microdermal i snake bits - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-01, 14:43   #1
Tosa
Rozeznanie
 
Avatar Tosa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 659

microdermal i snake bits


Witajcie dziewczyny. Nie wiedziałam gdzie dać ten temat bo dawno mnie nie było i trochę się gubię znów Nie mogłam też znaleźć odpowiedzi na swoje pytania więc dlatego założyłam własny wątek.

Planuję zrobić sobie 4 microdermale w okolicy bioder.
1 - Te kolczyki podobno nie migrują tak jak przebicie na wylot (nie pamiętam nazwy, jestem trochę zielona w tym temacie), prawda?
- Jeśli zajdę w ciążę to co się z nimi stanie? Brzuch rośnie, a one są wypychane? Trzeba je wyciąć wtedy? Czy może nic się nie dzieje?
- Jak duża jest blizna po wycięciu takich kolczyków?

Chciałabym również zrobić sobie kolczyki w wardze, a dokładniej snake bits.
Wiem jednak, że pewnie kiedyś będę chciała wyjąć, więc:
- jak duże i widoczne są blizny po nich?
- Czy są różne grubości przekłucia? Zależy mi na jak najmniejszym, by przechodziła tylko cieniutka szpileczka. Czy to jest możliwe? Mogę poprosić o coś takiego w salonie czy zostanę wyśmiana?
__________________
MOJA WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=637498:-)
Tosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 15:35   #2
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: microdermal i snake bits

Cytat:
Napisane przez Tosa Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny. Nie wiedziałam gdzie dać ten temat bo dawno mnie nie było i trochę się gubię znów Nie mogłam też znaleźć odpowiedzi na swoje pytania więc dlatego założyłam własny wątek.

Planuję zrobić sobie 4 microdermale w okolicy bioder.
1 - Te kolczyki podobno nie migrują tak jak przebicie na wylot (nie pamiętam nazwy, jestem trochę zielona w tym temacie), prawda?
- Jeśli zajdę w ciążę to co się z nimi stanie? Brzuch rośnie, a one są wypychane? Trzeba je wyciąć wtedy? Czy może nic się nie dzieje?
- Jak duża jest blizna po wycięciu takich kolczyków?

Chciałabym również zrobić sobie kolczyki w wardze, a dokładniej snake bits.
Wiem jednak, że pewnie kiedyś będę chciała wyjąć, więc:
- jak duże i widoczne są blizny po nich?
- Czy są różne grubości przekłucia? Zależy mi na jak najmniejszym, by przechodziła tylko cieniutka szpileczka. Czy to jest możliwe? Mogę poprosić o coś takiego w salonie czy zostanę wyśmiana?

hej,

microdermale tez migruja, zalezy od indywidualnych predyspozycji, od tego jak zostal zalozony, jaka ma stopke ( z dziurkami czy bez).
moj wymigrowal czesciowo i trzeba bylo go wyciac, skalpel poszedl w ruch blizna jest. ogromna nie jest, ale widoczna, mimo smarowania mascia na blizny itp.

kolczyk w wardze mam z jednej strony, blizny sa takie wglebienia niestety zostaja ( w nosie wyjelam i slady nie zostaly z zadnej strony), w wardze zostawilam, bo kolczyk wyglada lepiej niz dolek wg mnie.
sa rozne grubosci, ja mam kolczyk1.2 mm i z tego co sie orientuje cienszych nie ma jesli chodzi o profesjonalne kolczyki, ale moge sie mylic ( ja z tytanu u mojego piercera cienszych nie widzialam).

mam nadzieje, ze cokolwiek pomoglam
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.