Zmiana stylu ubireania się, alternatywny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-06, 13:55   #1
lusianna
Queen Of Darkness
 
Avatar lusianna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601

Zmiana stylu ubireania się, alternatywny


Witam... tak jak w temacie, pragnę zmiany stylu... hmm ;D na "mroczniejszy", "inniejszy", ale nie chce wyglądać jak bym wyszła z pogrzebu (lubię pogrzebowy styl, ale nie chcę by ludzie mysleli, że cos ze mną nie tak albo w sekcie jakiejś jestem) , lub jak jakiś świr.... ;p macie jakieś pomysły? Bo gotyk, to z kimś jestem pewna siebie, ale sama to od razu jakoś takie dziwne spojrzenia, "zakonnica" i od razu źle się czuję... ale np w gorsetach glanach to świetnie się czuję, i mało mnie obchodzi zdanie innych. Macie jakieś pomysły? Na dół... w spodniach czuje się męsko, ale pewnie, w długiej spódnicy czuję się dobrze z kimś, ale sama to od razu jako dziwnie... macie jakieś pomysły? Nie chcę wyglądać gorzej (mam znajomych "inniejszych"), i czuć się gorzej, ale nie chcę nosić się tak jak mi to nie odpowiada ;P Dodam, że uwielbiam koronki, siateczki, zwiewne rzeczy, ale też bardziej obcisłe, podkoszulki, czerń, czerwień, fiolet, zieleń... ><"pomóżcie mi, bo już sama dostaje pier** na samą myśl o wyjściu gdziekolwiek... w szafie tragedia >.>... wiem, że napiszcie ale masz problemy, czy coś, ale może jest ktoś, kto ma coś w mózgownicy ciekawego
__________________
Mój tumbrl

http://psychodive.tumblr.com
lusianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.