Co zrobić by być przystojniejszym? Co zmienić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-10, 14:06   #1
Walerian2001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Talking

Co zrobić by być przystojniejszym? Co zmienić?


Cześć. Jestem chłopakiem, mam 14 lat, II gimnazjum. W klasie wyglądam jak dzieciak z czwartej podstawówki zarówno pod względem ubierania i wyglądu. Mierzę zaledwie 158 centymetrów, najniższy w klasie zarówno z dziewczyn i chłopaków.
Zdjęcie mojego wyglądu podaję poniżej. Do III klasy chciałbym się całkowicie zmienić. Co mam zrobić? Jaką fryzurę wybrać? Moje włosy są miękkie, od małego nosze dłuższe. Zawsze tak niefortunnie rozchodzą się na boki odsłaniając czoło.
Propos ubioru to raczej nie przywiązywałem do tego uwagi, nie lubiłem zakupów dlatego mam kupowała mi zwykłe ubrania jak na chłopaka z podstawówki. Zazwyczaj bluzy przez głowę, jeansy albo (najczęściej) dresy.
I potrzebuję rady. Zarejestrowałem się tu, bo wiem, że jest tu dużo starszych osób, które się na tym znają.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png photo067.png (353,7 KB, 252 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg photo114.jpg (40,0 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg photo04.jpg (93,8 KB, 193 załadowań)
Walerian2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 13:01   #2
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Co zrobić by być przystojniejszym? Co zmienić?

Hej! Jesteś bardzo ładny, masz śliczną cerę, włosy i oczy. Z wiekiem pewnie te cechy się jeszcze podkreślą, dlatego wg mnie powienieneś zaakcpetować samego siebie. To, że teraz jesteś niższy o niczym nie świadczy, za rok, dwa lub trzy pewnie przerośnieś wszystkie dziewczyny i nie jednego kolegę.
Jeśli chodzi o ubrania, nie musisz jakoś specjalnie lubić zakupów, ale może spróbuj wybrać się czasem z mamą i zdecydować się na na coś co Ci się spodoba - na pewno masz jakiś ulubiony kolor, materiał. To pozwoli Ci czuć się pewniej. (a jak nie z mamą to z koleżankami - dziewczyny na pewno dobrze Ci doradzą ). Powodzenia
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 19:08   #3
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Co zrobić by być przystojniejszym? Co zmienić?

Z tego co widze po zdjęciach ciuchu masz ok jak na chlopaka. Co do wzrostu, no cóż jedni urosną wcześniej inni nieco później, miała kolegę co miał 185 cm w wieku lat 14 a i takiego który w wieku lat 16 mierzył jakieś 165 a potem w rok urósł do ponad 180. Jeśli rodzice (a przynajmniej ojciec) jest wysoki to na 90% będziesz taki jak on, albo jeszcze wyższy.

Twarz masz ładną i symetryczną, z wiekiem nabierze męskich cech, wyostrzy się. Jeśli myślisz o zmianie fryzury to czemu nie? popros fryzjera o jakieś inne cięcie, np klasyczne albo z jakimś szaleństwem na czubku i podgolonymi bokami... poki jestes taki mlody to mozesz szaleć
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 22:35   #4
kolorchabrow
Raczkowanie
 
Avatar kolorchabrow
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 359
Dot.: Co zrobić by być przystojniejszym? Co zmienić?

Masz ładna twarz,nie przejmuj się,że "młodo" wyglądasz . Jeszcze zdążysz zmężnieć. Co do wzrostu to się nie przejmuj, jeszcze urośniesz (jeszcze kilka lat przed tobą). Ciuchy moim zdaniem masz ok jak na chłopaka w swoim wieku,jeśli chcesz coś zmienić to nie ma innego rozwiązania jak chodzenie z mama na zakupy, zobaczysz w jakich kolorach czujesz się dobrze itp. Jeśli chodzi o fryzurę, jeśli chcesz coś zmienić to idź do fryzjera i powiedz,że chcesz coś innego
kolorchabrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 11:11   #5
Charlottttte
Raczkowanie
 
Avatar Charlottttte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 53
Dot.: Co zrobić by być przystojniejszym? Co zmienić?

Jak dla mnie wyglądasz bardzo fajnie właśnie jak chłopak w Twoim wieku. Masz jeszcze duuużo czasu, żeby zmężnieć z wyglądu, a teraz jesteś w takim własnie wieku, że zaczniesz szybciej rosnąć fajnie byś wyglądał w koszulach luźnych, np. w kratkę i fajnych t-shirtach pod spodem. Taki sportowy, luźny styl najlepiej wygląda w Twoim wieku własnie Na ostatnim zdjęciu wyglądasz fajnie w tej koszuli, a włosy zawsze można obciąć
__________________
starajcie się cieszyć każdą chwilą
Charlottttte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 12:09   #6
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: Co zrobić by być przystojniejszym? Co zmienić?

Myślę, że z takiego chłopaka jak Ty za kilka lat wyrośnie przystojny facet, bo masz ładne rysy twarzy, ładne oczy.
Włosów nie ścinaj, broń Boże nie rób "łysej pały". Na pierwszym zdjęciu fajnie Ci się układają lekko ma bok i tego się trzymaj.
Co do ubioru to jeśli nie masz jeszcze sprecyzowanego swojego stylu to postaw na dżinsy i koszule- to zawsze będzie w modzie. Podglądaj zdjęcia w necie (pinterest, zszywka, stylowi- dużo inspiracji), wystawy sklepowe i dojdziesz do wprawy
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 13:09:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.