Cera trądzikowa - porady eksperta! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-21, 11:54   #211
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

To ja juz nie wiem ile mam tego nakładać, smaruję buzię raz dziennie już od ponad 3 tygodni, żużyłam 1/3. A smaruje całą buzię... Krem mi się w całości wchłania, po chwili nie mam już żadnej wartwy kremu na buzi. To źle?
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 12:04   #212
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
To ja juz nie wiem ile mam tego nakładać, smaruję buzię raz dziennie już od ponad 3 tygodni, żużyłam 1/3. A smaruje całą buzię... Krem mi się w całości wchłania, po chwili nie mam już żadnej wartwy kremu na buzi. To źle?
Sama musisz ocenić jak na Tobie się sprawdza. Ja najlepsze efekty miałam gdy używałam go jak w ulotce napisano.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 11:47   #213
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Ja stosując przepisową ilosc 2 razy dziennie jak w ulotce zużyłam w 2 tyg. Gdy stosowałam mniej (zauwazyłam słabsze efekty) to ok. 3 tyg.
Ja nakładam tylko wieczorem, bo nie chce tego nakładac pod podkład. Jak nałoze to widac krem na twarzy, cała twarz biała, wiec za malo chyba nie nakładam a juz uzywam prawie miesiąc i mam poł tubki jAk nie wiecej
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 12:29   #214
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
Ja nakładam tylko wieczorem, bo nie chce tego nakładac pod podkład. Jak nałoze to widac krem na twarzy, cała twarz biała, wiec za malo chyba nie nakładam a juz uzywam prawie miesiąc i mam poł tubki jAk nie wiecej
Ja wklepuję wiec białą twarz mam przez moment W ulotce zaleca się 4cm pasek remu aplikować na twarz- ile nałozysz, twoja sprawa
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 11:39   #215
Wandit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

dzień dobry,
chciałabym się dowiedzieć jakiego typu płynu lub kremu używać na noc na cerę trądzikową? Mam cerę półtlustą, blizny potrądzikowe. - ?
Wandit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 11:45   #216
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Cytat:
Napisane przez Wandit Pokaż wiadomość
dzień dobry,
chciałabym się dowiedzieć jakiego typu płynu lub kremu używać na noc na cerę trądzikową? Mam cerę półtlustą, blizny potrądzikowe. - ?
Jakiś krem z kwasem. Ja bardzo lubię acne derm, ale blizn on nie usunie. Popatrz na kremy effaclar. Masz skórę mieszaną? Nie ma półtłustej...
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 14:52   #217
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Jakiś krem z kwasem. Ja bardzo lubię acne derm, ale blizn on nie usunie. Popatrz na kremy effaclar. Masz skórę mieszaną? Nie ma półtłustej...
Odradzam Effaclar K. U mnie nic nie zdziałał (też mam cerę trądzikową, ale tłustą). Effaclar DUO jest nieco lepszy. Jeśli chcesz aby Twoja skóra była pod wpływem leków w nocy to tak jak napisała koleżanka wyżej - dobre są maści AcneDerm, Benzacne itp. Ja stawiam na nawilżanie. Na noc kremuję buźkę grubą warstwą kremu mocno nawilżającego - w tym wypadku polecam Cetaphil.
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-26, 16:25   #218
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Moją twarz Acnederm delikatnie rozjaśnił, blizn nie mam głębokich, praktycznie tylko plamki więc może da radę
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 13:49   #219
Anna Bujko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Jeszcze niedawno też miałam podobne problemy, dermatolog pomagał na chwilę a potem znowu wszystko wracało. W wieku 30lat ropne wypryski na twarzy to masakra. Koleżanka poleciła mi kosmetyczkę. Przeszłam z nią długą drogę oczyszczania i kwasowania, głównie kwasowania (od salicylu, mlekowego po serię TCA) - efekt? Teraz nawet nie używam fluidu, jedynie sypki puder
Wcześniej sama sobie szkodziłam, najpierw się oczyszczałam a potem zapychałam wszystko złymi kremami (drogie różne które jedynie co zrobiły to uszczupliły kieszeń :-(), i masą fluidu bo inaczej nie mogłam patrzeć na siebie. Teraz regularne oczyszczanie, na jesień kwasy odpowiednie kremy i problem trądzikowy nie powrócił. Babka wszystkie zabiegi robi na własnej chemii, nic kupnego, ma własne kremy BEZ GLICERYNY. xxxxx

Ania

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-11-15 o 10:06 Powód: reklama
Anna Bujko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 10:54   #220
MaRySiAa666
Raczkowanie
 
Avatar MaRySiAa666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 100
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Witam mam 23 lata problem trądziku pojawił się u mnie od około 18 nastki.Mam skórę strasznie przetłuszczającą się w strefie T.Oczyszczam ja regularnie peelingiem kawitacyjnym w domu plus sonoforeza i w związku z tym chciałabym wiedzieć jak często mogę stosować obie te rzeczy żeby sobie nie zaszkodzić.Na razie peeling robię raz w tyg a sonoforezę nawet codziennie.Drugie moje pyt dotyczy pielęgnacji cery bo nie wie czy dobrze robię.Do pielęgnacji na noc używam na przemian :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...twist-off.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...awilzanie.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...daeus-100.html
plus czasem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...achtcreme.html.
Problem mój z przetłuszczaniem się skóry i pryszczami polega na tym ,że na noc po wchłonięciu tych rzeczy używam do zmatowienia twarzy skrobii ziemniaczanej i czasem pudru dla niemowląt babydream,bo jeżeli tego nie zrobię to rano moja twarz jest tłusta i zaczopowana pryszczami.Chciałabym wiedzieć czy takie działanie mi nie zaszkodzi.I jeszcze odnośnie oczyszczania zauważyłam,że po maseczkach skóra na zewnątrz jest czysta,niestety po lekkim naciśnięciu z porów wychodzi woda biała,coś jakby ropa.Co może być tego przyczyną i co by Pani polecała ddo pielęgnacji w takiej sytuacji.Pozdrawiam
MaRySiAa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 21:24   #221
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Witam, mam 26lat, w czerwcu urodziłam dzidziusia. Przed ciążą używałam epiduo. Bardzo mi to pomogło, cera poprawiła się znacznie. W ciąży wygląd skóry był prawie idealny, zero ropnych wykwitów, większość wągrów zniknęła. Teraz jestem 5 mcy po porodzie, znowu zaczął pojawiać się ten sam problem - mam bardzo dużo podskórnych wągrów. Co mogę używać karmiąc piersią? Czy kuracja epiduo jest możliwa? Będę wdzięczna za poradę.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 09:36   #222
marta_dm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 47
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Dziewczyny, a może polecacie coś, bądź wiecie co na tzw. "kaszaki"? Męczę się z nimi od jakiś 2 lat...
marta_dm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 09:53   #223
Goshh
Raczkowanie
 
Avatar Goshh
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 119
GG do Goshh
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Witam, mam 26lat, w czerwcu urodziłam dzidziusia. Przed ciążą używałam epiduo. Bardzo mi to pomogło, cera poprawiła się znacznie. W ciąży wygląd skóry był prawie idealny, zero ropnych wykwitów, większość wągrów zniknęła. Teraz jestem 5 mcy po porodzie, znowu zaczął pojawiać się ten sam problem - mam bardzo dużo podskórnych wągrów. Co mogę używać karmiąc piersią? Czy kuracja epiduo jest możliwa? Będę wdzięczna za poradę.



Ja też się chętnie dowiem co stosowac w ciazy i przy ksrmieniu ba wszelkie niespodzianki
Goshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 13:40   #224
MaRySiAa666
Raczkowanie
 
Avatar MaRySiAa666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 100
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

No i umarł kolejny topic
MaRySiAa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 09:47   #225
Studenckamodnisia
Raczkowanie
 
Avatar Studenckamodnisia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 151
GG do Studenckamodnisia
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Witam, więc może i mnie spotka zaszczyt małej porady

Mam 25 lat i cerę tłustą, problematyczną.

Wyskakują na niej dziwne grudki, które po "wyciśnięciu" wyglądają jak przysłowiowy biały makaron. Grudki są nieprzyjemne, ponieważ odstają na twarzy. Zmiany bardzo źle się goją - powstają bolące, trochę spuchnięte strupki, po czym widać, że ta grudka dostaje stanu zapalnego. Jeśli grudki nie ruszam, to w większości przypadków po prostu sobie tam jest: odstaje i mnie denerwuje, ale raczej nie przechodzi w stan zapalny, ropny.
Moje pory są rozszerzone i zauważyłam, że niektóre pryszcze, grudki pojawiają mi się cały czas w tych samych miejscach, nawet jeśli przez jakiś czas ich tam nie ma. Na nosie mam zaskórniki - nieprzyjemne wągry, które za nic w świecie nie chcą zejść - czasem jest z nimi troszkę lepiej, niemniej jednak zawsze są. Borykam się także z zaskórnikami przy skrzydełkach nosa - są białe i delikatnie odstają.

Podczas miesiączki wyskakuje mi kilka zmian ropnych, bądź kilka grudek pomimo tego, że ich nie wyciskam przeradza się właśnie w zwykłe pryszcze.

Cerę oczyszczam dwa razy dziennie i pomimo tego, że jest tłusta - nawilżam ją. Stosuję peelingi, maseczki z glinką szarą, żel do mycia twarzy dedykowany dla osób z cerą problematyczną oraz tonik. Stosuję demakijaż każdego dnia, nie zanieczyszczam cery ciężkimi podkładami.

Nie wiem czy wszystko dobrze opisałam, dlatego zamieszczę zdjęcia. Będę zobowiązana za pomoc!!! Co to jest za trądzik, dlaczego mnie prześladuje oraz jak się go pozbyć!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moja cera1.jpg (28,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moja cera w tych dniach.jpg (24,6 KB, 28 załadowań)
__________________
2015r. - szansa na nowy początek!

Mój blog http://missmalitv.blogspot.com/
Mój kanał https://www.youtube.com/channel/UCje...DQVAQBxojAXxuA
Polub mnie na Facebooku https://www.facebook.com/missmalitv
Instagram: http://instagram.com/missmalitv
Studenckamodnisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 20:50   #226
heidi88
Raczkowanie
 
Avatar heidi88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 56
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Cytat:
Napisane przez Studenckamodnisia Pokaż wiadomość
Witam, więc może i mnie spotka zaszczyt małej porady

Mam 25 lat i cerę tłustą, problematyczną.

Wyskakują na niej dziwne grudki, które po "wyciśnięciu" wyglądają jak przysłowiowy biały makaron. Grudki są nieprzyjemne, ponieważ odstają na twarzy. Zmiany bardzo źle się goją - powstają bolące, trochę spuchnięte strupki, po czym widać, że ta grudka dostaje stanu zapalnego. Jeśli grudki nie ruszam, to w większości przypadków po prostu sobie tam jest: odstaje i mnie denerwuje, ale raczej nie przechodzi w stan zapalny, ropny.
Moje pory są rozszerzone i zauważyłam, że niektóre pryszcze, grudki pojawiają mi się cały czas w tych samych miejscach, nawet jeśli przez jakiś czas ich tam nie ma. Na nosie mam zaskórniki - nieprzyjemne wągry, które za nic w świecie nie chcą zejść - czasem jest z nimi troszkę lepiej, niemniej jednak zawsze są. Borykam się także z zaskórnikami przy skrzydełkach nosa - są białe i delikatnie odstają.

Podczas miesiączki wyskakuje mi kilka zmian ropnych, bądź kilka grudek pomimo tego, że ich nie wyciskam przeradza się właśnie w zwykłe pryszcze.

Cerę oczyszczam dwa razy dziennie i pomimo tego, że jest tłusta - nawilżam ją. Stosuję peelingi, maseczki z glinką szarą, żel do mycia twarzy dedykowany dla osób z cerą problematyczną oraz tonik. Stosuję demakijaż każdego dnia, nie zanieczyszczam cery ciężkimi podkładami.

Nie wiem czy wszystko dobrze opisałam, dlatego zamieszczę zdjęcia. Będę zobowiązana za pomoc!!! Co to jest za trądzik, dlaczego mnie prześladuje oraz jak się go pozbyć!
ja ci radzę iść jak najszybciej do naprawde dobrego dermatologa, ja sie leczyłam 10 lat, co dwa miesiące recepta na masc, zel, diety oczyszczajace. Tak naprawde efekty zauważyłam dopiero w trakcie kuracji Izotekiem. Żałuje ze wczesniej nie zaczełam, bo nie miałabym tylu blizn.
heidi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 23:44   #227
Studenckamodnisia
Raczkowanie
 
Avatar Studenckamodnisia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 151
GG do Studenckamodnisia
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Tak tylko jak się nasłuchałam jakie szkody potrafi zrobić dermatolog to bardzo się boję
__________________
2015r. - szansa na nowy początek!

Mój blog http://missmalitv.blogspot.com/
Mój kanał https://www.youtube.com/channel/UCje...DQVAQBxojAXxuA
Polub mnie na Facebooku https://www.facebook.com/missmalitv
Instagram: http://instagram.com/missmalitv
Studenckamodnisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 16:35   #228
Carvilone
Przyczajenie
 
Avatar Carvilone
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Rbk
Wiadomości: 27
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Witam. Bardzo się cieszę że mogę porozmawiać ze specjalistą.

Do dermatologa chodziłam przez 7 miesięcy- nie miałam mocnego trądziku, wyskakiwały mi pojedyncze pryszcze, jednak jestem przeczulona na punkcie cery i postanowiłam z nimi walczyć.

Stosowałam takie maści jak:
• Acne-Derm - właściwie nie zrobił nic
• Differin - tragedia, wysyp wszędzie, porobiły mi się podskórne grudki, których NIGDY nie miałam
• Duac - kolejna porażka, dostałam wysypu na policzkach
• Normaclin - tak jak Acne-Derm, nie zrobił nic

Obecnie moja buzia jest w stanie tragicznym. Pełno blizn i przebarwień, nie chce się zagoić. Pryszcz ba pryszczu, podskórne grudki. Jak się tego pozbyć?
Obecnie działam na własną rękę i stosuję krem z Ziaji na trądzik różowaty oraz robie sobie maseczkę z zielonej glinki.
Carvilone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 18:52   #229
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Cytat:
Napisane przez Carvilone Pokaż wiadomość
Witam. Bardzo się cieszę że mogę porozmawiać ze specjalistą.

Do dermatologa chodziłam przez 7 miesięcy- nie miałam mocnego trądziku, wyskakiwały mi pojedyncze pryszcze, jednak jestem przeczulona na punkcie cery i postanowiłam z nimi walczyć.

Stosowałam takie maści jak:
• Acne-Derm - właściwie nie zrobił nic
• Differin - tragedia, wysyp wszędzie, porobiły mi się podskórne grudki, których NIGDY nie miałam
• Duac - kolejna porażka, dostałam wysypu na policzkach
• Normaclin - tak jak Acne-Derm, nie zrobił nic

Obecnie moja buzia jest w stanie tragicznym. Pełno blizn i przebarwień, nie chce się zagoić. Pryszcz ba pryszczu, podskórne grudki. Jak się tego pozbyć?
Obecnie działam na własną rękę i stosuję krem z Ziaji na trądzik różowaty oraz robie sobie maseczkę z zielonej glinki.
Co prawda nie jestem dermatologiem ale też mam problemy z cerą. Jeśli mogę coś doradzić, Zwróć uwagę czy maseczka z glinki nie pogarsza stanu skóry. U mnie akurat tak było, mocno mi zaszkodziła, wyszło mi sto razy więcej pryszczy.

Ja używałam epiduo, u mnie sprawdził się rewelacyjnie, co prawda przesuszał i podrażniał trochę skórę ale stosowałam po tym krem z avent po terapii kwasami i było ok. Miałam strasznie dużo zaskórników i bolące wypryski szczególnie na żuchwie i po epiduo zniknęły. Krem rozjaśnił mi też blizny a miałam ich dużo.

Z kosmetyków używałam też serii effaclar, mnie akurat pasowała.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 08:55   #230
Rolinks
Przyczajenie
 
Avatar Rolinks
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Cześć mam 24 lata i nadal mam trądzik. Odkąd się tylko u mnie pojawił chodziłem po lekarzach i jak na razie już 10 lat się z nim męczę. Miałem przeróżne maści. Brałem tabletki odwiedzałem kosmetyczki. Pytanie moje brzmi: Czy jeszcze coś mogę zrobić a by się go pozbyć?
Rolinks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 09:30   #231
Karolinka:):)
Raczkowanie
 
Avatar Karolinka:):)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 439
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Cytat:
Napisane przez Rolinks Pokaż wiadomość
Cześć mam 24 lata i nadal mam trądzik. Odkąd się tylko u mnie pojawił chodziłem po lekarzach i jak na razie już 10 lat się z nim męczę. Miałem przeróżne maści. Brałem tabletki odwiedzałem kosmetyczki. Pytanie moje brzmi: Czy jeszcze coś mogę zrobić a by się go pozbyć?
Też miałam taki problem, pomogły mi dopiero antybiotyki i hormony i od kilku lat mam spokój
Karolinka:):) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 19:05   #232
Knowles1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: skuły
Wiadomości: 1
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

mi pomogły kosmetyki z maroka! naturalne! serio... ZMAGAŁAM SIĘ z trądzikiem z 8 lat... jakaś masakra, dermatolodzy - trochę pomagali, nie powiem,że nie, kosmetyczka- w ogóle strata pieniędzy i czasu. Natomiast na bodajże wp.pl przeczytałam o takiej stronie z naturalnymi kosmetykami marokogust.pl i zamówiłam tam rzeczy za ponad 100 zł (mydło z czarnuszki,olej arganowy, krem,maseczkę) i po prostu nie dowierzam efektom... SPRÓBUJCIE DZIEWCZYNY! tych stron z marokańskimi kosmetykami jest sporo, ale wszystkie przejrzałam i ta marokogust.pl jest najtańsza i testowana przeze mnie! polecam serio... (krem 33 zł, olej arganowy 28 zł, mydełko 10 zł, maseczka 14 bodajże) to nie wiele!

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Rolinks Pokaż wiadomość
Cześć mam 24 lata i nadal mam trądzik. Odkąd się tylko u mnie pojawił chodziłem po lekarzach i jak na razie już 10 lat się z nim męczę. Miałem przeróżne maści. Brałem tabletki odwiedzałem kosmetyczki. Pytanie moje brzmi: Czy jeszcze coś mogę zrobić a by się go pozbyć?
wejdz na stronę marokogust.pl i zamówi te marokańskie kremy maseczki itp...serio, mi pomogły choć zmagałam się około 8 lat z tym trądzikiem i straciłam nadzieję. przeczytałam na wp.pl że mydło z czarnuszki(10zł) pomaga, no to wraz z mydłem pozamawiałam jeszcze dodatkowo inne rzeczy, popatrz sobie
Knowles1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-15 20:05:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:51.