Włosy topielicy;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-25, 15:00   #1
ciotkaklotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 76

Włosy topielicy;)


Cześć!Od lat noszę długie, prosto ścięte włosy. Krótka charakterystyka- są idealnie proste(heroiczne próby falowania i kręcenia spełzają na niczym po jakiś 2 h , dodatkowo muszę pakować litry pianki, żeby jakikolwiek efekt był widoczny).Włosów mam bardzo dużo-ale włos pojedynczy jest cieńki. Są bardzo "lejące". Ich kondycję fryzjerzy określają jako bardzo dobrą i fajnie wyglądają-ale tylko przez pół h po umyciu i uczesaniu. Szybko stają się bardzo płaskie. Dodam, że nie przetłuszczają się jakoś strasznie. Marzę o takiej "przestrzennej " fryzurze, ale wiem, że to marzenia ściętej głowy, bo to w zasadzie zaprzeczenie tego, co mam na głowie -a efekt uzyskany przy pomocy masy kosmetyków wygląda u mnie sztucznie, no i niszczy włosy. Kiedyś miałam krótszą fryzurę-wymagającą modelowania- efekt wymodelowania(nawet na tak skróconych włosach) utrzymywał się bardzo krótko. Jeśli to ważne, dodam, że włosów nie farbowałam nigdy. Jestem trochę zmęczona tą fryzurą-konkretnie tym, że tak krótko utrzymuje się fajny efekt przy rozpuszczonych włosach, toteż przez 90%czasu noszę je związane. Gdyby ktoś podsunąłby mi pomysł jakiejś alternatywnej fryzury, potrafiącej się zmierzyć z syndromem włosów topielicy, to może bym coś zmienila na lepsze. Jeśli ktoś ma czas i ochotę-bardzo proszę o rady i z góry za nie dziękuję. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (79,3 KB, 772 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (58,9 KB, 465 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (118,2 KB, 455 załadowań)
ciotkaklotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 16:00   #2
nikia
Rozeznanie
 
Avatar nikia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 641
GG do nikia
Dot.: Włosy topielicy;)

moze po prostu wystarczy je pocieniowac? Moje wlosy tez nie sa podatne na zadne ukladania falowania. Mysle ze wlasnie jakies cieniowanie dodalaby Twojej fryzurze lekkosci wlosy nie byly by takie ciezkie nie opadalaby tak. Masz ich po protsu zbyt duzo nie skracalabym ich z dlugosci. Tylko pocieniowala warstwami na takich slicznych wlosach bylby boski efekt no ale to tylk moje skormne zdanie bardziej obyte wizazanki pewnie lepiej Ci doradza. Pozdrawiam i zycze powodzenia ;*
nikia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 16:23   #3
karoola0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 518
GG do karoola0
Dot.: Włosy topielicy;)

po pierwsze: ładna dziewczyna z Ciebie włosy powinny to podkreślić

czy jesteś skłonna do ścięcia włosów? do jak maksymalnej długości? wiadomo, że im krótsze włosy tym lżejsze i będą lepiej się układać. to jest dobra opcja, jeśli nie masz czasu na układanie fryzury.

jednak zanim radykalnie zetniesz włosy zastanów się co możesz zrobić by długie, cienkie włosy były bardziej puszyste i ładniej się układały.
pierwsza sprawa: cięcie, przy długich włosach, konieczne leekie cieniowanie
druga: koloryzacja, świetliste refleksy nadadzą wrażenie trójwymiarowej fryzury
trzecia: profesjonalne produkty do pielęgnacji przeznaczone do włosów cienkich, zwiększające obiętość, polecam markę Kerastase, jest stosunkowo droga ale potrafi zdziłać cuda, wiem to po sobie choć mam inny problem z włosami, spróbuj:
*Kerastase, Resistance, Bain VolumActive (szampon do cienkich włosów)
*Kerastase, Resistance, Expanseur Extra-Corps (expanser odbudowujący i pogrubiający do włosów osłabionych)
czwarta: stylizacja włosy nawijaj na grube wałki rzepowe, wcześniej wgnieć tylko odrobinę produktu do stylizacji zwiększającego objętość
*Kerastase, Resistance, Volumactive Expansion Spray (żel-fluid zwiększający objętość włosów)
*L'Oreal Professionnel, Tecni.art, Full Volume (pianka nadająca włosom ekstraobjętość)
karoola0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 13:47   #4
ciotkaklotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 76
Dot.: Włosy topielicy;)

Serdecznie dziekuje Koleżankom za czas i podpowiedzi. Wyprobuje kosmetyki i zobacze, jak uparte wlosowe towarzystwo na to reaguje. Jesli to nie pomoze-krzeczywiscie-cieniowanie . Serdeczn9e dzieki raz jeszcze, ahooj
ciotkaklotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 14:17   #5
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Włosy topielicy;)

A może rób przedziałek na bok bo jak masz po środku to bardzo smętnie opadają i może cieniowane przez co nadasz im lekkości.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 15:13   #6
ciotkaklotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 76
Dot.: Włosy topielicy;)

czesc, Kolezanko. z przedzialkiem już kombinowalam-niestety...ale do tego cieniowania chyba sie przekonam. Najpierw kosmetykipozdrawiam
ciotkaklotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 20:16   #7
karoola0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 518
GG do karoola0
Dot.: Włosy topielicy;)

no i włoski na grube wałki (!)
karoola0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 20:46   #8
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Włosy topielicy;)

Już kiedyś zakładałaś jakiś wątek mam wrażenie? Napisałam Ci wtedy, że masz przepiękne włosy = no i nadal masz

Rozumiem jednak, że możesz być zmęczona ciągle tą samą fryzurą. Na pierwszym zdjęciu wyglądasz przepięknie! Myślę, że lepiej Ci w rozpuszczonych włosach.

Ktoś polecał kosmetyki Kerastese - to dobre kosmetyki, ale też drogie i sądze, że same cudów nie zdziałają. Podstawą powinno być cięcie.

Może skróć troszę włosy i wycieniuj je - skoro są proste to nie będą się brzydko wywijać, a fryzura nabierze lekkości

I tak Ci strasznie zazdroszczę
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 22:52   #9
Julkaaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Julkaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 47
Dot.: Włosy topielicy;)

ja bym je uje***a (obcięła) przy samej du**e. powaznie tylko ściąć i wycieniować, albo wystopniować mocno, jakies pazurki schodki, albo po prostu kręcic na wałki, na lokówkę... wybór jest ogromny, tylko trzeba chcieć. nara
Julkaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 23:23   #10
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Włosy topielicy;)

Cytat:
Napisane przez Julkaaaaaa Pokaż wiadomość
ja bym je uje***a (obcięła) przy samej du**e. powaznie tylko ściąć i wycieniować, albo wystopniować mocno, jakies pazurki schodki, albo po prostu kręcic na wałki, na lokówkę... wybór jest ogromny, tylko trzeba chcieć. nara
Przypominam, zebys zapoznala sie z regulaminem ogolnym.Nie uzywamy slow wulgarnych na tym forum.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 00:05   #11
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Włosy topielicy;)

Ja bym wycieniowała, chociaż przy twarzy...

Kurcze nawet nie wiesz jak ja Ci zazdroszcze tych włosów tez chcę takie ;]
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 05:52   #12
ciotkaklotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 76
Dot.: Włosy topielicy;)

Bardzo Wam dziekuje.Takze za mile slowa-ale zaraz dolacze fote, na ktorej nie jestem zaraz po czesaniu i zobaczycie, w czym rzecz-jakie to z nich strąki. Teraz wlosy mam znacznie krotsze niż na zdjeciu,ktore zalacze(za lopatki).Ponura-witam ponownieTak,zakladalam-jak zastanawialam sie nad trwala na koncowkach(wywiniecie na dole)-pochodzilam po
salonach fryzjerskich-i albo o czyms takim zupelnie nie slyszeli, albo mowili mi, że to w polaczeniu
z tak prostymi wlosami da efekt tragikomiczny.No i dalam spokoj
W kazdym razie-teraz zawirusowana leze w lozku, a potem bede dzialac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0b19881769[1].jpg (109,7 KB, 381 załadowań)
ciotkaklotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 09:03   #13
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Włosy topielicy;)

ja bym zrobiła pazurki od brody tylko przy buzi fryzura dzieki temu nabierze lekkości
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 15:44   #14
ciotkaklotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 76
Dot.: Włosy topielicy;)

tak, wypazurzę chyba te włosiskapozdrawiam serdecznie
ciotkaklotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 18:45   #15
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: Włosy topielicy;)

Bardzo ladne masz wloski i buzie Wogole mi bardzo przypominasz Marcie Cross (Bree z 'Gotowych na Wszystko')
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marcia-cross-2.jpg (27,6 KB, 56 załadowań)
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 20:23   #16
ciotkaklotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 76
Dot.: Włosy topielicy;)

Dziekuje Kolezance, to bardzo mile. O rany-jak ja bym chciala miec taka fryzure, jak ona...Ale mi sie takie loki nigdy, ale to nigdy nie utrzymaly-raz rozpoczynalam wesele kolezanki w podobnej wlasnie fryzurze- a juz po naprawde dwoch godzinach mialam praktycznie proste patole...
ciotkaklotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 09:44   #17
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: Włosy topielicy;)

Wiesz, ja mialam tez bardzo dlugie wlosy, i to od zawsze.Tylko ze moje wlosy mialy naturalna sklonnosc do krecenia.Nie krecily sie jakos strasznie, ale lekkie fale mialam.Tez mialam problem zeby z nich zrobic burze lokow Po paru godzinkach rozprostowywaly siei znowu mialam te swoje lekkie fale Ostatnio obcielam wlosy na tak zwangeo 'boba' bo mi sie znudzily dlugie.No i chyba teraz wygladam korzystniej A Ty co planujesz zrpbic z wloskami?
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 14:13   #18
ciotkaklotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 76
Dot.: Włosy topielicy;)

kupię te kosmetyki i poprobuję. jak nie "pusci" to cieniowanie Pozdrosy, Koleżanko
ciotkaklotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 18:17   #19
bonorlz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 146
a co byś powiedziała na takie cięcie?

zapomniałam dodac, że nie chodzi mi o az tak radykalne skrocenie wlosow, ale o samo ich pocieniowanie i p[rzde wszstkim przedzialek na bok i lekka taka grzywka jak na zdjęciu. wg mnie wyglądałabys super
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 19mmmmm kopia.jpg (89,2 KB, 97 załadowań)
__________________
a może to dla mnie ułożysz zestaw?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...47#post8639547

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-28 o 20:45 Powód: post pod postem
bonorlz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 18:29   #20
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: Włosy topielicy;)

Cytat:
Napisane przez ciotkaklotka Pokaż wiadomość
Cześć!Od lat noszę długie, prosto ścięte włosy. Krótka charakterystyka- są idealnie proste(heroiczne próby falowania i kręcenia spełzają na niczym po jakiś 2 h , dodatkowo muszę pakować litry pianki, żeby jakikolwiek efekt był widoczny).Włosów mam bardzo dużo-ale włos pojedynczy jest cieńki. Są bardzo "lejące". Ich kondycję fryzjerzy określają jako bardzo dobrą i fajnie wyglądają-ale tylko przez pół h po umyciu i uczesaniu. Szybko stają się bardzo płaskie. Dodam, że nie przetłuszczają się jakoś strasznie. Marzę o takiej "przestrzennej " fryzurze, ale wiem, że to marzenia ściętej głowy, bo to w zasadzie zaprzeczenie tego, co mam na głowie -a efekt uzyskany przy pomocy masy kosmetyków wygląda u mnie sztucznie, no i niszczy włosy. Kiedyś miałam krótszą fryzurę-wymagającą modelowania- efekt wymodelowania(nawet na tak skróconych włosach) utrzymywał się bardzo krótko. Jeśli to ważne, dodam, że włosów nie farbowałam nigdy. Jestem trochę zmęczona tą fryzurą-konkretnie tym, że tak krótko utrzymuje się fajny efekt przy rozpuszczonych włosach, toteż przez 90%czasu noszę je związane. Gdyby ktoś podsunąłby mi pomysł jakiejś alternatywnej fryzury, potrafiącej się zmierzyć z syndromem włosów topielicy, to może bym coś zmienila na lepsze. Jeśli ktoś ma czas i ochotę-bardzo proszę o rady i z góry za nie dziękuję. Pozdrawiam
masz bardzo łądne włoski prześliczne co do fryzutry, to wiadomo że im włoski dłuzsze tym sie ciezsze robią, moze skróc je troszke? i pocieniuj mocno? i pocieszam Cie, bo wiele lasek marzy o takich idealnie prostych włoskach i muszą swoje męczyć prostownicą, a Ty masz to gratis
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 19:01   #21
ciotkaklotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 76
Dot.: Włosy topielicy;)

Bonorlz-dzięki za czas poświęcony właśnie o takim cieniowaniu sobie myślę, tylko-owszem, na trochę dłuższych-jak inne zabiegi nie dadzą efektu

niebędętwoja19-to bardzo mile, co mowisz.może to jest tak, że zawsze chcemy czegoś, czego akurat nie mamy.Po prostu wydaje mi się, że moja gębagorzej wygląda w takim przyklepanym towarzystwie-bardziej o to mi chodzi niż o sam rodzaj włosów.

tak, czy inaczej, jak wyzdrowieje, to probuje


dzieki wszystkim
ciotkaklotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 20:47   #22
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: Włosy topielicy;)

Cytat:
Napisane przez ciotkaklotka Pokaż wiadomość
kupię te kosmetyki i poprobuję. jak nie "pusci" to cieniowanie Pozdrosy, Koleżanko
Jak juz sobie zrobisz cos na tych wloskach, to pokaz efekt Pozdrosy Kolezanko
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 21:06   #23
bonorlz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 146
Dot.: Włosy topielicy;)

Cytat:
Napisane przez ciotkaklotka Pokaż wiadomość
Bonorlz-dzięki za czas poświęcony właśnie o takim cieniowaniu sobie myślę, tylko-owszem, na trochę dłuższych-jak inne zabiegi nie dadzą efektu

no to smigaj do fryzjera! ja bym nawet na Twoim miejscu zaryzykowała jakaś delikatną zmianę koloru, ale to jak juz uwazasz

tylko nam się tutaj pokaz!!!!
__________________
a może to dla mnie ułożysz zestaw?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...47#post8639547
bonorlz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 23:29   #24
martuskaa2
Raczkowanie
 
Avatar martuskaa2
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 112
GG do martuskaa2
Dot.: Włosy topielicy;)

Masz piękne włosy *.*
Co do tego by się jakoś lepiej układały proponuje pocieniowanie, na prawde daje efekty, a i fryzura nabiera życia.
__________________


W życiu zdarzają się chwile gdy jedynym wyjściem jest stracić kontrolę.





martuskaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 21:25   #25
ciotkaklotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 76
Dot.: Włosy topielicy;)

Dzięki wielkie, Martuśka

jest poprawa w każdym razie. byłam u fryzjerki, odradziła mi cieniowanie pełną gębą. Podcięła tylko włosy( nie jakoś dramatycznie) i zmieniła kształt cięcia na bardziej zaokrąglony z przodu-, sprawiający , że włosy fajniej się ukladają. zaczęłam używać też odżywkę podnoszącą włosy u nasady- dzisiaj włosy zachowywały się poprawnie. Oczywiście do ideału nadal sporo im brakuje, ale różnicę da się odczuć- nie musiałam ich czesać co 20 minut, żeby uniknąć efektu przyklapnięcia. Także dziękuję wszystkim za pomoc, coś z włosowym towarzystwem udało się jedna zrobić.
ciotkaklotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 22:41   #26
bonorlz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 146
Dot.: Włosy topielicy;)

cieszę się

teraz czekamy tylko na efekty w postaci zdjęcia tutaj
__________________
a może to dla mnie ułożysz zestaw?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...47#post8639547
bonorlz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 08:12   #27
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Włosy topielicy;)

Kurcze, jak ja Ci zazdroszczę! Przy takich włosach możesz zrobić sobie prawie każdą fryzurkę, bo większość z nich jest przeznaczona dla osób o prostych lub prawie prostych włosach.
A do jakiej długości planujesz ściąć włosy? Moze strzel sobie jakąś asymetrię-masz ładne regularne rysy, myślę, że ciekawie by to wyglądało

Coś w tym stylu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asym.jpg (9,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krótkie.jpg (12,4 KB, 37 załadowań)
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 08:14   #28
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Włosy topielicy;)

oj, nie zauważyłam Twojego ostatniego postu Fajnie, ze jesteś zadowolona. Czekamy na zdjęcia
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 08:40   #29
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: Włosy topielicy;)

hej ciotkaklotka mam podobne włosy do Twoich. Długaśne, proste jak drut (kompletnie nie do kręcenia) i gęste razem, ale pojedyncze włoski są cienkie. Niestety, kiedyś właśnie wybrałam się do fryzjera żeby je podcieniować, bo właśnie też kilka godzin po umyciu przestawały mi się podobać... zrobiłam grzywkę i podcieniowałam... jakiś czas po fryzjerze było ok, ale gdy włosy zaczęły odrastać wyglądało to dość kiepsko, a w każdym razie gorzej niz przed cięciem. Po prostu cieniowanie na takie włosy jak moje kompletnie się nie nadaje. Minęły dwa lata od tamtego cięcia i dopiero teraz włosy się odbudowują na tyle, że jestem z nich zadowolona... Także cieszę się, że Twoja fryzjerka zachwolała głowę, a Ty się nie uparłaś... moja fryzjerka też odradzała to cieniowanie, no ale ja musiałam być mądrzejsza...
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 20:43   #30
ciotkaklotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 76
Dot.: Włosy topielicy;)

Hej, dziewczyny!

Dziękuję za Wasze odpowiedzi. No właśnie-moja fryzjerka też powiedziała, żebym sobie to mocne cieniowanie podarowała. Zmiany za bardzo nie widać-może w długości, ale dzięki kosmetykom włosy naprawdę lepiej się zachowują-oczywiscie-jak wspomniałam-ideału nie osiągnęłam i nie osiągnę, ale jest znacznie lepiej. Nie stosuję tylko tych odżywek po każdym myciu, bo fryzjerka mi powiedziała, że wtedy bardzo przeciążę włosy i dopiero będę miała poproszę siostrę, żeby strzelila mi jutro fotkę, ale wielkich zmian nie ma. Serdecznie wszystkich pozdrawiam i dzieki!
ciotkaklotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.