Produkty Dr.NONA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-30, 15:34   #1
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi

Produkty Dr.NONA


Czesc dziewczyny
Chcialabym sie dowiedziec jaka jest wasza opinia na temat produktow Dr.Nona.Moze ktoras z was ich uzywala lub cokolwiek na ten temat slyszala.Podobno powoduja cuda a ja do nowych produktow podchodze z dystansem.
Bede wdzieczna za kazda odpowiedz.
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 18:22   #2
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: Produkty Dr.NONA

Nik nic nie slyszal??????
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 18:24   #3
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: Produkty Dr.NONA

A moze Maga lub Smoczyca pomoze.Podobno Balsam Solaris z tej serii likwiduje plamy na twarzy.
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 19:53   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Produkty Dr.NONA

Ja słyszałam tak tyci tyci - ale nie wgłębiałam się ani trochę bo firma kojarzyła mi się jakoś tak sekciarsko. Wiem że to produkty dostępne tylko i wyłącznie w sprzedaży bezposredniej, o bardzo wysokich cenach i rzekomo cudownych własciwościach leczniczych. Mają też różne suplementy itd. Nie wiem, sama nie stosowałam. Zresztą nie mam zamiaru, bo po prostu subiektywnie mi się nie podoba. Nie widzę potrzeby żeby wydawać pieniądze na dość tajemnicze produkty z pseudonaukową otoczką... Nie kusi mnie jakoś. Są to kosmetyki i parafarmaceutyki na bazie minerałów z Morza Martwego, a to chyba żadne novum...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 20:32   #5
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: Produkty Dr.NONA

Dzieki za odpowiedz.Mnie sie to tez jakos nie podoba dlatego
prosilam o opinie.Pewna osoba przeczytala na wizazu o moich problemach z plamami i posyla mi caly czas maile zachecajac do tych produktow.Ciekawe jest to ze teraz sie nie wypowiada na ich temat???Jeszcze raz dzieki
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 20:43   #6
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Produkty Dr.NONA

Becia69 napisał(a):
> Pewna osoba przeczytala na wizazu o moich problemach z plamami i posyla mi caly czas maile zachecajac do tych produktow.Ciekawe jest to ze teraz sie nie wypowiada na ich temat???

Mieliśmy już podobne zgłoszenia, wszystko wskazuje na to, że jest to nielegalny spam nadgorliwej konsultantki i konsultanta - niewykluczamy doniesienia na policję. Dlatego proszę bardzo o kopie maili na moją skrzynkę : do redakcji, kontakt na dole forum

Dziękuję

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-01-27 o 10:44 Powód: e-mail
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 20:44   #7
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Produkty Dr.NONA

O to nieładnie, moze warto by się rozprawić ze spamerem? Może powinnaś szepnąć słówko Złośliwcowi, powiedzieć mu kto to zacz, i zadziała. Przyznam szczerze że takiej formy namawiania do zakupu nie znoszę - optowałabym wręcz za banem dla takiej osoby. Jestem w ogóle uczulona na sprzedaż bezpośrednią. Lubię niektóre kosmetyki Oriflame i Avonu ale zawsze je kupuję na allegro zeby nie miec do czynienia z konsultantami!
Buziaki
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-30, 21:01   #8
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Produkty Dr.NONA

Beciu, ja również dostałam ten spam - pisałam o tym na forum plotkowym. Nawet nie czytam, bo mam taką zasadę, że jeśli czegoś potrzebuję, to sama wybieram produkty które mam zamiar kupić a nie odwrotnie

A natręctwo jest najskuteczniejszą metodą, żeby mnie zniechęcić do zainteresowania jakimkolwiek produktem.

pozdrawiam
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 21:11   #9
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Produkty Dr.NONA

Cóż... nadawcą w każdym przypadku jest k.nowak@lanet.net.pl - możecie mu podziękować, co też i ja uczyniłem - przygotowując doniesienie na policę.

Może jakiś mail do Dr. Nona, że ich konsultant zniechęca potencjalne klientki???

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 21:25   #10
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: Produkty Dr.NONA

Dziekuje wam wszystkim za pomoc a szczegolnie zlosliwcowi
Zalaczam tresc maila poczytajcie sobie jakie te produkty sa CUDOTWORCZE:Witaj Becia, już kiedyś do Ciebie pisałam. Po Twoich postach mogę się zorientować, że dalej masz problem z przebarwieniami. Ja naprawdę chcę Ci pomóc. Wspomniałam o preparacie "Balsam Solaris" Dr Nona. Napiszę Ci szerzej co to takiego jest i w zalączniku prześlę ulotkę o preparacie.
Wszystkie preparaty firmy Dr Non są lecznico-pielęgnacyjne, jak i również ukierunkowane suplementy. Przede wszystkim są to naturalne produkty, ponieważ oparte na soli i iłach z Morza Martwego (a wiadomo nie od dzisiaj jakie działanie na skórę ma Morze Martwe). Podam Ci stronę gdzie możesz przeczytać o nich więcej:
http://www.zdrowie-inaczej.pl
Jednak ceny produktów tam podane są nieaktualne.

Produkty są bardzo wydajne.
Polecałabym Ci także "Sól rumiankową z Morza Martwego".
A dlaczego sól? Sól jest nośnikiem wszystkich preparatów, dostępnych w ofercie, które mają postać kremów. Kremy używa się tylko i wyłącznie na wilgotną skórę (dlatego wystarczają na tak długo). "Wilgotna" tzn. zwilżona roztworem soli (1 łyżeczka na szklankę przegotowanej wody).
Sól jest w woreczkach o poj. 160 gr. (również starcza na b. długo).

Podaję aktualne ceny:
Sól - 30zł
Balsam Solaris o poj 250ml. (wystarczy na ok 6m-cy) - 149zł

Jeśli masz wątpliwości i myślisz sobie, jakie to drogie, policz ile pieniędzy już wydałaś na preparaty które nic nie pomagają. Poza tym, ja też przez kilka lat brałam tabletki antykoncepcyjne, które po których moja skóra wyglądała okropnie.
Też mieszkałam, jak Ty za granicą i musiałam czekać aż ktoś mi coś przywiezie okazyjnie z Polski

Ja osobiście dziękuję Bogu za to, że w odpowiedniej chwili poznałam te wszystkie produkty.
Moja najmłodsza córka była bardzo chora. Lekarze mówili, że ma uszkodzenie mózgu, ale ja w to nie chciałam wierzyć. Poszłam z nią na badanie oberonem. To co usłyszałam, przeszło moje najśmielsze wyobrażenia o tym, że 13 letnie dziecko może mieć tyle chorób. Wykryto alergię na: mleko, żółtko jaja, kaszę gryczaną, sierść zwierząt futerkowych, tlenek chromu. Oprócz tego alergię na wszystkie sztuczne domieszki do materiałów. Więc musiałam zmienić jej całą garderobę. Jakby tego było mało, to córka miała jeszcze ciężką osteoporozę (jakbyś nie wiedziała mleko powoduje u dzieci ciężkie choroby, mam świetny artykół). Skłonność do cukrzycy, gronkowca, paciorkowce, owsiki, no i ciężką nerwicę wegetatywną. Nerwica spowodowała niedotlenienie naczyń mózgowych, co w rezultacie dawało spowolniony rozwój.
No i co Ty na to? W sumie ucieszyłam się, że z mózgiem jest wszystko w porządku, a z resztą chorób z pomocą tych produktów sobie poradzę. No i tak się stało. Pierwszą rzeczą było wejście do firmy po to, aby mieć te produkty taniej (wiedziałam, że będę tego używać ja i cała moja rodzina). Zobaczyłam jak moje dziecko odżyło. Do tej pory panna urosła 5cm, przytyła prawie 5kg. Badanie było pod koniec listopada. Byłam już na kontrolnym badaniu oberonem, chyba po 3 miesiącach i wszystko pięknie się wycofuje.
Muszę Ci powiedzieć, że te produkty są na tyle fenomenalne, że jakby wpasowują się w ludzkie geny i naprawiają je. Firma gwarantuje wyleczenie z łuszczycy w 100% . A wiadomo przecież, że jest to choroba o podłożu genetycznym. Można się wyleczyć z każdego typu alergii. 80% tych produktów mogą jeść niemowlęta, jest to niesamowity próg bezpieczeństwa.Tak że, gorąco polecam. Widząc, co potrafią te produkty i jakie są na nich efekty lecznicze, postanowilam sama pomagać ludziom.
Więc, gdybyś miła jakieś dodatkowe pytania, to napisz, będzie mi miło.

Pozdrawiam, Anna


PS. W załączniku przesyłam Ci ulotki o tych produktach
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 21:48   #11
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Produkty Dr.NONA

> Muszę Ci powiedzieć, że te produkty są na tyle fenomenalne, że jakby wpasowują się w ludzkie geny i naprawiają je. >

O rany jaki bełkot!!!!!!!!!!!!!
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-30, 22:54   #12
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Produkty Dr.NONA

Ja też dostałam taki @ jak Becia 69.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 16:18   #13
dorjan28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 92
Dot.: Re: Produkty Dr.NONA

Mam balsam SOLARIS, oraz szampon do włosów i całego ciała służący również do demakijażu.Jestem z tych kosmetyków bardzo zadowolona i pewnie kupiłabym więcej z tej serii gdyby nie dość wysoka cena.Wiem że rewelacyjny mają podkład pod makijaż.
dorjan28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 22:50   #14
magmal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Produkty Dr.NONA

Witam!
Jestem konsultantką firmy Dr Nona i sama używam tych kosmetyków i suplementów od 5 lat.
Jeśli ktoś ma pytania odnośnie tych produktów to chętnie odpowiem na nie.
Pozdrawiam
Madzia
magmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 17:25   #15
Gumish
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Produkty Dr.NONA

Teściowa siedzi w temacie - i co by nie mówić - chwali sobie te "kosmetyki". Ile w tym prawdy trudno określić - mogę tylko powiedzieć ,że pomagają jej (a czy to efekt placebo to już nie wiem )

Gdyby ktoś był zainteresowany kupnem kosmetyków DR Nony w niższych cenach - zapraszam na :
GG 4940602
lub mail gumish.krk@gmail.com
Gumish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 11:30   #16
Milagros770
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7
Dot.: Produkty Dr.NONA

Przez ostatnie dwa lata intensywnie interesowałam sie tą firma i kosmetykami. Dzięki mojej mamie w ogóle na nie trafiłam i się do nich przekonałam. Sama je używam i wszystkie inne marki odstawiłam. Po prostu nie można ich porównywać Jeśli macie jakieś kłopoty z cera z włosami lub nawet zdrowotne ( bo ta firma posiada również wiele produktów witaminowych, suplementów diety) czy nawet chcecie sie odchudzić. Proszę pisać chętnie pomogę, coś doradze

gg 3632082
Milagros770 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 22:01   #17
blue_heart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 76
Dot.: Produkty Dr.NONA

Hmm... ja uzywam mleczka, bo moja mama jest konsultantka i bardzo sobie chwali. Uzywam od ponad roku, jestem b. zadowolona. Mam problemowa cere, ktora lubi zarowno sie przesuszac, jak i niespodziankowac mnie wypryskami... Poza tym latwo ja podraznic. To jedyne mleczko, tonik etc. po ktorym nie dzieje sie nic zlego, skora nie jest sucha, a prysyczy prawie nie ma (czasem cos przed okresem).
blue_heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 11:21   #18
dr ewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5
Dot.: Re: Produkty Dr.NONA

Preparaty Dr Nona sa nieskuteczne!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! Mam znajome osoby ktore stosowaly je przez ponad rok czasu i nie zauwazyly poprawy wogole!!!!! Starata pieniedzy a sa bardzo drogie i nie mam pojecia dlaczego.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Milagros770 Pokaż wiadomość
Przez ostatnie dwa lata intensywnie interesowałam sie tą firma i kosmetykami. Dzięki mojej mamie w ogóle na nie trafiłam i się do nich przekonałam. Sama je używam i wszystkie inne marki odstawiłam. Po prostu nie można ich porównywać Jeśli macie jakieś kłopoty z cera z włosami lub nawet zdrowotne ( bo ta firma posiada również wiele produktów witaminowych, suplementów diety) czy nawet chcecie sie odchudzić. Proszę pisać chętnie pomogę, coś doradze

gg 3632082
Mam kilka znajomych osob ktore stosowaly te kosmetyki przez ponad rok czasu i nie zauwazyly poprawy. Ja tez je stosowalam (przez krotszy czas) i tez nie zauwazylam poprawy wogole. Dla mnie osobiscie to strata pieniedzy a namawianie ludzi do ich kupowania po tak astronomicznej cenie to zerowanie na ludzkiej naiwnosci. Wiadomo ze jak ktos jest w potrzebie szuka pomocy i czasem cena nie gra roli, dlatego przestrzegam przed wyrzucaniem pieniedzy w bloto.

Edytowane przez dr ewa
Czas edycji: 2009-12-30 o 11:26
dr ewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 19:26   #19
Aurora89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Re: Produkty Dr.NONA

spam - nieopłacona reklama firmy Dr Nona.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-03-09 o 05:46
Aurora89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 16:52   #20
dr ewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5
Dot.: Re: Produkty Dr.NONA

NIe wierze ze mozna byc tak naiwna. Masz wyprany mozg kobieto. Co to wogoel jest archibakteria to przeciez nie ma zadnego potwierdzenia naukowego. Ja i moi znajomi stosowalismy te kuracje przez okolo jeden rok i zadne z nas nie zauwazylo poprawy. To chyba mowi samo za siebie. Kuracje byly dobrane przez konsultantki dr nona. Napisalas obszerna wypowiedz ale to stek bzdur. Preparaty de nona to zwykle kosmetyki i suplementy nie sa cudowne tak jak sie o nich mowi. Jesli dzialaja w jakis sposob to tylko i wylacznie na zasadzie placeba.
__________________
dr Ewa
dr ewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 15:19   #21
Aurora89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Produkty Dr.NONA

spam - nieopłacona reklama firmy Dr Nona.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-03-09 o 05:46
Aurora89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 23:32   #22
dr ewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5
Dot.: Produkty Dr.NONA

To ze napisalam ze masz wyprany mozg nie swiadczy ze nie mam do ciebie szacunku. Po prostu to zwykle stwierdzenie jak wiele innych. Sama uczastniczylam w spotkaniach dr nona bo bylam tymi preparatami bardzo zainteresowana gdyz szukalam pomocy jak wiele innych osob i doskonale wiem co na takich spotkaniach sie mowi aby tylko zachecic do kupna. To ze ktos byl w spiaczce i rzekomo te preparaty pomogly to w to akurat nie wierze. Znane sa przypadki nawet sama mam wsrod znajomych taki, ze dziewczyna po wypadku byla w spiaczce pol roku i odzyskala przytomnosc samoistnie, wyzdrowiala wyszla za maz i urodzila dwoje dzieci. Jestem przekonana ze jestes jedna z tych osob ktore zajmuja sie sprzedaza tych produktow i robisz wszystko zeby zachowac dobre ich imie. Malo tego, powiem Ci ze znam rowniez osoby ktore bardzo wierzyly w te preparaty stosowaly je bardzo dlugo a i tak zachorowaly na raka. Jesli sie mowi na spotkaniach ze niby naprawiaja, wpasowuja sie w ludzkie DNA to dlaczego te osoby zachorowaly? Mieszkam w UK i widze na rynu wiele firm produkujacych tego typu preparaty i nie mowi sie o nich jako szczegolnie cudownych, stoja na polkach obok innych jako zwykle kosmetyki pielegnacyjne. Widzialam na YouTube film w ktorym dr nona mowi o tych produktach i wybuchnelam pustym smiechem na to co uslyszalam , jestem pewna ze kazdy przy zdrowych zmyslach zareagowalby tak samo. Pisze prawde zeby przestrzec ludzi szukajacych pomocy i gotowych wydac ostatnie pieniadze jakie maja zeby sie nie nabrali i nie uwierzyli w cos co jest mitem. Ja i moi znajomi uwierzylismy takim osobom jak ty, wydalismy mnostwo kasy i zalujemy bardzo bo czujemy sie oszukani.

---------- Dopisano o 01:32 ---------- Poprzedni post napisano o 01:21 ----------

To ze napisalam ze masz wyprany mozg nie swiadczy ze nie mam do ciebie szacunku. Po prostu to zwykle stwierdzenie jak wiele innych. Sama uczastniczylam w spotkaniach dr nona bo bylam tymi preparatami bardzo zainteresowana gdyz szukalam pomocy jak wiele innych osob i doskonale wiem co na takich spotkaniach sie mowi aby tylko zachecic do kupna. To ze ktos byl w spiaczce i rzekomo te preparaty pomogly to w to akurat nie wierze. Znane sa przypadki nawet sama mam wsrod znajomych taki, ze dziewczyna po wypadku byla w spiaczce pol roku i odzyskala przytomnosc samoistnie, wyzdrowiala wyszla za maz i urodzila dwoje dzieci. Jestem przekonana ze jestes jedna z tych osob ktore zajmuja sie sprzedaza tych produktow i robisz wszystko zeby zachowac dobre ich imie. Malo tego, powiem Ci ze znam rowniez osoby ktore bardzo wierzyly w te preparaty stosowaly je bardzo dlugo a i tak zachorowaly na raka. Jesli sie mowi na spotkaniach ze niby naprawiaja, wpasowuja sie w ludzkie DNA to dlaczego te osoby zachorowaly? Mieszkam w UK i widze na rynu wiele firm produkujacych tego typu preparaty i nie mowi sie o nich jako szczegolnie cudownych, stoja na polkach obok innych jako zwykle kosmetyki pielegnacyjne. Widzialam na YouTube film w ktorym dr nona mowi o tych produktach i wybuchnelam pustym smiechem na to co uslyszalam , jestem pewna ze kazdy przy zdrowych zmyslach zareagowalby tak samo. Pisze prawde zeby przestrzec ludzi szukajacych pomocy i gotowych wydac ostatnie pieniadze jakie maja zeby sie nie nabrali i nie uwierzyli w cos co jest mitem. Ja i moi znajomi uwierzylismy takim osobom jak ty, wydalismy mnostwo kasy i zalujemy bardzo bo czujemy sie oszukani.
__________________
dr Ewa
dr ewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 08:53   #23
Viridian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 213
Thumbs down Dot.: Re: Produkty Dr.NONA

Cytat:
Napisane przez Aurora89 Pokaż wiadomość

Archebakteria żyła przez tysiące lat w ekstramalnych warunkach MM i jako jedyna nie zmutowała, ma taką samą informację (DNA) jak człowiek, a wyciąg białkowy, który jest zawarty we wszystkich preparatach dr.Nona jest taki sam jak nasza krew i limfa. To właśnie stanowi fenomen kosmetyków tej firmy.
To są po prostu bzdury. Archebakterie to dawna nazwa Archaea, które z ludźmi pod względem pokrewieństwa nie wiele mają wspólnego. DNA jest materiałem genetycznym u wszystkich żywych organizmów, a DNA Archaea jest inne od ludzkiego.
Viridian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 10:55   #24
Negra11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Produkty Dr.NONA

Czesc,
Mam balsam Solaris dr Nony, udało mi sie go kupić po okazyjnej cenie 80zł. Musze powiedzieć, ze jest straaasznie wydajny, bo mam go chyba z rok....Moja mama w wolnych chwilach zajmuje się ich sprzedażą, a ja zawsze sceptycznie do tego podchodziłam, bo tez wydawalo mi się, że to wyciaganie pieniedzy ale tak nie jest...balsam solaris jest naprawde dobry, i ma tysiace wlasciwosci...w tej chwili stosuje go na twarz bo mam problemy z tradzikiem, skutecznie ja wygladza i uspokaja, zmniejsza zaczerwienienia i wypryski. Kosmetyki sa tak drogie poniewaz zawieraja suplementy na bazie Morza Martwego, ktore juz od starożytności wykazywało ogromne wlaściwości lecznicze...
Poczytajcie sobie na temat tych właściwości, ja zainteresowałam się tematem i myślę, że dopóki sie nie spróbuje to nie można oceniac
Poniżej podaje link gdzie wyczerpująca podane są właściwości M. Martwego:
http://www.enona.pl/x_C_X__P_MORZE.html
Negra11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 16:09   #25
dr ewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5
Dot.: Produkty Dr.NONA

Wiesz co a ja ostatnio kupilam mleczko Garnier do cery wrazliwej i tak samo lagodzi i wplywa kojaco - cena niecale £3 !!!!!!!!!! Solaris tez uzywalam i nie byl wcale rewelacyjny jak dla mnie.
__________________
dr Ewa
dr ewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 09:16   #26
ewe-max
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 13
Dot.: Produkty Dr.NONA

Trafiłam ostatnio do dermatologa ( nie będę pisać jakiego aby nie reklamować) z bardzo wysuszoną i zniszczoną cerą( solarium i nadmiar słońca) i poleciła mi te kosmetyki.
Cena jest duża bo krem pod oczy, na noc i na dzień to koszt blisko 600 zł ale chyba zaryzykuję.
Dostałam krem w próbce i twarz jest pięknie nawilżona nie tłusta i w dotyku jak pupcia niemowlaka
Tak więc ja polecam choć używam od niedawna ale są warte swojej ceny.
ewe-max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 08:49   #27
kloog
Raczkowanie
 
Avatar kloog
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice / Oświęcim
Wiadomości: 133
Dot.: Produkty Dr.NONA

Ja miałam osobiście taką przygodę z Dr Nona, że moja ówczesna szefowa wcisnęła mi balsam (wtedy kosztował coś lekko ponad 100 zł!), który niestety musiałam kupić z powodu "nacisków". Sam balsam bardzo ładnie pachniał, był dość wydajny i nie czułam na skórze takiej ciężkiej warstwy. Ale rewelacji nie było. Jak dla mnie 100 zł to zdecydowanie za dużo za taki kosmetyk.

Natomiast moja koleżanka używała maseczki iłowej i balsamu. Jej syn miał jakąś torbiel pod skórą i lekarz powiedział, że czeka go zabieg usuwania tego paskudztwa. Konsultantki dr nony powiedziały, żeby smarować skórę maseczką i balsamem codziennie przez ileś tam. I wiecie że to coś zniknęło? Ona sama do końca nie wierzy, że to dzięki tym specyfikom, ale cieszy się, że małego nie trzeba 'ciąć'.

Tak, że sama nie wiem czy to rzeczywiście działa. W każdym bądź razie - nawet jeśli to dla mnie cena jest zdecydowanie za wysoka i raczej nie planuję już więcej zakupów tej marki.
__________________
Avon, Alkemika i Oriflame
kloog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 14:21   #28
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Produkty Dr.NONA

ja mam kompresy i powiem wam, ze wspaniale likwidują mi wypryski jak nimi przecieram, tzn pomagaja zlikwidowac zeby nie bylo, ze przykladam i likwiduja :d

i mialam szampon i byl fajny, ale malo wydajny.
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 09:17   #29
TatsianaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: Produkty Dr.NONA

Może ja się podzielę swoim doświadczeniem z kosmetykami dr Nona. Mam cerę suchą, wrażliwą, nigdy nie używałam mleczka do demakijażu ani kremów na noc, ponieważ trafiały do oka, później było łzawienie przez cała noc i na rano miałam opuchnięte powieki. Próbowałam różne kosmetyki, jak drogie tak i tanie - nic nie mogłam znaleźć. Jakiś czas temu trafiłam na prezentację kosmetyków dr Nona, gdzie zmywali mój obecny makijaż szamponem, byłam w szoku, już byłam pewna jakie będę miała oczy rano. I było moje zdziwienie - żadnego podrażnienia! Więc kupiłam sobie szampon. Szampon używałam do zmywania makijażu oraz do włosów. Jako szampon do włosów, jest trochę mało wydajny, bo musiałam myć 2 razy im, po drugim razie robiła się pianka i byłam pewna że włosy są umyte. Wtedy pamiętam, że zakupiłam sobie balsam do ciała - skóra była tak mięciutka, nanosiłam go po tym jak spryskam ciało wodą z solą morza morskiego dr Nona, a jak mi się skończył mój krem do twarzy, to nanosiłam go na twarz, bo słyszałam że też można - no cóż, nie miałam żadnego podrażnienia. Później próbowałam krem dynamiczny - byłam trochę zawiedziona, ponieważ, jak mówią specjaliści, on działa wewnątrz, a ja potrzebowałam jeszcze działania zewnętrzne(bardziej nawilżające zewnątrz), bo łuszczy mi się skóra w okresie zimowym, ale np. ten krem super zadziałał na podrażnienia intymne. Jak się pojawił krem na noc dla wszystkich grup krwi, to od razu chciałam go spróbować, i tutaj była zaskoczona - żadnych podrażnień oczu, skóra rano jest gładka i nawilżona, więc ten krem stosowałam i na dzień i na noc. Po eksperymentach nad tymi kosmetykami, zdecydowałam się na krem pod oczy ( takich kremów to nigdy nie mogłam stosować, bo wszystkie mnie uczulały!) - no i stosuję już ponad rok jedno opakowanie, które nadał się nie kończy, bo jest tak wydajne, stosuje ten krem rano i wieczorem, oczy wyglądają na świeże, wypoczęte, nie podrażnia, nawilża, więc spełnia moje oczekiwania (nie mam zmarszczek, więc ciężko stwierdzić jak to działa przeciw zmarszczkom, ale mam 26 lat i mi się nie pojawiają, u moich znajomych są już kurze łapki - więc nie wiem czy to krem działa zapobiegawcze czy to właściwość mojego organizmu). Stosuje również teraz mleczko do twarzy, ponieważ powiedziano mi że jest najbardziej tłuste, więc stosuje go jako krem na dzień i do zmywania makijażu. Jest bardzo delikatne, dobrze zmywa makijaż, i faktycznie nawilża, ale nie jest to jeszcze ten efekt nawilżenia który cały czas poszukuję. No i ostatnio udało mi się wypróbować balsam Solaris, byłam na wakacjach, więc stosowałam przed opalaniem go, później nanosiłam mocny filtr, chciałam się zabezpieczyć od wewnątrz i zewnątrz. Słońce w Tajlandii jest palące, a po 2-ch tyg. przyjechałam prawie z nieopalonym twarzą, fakt że mało się opalałam, więc ciało było trochę opalone, ale twarz, która była cały czas na słońcu - była najbardziej jasna .
Więc ogólnie jestem bardzo zadowolona z kosmetyków dr Nona, napewno będę kupowała nadał te produkty przeze mnie wypróbowane, bo eksperymenty na mojej skórze drogo mi się opłacają..
TatsianaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 19:34   #30
dr ewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5
Exclamation Dot.: Produkty Dr.NONA

Preparaty dr Nona to zwykle preparaty ktore pielegnuja ale na pewno nie lecza jak sie o tym mowi. Kosztuja krocie wiec ze wzgledu na cene nigdy juz ich nie kupie. Kesmetyki te sa dla naiwnych, ktorym latwo mozna wcisnac wszystko no chyba ze ktos lubi przeplacac i nie zalezy mu ile wyda 15 czy 150 zl.
__________________
dr Ewa
dr ewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-09 09:17:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.