Vitella Ictamo - krem do skóry podrażnionej - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-21, 10:12   #241
resist
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Vitella Ictamo

Witam wszystkich, głównie Panie obecne.
Mógłby mi ktoś wyjaśnić dlaczego moja skóra nie wchłania kremu?
Jak temu zaradzić? o ile
resist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 19:48   #242
anias0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 40
Dot.: Vitella Ictamo

Dziewczny mam takie pytanie czy po Vitella Ictamo może coś wyskoczyc?

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

CZy Vitella Ictamo można stosowac z Protopic 003%

A i mam jeszcze takie pytanie używałam miesiac temu Flavo C stęzenie 8 % po 2 dniach były widzoczne efekty napiecia skóry a mam bardzo wrażliwą alergiczną i suchą skórę , Flavo C używałam na zmiane co 4 dzień z Protopic 0,03% bo niegdny nie miałam problemów ze skórą ale nie wiem po czym od jakiegoś czasu a dokładnie od lutego zmagam sie na policzkach z cienkimi żyłkami na policzkach naczynkami i małymi krostkami tak wiec Pani Dermatolog przepisała mi antybiotyki i maśc Protopic to poskutkowało po tygodniu wszelkie zmany zniknęły potem kazała zastowowac mi Flavo C na przemian z Protopic stosowałam nie tak jak kazała ze co drugi dzień ale co 4 . Przez miesiac było wszystko ok rewalacja buśka wygłądzona ale od 2 tygoniu znowu coś sie stało plamki i małe krostki na policzkach , wiec priotopic zastowoałąm co 2 dzień to nie pomogło ale stosowałam tak jedynie dwa razy czyli np w piątek i w poniedziałek jak to nie poskutkowało to zadzowniłam do Pani dermatolog i ta przepisał mi Vitella Ictamo ale na to kazała kłasc mi Protopic nie wiem czy nie podrażni mi to jeszcze bardziej buźki . W Sobote zastosowałam na noc ale samo Ictamo bardzo tłusty krem łatwo bardoz sie rozsmarowuje ale nie wchłąnia sie możę za dużo rano nałożyłam krem 50 filtr z biodermy i tak poczułąm jak by na buzi pojawiły mi sie małe krostki takie pryszki ropki nie wiem co to . Dzisiaj zastosowałam Vitella ponownie na noc zobaczymy czy to znikie bo nie wiem czy to od tego kremu czy od czegoś innego . I nie wiem czy mam stosowac priotopic Pomóżcie
anias0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 16:20   #243
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: Vitella Ictamo

mozna samemu zrobic krem - tubka kremu linoeparol sensitive , masc cynkowa, masc ichtiolowa- wymieszac wszystko....super łagodzi podraznienia reguluje koloryt....
azyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 09:32   #244
mgar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 90
Dot.: Vitella Ictamo

Czy vitella ichtiamo można stosować w ciąży?
Wysyłałam zapytanie do przedstawiciela ale nie dostałam odpowiedzi...

Szczerze powiedziawszy stosowałam ten krem wpierw na zmiany atopowe na stopach...ale później pod wplywem wizaz stal sie ulubionym kremem regeracyjnym na twarz, ktory stosowalam wymiennie z Effaclar K.

Azyla a jesli zrobic samemu to w jakich proporcjach?

Prosilabym o odpowiedz, bo powoli dochodze do wniosku, że w ciąży sama musze zaczac krecic kremy
mgar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 13:23   #245
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: Vitella Ictamo

A słyszałyście o komedogenności ichtiolu?
Kiedyś czytałam o tym, a jak miałam upartego pryszcza na policzku, w miejscu gdzie mam czyste lico i ciągle smarowałam Vitellą zrobiły mi się dwa wągry i od tego czasu boję się jej używać
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 17:56   #246
kasienka137
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Vitella Ictamo

dzisiaj dostałam krem Vitella ictamo od kolezanki ktora sama go uzywala i jest bardzo zadowolona zefektow.Po przeczytaniu ulotki mam pewne watpliwosci czy powinnam go uzywac poniewaz przeciwskazaniem jest tradzik ktory ja niestety posiadam.Czy ktoras z Was wie cos na temat uzywania tego kremu do cery tradzikowej?Czy powinnam go uzywac?
kasienka137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 14:59   #247
ryszbier
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 20
Dot.: Vitella Ictamo

Sporo naczytałem się o tej maści. Mam twarz naczynkową, bardzo wrażliwą z powodu cieńkiej skóry i ciągły rumień. Dermatolog przepisała mi krem Metronidazol.

...i tu moje pytania:
- czy można stosować Vitella Ictamo razem z Metronidazolem?
- jeśli tak to w jakiej kolejności
- czy Vitella Ictamo jest na receptę?


Dziękuję za odpowiedzi...
ryszbier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 21:30   #248
ryszbier
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 20
Dot.: Vitella Ictamo

...czy ktoś mógłby proszę odpowiedzieć na moje pytania?
ryszbier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 17:52   #249
Maaczek
Rozeznanie
 
Avatar Maaczek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 791
Dot.: Vitella Ictamo

Czy ten krem można używać pod oczy ? Mam tam cienką skóre i chciałabym ją pogrubić, ponieważ widać mi każdą żyłkę i mam mega sińce. Zastanawiam sie czy wy używacie go pod oczy...
Maaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 15:06   #250
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Vitella Ictamo

vitela ictamo nie jest na receptę
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 13:14   #251
kondziel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Połaniec
Wiadomości: 34
Dot.: Vitella Ictamo

Odświeżam wątek . Chciałbym się dowiedzieć czy komuś VI pomógł na widoczne żyłki/naczynka na twarzy ?? Przeczytałem cały wątek, ale ja nie mam rumienia, tylko te "pajączki", a o tym widziałem 1 może 2 posty.
Jestem ciekawy także jak VI działa w dłuuuugim terminie, tak 3-4 lat. Sporo pogrubi skórę??
I dobry byłby pomysł stosować Zorac z VI naprzemiennie na noc w celu pogrubienia skóry??
Proszę o odpowiedź bo te "pajączki" doprowadzają do szału .
kondziel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 09:56   #252
woreczek
Przyczajenie
 
Avatar woreczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14
Dot.: Vitella Ictamo

ten sam problem - sińce, cienka skóra pod oczami. czy tę gęstą pastę można stosować w ramach walki z nimi?
woreczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 15:04   #253
Kasiula_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
GG do Kasiula_1986
Dot.: Vitella Ictamo

Cześć dziewczyny,

powiedzcie mi czy ten cudowny krem można stosować w przypadku posterydowego zapalenia skóry??

Będę wdzięczna za wszelkie rady.

Pozdrawiam
Kasiula_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 15:36   #254
2303
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 223
Dot.: Vitella Ictamo

Cześć dziewczyny
Chciałabym dołączyć do wątku. Naczytałam się o tym VI i mam zamiar dziś go kupić (jak tylko dostanę w aptece) ale nie wiem czy on sie nadaje na trądzik różowaty?
Ponadto znalałam coś takiego:
http://tradzikrozowaty.pl/ i tam jest taki ranking kosmetyków. Co o tym sądzicie?
Pozdrawiam serdecznie "różowartych"
__________________
mobile
2303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 19:20   #255
wiola_7568
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22
Dot.: Vitella Ictamo - krem do skóry podrażnionej

TAk, jak najbardziej Vitella Ictamo właśnie jest na trądzik różowaty. Tutaj http://www.benemedo.com/pl/benebrand...la-ictamo.html możesz sobie poczytać na temat tego kremu - jaki ma skład i działąanie.
wiola_7568 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 19:33   #256
Beata500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Vitella Ictamo - krem do skóry podrażnionej

Cytat:
Napisane przez wiola_7568 Pokaż wiadomość
TAk, jak najbardziej Vitella Ictamo właśnie jest na trądzik różowaty. Tutaj http://www.benemedo.com/pl/benebrand...la-ictamo.html możesz sobie poczytać na temat tego kremu - jaki ma skład i działąanie.
Witam.
Mam stwierdzony trądzik różowaty - posterydowy.Jedynie ten krem służy mojej twarzy.Przyzwyczaiłam się do zapachu.Od trzech miesięcy, czyli od czasu diagnozy , testuję różne kremy , ale za każdym razem wracam do Vitella. O ile zmiany na twarzy mam bledsze , to na szyi i dekolcie pozostają bez zmian.
Beata500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 10:25   #257
iriis1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Vitella Ictamo - krem do skóry podrażnionej

Witam właśnie dostałam tą maść od dermatolog na moje czoło mam bardzo suche i od czasu do czasu trądziki na czole nigdzie indziej mi się nie robią Tylko na czole czy ta maść mi pomoże bo czytałam tu ze rozjaśnia skórę
iriis1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 16:00   #258
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Vitella Ictamo - krem do skóry podrażnionej

Mogę potwierdzić świetne działanie Vitella Ictamo na skórę z trądzikiem różowatym: bardzo dobrze łagodzi zaczerwienie, wysusza wypryski. Kremik dobrze spisuje się przy długofalowej pielęgnacji, chociaż trochę wysusza - z pewnością z powodu cynku, dlatego trzeba się czasami ratować czymś mocno nawilżającym. Trochę denerwująca jest biała poświata na skórze która zostaje po nałożeniu, ale łatwo ją przykryć podkładem.
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 17:11   #259
TradzikowaJa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: Vitella Ictamo - krem do skóry podrażnionej

Potwierdzam Twoje słowa na temat tego kremu.

Jest świetny na wypryski i krostki.Uspokaja skórę i ja rozjaśnia optycznie. Usuwa nadmiar sebum, czego nie dokonał u mnie jeszcze żaden krem .

Stosuje na trądzik rozowaty i od tygodnia ratuje moja podrazniona i pełna krostek twarz.Zapach nieciekawy, Ale to nic.

Na dłuższą metę może zbytnio wysuszac. Ja zamierzam ograniczyć jego używanie na noc a w dzień czymś nawilzac.
TradzikowaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-28 18:11:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.