Chcę się zmienić, od czego zacząć? (zdjęcia) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-02, 16:51   #1
mellcia98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2

Chcę się zmienić, od czego zacząć? (zdjęcia)


Witam~ Przychodzę tutaj z problemem z którym zmagam się praktycznie od czasów podstawówki. Od zawsze byłam brzydka. Nie podobam się sobie. Jedyne co mi się we mnie podoba to moja figura. Niby ładna, ale i tak wszystko źle na mnie leży, bo twarz:') Jedyne co mi przychodzi do głowy by poprawić jej wygląd to ćwiczenia - wydaje mi się, że jest po prostu pulchna + mam małe oczy i to raczej niezbyt dobrze wygląda. Jestem w trakcie wykonywaniu ćwiczeń na policzki, ale zdaje się, że niewiele pomagają. Przyznam się też, że moja dieta nie należy do najzdrowszych. Ogólnie mało jem, czasami jakiś owoc, ale zazwyczaj na samych słodyczach żyję:') Tzn, nie to, że się opycham ale cały dzień mogę tylko o batonie być. W moim *jadłospisie* udało mi się zmienić tylko to, że nie umiem wytrzymać bez picia wody. Wracając do tematu~ jakieś pół roku temu miałam problem z trądzikiem, ale udało mi się go wyleczyć i nie mam problemów ze skórą, tylko te rysyD: Żadna fryzura mi nie pasuje, próbowałam wszystkiego już. Z natury mam włosy kręcone, ale puszą się gdy tylko wyjdę na dwór, dlatego prostuję - i tu znowu mamy inny problem, bo grzywka mi się strasznie szybko przetłuszcza co chyba widać. No i oczy - gdyby były ciut większe, może całość nie wyglądałaby źle, ale kurde, przez to, że takie są wyglądam jak niewyspany chińczyk Używam korektora i podkładu, ale różnicy nie widzę. Ktoś, coś? Proszę o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12315085_878414482276610_1025126347_o.jpg (76,4 KB, 416 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12318348_878413545610037_201758920_o.jpg (74,1 KB, 372 załadowań)
mellcia98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 18:15   #2
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: Chcę się zmienić, od czego zacząć? (zdjęcia)

Przede wszystkim jesteś bardzo ładną dziewczyną, po zdjęciach widać że jesteś bardzo młodziutka, a swoją urodę prawdopodobnie docenisz dopiero za kilka ładnych lat (taki wiek
Primo- postaraj się zmienić swój tragiczny (!) sposób odżywiania. Na jednym batoniku i owocu przez cały dzień długo nie pociągniesz :/ Grunt to regularne posiłki, co najmniej 3 w ciągu dnia, albo 5 mniejszych jeśli wolisz jeść mniej na raz, za to częściej. Zobaczysz że nie tylko poprawi Ci się cera, włosy nie będą się już tak przetłuszczać (to wina dużej ilości cukru w diecie i braku mikroelementów z prawdziwego jedzenia), ale też będziesz mieć o wiele lepszy humor i postrzeganie siebie. Zamiast tego batonika to chociaż orzeczy czy migdały przegryzaj (oczywiście OPRÓCZ normalnego śniadania, obiadu itd).
Po drugie- Twoje włosy. Piękny, naturalny kolor. Po kiego czorta je prostujesz?!! Za kilka lat będziesz żałować, uwierz mi, bo sama tak miałam. Jak zostawisz je w spokoju, a jedynie podkreślisz skręt odpowiednimi kosmetykami, zobaczysz że po kilku miesiącach będą wyglądały i układały się lepiej (i nie będą tak się puszyć na dworze). Poczytaj o odpowiedniej pielęgnacji na blogach/ wizażu dla kręconowłosych. I jak przestaniesz prostować, to zobaczysz że grzywka może zacząć wyglądać na delikatnie mniej przetłuszczoną - sama się przekonaj
Po trzecie - oczy masz całkiem urocze i wydają się bardzo tajemnicze i egzotyczne przez ich wielkość i kształt - wykorzystaj to i podkreśl je delikatnie ciemną kredką i tuszem, albo pobaw się cieniami w makijaż powiększający delikatnie oko - ale to raczej na jakieś większe okazje. Naprawdę masz śliczny typ urody, pora go docenić i odpowiednio wydobyć

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Zapomniałam dodać że masz również śliczny kształt ust- podkreśl je czasami delikatną pomadką/błyszczykiem A brwi możesz delikatnie przyciemnić kredką/cieniem, aby bardziej komponowały się z ciemnymi włosami.
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 20:49   #3
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Chcę się zmienić, od czego zacząć? (zdjęcia)

Farbujesz włosy? Widzę coś jakby odrost, a moze to taki refleks w obiektywie?
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 09:11   #4
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Chcę się zmienić, od czego zacząć? (zdjęcia)

Wcale nie jesteś brzydka. Masz piękne oczy i usta. Fakt, oko masz malutkie, więc możesz podglądać makijaż azjatycki, nauczyć się używać eyelinera, tak by wydobyć oko. Ale masz piękne tęczówki, ładny kolor. Masz ładne, pełne usta, więc warto je podkreślać.
Z fryzury możesz spróbować jakiegoś boba albo long boba.
Grzywka z reguły się przetłuszcza. Jeśli to jest Twój problem to lepiej nie robić krótkiej grzywki, a np. dłuższą, skośną. Albo wycieniować dłuższe włosy by je troszkę podnieść z przodu.
Dietę na pewno powinnaś zmienić bo dieta ma wpływ na wygląd skóry. Jeśli masz problemy ze skórą to jest sygnał ostrzegawczy od Twojego organizmu.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Masz jasne brwi. Powinnaś zaopatrzyć się w jakiś zestaw do modelowania brwi. Bo ładne brwi to połowa udanego makijażu. Nadają twarzy charakteru.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 10:21   #5
sylwka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 30
Dot.: Chcę się zmienić, od czego zacząć? (zdjęcia)

Zmień włosy na brązowe
sylwka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 10:32   #6
Charlottttte
Raczkowanie
 
Avatar Charlottttte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 53
Dot.: Chcę się zmienić, od czego zacząć? (zdjęcia)

Zmianę zacznij od diety przede wszystkim! Chyba esteś w takim wieku, że nik się sobie nie podoba. Ja natomiast uważam, że jesteś bardzo łądna. Podkreślaj swoje walory i urodę (masz bardzo egzotyczną). Pewna siebie kobieta od razu jest atrakcyjną kobietą Jestem pewna, że z wiekiem się tego nauczysz Ja mogę Ci doradzić rzęsy 1:1, ładnie powiększają oczy i wyglądają naturalnie.
__________________
starajcie się cieszyć każdą chwilą
Charlottttte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 13:41   #7
SzalonaWiola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 36
Dot.: Chcę się zmienić, od czego zacząć? (zdjęcia)

Dokładnie twarz jeszcze Ci się zmieni Nie ma co panikować. Pewnie kości policzkowe będą bardziej widoczne. W ogóle jak już będziesz starsza to możesz wymodelować twarz bronzerem Dobrze użyty zdziała cuda
SzalonaWiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 19:46   #8
milkandsugar
Raczkowanie
 
Avatar milkandsugar
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Chcę się zmienić, od czego zacząć? (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez sylwka9 Pokaż wiadomość
Zmień włosy na brązowe
Też doradzałabym brąz.
milkandsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 12:12   #9
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Chcę się zmienić, od czego zacząć? (zdjęcia)

Ja uwazam ze masz fajne rysy twarzy, nie jestes klasyczną pięknością (taką np cindy crawford) ale czy kazdy musi byc? oryginalne rysy to pole do popisu.
Jeszcze jestes mloda i uwierz mi, ze zmienisz się i rysy się wyostrzą itd takze bez paniki.
Na chwilę obecną powinnaś rozjaśnic wlosy (widać ze farbowane i kolor jest zdecydowanie za ciemny i przytlacza twarz, tj oczy brwi usta wszystko masz rozmyte przez ten wlasnie zbyt ciemny odcien wlosow. Dodaj lepsze zdjęcie to zrobimy symulację.
Najlepiej gdybys dodala foto twarza na wprost ze zwiazanymi wlosami to da sie cos pokombinować
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 07:53   #10
KasiaKochanska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Chcę się zmienić, od czego zacząć? (zdjęcia)

Jestes bardzo ladna.
KasiaKochanska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 22:03   #11
Milkyway_m
Raczkowanie
 
Avatar Milkyway_m
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 210
Dot.: Chcę się zmienić, od czego zacząć? (zdjęcia)

Dziewczyno, jesteś bardzo ładna! Wyglądasz nieco azjatycko na pewno docenisz swoją urodę za kilka lat, bo tak jak dziewczyny wyżej piszą, jesteś w wieku, kiedy prawie nikt się samemu sobie nie podoba.

Nie ścinaj wlosów, długie Ci pasują. Pomyślałam, że pasowałaby Ci prosta grzywka, ale skoro mówisz, że się przetłuszcza, to lepiej nie. Taka na bok też jest fajna, ale one często mają tendencję do przetłuszczania Myślę, że ciemny brąz to kolor dla Ciebie.

Tak sobie jeszcze pomyślałam... obecnie jesteś za młodziutka trochę, ale ślicznie będzie Ci w koralowej szmince i w czerwonej też.

Pozdrowienia i głowa do góóóry, bardzo mi przypominasz siebie sprzed paru lat (nawet dieta ta sama ). Trzymaj się
__________________
Milkyway_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-13, 20:14   #12
sandra6410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: Chcę się zmienić, od czego zacząć? (zdjęcia)

Pomoże ci sudocrem. Ja miałam też trądzik że żaden dermatolog mi nie pomagał.. Aż weszłam na stronę i patrzyłam wszystkie możliwe leczenia trądziku. I ktoś napisał na forum że sudocrem pomoże spróbowałam i efekty są nieziemskie. Jestem zadowolona bo moja cera na twarzy zrobiła się miękka i gładka nie mam żadnych śladów. Polecam spróbuj sama. Daje ci słowo że ci to pomoze
sandra6410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 11:48   #13
coffeandmilk
Przyczajenie
 
Avatar coffeandmilk
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Silesian world
Wiadomości: 14
Dot.: Chcę się zmienić, od czego zacząć? (zdjęcia)

Odpowiednia dieta jest ważna dla cery, skóry i samopoczucia. Znajdź dobrego fryzjera, który dobierze do twojej twarzy odpowiednią fryzurę i kolor, bo ten teraz nie pasuje Ci, masz bladą twarz przy nim. I grunt to zaakceptować siebie!
coffeandmilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 20:40   #14
Karinna092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 20
Dot.: Chcę się zmienić, od czego zacząć? (zdjęcia)

Siłownia, kosmetyczka, zmiana koloru włosów oraz fryzury powinny pomóc
Karinna092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-18 21:40:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.