dobrej ligiernistki na slasku moglybyscie mi polecic kogos sprawdzonego.?
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 15:12   #66
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: makijaz permanentny na slasku

warto poszukać opinii i zainteresować sie Dianą Bodach - Zielińską
wygrała 1 miejsce tu masz linka http://www.pieknodlaciebie.pl/info_b...elinskiej.html

ja niestety robiłam gdzie indziej m.p. a z tą Panią zetknęłam się przy depilacji laserowej bo właśnie u niej w gabinecie wykonują

ceny, opinie nie znam, ale pomyślałam, że skoro wygrała te mistrzostwa to musi być dobra
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 08:32   #67
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: makijaz permanentny na slasku

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
warto poszukać opinii i zainteresować sie Dianą Bodach - Zielińską
wygrała 1 miejsce tu masz linka http://www.pieknodlaciebie.pl/info_b...elinskiej.html

ja niestety robiłam gdzie indziej m.p. a z tą Panią zetknęłam się przy depilacji laserowej bo właśnie u niej w gabinecie wykonują

ceny, opinie nie znam, ale pomyślałam, że skoro wygrała te mistrzostwa to musi być dobra

Wielkie dzieki no wszystko bardzo dobrze sie prezentuje napisalam z pytaniem o cene , zdjecia brwi w galeri tez sa bardzo ladne symetrycsne jednakowe planuje zrobic brwi dopiero po lecie zeby sie nie opalac wiec mam troche czasu zeby znalezc cos porzadnego
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-03, 13:21   #68
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: makijaz permanentny na slasku

ja też długo szukałam, trafiłam do pewnej koreanki, po czasie się dowiedziałam, że bardziej mam tatuaż niż m.p. ehhh
kolorek na razie fajny, ale dopiero rok minął

chcesz swój kształt bwii czy zaszaleć i nadać nowy ?
jaki kolor ?
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 13:32   #69
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: makijaz permanentny na slasku

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
ja też długo szukałam, trafiłam do pewnej koreanki, po czasie się dowiedziałam, że bardziej mam tatuaż niż m.p. ehhh
kolorek na razie fajny, ale dopiero rok minął

chcesz swój kształt bwii czy zaszaleć i nadać nowy ?
jaki kolor ?
Chcialabym cos w tym stylu kolor sama nie wiem nie chce czarnego jak kruk bardziej grafit musi mi ligiernistka doradzic. A dlaczego nie zrobisz sobie gdzies poprawki m.p skoro zle Ci zrobila ? Ja bym chyba zabila haha
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4576.jpg (35,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 565034_373768985992900_323182080_n.jpg (43,2 KB, 23 załadowań)
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 15:40   #70
bona1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Makijaz permanentny

ja sie tez zastanawialam nad permanentnym makijazem az 10 lat.Czesto widzialam na ulicach kobiety z wytatulowanymi (czy co one mialy nie wiem) :- ( i wygolonymi brwiami ,i zaraz odchodzily mi mysli posiadania permenciaka . Balam sie wygladac jak one.Nawet bylam juz na konsultacji. I gdy pani powiedziala mi ze to bedzie widac wstalam z fotela i podziekowalam. Lecz mysli znowu mnie nachodza.Siedzialam dlugo w internecie na forach i ogladalam zdiecia i filmy i nie wyglada to tak naturalnie u niektorych. Nawet u pani bogulak niektore panie wygladaja sztucznie. od czego to zalezy? . Na jej stronie jest duzo filmow .dlatego przekonalam sie tam wybrac.
Wiem jedno ze teraz zrobie termin u magdy bogulak w Warszawie.
napiszcie mi prosze ,te dziewczyny ktore juz go maja jak to wyglada u was bede bardzo wdzieczna bo nie widzialam jeszcze go z bliska.

Edytowane przez bona1
Czas edycji: 2013-09-29 o 17:50
bona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 19:44   #71
Felangee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaz permanentny

bona1 bylas juz u Pani Magdy Bogulak? Ja jestem umowiona na wrzesien i szczeze to sie strasznie boje, zw brwi wyjda nienaturalne, przerysowane albo krzywe Jesli ktos byl u Pani Magdy to prosze o opinie
Felangee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-24, 09:42   #72
niusia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 33
Dot.: Makijaz permanentny

Hej dziewczyny poszukuje dobrej lingierystki do zrobienia brwi metoda piorkowa ,taka mi chyba najbardziej odpowiada . Chcialabym to zrobic w Szczecinie czy ktoras z Was moglaby mi polecic kogos sprawdzonego . Szukalam na google ale z opiniam slabo .
niusia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 19:54   #73
dorka555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 2
Dot.: Makijaz permanentny

Zastanówcie sie 2 razy nad makijażem bo mi zrobiono tatuaż ktory juz trzyma sie 7 lat i po knsultacjach dowiedzialam sie ze juz nie zniknie nigdy,potzrebne usuwanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18452620_1553723094646836_1848936118_o.jpg (40,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18471874_1553723177980161_1121021373_o.jpg (50,4 KB, 27 załadowań)
dorka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 13:24   #74
Cristine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 5
Dot.: Makijaz permanentny

Cytat:
Napisane przez dorka555 Pokaż wiadomość
Zastanówcie sie 2 razy nad makijażem bo mi zrobiono tatuaż ktory juz trzyma sie 7 lat i po knsultacjach dowiedzialam sie ze juz nie zniknie nigdy,potzrebne usuwanie
Straszne, nie wiem dlaczego tak się stało. Może linergistka zbyt głęboko wprowadziła barwnik. Bardzo ważne jest, żeby udać się do kogoś sprawdzonego. Tylko wtedy można, bez obaw wykonać makijaż permanentny. Ja skorzystałam z usług Pani Magdaleny Bąk w Warszawie i czułam się u niej jakoś bezpiecznie.
Cristine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 10:52   #75
bialatestuje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 21
Dot.: Makijaz permanentny

Jakie macie doświadczenia z kreską przy rzęsach? Efekt jest od razu czy po zabiegu występuje zaczerwienienie czy łuszczenie? Jak z trwałością?
bialatestuje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 14:43   #76
akwarystka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 11
Dot.: Makijaz permanentny

Grunt to zrobić to w salonie z dobrą opinią by nie wyglądać śmisznie ani groteskowo. Polecam w Warszawie klinike Miracki. Profesjonalnie, czysto i naturalnie. Poczytaj o nich xxx i nie zastanawiaj sie czy warto czy nie bo to wspaniale ulatwienie gdy nie trzeba sie rano malowac

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-08-21 o 11:55 Powód: link, reklama
akwarystka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-30, 11:51   #77
agawawa12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaz permanentny

Moje drogie
ja polecam wam panią Madzię Bąk z Karwińskiej 44 na Mokotowie.
Linergistka bardzo profesjonalna i doświadczona zabiegi wykonuje bezpiecznie i możliwie szybko zrobiłam u niej makijaż permanentny brwi, ust i przedłużałam rzęsy - efekt jest bosssssski oprócz makijażu permanentnego wykonuje mikropigmentację głowy... mój facet skorzystał z jej usług i po bliźnie frankensteina po operacji nie ma śladu
pani Madzia ma stronkę gabinetu xxx tam znajdziecie info i dane kontaktowe

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2018-05-30 o 14:57 Powód: link, reklama
agawawa12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-02, 16:46   #78
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Makijaz permanentny

Cytat:
Napisane przez bialatestuje Pokaż wiadomość
Jakie macie doświadczenia z kreską przy rzęsach? Efekt jest od razu czy po zabiegu występuje zaczerwienienie czy łuszczenie? Jak z trwałością?
Efekt jest od razu, w szczegolnosci jak ktos nie ma bujnych rzes. Przez kilka godzin mialam opuchniete powieki. Co do trwalosci, to mam te kreski juz 3 lata.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-22 10:52:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:09.