Z Czerwonego na brąz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-17, 09:27   #1
jola1983
Przyczajenie
 
Avatar jola1983
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: -
Wiadomości: 24
Unhappy

Ratunku! Z brązu wyszedł czerwony!


3 dni temu ufarbowałam włosy farbą Loreal Couleur Experte odcień brąz mahoniowo-miedziany. I włosy wyszły czerwone!! Wiem, że w nazwie jest mahoń, ale na opakowaniu był inny kolor, zupełni inny, a na próbkach na różnych kolorach włosów też był pokazany taki ciepły brąz. Farbowałam na prawie że już swoich włosach (średni brąz). Pomóżcie mi i doradźcie jak się pozbyć tego koloru, bo strasznie mi się nie podoba Chciałabym jakiś brąz, ale ten czerwony jest tak mocny że jak nałożyłam na niego inną farbę, to nadal przebijał (nawiasem mówiąc ta druga farba cała spłynęła po 2 myciach). Do tego włosy nagle zaczeły mi wypadać...POMOCY!!! Może henną? Ale tak chyba nie można...Doradźcie coś, please! I z góry dziękuję!
__________________
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu.
jola1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 09:43   #2
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Ratunku! Z brązu wyszedł czerwony!

Chyba najbezpieczniej będzie wybrać się do fryzjera. Możesz próbować zneutralizować tę czerwień nieczerwonym i chłodnym odcieniem brązu - może jakiś delikatny szampon koloryzujący, albo te środki w saszetkach. Istnieje jednak obawa, że podniszczysz sobie włosy - i tak już wypadające Zrób sobie na wszelki wypadek kurację wzmacniającą włosy - wypróbowany i stosunkowo tani jest Radical w ampułkach Farmony
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 23:11   #3
fiszowata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10
z czerwieni w brąz?

mój naturalny kolor włosów to średni brąz, po kilku farbowaniach na różne odcienie czerwonopodobne poprzestałam na dzikiej róży wellatonu. kolor ładnie się trzymał, ale teraz nie dość, że mam odrosty to farba sprała się w niektórych miejscach na jakiś róż... poza tym czerwień w różnych wydaniach na głowie już mi się znudziła i chciałabym wrócić do brązu, ale ciemnego. zastanawiam się tylko czy z mieszanki: czerwonoróżowy na głowie + brązowa farba nie powstanie coś co przerazi mnie kiedy spojrzę w lustro po spłukaniu farby i odbierze mi resztę ochoty do życia, no i myślę też nad farbą jaką wybrać, myślę o londzie, bo koleżanka bardzo ją zachwala...
fiszowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 00:08   #4
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: z czerwieni w brąz?

Cześć!! Ja miałam czerwone włosy w wakacje.. Też mi się szybko znudziły, poza tym stwierdziłam, że jesień to pora na bardziej stonowane kolorki i też postanowiłam wrócić do ciemnego brązu. Zafarbowałam włoski Palette Deluxe - Czekoladowy brąz (Palette to ostra farba i nie przepadam, ale liczyłam, że właśnie tak mocna zniweluje czerwień). Udało się, owszem - kolor był ciemnobrązowy, więc wątpię żebyś się przeraziła efektem farbowania, ale uprzedzam że baaardzo długo będziesz nosiła czerwoną\ bordową poświatę na włoskach - szczególnie w świetle i na słońcu. Jeśli Ci to nie przeszkadza to nie ma problemu. Mi przeszkadzało i właściwie dopiero teraz pozbyłam się tego "czerwonego światła" Farbowałam po prostu ciągle brązami tyle, że z Garniera. Ale z czerwonego na brąz - szczególnie ciemny to z własnego doświadczenia wiem, że nie ma dużego problemu
Pozdrawiam i może napisz czy się udało?
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 18:04   #5
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: z czerwieni w brąz?

Ciężej by było wrócić z czekolady do czerwieni, bo czekolada jest ciemniejsza
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 18:07   #6
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: z czerwieni w brąz?

Otóż to!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 22:12   #7
radiomedulla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Red face Z czerwieni na jasny brąz ;)

Mam czerwone troche ciemne włosy (zresztą wiecie jak to jest z czerwienią traci kolor z każdym umyciem)
marzy mi sie http://www.zeberka.pl/img_users/1220882803.jpg
ten kolorek
jak moge go uzyskać? jaka farba ? ;>
barrrdzo prosze ładnie o pomoc
radiomedulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 22:53   #8
tygrysekrudy
Wtajemniczenie
 
Avatar tygrysekrudy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 279
Dot.: Z czerwieni na jasny brąz ;)

użyj farby palette naturalny brąz - wychodzi bardzi ciemny, a na takich włosach wyjdzie fajny średni braz
tygrysekrudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 00:50   #9
radiomedulla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Z czerwieni na jasny brąz ;)

moze wezme jasniejszy odcien tej palett i wyjdzie ?
radiomedulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 14:11   #10
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Z czerwieni na jasny brąz ;)

Cytat:
Napisane przez tygrysekrudy Pokaż wiadomość
użyj farby palette naturalny brąz - wychodzi bardzi ciemny, a na takich włosach wyjdzie fajny średni braz

Z naturalnego brązu palette ma wyjść taki jak na tej fotce????? Chyba żartujesz!
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 14:23   #11
radiomedulla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Z czerwieni na jasny brąz ;)

wiec moze majreg
co poradzisz
radiomedulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-24, 21:47   #12
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Z czerwieni na jasny brąz ;)

Cytat:
Napisane przez radiomedulla Pokaż wiadomość
wiec moze majreg
co poradzisz
Sorki,że tak poźno. Dopiero zauważyłam. Z czerwieni trudno zejść. Jeśli jest intensywna musisz zrobić dekoloryzację i pomalować na kolorek ,który Ci się podoba. Jeśli farbka Ci się już zmyła i wypłowiała spróbuj jakiś ciepły blond beżowy z poziomu 8 z wodą minimum 6%.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 17:35   #13
masterofalchemy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9
Z czerwonych (rudych) na brąz.

Witam, to mój pierwszy post tak w ogóle : )

Piszę ponieważ poszukuję ładnej farby do włosków. Aktualny mój kolor to u samych odrostów kolor wellatonu mleczna czekolada, później czerwony jakieś 4-5 cm a niżej jasno rudy, już wypłukany. Na odrostach wyszedł dokładnie jak na modelce jest pokazane, a ten kolor miał być CIEMNY na moich włoskach. Rozjaśnił odrosty a z resztą nic nie zrobił, może ociupinkę rozjaśnił :<

Moje naturalne włosy to średni brąz o ile się nie mylę. Nie są bardzo ciemne ale też nie jest to ciemny blond.

Ale poszukuję teraz brązowej farbki, która nie jest zbyt ciemna. Chciałabym, żeby to był o taki coś odcień jak na tym zdjęciu: http://wstaw.org/m/2010/10/06/wellat...laskowy_73.jpg. Ale chciałabym żeby to był ciepły odcień i miał jakąś rudą lub czerwoną poświatę. A i jeszcze jedno, żeby to nie była farba z palette. Może to być szampon koloryzujący do 24 myć albo zwykła farba. Chcę taki kolorek żeby włosy odpoczęły od ciągłego farbowania.

Ufff, się rozpisałam, mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc : )
masterofalchemy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 19:36   #14
Gosia12222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Z czerwieni na braz

Hej mam włosy pofarbowane czerwoną farbą ( już lekko zmyta, przy myciu nie brudzi wody) chciałabym na brąz czy musze robić dekoloryzację? Czy wystarczy pokryc farba?
Gosia12222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 20:53   #15
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Z czerwieni na braz

Cytat:
Napisane przez Gosia12222 Pokaż wiadomość
Hej mam włosy pofarbowane czerwoną farbą ( już lekko zmyta, przy myciu nie brudzi wody) chciałabym na brąz czy musze robić dekoloryzację? Czy wystarczy pokryc farba?
Brąz ci chwyci ale wydaje mi się że będzie bardziej rudy niż brązowy przez bazę z rudej farby..
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 10:21   #16
Bluberry17ma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: okolice Krk.
Wiadomości: 1
GG do Bluberry17ma
Dot.: Z czerwieni na braz

Ja miałam dokładnie to samo pofarbowałam ciemnym brązem i kolor wyszedł piękny a w słońcu miałam ogniste refleksy
Bluberry17ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 21:12   #17
niemampytan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Question Z czerwonych na brąz i odwrotnie ;)

Hej Zastanawiam się nad pofarbowaniem włosów na ciemny brąz (aktualnie mam czerwony - wiśniowa czerwień wellaton). Podoba mi się kolor 'Ciemny brąz' firmy Palette, ale podobno farby tej firmy bardzo niszczą włosy Ciekawi mnie tylko, czy gdy zmienię już kolor będę mogła powrócić do czerwonego bez rozjaśniacza (chodzi mi tutaj tylko o jedno pokrycie brązem) lub czy na brąz załapie mi burgund. Jeśli będę musiała rozjaśniać, myślicie, że wystarczy mi jedna wizyta u fryzjera ? W dodatku farby Palette bardzo silnie pokrywają włosy, tzn. potem jakby ciężko się ich pozbyć. Co o tym sądzicie ? Proszę o Waszą pomoc, bo nie wiem co mam robić..

Edytowane przez niemampytan
Czas edycji: 2011-01-21 o 22:44
niemampytan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 21:28   #18
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 444
Dot.: Z czerwonych na brąz i odwrotnie ;)

Cytat:
Napisane przez niemampytan Pokaż wiadomość
Hej Zastanawiam się o pofarbowaniu włosów na ciemny brąz (aktualnie mam czerwony - wiśniowa czerwień wellaton). Podoba mi się kolor 'Ciemny brąz' firmy Palette, ale podobno farby tej firmy bardzo niszczą włosy Ciekawi mnie tylko, czy gdy zmienię już kolor będę mogła powrócić do czerwonego bez rozjaśniacza (chodzi mi tutaj tylko o jedno pokrycie brązem) lub czy na brąz załapie mi burgund. Jeśli będę musiała rozjaśniać, myślicie, że wystarczy mi jedna wizyta u fryzjera ? W dodatku farby Palette bardzo silnie pokrywają włosy, tzn. potem jakby ciężko się ich pozbyć. Co o tym sądzicie ? Proszę o Waszą pomoc, bo nie wiem co mam robić..
1.Nie.
2.Jeżeli fryzjer będzie dekoloryzował włosy, może wystarczyć jedna wizyta.
3.To prawda. Nie zdziwiłoby mnie, gdyby kolor wyszedł czarny.
__________________
GrassIsGreener jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 00:29   #19
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Z czerwonych na brąz i odwrotnie ;)

Kolor na pewno wyjdzie czarny.
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 14:55   #20
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Z czerwonych na brąz i odwrotnie ;)

Cytat:
Napisane przez niemampytan Pokaż wiadomość
Podoba mi się kolor 'Ciemny brąz' firmy Palette, ale podobno farby tej firmy bardzo niszczą włosy
Fakt niszczą. (I do tego ta firma testuje na zwierzętach ).

Cytat:
Ciekawi mnie tylko, czy gdy zmienię już kolor będę mogła powrócić do czerwonego bez rozjaśniacza (chodzi mi tutaj tylko o jedno pokrycie brązem)
Nie ma szans. Rozjaśnianie będzie niezbędne.

Cytat:
Jeśli będę musiała rozjaśniać, myślicie, że wystarczy mi jedna wizyta u fryzjera ?
Być może tak. Ale niekoniecznie.
No i nie wiadomo w jakim stanie będą potem włosy.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 04:06   #21
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Czerwony barwnik na włosach

Mam pewien problem. Ostatnio bardzo szybko schodziłam z czarnych włosów do jasno rudych ( po dekoloryzacji normalny kolor z zejścia) następnie poszłam do fryzjera i poprosiłam o zafarbowanie mi włosów na taki ciemny rudo-brąz (fryzjerka zmieszała mi ze sobą 2 farby - 1 była z czerwonawym barwnikiem).
Teraz farba się trochę wymyła i mam niby brąz ale bardzo widać pomarańczowawy rudy z niewielką domieszką tego czerwonego barwnika.

Chciałabym pozbyć się tej rudości i tego czerwonego barwnika z moich włosów i uzyskać czysty średni brąz (taka tonacja jak na zdjęciu 1) w grę nie wchodzi jednak rozjaśnianie włosów.

Chciałabym abyście poleciły mi jak mogę przełamać rudy i czerwony barwnik we włosach tak, aby nie farbować włosów na bardzo ciemny brąz..jaka farba, odcień to zniweluje?

Dodaję zdjęcia. 1 - modelka. 2 - mój kolor włosów zaraz po farbowaniu (teraz jest o wiele jaśniejszy i bardziej rudy niż czerwonawy, przepraszam nie mam innego zdjęcia, dodaję pogląowo, farbowałam około miesiąca temu, na zdjęciu te bardzo czerwone włosy były tylko na odrostach, teraz są rude, włosy koło policzków mają taką mniej więcej barwę jak mam teraz, lecz są dużo jaśniejsze i jeszcze bardziej rude)

Bardzo proszę o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg natural-ash-brown-hair-color.jpg (50,0 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0398.jpg (82,7 KB, 172 załadowań)

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-07-27 o 04:09
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 07:26   #22
Katarzyncia23
Raczkowanie
 
Avatar Katarzyncia23
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 275
Dot.: Czerwony barwnik na włosach

też mam taki sam problem jak Ty.
Katarzyncia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 17:04   #23
TheDziunia09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Z Czerwonego na brąz?

Cześć chcę zmienić kolor włosów z czerwonego na brązowy, ponieważ dużo się naczytałam, że czerwone włosy szybko się zmywają itp. ale jakoś u mnie tego nie widać. Mniejsza o to, więc chciałabym abyście polecili mi jakąś brązową farbę z takimi odcieniami/refleksami czerwonego, ale lekkimi. Proszę o pomoc!!!
Ps. Mam Jasną karnacje i niebieskie oczy. Nie zabradzo się znam na farbowaniu włosów i wgl. więc sami wybierzcie czy jaśniejszy czy ciemniejszy.
TheDziunia09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 06:31   #24
Katarzyncia23
Raczkowanie
 
Avatar Katarzyncia23
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 275
Dot.: Czerwony barwnik na włosach

Reddish wydaje mi się, że trzeba farbować włosy farbami bezamoniakowymi w zimnych kolorkach regularnie co miesiąc, wtedy za którymś razem powinno już się nie wypłukiwać do czerwoności. Ta kobieta na zdjęciu u Ciebie to raczej nie ma ciemnego brązu, tylko jakiś taki średniawy. Po dekolorce jest trudno, wiem, bo sama właśnie to przechodzę tylko że moje włosy mają kolor ciemny-blond z czerwoną poświatą która bardzo mnie wkurza
Katarzyncia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 07:38   #25
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Czerwony barwnik na włosach

Wiesz co ja się doinformowałam i trzeba zastosować płukankę/szampon specjalnie neutralizujący kolor żółty czy czerwony. Już wiem o co chodzi.
Przejrzałam wizaż żeby sprawdzić jaka płukanka czy szampon jest najlepszy i wybrałam ten http://www.ebay.co.uk/itm/John-Fried...item2eb6a14cd5 przepraszam że na ebayu ale mieszkam za granicą i sobie zapisałam nazwa taka sama jest jeszcze jeden, chyba z loreala, ale na ebayu nie idzie dostać to nie zapisywałam..

Dziś sobie go zamówię (powinien do 3-5 dni dojść) i zaraz go wypróbuję więc jeżeli nie chcesz na razie kupować to poczekaj te kilka dni i zdam relacje czy na moim brązie pomógł U Ciebie będzie prościej bo jak mówiłaś masz blond
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 07:41   #26
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Z Czerwonego na brąz?

obojętnie jaką brązową farbę wybierzesz to będziesz miała czerwone refleksy, nie martw się. Dlatego nie potrzebujesz kupować jeszcze dodatkowo jakąś która ma już takie refleksy

Masz szczęście, bo z czerwonego/czerwonej poświaty okrutnie ciężko zejść
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 15:30   #27
Katarzyncia23
Raczkowanie
 
Avatar Katarzyncia23
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 275
Dot.: Czerwony barwnik na włosach

no wiesz ciemny blond poziom 6 to wcale nie jest jasny kolor :/ sama wątpię już w to czy jest to naprawdę ciemny blond czy fryzjerka nałożyła mi po prostu "ciemny blond" a wyszedl ciemniejszy. poczekam aż zdasz relacje, mam nadzieję że będzie ok


eee tak poczytałam i napisali że ten szampon niweluje żółty odcień na włosach blond, to nadaje się na ciemniejsze?

Edytowane przez Katarzyncia23
Czas edycji: 2011-07-28 o 15:31
Katarzyncia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 17:55   #28
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Czerwony barwnik na włosach

No skoro niweluje żółty i czerwony barwnik to na pewno pomorze, mnie doradzono użycie jeszcze popielatej farby do włosów.
Pewnie też jej użyje, ale najpierw spróbuję tego.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 20:36   #29
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Czerwony barwnik na włosach

Niebieski szampon niweluje żólte odcienie na wlosach,a niebieski korektor wybija czerwienie.
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 21:59   #30
navaaa
Przyczajenie
 
Avatar navaaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 10
Dot.: Z Czerwonego na brąz?

Ja miałam przez 2 lata czerwony, w te wakacje zafarbowałam na brąz robiłam to sama nie u fryzjera. Nie ważne jaką farbą czerwony będzie i tak dawał refleksy. Ale polecam Schwarzkopf Natural & Easy

Edytowane przez navaaa
Czas edycji: 2011-07-28 o 22:02
navaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-08 18:36:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.