Ja też chcę być ładna! -> Pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-15, 10:47   #1
agusia_75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 22

Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy


HEJKA! Ja również mam do was ogromną prośbę! Chce zmienić coś w swoim wyglądzie... nie potrafię siebie zaakceptować, może to ze względu na to, że byłam odtrącona przez wielu chłopaków i nigdy się im nie podobam ... pisałam już na stronę wizaz.pl do wątku o komputerowej metamorfozie itp. . Z pewnościa pomoże mi to w doboru fryzury... ale co dalej?? nie wiem jak mam się dobrze malować... jak malować oczy aby były bardziej wyraziste (nie nadużywając kredki do oczu - nie lubie się nią malowac)... jak stosowac dobrze puder.. i wiele wiele innych rzeczy.

Wy jesteście specjalistkami w tych rzeczach... więc bardzo prosze o pomoc. też chciałabym się w końcu podobać innym chłopakom...

czy jest mozliwość przeprowadzenia mi metamorfozy jak wyśle wam zdjęcie, tak żebym mogła zobaczyć się w jakimś makijażu?? moje zdjęcia znajdują się na tej stronie http://www.niunia001.komodo.pl/. mają na dużą pojemnosc, dlatego nie mogłam ich umieścić tutaj! zamieszcze wam tylko jedno, bo tylko je udało mi sie załadowac.. jednak ostrzegam, że jest to najgorsza fotka jaką znam...

POMóżCIE MI! BARDZO PROSZE!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg janick.jpg (15,5 KB, 852 załadowań)
agusia_75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 13:51   #2
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

NO więc ja się oferuje do pomocy

Po pierwsze chciałabym powiedzieć, że jesteś naprawdę bardzo ładna. Masz bardzo regularne rysy twarzy. Ładne gęste włosy, jesteś szczuplutka i ogólnie naprawdę ładna.

Z tego co widze na zdjęciach wydaje mi się, że jesteś typem kolorystycznym jesień. Jednak dla pewności odpowiedz na te pytania :

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 13:55   #3
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

Agusia masz sliczna buzie ja bym na Twoim miejscu tylko pokombinowala cos z wlosami bo ladna to ty jestes
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 14:04   #4
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

Jestes sliczna, nie wiem co Ty od siebie chcesz moge Ci poradzic moze zebys sciela grzywke na bok?No i masz troszke za jasne brwi, idz do kosmetyczki na henne na policzki naloz roz
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 14:07   #5
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

Jeśli okaże się, że jedank jesteś jesienią wklejam opis tego typu urody oraz załączam zdjęcia z paletami kolorystycznymi :

"
Ziemiste, zgaszone kolory, z domieszką żółci, niczym jesienna przyroda. Zielenie, brązy, beże- wszystkie barwy, które Matka Natura zsyła w okresie po lecie. Podczas jesieni dominują kolory ciemne i ciepłe, czasem jakby przeplatane złotą lub rdzawą nitką. W palecie jesieni brakuje natomiast szarości, czerni, niebieskości i różów.
Pani jesień jest typem ciepłym. Zdecydowanie dobrze pasuje do niej określenie "złota polska jesień". Idealne kolory to przydymione, zgaszone, głębokie i oczywiście ciepłe barwy. Uroku dodają Pani jesieni także wszelakiej maści wzory, cieniowania, czy melanże. Najlepszy dla jesieni jest styl rustykalny, folklorystyczny, ewentualnie sportowa elegancja.
Idealne materiały dla tego typu kolorystycznego to sztruks, angora, brokat, atłas, sukno, len, wełna, czy mohair. Tkaniny te oddają charakter jesieni, uwydatniają jej urodę. Dodatki powinny być ciepłe np. bursztyn, drewno, złoto, miedź, czy brąz. Jesień powinna z pewnością unikać plastyku oraz srebra.
Jesień jest dość charakterystycznym typem, choć oczywiście zdarzają się pomyłki- zwłaszcza przy diagnozie typu mieszanego. Jesień może niestety zostać sklasyfikowana jako zima o południowym typie urody lub jako intensywna wiosna. Co zrobić, aby uniknąć tych wszystkich pomyłek? Na co zwrócić szczególną uwagę diagnozując Panią jesień?
Typowa jesień występuje w dwóch odmianach. Najczęściej Pani jesień jest typem o jasnym, ale ciepłym odcieniu skóry, zwykle w kolorze kości słoniowej. Jej blada cera efektownie kontrastuje z wyrazistym kolorem zwykle rudych włosów. Często zdarza się jednak Pani jesień o bardzo intensywnej barwie skóry, złocisto-beżowej lub nawet brzoskwiniowej. Cera jesieni jest zawsze dużo intensywniejsza od cery wiosny. Pani jesień zwykle nie posiada także charakterystycznych dla wiosny rumieńców. Oprawa twarzy typowej jesieni jest dość mdła, zwykle brwi niewiele różnią się od koloru włosów. Bywają jednak także jesienie o bardzo jasnych rzęsach i brwiach.
Osoby w typie jesieni, zwykle bardzo ciężko się opalają. Zazwyczaj po opalaniu skóra zostaje jedynie pokryta dodatkowymi znamionami lub piegami. Rzadko kiedy jesień może zatrzymać na dłużej opaleniznę, która najczęściej jest czerwona. To cecha wyraźnie odróżniająca Panią jesień od typu wiosennego.
Pani jesień najczęściej charakteryzuje się ciepłym- zielonym, piwnym, lub tzw. cętkowanym kolorem tęczówki oka. Kolor oczu natomiast pięknie harmonizuje z kolorem cery oraz rudawym zazwyczaj połyskiem włosów.
Pani jesień doskonale czuje się w rudozłotych odcieniach włosów, ale także i w ciemnych, kasztanowych. Ważne jest, aby kolor włosów jesieni był ciepły, z rudawym połyskiem. Zdecydowanie odradzałabym wszelakie odcienie popielate oraz blond.
Makijaż idealny dla Pani jesieni jest niezwykle delikatny, niemal transparentny. Idealne podkłady powinny być płynne w ciepłej tonacji beżowej. Pani jesień powinna unikać także kryjących fluidów, ze względu na piękny odcień cery oraz skłonność do znamion i piegów. Podkład, bowiem nigdy nie przykryje złocistych piegów, może stworzyć natomiast nieestetyczne wrażenie szarych plam na twarzy. Podkłady w odcieniach różu są dla tego typu kolorystycznego zdecydowanie nieodpowiednie, dotyczy to także pudru.
Bardzo często Pani jesień może swobodnie zrezygnować z makijażu. Ma tak oryginalną i ciekawą urodę, że wystarczy jedynie podkreślić ją odpowiednią kolorystyką stroju. Dlatego dla osób będących jesienią, istotne jest, aby wybierać właściwe kolory, przede wszystkim nie za jasne.
Makijaż oka powinien być wykonany zdecydowanie w ciepłej tonacji. Najkorzystniej powieka będzie podkreślona zielenią, brązem, beżem, kolorem ciemnej oliwki, złotym brązem, czy brzoskwinią. Zdecydowanie Pani jesień powinna unikać wszelakich odcieni różowych, szaro- niebieskich, śliwkowych, czy malinowych. Niekorzystnie jesień wygląda także w jasnych ostrych kolorach, charakterystycznych dla typu wiosny.
Makijaż ust również powinien być utrzymany w ciepłej tonacji. Najlepsze będą odcienie koralowe, rdzawe, pomarańczowej czerwieni, czy cegły. Także róż na policzkach powinien współgrać z ciepłym odcieniem karnacji. Pani jesień powinna unikać także różowych odcieni różu.
W kontaktach służbowych Pani jesień powinna jednak unikać folklorystycznych i rustykalnych wzorów oraz czerwono- pomarańczowych łączeń, w których czuje się najlepiej. Takie zestawienia prezentują się, bowiem mało profesjonalnie. W kontaktach biznesowych Pani jesień powinna, zatem wybierać bardziej stonowane kolory, ciemniejsze- eleganckie barwy, które korzystnie podkreślą jej urodę w pracy. "

Opis został wklejony z działu Analiza Kolorystyczna na www.wizaz.pl

Mam prośbę, tak przy okazji spróbuj porownać ten opis z samą sobą - jeśli większość się zgadadza to będziemy mieć niemalże pewność

Załączam też zdjęcia palet kolorystycznych dla jesieni (mam nadzieję, że nią jesteś bo jak nie to cały wysiłek na nic a tak naprawdę to chcę napisać jak najwięcej mogę, bo wydaje mi się szczerze, że jesteś właśnie tym typem ; jak się okażesz innym to wyślę wszystko co mam o właśnie tym nowym - a t informacje może się przydadzą komuś innemu )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jesien.jpg (11,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jesien3.jpg (21,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: gif jesien4.gif (16,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jesień2.jpg (10,8 KB, 24 załadowań)
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 14:21   #6
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

Niezależnie od tego jakim typem kolorystycznym jesteś ja myślę, że jesteś bardzo ładna Wystarczy ci delikatny makijaż ...

Obecnie jest lato, jest gorąco .... Na zdjęciach widać, że masz ładną cerę, zatem wiele nie trzeba kryć. Polecam krem koloryzujący Ostatnio wyszedł taki z Nivea Young

Jeśli masz tendencje do świecenia się polecam zakup spkiego pudru i nakładanie go na miejsca w których się świecisz

Jeśli chcesz podkreślić opaleniznę, albo wymodelować kości policzkowe, a nie lubisz różu kup sobie puder brązujący - bardzo przydatny latem kosmetyk
Puder rozświetlający to też fajna sprawa - Zeby nie wydawać kasy na obie rzeczy możesz kupiuć w Sephorze spodek 2w1 - połowa to puder rozświetlający a druga to brązer

Chcesz podkreślić mocniej oczy ? Bez kredki ? To raczej tylko cieniami ... Ja bym jednak zrezygnowała z cieni, a dokładnie wytuszowała rzęsy na brązowo - jeśli zależy ci na wyrazistości może byc czarny tusz

Usta w kolorze koralowym, brązach, beżach, ewentualnie takich ciepłych łososiowych różach i czerwieniach

Narazie tyle mam do powiedzenia Jeśli masz jakieś pytania - to pytaj. Jeśli będę potrafiła pomóc na pewno to zrobię
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 14:56   #7
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Cytat:
Napisane przez agusia_75

Wy jesteście specjalistkami w tych rzeczach... więc bardzo prosze o pomoc. też chciałabym się w końcu podobać innym chłopakom...

Masz dosc mloda buzke... nie sadze aby makijaz ja upiekszal i dobrze jej sluzyl, a juz napewno nie bedziesz miec powodzenia jako wymalowana lala. Zaufaj ze faceci wcale nie lubia takich wypacykowanych.
Nie widze potrzeby abys uzywala pudry - bardzo ladna cera.
Oczy - proponuje brazowy cien, ciemy, ze zlotymi drobinkami... nie nakladaj go duzo tylko poprostu wysmaruj palec cieniem i przejedz palacem po powiece - staryczy. Jak nalozysz za dzo bedziesz wygldac jak z podbitymi oczmi. A i nie maluj oczu w koncikach oczu szczegolnie wewnetrznych.
Do tego ladnie wytuszowane rzesy.
Jelsli oczy to za malo i usta tez chcesz malowac...to blyszczyk... jasny, stonowany, lososiowy roz...
jestem za jasnymi naturalnymi kolorami na ustach w Twoim przypadku
A facetami sie nie przejmuj...
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-15, 14:59   #8
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Wlasnie sprawdzilam Twoj wiek w profilu...
Masz 14 lat - ahh...
W Twoim wieku to nie wiedzialam co to makijaz
Naprawde nie warto sie malowac.. uwierz, zajmij sie pielegnacja... i zadnych pudrow - masz tak piekna cere ze grzechem byloby ja zakitowac....
na codzien proponuje tusz a na impreze czy jakies wyjscie makijaz ktory zaproponowalam wyzej

UWIERZ - nie warto sie malowac, masz tak piekna buzke...
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 15:11   #9
agusia_75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 22
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

DZIęKUJE WSZYSTKIM ZA RADY!! . JESTEM WAM OGROMNIE WDZIęCZNA ! A OTO MOJE ODPOWIEDZI:

DO RAMBO

1. Zawsze moja pierwsza opalenizna jest raczej koloru czerwonego... jednak później wszystko mi brązowieje i następnie opalenizna przybiera odcień ciepły - złotawo-brązowawy. Koleżanki zawsze mi mówią, że bardzo szybko się opalam, więc może coś w tym jest .

2. Oczy mam piwne... jednak nie jest to taki intensywny brąz jaki bym chciała. Tęczówki nie mają raczej ciemniejszej obwódki, a kolor oczu jest czysty . Oprawa oczu jest jasna. w dodatku mam krótkie rzęsy, które nawet jak pomaluje tuszem są praktycznie proste... a nie chce używać zalotki.

3. Zawsze gdy opalam sobie twarz wyskakują mi piegi . Mają barwe złotawo ciepłą.

4. Moja cera jest jasna... na zimę schodzi mi cała opalenizna :/. Jak się rumienie, to rumieńce przybierają kolor różowy.

5.Moj naturalny kolor włosów to jasny brąz i mam złotawo-brązowe przebłyski.

6. Kolor ust to bardziej ciepła - nasycona czerwień.

7. Hmmm nie za bardzo wiem co miałaś dokłądnie na myśli . Jezeli chodzi o odcienie, których miałabym się malować to napewno nie będzie to czarny kolor, granatowy, bądź jakiś ciemny... wolałabym jezeli już użyć lekkiego koloru biełego bądź różowego. Nie szczególnie przepadam za malowaniem oczu cieniami. Podobnie jest z ubieraniem się. Lubie ubierać się w rzeczy o ciepłej tonacji, np. jasna zieleń, róż, biały kolor itp.

Dziękuje za opis, który mi wysłałaś . Wydaje mi się, że jakoś odzwierciedla moją jesienną urodę . rózni mnie tylko to, że źle się czuję we włosach przybierających kolor rudy, że dość szybko się opalam - ale faktycznie opalenizna nie przetrwa wiecej niż całe lato. Hmmmm czy mogę swobodnie zrezygnować z makijazu?? tego sama nie wiem... bo musze mieć conajmniej delikatnie rzęsy pomalowane. Jednak gdy jestem bez żadnego makijażu czuję się troszkę łyso...

Napewno skorzystam z twojej rady i będę tuszowała troszkę mocniej rzęsy i zacznę na wakacje używać pudru brązującego .


DO MOEE

W okolicach 1-3 lipca planuje iść do fryzjera i zrobić balejaż, aby w końcu zmienić coś w swoim wyglądzie . Nie wiem tylko jak długo będzie on mi się trzymał na głowie...


DO PAPISZYNKA

Pomysł z grzywką bardzo mi się spodobał ... Jednak boję sie troszkę tego, że będę musiała codziennie ją prostować ...gdyż moje włosy są podatne na skecanie .


JESTEM WSZYSTKIM BARDZO WDZIęCZNA ZA WSZELKIE WSKAZóWKI
agusia_75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 15:19   #10
agusia_75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 22
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

Dziękuje również Tobie Kicilka1985. Rocznikowo mam 15 latek hehe. Obecnie jest tak, że młodzież nie zwraca uwagi już na wiek i maluje się od najmłodszych lat... wiem że jest to niezdrowe i że nie potrzebnie niszczy się tak skórę... ale co jeżeli w okresie zimowym na mojej twarzy pojawiają się chrostki (pryszcze)... ?? Jedyne o czym myślę to tylko o tym, aby je jakoś zatuszować. Na szczęście na lato nie mam takich problemów i rzadko mi wyskakują . Mimo wszystko i tak dziękuję
agusia_75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 15:23   #11
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

jestes naprawde bardzo ladna i nie rozumiem czemu myslisz o sobie tak zle...nie przejmuj sie tym, ze jakis chlopak cie odrzucil. to jeszcze na pewno dzieciaki!!! ja proponuje lekki makijazyk. zwazywszy na twoja bardzo ladna cere-nie uzywaj zadnych podkladow. mozesz musnac policzki rozem lub brazerem i bedzie ok. jesli chodzi o oczy to proponuje cienie w kolorze brzoskwiniowym z delikatnymi pylkkami rozswietlajacymi(nie duzymi kawalkami brokatu, ale takie malutkie pylki), rzesy delikatnym, niezbyt pogrubiajacym brazowym tuszem.musi on jednak dawac jak najbardziej naturalny efekt, bo jestes mlodziutka. usta-koniecznie losociowy, cieply rozowy blyszczyk. wloski masz ladne ale faktycznie jakas grzywka na bok nie zaszkodzi.
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-15, 15:34   #12
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Chyba się starzeję, ale uważam że :
-masz w sobie dużo uroku, a do jego podkreślenia wystarczy tusz do rzęs i błyszczyk, ważna jest ogólna pielęgnacja
-po co już teraz balejaż? zastanów się 3 razy czy będziesz miała czas i ochotę na dalsze farbowanie czy pozbywanie się odrostów,kazda farba wywiera wpływ na włosy, a ty chyba masz te z rodzaju delikatnych
-chciałam jeszcze coś napisać odnośnie do stroju jaki masz na sobie na tych zdjciach, ale nie napiszę bo faktycznie wyjedzie że stara zoła ze mnie.

Na facetów przyjdzie pora Teraz olać i czekać aż sami się do Ciebie zgłoszą
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 15:39   #13
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

No na tamtych fotkach bardzo fajnie wygldasz... taka szczupla z Ciebie dziewuszka - korzystaj z tego poki mozesz
I z wloskami jakos nic bym nie robila, te fotki do ktorych linka podalas utwierdzily mnie w tym przekonaniu.
Kochanie - nie farbuj sie, jak juz malujesz to tak zeby nie bylo tego widac, i rany jak ja Cie widze w tej spodniczce i bluzeczce to taka z Ciebie szczupla dziolszka ... nic Ci nie brakuje !!
Stawiaj na pielegnacje i ubieraj sie tak zeby bylo wiadac ze szczupla dziewuszka z Ciebie - tego typu spodniczki, dzinsy odcisle, krotkie bluzeczki...

Zazdroszcze Ci figurki
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 15:45   #14
paaauliinaaa
Raczkowanie
 
Avatar paaauliinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: truskawkowe łąki.
Wiadomości: 89
GG do paaauliinaaa
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

Jesteś ślicznaaa masz takie delikatne i dziewczęce rysy twarzy mysle że błyszczyk i tusz do rzęs wystarczy i wydaje mi sie ze balejaż nie bardzo... lepiej ładnie obetnij włoski, wycieniuj i pomyśl o grzywce na bok a jak juz cos uczynisz to czekamy na zdjęcie !!
Pozdr.
__________________
"Nie zamykaj oczu bo,
Na zawsze chce być
W zasięgu Twego wzroku i
I dłoni Twych.
By zawsze gdy wyciągniesz je
Mogły napotkać mnie."
paaauliinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 15:48   #15
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Z poniższego wątku dowiesz się jak malować oczy piwne, jak wykonać różne makijaże i dużo innych pożytecznych rzeczy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80449
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 16:03   #16
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

jesteś bardzo ładna więcej wiary w siebie! Dziewczyny dobrze radzą co do makijażu ja bym na twoim miejscu tylko wycieniowała włosy i zrobiła grzywkę na bok i pozniej układałabym jakoś fajnie raz proste a raz łagodne loki.
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 16:06   #17
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

Jedyne co bym zmienila u Ciebie to brwi-udaj sie do kosmetyczki i zrob brazowa henne i niech ci je kosmetyczka troszeczke wyreguluje.Zaplacisz za to z 10 zl,a efekt bedzie nieziemski.Brwi sa bardzo wazne,a Twoje wygladaja troche "łysawo" Twarz nabierze wystarczajaco charakteru i nie ebdziesz musiala szalec z make upem,masz delikatna urode(jeses b.ladna wiec nie gadaj glupot)wiec cudowanei z makijazem cie "przerysuje".Pokochaj siebie taka jaka jestes,to inni tez cie pokochaja.Z takim podejsciem do swojej osoby nie zrobisz na nikim dobrego wrazenia,wierz mi.Wiele dziewczyn daloby mnostwo,zeby byc tak "brzydka" jak Ty,wiec nie grzesz takimi slowyBuziaki:cmok :
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 16:09   #18
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

ale jestes sliczna i bardzo mloodziutka dlatego postawilabym na tą naturalnosc i nie pacykowala sie za duzo bo bedziesz wyglądala jak pajacyk a to jest smieszne a nie ladne.

idz do fryzjera ,grzywka bylaby ok ,moze cos krótkiego ?zwariowanego? ida wakacja mozna poszalec. osobiscie nie polecalabym zabiegow koloryzacji ,masz ladny kolor wlaosów i odpowiednie sciecie zrobi bardzo duzo dobrego.

co do makijazu to moze jakis puder brązujący delikatny, tusz i blyszczyk .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 16:29   #19
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

Jestes bardzo ladna dziewczyna.Jak Ci wyskocza jakies pryszcze to mozesz je zakamuflowac korektorem.Wlosy tez masz ladne
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-15, 17:03   #20
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

Śliczna jestes
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 17:16   #21
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

Ale masz śliczne oczy Na zdjęciu legitymacyjnym(?) jesteś podobna do Rachel Bilson--oczy
Ja też chcę takie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0223_RachelBilson.jpg (44,7 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_12yyy.jpg (32,5 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rachel-bilson-2.jpg (10,2 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ugyugy.jpg (21,3 KB, 83 załadowań)
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 17:43   #22
agusia_75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 22
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

Nawet sobie nie wyobrażacie jak mi pomogłyście !!! Teraz z pewnością zacznę bardziej akceptować siebie .

Bardzo podoba mi się pomysł z grzywką ! I teraz z pewnościa ją sobie zetnę ! Wiele osób pisało mi, aby jednak nie robiła sobie tego balejażu... ... jednak nie wiem czemu, ale bardzo chce zmienić moje włosy... myślałam na początku o zrobieniu jasnych pasemek.. ale inne dziewczyny przekonały mnie do balejażu... A tu część osób radzi mi aby jednak nie robiła ...

TERAZ TO JUż SIę POGUBIłAM

MIMO WSZYSTKO BARDZO, BARDZO WAM DZIęKUJE !! WASZE RADY Z PEWNOśCIA MI SIę PRZYDADZą! NAWET NIE WIECIE JAK BARDZO !
agusia_75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 17:44   #23
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

Ale ty jesteś ładna. Ty chyba nie widziałaś brzydkich ludzi. A cio do zmiany to oferuje :
*makijaż- delikatny róż do policzków, podrkęcenie rzęs zalotką,. możesz też pomalować sobie rześiska tuszem, puder lub podkład zależy od ciebie czy chcesz go uzywać.
*powinnaś sie lekko opalić, opalenizna może być nawet ta z tubki
*hmm.. może zmień styl ubierania na bardziej kobiecy, lub kolorowy, tylko nie przesadzaj z jaksrawymi kolorkami,
*cio do fryzurki to może hmm grzyweczka na bok, albo na całe czoło.
Ja bym wiele nie zmieniała w swopim wyglądzie. I wygląd nie jest aż tak ważny, no , bo co z tego że jest super ładna dziewczyna, jeśli ma okropny charakter ? Wkońcu znajdziesz swoją miłosć, a póki co dbaj o siebie i bądź sobą. Nie zmuszaj siebie do niczego. i pamiętaj! Bądż fajna i pewna siebie, bo tacy ludzie od razu spostrzegani są jako ładniejsi.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 19:50   #24
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

No to ja się znowu wtrącę. Jesli chodzi o makijaż po głębszym zstanowieniu proponuję tylko :

* krem koloryzujący
* puder brązujący
* tusz do rzęs
* błyszczyk

Na lato wystarczy. Zimą też nie rezygnuj z kremu koloryzującego, na rzecz podkładu. Po co obciążać cerę. Niedoskonałości możesz punktowowo tuszować korektorem

Jeśli chodzi o grzywkę, już na samym początku miałam pomysł, żeby to napisać, ale zapomniałam

Jeśli chodzi o typ kolorystyczny to jestem prawie pewna że to jesień

Jesteś naprawdę ładną osobą - trochę wiary w siebie i po kłopocie
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 20:13   #25
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

Cytat:
Napisane przez rambo
Jesteś naprawdę ładną osobą - trochę wiary w siebie i po kłopocie
Popieram
i zrob sobie grzyweczke na bok
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 22:46   #26
Agnieszka1985
Przyczajenie
 
Avatar Agnieszka1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 17
Lightbulb Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

Aga jesli chcialabys komputerowe dobieranie fryzury wejdz na stronke www.ivillage.com tam musisz sie zalogowac i znaleźć MAKE ME OVER NOW . Strona angielska ale łatwo sie w niej połapac. MIlej metamorfozy buziaki
Agnieszka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 23:06   #27
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

Faktycznie jestes podobna do Rachel,zamieszczonej przez AmandeOczka w szczególności,może dobrze byłoby podpatrzec jej styl,nie mówie tu o kopii ,ale choćby o makijazu,bo to chyba najwazniejszePozdrowion ka
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 10:06   #28
paaauliinaaa
Raczkowanie
 
Avatar paaauliinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: truskawkowe łąki.
Wiadomości: 89
GG do paaauliinaaa
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

Nie rób sobie balejażu... może kilka pasemek cieniutkich tylko nie dużo jaśniejszych niż twój naturalny kolor.... i bedzie suuuper
Powodzenia życze
Pozdr.
__________________
"Nie zamykaj oczu bo,
Na zawsze chce być
W zasięgu Twego wzroku i
I dłoni Twych.
By zawsze gdy wyciągniesz je
Mogły napotkać mnie."
paaauliinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 12:46   #29
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

fajna dziewczyna z Ciebie wklej swoją fotke po metamorfozie koniecznie buźka
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 13:05   #30
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Wink Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

Zgodnie dołączam się do dziewczyn;-) jesteś ładniutka.

Mam jeszcze jedną radę- unikaj takiego koloru ( jak masz na zdjeciu) szminki do ust. Do Ciebie pasuja jasne błyszczyki- one najładniej podkreślą Twoją delikatną urodę;-)))

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.