Jean Louis David - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-20, 16:22   #1
Madzialena888
Raczkowanie
 
Avatar Madzialena888
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 147

Jean Louis David


Znacie ten salon? Warto? No i jakie ceny?
Zamierzam radykalnie zmienić fryzurę i kolor (pierwszy raz w życiu) i nie wiem gdzie się udać w tym celu.
Madzialena888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 16:32   #2
roxsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 175
Dot.: Jean Louis David

ja raz byłam w ich salonie i i musze stwierdzić że to salon jak każdy inny. cen nie mają wybitnie wygórowanych bo za ciencie z modelowaniem na długich włosach zapłaciłam 50 zł. może i są ich fryzjerzy po zagranicznych kursach ale nie bardzo biorą pod uwage to co mówi klient.
roxsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 16:49   #3
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Jean Louis David

Byłam kiedyś, i nigdy więcej, zraziłam się raz na zawsze. Nie wiem, czy dalej strzygą tylko maszynkami, ale u mnie to się zupełnie nie sprawdziło. Najpierw obejrzałam sobie katalog z fryzurkami, wybrałam jedną, która mi się podobała, po czym pani zrobiła mi zupełnie coś innego twierdząc, że tamtej na moich włosach nie da się zrobić (co coraz bardziej mnie dziwi, bo każdy fryzjer mi mówi, że z moimi włosami to można chyba wszystko zrobić ). No i wyszłam z czymś zupełnie bez kształtu, kiepsko ułożonym, co zupełnie nie chciało mi się później układać. A zostawiłam tam chyba ponad 40zł, mimo jakiejś zniżki uczniowskiej.
Podsumowując: za tą cenę można iść do lepszego fryzjera 2 razy, co u mnie dzisiaj się potwierdziło, bo jestem bardzo zadowolona z nowej fryzury, a wydałam 25zł
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 17:15   #4
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Jean Louis David

W Krakowie ok.30-50 zł za obcięcie z wymodelowaniem Kiedyś koleżanka poszła po nową fryzurę, wyszła z taką samą jaką miała wchodząc do salonu Ale pytasz o sieć salonów: napewno mają dobrych fryzjerów, chodzi tylko o to żeby trafić na tego, który robi to dobrze Poczytaj na forum, może gdzieś ktoś napisał o fryzjerze z twojego miasta Pozdrawiam
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 17:35   #5
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Jean Louis David

Ja tam bylam raz w Poznaniu. Facet strzygl moje wlosy maszynka, co bylo dla mnie bardzo dziwne. Poszlam raz, ale wiecej razy nie pojde, ani nie bylo milo, ani przyjemnie, ani nie bylam zachwycona efektem, wrecz przeciwnie.

Natomiast moja kolezanka mowila, ze jak byla tam, to fryzjerka jej opowiedziala pewna historie. Fryzjerzy pracujacy w Jean Louis David podpisuja umowe, ktora zobowiazuje ich do tego, ze nie moga sie zwolnic z pracy, chyba, ze zaplaca bodajze 5000 zl (nie pamietam dokladnie), natomiast moga zostac zwolnieni tak jak kazdy inny. Musza strzyc maszynkami i w ogole trzymac sie jakis dziwnych zasad. Jeden fryzjer w zwiazku z tym, po dostaniu oferty lepszej pracy, chcial sie zwolnic, ale tak jak napisalam, zeby to zrobic musialby zaplacic dosc duzo kasy, ktorej nie mial. Postanowil wiec zrobic to w inny sposob. Farbujac klience wlosy, nalozyl jej farbe, z ktora siedziala duuuzooo za dlugo no i tym samym spalil jej wlosy, po czym oczywiscie stalo sie to, czego chcial, czyli zostal zwolniony.
Nie wiem czy to prawda czy nie, ale wydaje sie to wiarygodne, bo zrodlo tej informacji jest dla mnie bardzo wiarygodne.
Nie napisalam tego, zeby kogos przestraszyc, ale mysle, ze jest to wazna informacja dla potencjalnych klientow/klientek.
Pozdrawiam i zycze samych udanych wizyt u fryzjerow
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 19:40   #6
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Jean Louis David

Osobiście nie byłam, ale od koleżanek raczej nic pochlebnego nie słyszałam o tych salonach
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 08:08   #7
awadawa
Raczkowanie
 
Avatar awadawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 170
GG do awadawa
Dot.: Jean Louis David

Byłam ze trzy razy ale więcej już się tam nie pojawię. Pierwszy raz trafiłam na jakąś spoko kobitkę, która fajnie mnie obciachala. Ale dwa kolejne razy to już porażka, chyba sama lepiej bym to zrobiła. Nie mam zamiaru dawać kolejnej szansy temu salonowi.
__________________
Ciemność, ciemność widzę.... słońca mi potrzeba
awadawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-21, 08:24   #8
vikx
Raczkowanie
 
Avatar vikx
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 32
GG do vikx
Dot.: Jean Louis David

Ja tez byłam!!Pierwszy i ostatni raz Akurat wybieralam sie na weselicho a po wyjsciu od fryzjera sie rozryczalam tak strasznie wygladałam .Jak siadalam na fotel mialam wloski do ramion a jak wychodzilam to praktycznie ich nie mailam.Tak mnie wystrzygli ze wstydzilam sie isc na wesele.Od tego momentu powiedzialam ze w zyciu juz tam nie pojde
vikx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 17:54   #9
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Jean Louis David

Czy ktoś z was był w tym salonie fryzjerskim i może sie podzielić swoimi wrażeniami??
Szczególnie chodzi mi o ten salon w Forcie Wola, ale bede wdzieczna za informacje o kazdym salonie.
ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 11:44   #10
Malinowy_sen
Przyczajenie
 
Avatar Malinowy_sen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10
Dot.: Jean Louis David

generalnie salony są dobre, ale to przecież nie jest zależne od marki czy tam nazwy, wszystko zależy od fryzjerek tudzież fryzjerów. byłam w dwóch salonach tej firmy, jeden naprawdę idealny, miła obsługa, świetne kosmetyki (no oczywiście w obu) oraz genialnie ścięte włosy, drugi dużo gorszy, fryzjerki humorzaste, ogólnie jakaś nie taka atmosfera

także wszystko zależy gdzie trafisz i na kogo
Malinowy_sen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 13:59   #11
delfin86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 17
Dot.: Jean Louis David

Witam ,

już od dłużeszego czasu chodzę do JLD w kingscrossie w Poznaniu. Ścina mnie mily pan Grzegorz, który potrafi doradzić co do fryzury, a włosy po jego scieciu sie super układają. Za każdym razem wychodzę stamtąd bardzo zadowolona i co najważniejsze nie siedzę w fotelu w stresie jak to bylo u poprzednich fryzjerów. Mimo że ściecie z wymodelowaniem i umyciem kosztuje dla studentek 52 zl. to warto zaoszczędzić Wychodzi się z uśmiechem na ustach !
delfin86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-01, 18:02   #12
Meryy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 26
Dot.: Jean Louis David

Ja tam chodzę już od trzech lat i nigdy się nie zawiodłam. W JLD, jako jedynym salonie fryzjerki zrozumiały co to znaczy fryzura "na victorię beckham", czyli z przodu dłuższe a z tyłu podgolone i dobrze mnie obcięły. Ponadto atmosfera jest miła i stosują dobre kosmetyki, takie jak L'Oreal Professionnel czy Kerastase. Szczerze polecam.
Meryy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 18:08   #13
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Jean Louis David

Cytat:
Napisane przez Malinowy_sen Pokaż wiadomość
generalnie salony są dobre, ale to przecież nie jest zależne od marki czy tam nazwy, wszystko zależy od fryzjerek tudzież fryzjerów. byłam w dwóch salonach tej firmy, jeden naprawdę idealny, miła obsługa, świetne kosmetyki (no oczywiście w obu) oraz genialnie ścięte włosy, drugi dużo gorszy, fryzjerki humorzaste, ogólnie jakaś nie taka atmosfera

także wszystko zależy gdzie trafisz i na kogo
To prawda. Sama przetestowałam kilka ich salonów. Większość jest naprawdę świetna! Lubię mieć długie włosy - u JLD potrafią o nie zadbać, nadać ładny kształt i blask a to wszystko bez uszczerbku na urodzie
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 19:07   #14
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Jean Louis David

A w salonach w jakich miastach byłyście?? Jeżeli w Warszawie to na jakiej ulicy??
Jeszcze mam pytanie dotyczące Camille Albane. Zapisałam się tam na sobote (do Wola Parku), chociarz chciałam do Montowni Fryzur, ale tam samo strzyżenie moich włosów (mam do ramion, a uznali je za długie) kosztuje OD 100zł w góre!
ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 12:43   #15
Slim_777
Raczkowanie
 
Avatar Slim_777
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 33
Dot.: Jean Louis David

JLD Warszawa na Szpitalnej - byłam raz wiecej nie idę. Ceny średnie, efekt mnie nie zachwycił, panuje tam zasada - jak najmniej kontaktu z klientem, siedziałam 5h i nie miałam do kogo sie odezwać. Dziewczyny od mycia głowy mało sympatyczne. Ogólnie wrażenie takie sobie, wiecej mnie tam nie było.
__________________

Slim_777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 13:48   #16
variete
Raczkowanie
 
Avatar variete
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 82
Dot.: Jean Louis David

Bedac klientka bardzo wielu salonow fryzjerskich stwierdzilam ze najwyzszy poziom uslug w moim przekonaniu jest nie salonach funkcjonujacych w oparciu o system franczyzowy jak m.in JLD czy Trendy Hair Fashion ale w mniejszych w ktorych najczesciej fryzjerstwo jest "rodzinna tradycja". Byc moze wynika to z faktu ze szefem jest wtedy np matka czy ojciec i pracownik ma wtedy wueksza motywacje do tego by wizerunek firmy byl taki a nie inny. Nie twierdze ze w duzych sieciach nie mozna wyjsc z super fryzura. Moja doswiadczenia w tym wzgeldzie wygladaja jednak tak ze korzystajac z uslug wspomnianych salonow czy tez innych duzych sieci najczesciej czulam sie traktowana "tasmowo" i wg filozofii - byle szybciej i miec kolejnego klienta z glowy. Wyjatki sie zdarzaly to fakt ale mysle ze po wielu przetestowanych salonach nie zostane wierna klientka JLD ani laurenta ani lovelly look ani beverly hills itp
variete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 12:21   #17
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Jean Louis David

ja byla dwa razy w tym salonie pierwszy i ostatni. Bylo to juz jakis czas temu ale pamietam ze poszla ze mna siostra ona akurat sie nie obcinala a zostala niezbyt milo potraktowana. Z fryzury srednio bylam zadowolona. Jak to juz ktos napisal zalezy to od personelu ja trafilam na beznadziejny i dlatego tam juz wiecej nie pojde
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 21:41   #18
magda5270
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Jean Louis David

ODRADZAM. Poszłam raz w Poznaniu w Plazie do tego salonu i nie dosyc ze czekałam 35 minut to po tym czsasie dowiedzilam sie ze panie w salonie nie potrafia zrobic mi lokow . Co to za salon w ktory tyle fryzjerek nie potrafi pokrecic włosow!! Na dodatek dzwonilam wczesniej i nawet bylam raz osobiscie i podano mi cene 40zl za loki.
Po wykłuceniu sie z paniami z salonu jedna laskawie zrobilaby mi loki ale musialam czekac jeszcze raz tyle i nagle cena wzrosła do 120zl. Zal!!!!
magda5270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 07:03   #19
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Jean Louis David

byłam raz w Krakowie. Miałam wtedy bardzo długie włosy, Panis strzygła mnie maszynka.
cięła i cięła, włosy spadały i spadały.
a efekt - dokładnie taki jak przed wejściem do salonu + efekt jakbym miała włosy spalone lub totalnie połamane, a miałam wtedy zdrowe ;-/
Absolutnie byłam niezadowolona!
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 08:27   #20
madzioshki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jean Louis David

JLD w king cross w Poznaniu, zapłaciłam cenę za refleks na włosach 240 zł plus obcięcie, do tego wyszłam z bluzką ufarbowaną bluzką na plecach, która już niestety się nie dopierze, Pani która mnie obcinała w pewnym momencie przyszła do mnie zapłakana, chyba dostała naganę od kierownika za brud na stanowisku pracy, na dodatek wyszlam z włosami w kolorze żółtym. (dodam tylko że fryzjerka jest młoda i ma bardzo dlugie włosy) nie polecam tej Pani, zero profesjonalizmu.
madzioshki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.