Masaż skóry głowy u fryzjera. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-28, 23:58   #1
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827

Masaż skóry głowy u fryzjera.


Na czym polega taki masaż? Jakie są jego efekty? Jak często go stosować? Kto może się poddać takiemu zabiegowi? Jak rozpoznać, że zabieg jest wykonywany prawidłowo?

Pozdrawiam

P.S.

Jeśli wcześniej było już na ten temat to poproszę o link. Szukałam w archiwum forum, ale nic nie znalazłam.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-29, 19:06   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Masaż skóry głowy u fryzjera.

masaż to najprzyjemniejsza czynnoc u fryzjera, oczywiscie musi dobrze wykonany. Jest ich kilka :masaz przy myciu , odpreza, moze byc delikatny, uspokajacy, moze tez byc lekko pobudzjacy, wykonuje sie tez masaz leczniczy, podczas zastosowania srodkow np. na rozne schorzenia, wcierajac toniki czy olejki np przeciw łupiezowe, łagodzace wrazliwa skore, pzreciw przetłuszczaniu sie skory głowy, czy poprostu relaksujace, np przeciw bolom glowy,to bardzo mile czynnosci
kiedy mozna wyczuc czy masaz jest dobrze wykonany?.....
no wtedy jak poprostu "odplywasz", czujesz jak sie odprezasz, lub czujesz mrowienie czy cieplo na skorze w przypadku niektorych specyfikow, masaz trwa 3 -5 min
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-29, 20:41   #3
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Re: Masaż skóry głowy u fryzjera.

Dziękuje bardzo za odpowiedź
Ma jeszcze jedno pytanie: czy można iść na sam masaż?
Pozdrawiam
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-29, 21:43   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Masaż skóry głowy u fryzjera.

no pewnie!!!!!!!!!
w szanujacych sie salonach(co wcale nie oznacza drogich!!)jest to podstawa, wykonanie masazu przy myciu,no i oczywiscie mycie , odzywianie i masaz!!!
to "rozbrojenie" klienta, przygotowanie go do zabiegu(farba trwala itd..)klient jest czasem nieufny, bo mial rozne nieprzyjemne przejscia z tzw fryzjerami(ale bede obiektywna, sa i klienci , ktorzy czasem tez dla nas sa nie mili bo cos im tam w zyciu nie wyszlo , albo nie chca , nie wiedza czego chca, wybaczcie mi ale my tez jestesmy ludzmi, i naprawde sie staramy, i nie zrozumcie mnie zle, bo ja nie chce w tej chwili nikogo urazic, tylko wyrazam rzeczywistosc, i licze na to ze mnie zrozumiecie co chce powiedziec ) lub wlasnie mial zly dzien, to wtedy my , stylisci, podchodzimy do tego jak psycholodzy , jak terapeuci , i co jest wtedy dobre na poczatek? MASAZ!! nawet dla kogos , kto nie lubi jak sie dotyka jego glowy(np ja nie lubie) to odpowiedni masaz przy myciu glowy juz rozluznia , jest wiele punktow , ktore na to pOzwalaja , naprawde
u mnie mistRZynia jest Sonia!! rewelacja!! (FAKT NIE CHWALE SIE ale to ja ja nauczylam ) jak ona masuje!!, i uczy mojego synka, wiec muzse powiedziec , ze jest dobrym nauczycielem , bo jego male paluszki, wiedza gdzie maja masowac , ktore punkty, aby sie odprezyc, nawet ma juz za soba kilka moich klietek , ktore sa zadowolone i nawet sie pytaja o niego
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-29, 22:22   #5
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Masaż skóry głowy u fryzjera.

Ile synek ma lat ?
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-29, 22:51   #6
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Masaż skóry głowy u fryzjera.

Pytam bo z opowiesci wnioskuje ze jest dzieckiem i zastanawia mnie w jakim wieku zaczyna robic taka kariere .
To musi byc strasznie urocze . Szczegolnie rozbroilo mnie to z klientkami ktore sie o niego pytaja
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-29, 22:55   #7
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Masaż skóry głowy u fryzjera.

teraz sie zdziwisz ..10 lat ma!
ale sam chce sie tak bawic we fryzjerstwo..
ja sie ciesze i nie robie nic by go naciskac zeby cos mi pomagał, sam przychodzi i jak ma wene to pyta czy moge umyc pania? , no nie zawsze to moja stala klientka, wiec nie pozwalam , ale wiesz moje panie sie zgadzaja, bo go znaja od poczecia, a on sie cieszy i co najwazniejsze podchodzi do tego jak stary wyga, a to tak "smiezsnie "wyglada, bo on jest wtedy taki powazny..i jak ja mu tam zwracam uwge ,, to on mowi "przeciez wiem mamo!"
to fajne jest, ale to wszystko moze sie mu sie jezszce odmienic, choc ja marze zeby nie!!ale zycie samo pokarze jak bedzie, ja w kazdym badz razie uszanuje to co on wybierze, tak jak uszanowalam decyzje mojego starszego syna, a marzylam zeby byl lekarzem , bo wszystko wskazywalo na to ze tak bedzie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-29, 22:59   #8
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Masaż skóry głowy u fryzjera.

Naprawde urocze
Pogratulowac synka
I zycze aby wybral wlasnie taka droge. Chyba bedzie w tym dobry (jak mamusia )
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-29, 23:03   #9
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Masaż skóry głowy u fryzjera.

ma takie dni ze po szkole wpada(jak zwykle zreszta)i bierze pilke lub hulajnoge, ale ma takie ze zaszywa sie w kat bierze głowke fryzjerska(taka na palu )i czesze koczki i naprawde mu to wychodzi, moze nawet teraz 21 listopada w spodku , bedzie sie tak bawil, bo takie zapytanie mi dal czy mogłby czesac z boku przy mnie glowe lalki, ja nie mam nic pzreciw, a zadziwia mnie jego odwaga, bo ja mam treme , ale chyba dzieci w jego wieku nie, tymbardziej ze jezdzi na pokazy ze man to jest "obyty"
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-29, 23:16   #10
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Masaż skóry głowy u fryzjera.

dzieki!
moze , czas i zycie pokarze, ja zaluje ze nie bylam buntowniczka()no w tym dobrym znaczeniu)bo moglabym jako fryzjer o wiele wiecej juz zdobyc, a posluchalam muski, i nie poszlam do szkoly fryzjerskiej, no ale moze dlatego potem to bylo robione (nauka )swiadomie!!ja nie wyobrazam sobie zebym narazie mogla robic cos innego niz to co robie,i tego zycze wszystkim !!zeby mogli sie spełniac w swoich marzeniach, zawodach , bo to jest chyba powolanie....
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-30, 16:48   #11
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Re: Masaż skóry głowy u fryzjera.

Dziękuję za odpowiedź

Rozumiem, co pani chciała powiedzieć. Są ludzie i ludziska… niestety. Muszę się przyznać bez bicia, że ja jestem taką osobą, która ma stracha przed każdą wizytą u fryzjera. Wizytę uważałam za udaną, kiedy nie wybiegałam z salonu z płaczem Ostatni raz byłam u fryzjera trzy lata temu… stwierdziłam, że koniec stresu!!! i nie przestąpię więcej progu żadnego salonu!!! a włosy podcinać będzie mi moja Mama… no cóż… moja Mamusia zbuntowała się i musiałam się sama zająć włoskami. Doskonale opanowałam jedno strzyżenie i nawet niektórzy mnie się pytali, gdzie byłam u fryzjera, bo tak ładnie mam wycieniowane włoski
No, ale teraz chciałabym coś zmienić… mam już wybraną fryzurkę (i fryzjera), teraz tylko czekam aż włoski urosną na odpowiednia długość… aż ze strachu przełykam ślinę… i do FRYZJERA!!! Oczywiście dla zmniejszenia stresu zafunduje sobie taki masaż Niestety nie mieszkam w Gliwicach i nie mogę wybrać się do Pani, ale może za jakiś czas zrobię sobie wycieczkę w tamte rejony i może dostąpię już zaszczytu ostrzyżenia przez Pani syna
Jak to się mówi: „Rób to, co kochasz, a nie będziesz musiał nigdy pracować”
Zazdroszczę Pani… ja jeszcze nie znalazłam tego „czegoś”, ale szukam

Pozdrawiam
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-30, 17:53   #12
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Masaż skóry głowy u fryzjera.

dziekuje!!
napewno znajdziesz to czego szukasz, fakt wtedy jest sie szcesliwym, bo tak naprawde praca zajmuje nam ponad polowe zycia, wiec warto robis to w czym mozemy sie spelnic...
jak tylko bedziesz w okolicy serdecznie zapraszam!

całuski i pozdrowienia
gaga
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 12:19   #13
lidka_paseczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4
Dot.: Masaż skóry głowy u fryzjera.

Czy ludzie wykupują takie usługi na prezent? Zastanawiam się nad prezentem dla przyjaciółki. To byłoby coś nowego czego nikt nie podarował jej wcześniej. Taka karta albo voucher jak w jakimś odzieżowym sklepie tylko do fryzjera. Przeczytałam o tym tutaj http://www.podarujkarte.pl/pomysl-na-prezent/uroda-wizyta-fryzjera-masaz-glowy/ i nie mogę znaleźć salonu w Gliwicach ani Katowicach gdzie bym mogła coś takiego zamówić
lidka_paseczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-07 13:19:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.