Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-03, 21:27   #3211
izus3764
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 25
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

To normalne - przynajmniej ja tez tak mam. Już pokazać zęby mogę, ale jak się uśmiecham to wyglądam jak joker, bo jeszcze usta nie są w pełni takie jak były. Z dnia na dzień się polepsza
izus3764 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 00:02   #3212
Wiag1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 12
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Dziewczyny,

W temacie opuchlizny, to rozmawiałam o tym dużo z moim chirurgiem oraz pielęgniarkami w klinice. Po pierwsze to bardzo indywidualna kwestia, po drugie jeśli miałyście CKN, jak ja, to kości grzbietu nosa zrastają się 6-8 tygodni. Zatem przez taki okres opuchlizna w tym miejscu jest całkowicie normalnym zjawiskiem. Nos układa się przez kilka miesięcy, nawet do roku czasu. W tym okresie przechodzi różne fazy, ale jak to tkanka "po urazie" nie lubi zmiennych temperatur, zbytniego przegrzewania, zmiany ciśnienia (np.wysiłku, alko), oraz dotyku. Jestem 12 dni po operacji, miałam prostowanie przegrody, zwężanie nasady nosa, zwężanie części chrzęstnej oraz resekcję skrzydełek. Nos mam jeszcze opuchnięty, ale i tak widać różnicę pozytywną w porównaniu do pierwowzoru. Opuchlizna zresztą nie jest duża, a obawiałam się, że będzie, bo po operacji bardzo spuchłam na twarzy i miałam spore zasinienia pod oczami. Na twarz (oczy, policzki) przykładałam zimne okłady kilka razy dziennie, co bardzo pomagało. Mam też jeszcze problem z czuciem nosa, czasem mam wrażenie, że mi ktoś przykleił coś do twarzy, hihi. Ale to też z czasem minie. Obserwuję, że jeśli mam trochę więcej ruchu, nos bardziej puchnie, niż gdy większość dnia odpoczywam. Nie lubi też dlugich, ciepłych kąpieli, raczej szybki prysznic. Może to lekko upierdliwe, ale zwracam na takie rzeczy uwagę. W klinice usłyszałam też bardzo fajne zdanie, które wzięłam sobie do serca. Że chirurgia plastyczna jest dla osób cierpliwych, bo proces rekonwalescencji trwa bardzo długo i czasem wiele miesięcy trzeba czekać na ostateczny efekt zabiegu. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak się w tę cierpliwość uzbroić i czekać na nasze piękne noski

Ściskam serdecznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiag1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 01:38   #3213
beautyyfreak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Czy ktoś chciałby się wymienić za termin operacji u doktora Skupina? Mój wypada za dwa miesiące, a interesuje mnie późniejszy.
beautyyfreak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-07, 11:24   #3214
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Jaki jest zakres cen jeśli chodzi o operację nosa?
Myślę nad Czechami.
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-07, 11:45   #3215
izus3764
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 25
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Dziewczyny a ile czekalyscie z noszeniem okularów? Ja korekcyjnych używam tylko wieczorami, ale nadal się nie odważyłam założyć (minęło 5 tyg). Natomiast przeciwsłoneczne powoli by się przydały, szczególnie jak jeżdżę samochodem, ale trochę się boję
izus3764 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 22:48   #3216
I remember
Raczkowanie
 
Avatar I remember
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 188
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Czy ktoś tutaj z zebranych operował nosek u dr Zachary z Polanicy?
I remember jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 23:40   #3217
Annamvs2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 6
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Zienia Pokaż wiadomość
A czy po tym miesiącu jest dużo mniejsza opuchlizna czy tylko troszkę ?

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cześć wszystkim!

Muszę podzielić się moją operacja a raczej jej historia na tym forum bo zdecydowałam się zrobić nos u kogoś kto ani razu na tych stronach nie został polecony - o zgrozo ! Zaczęłam bardzo późno przekopywać fora i tak naprawdę z każdym wątkiem byłam totalnie przerażona, że nie poszłam do polecanego przez Was lekarza. Tak naprawdę jestem tydzień po operacji wiec na efekt końcowy jeszcze trzeba poczekać i ocenę efektów😉

W związku z problemi laryngologicznymi, które dawały mi już w kosc zdecydowałam się na operacje ( zalecił mi ja laryngolog) na NFZ bym się nje odważyła wiec skoro już płace zdecydowałam się na korektę calkowiatą. Z wynikami poszłam do kliniki dr Szczyta ale niestety Pan ( nie pamietam nazwiska) odesłał mnie z kwitkiem, że nos mi ładny zrobi ale laryngolog ma oddzielnie mnie wyleczyć. Tak czyli mam robić dwie operacje. Uznałam, że to jakaś abstrakcja wiec poszłam w kierunku - dobry laryngolog i chirurg plastyczny jednocześnie. Udałam się do Krajmedu a dokładniej do dr.Tuszyńskiej. Zrobiła na mnie mega wrażenie od razu wdrożyła leczenie po konsultacji wysłała mi wizualizacje nosa. Kontakt z lekarzem super na @ odpowiada tego samego dnia, przyjęła miedzy pacjentami jak się źle czułam. Póki co nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Gips zdjęty, płytki wyjęte. Żadnych setonow nie miałam. Siniaków prawie brak. Nos mega opuchnięty! Wybor lekarza i kliniki chyba był moja najlepsza decyzja

Jak ktoś będzie miał jakieś pytania z chęcią odpowiem 🙂
Czesc , jak sie moge z Toba skontaktowac? Zastanawiam sie nad Dr Pernakiem z Gdanska ale tak samo jak Ty nie moge nic znalezc na jego temat I wlasnie mam miec konsultacje z Dr Tuszynska - tez zauwazylam ze ma sporo wolnych terminow. Jestem tez umowiona juz na zabieg u Dr Januszka ale boje sie bo on mi proponuje zupelnie inna metode jak Dr Pernak I cena jest 2 razy wyzsza.
Annamvs2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-15, 19:51   #3218
Zienia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 7
GG do Zienia
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Możesz w wiadomości prywatnej albo śmiało tutaj pytaj może komuś się przyda tez ta informacja.
Zienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-15, 22:31   #3219
crazygirlania
Raczkowanie
 
Avatar crazygirlania
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 192
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

hej
ja robiłam CKN u doktora Zachary 6 tygodni temu
crazygirlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 08:24   #3220
Annamvs2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 6
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej juz wczesniej pisalam ale nikt mi nie odpowiedzial szukam dobrego chirurga w Polsce ktory zrobi mi septoplastyke . Bylam u dr Januszka w klinice Szczyta ale tam cena to mniej wiecej 20 tys gdzie na Pomorzu jest to 10 tys w Gdansku . Oczywiscie ja tu sie cena nie chce kierowac bo chodzi o moj nos (!) nie rozumiem tylko czemu jeden chirurg oferuje mi operacje metoda otwarta gdzie beda ciecia rowniez naokolo nosa przy skrzydelkach bo powiedzual ze mam duzo tkanek . A lekarz w gdansku proponuje metode zamknieta . Musze skorygowac przegrode oraz wizualnie go zmniejszyc . Bardzo sie boje ze nos bedzie wygladal sztucznie jak wyrzezbiony bo znam duzo takich przypadkow . Czy ktoras z was wie cos o metodach zamknieta vs otwarta ? Z gory dziekuje za odpowiedzi! Pzdr
Annamvs2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 13:21   #3221
motylek1111444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 21
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Czy to po lewej stronie

Moze byc czyms innym niz opuchlizna? Po zdjeciu gipsu bylo tam takie same “wciecie” jak po prawej stronie. Na nastepny dzien jednak jakby spuchlo? Teraz 6tyg dalej i Nadal to samo ;(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 29A4CA66-A56A-45D9-B81C-DAA202D1F9B6.jpg (72,8 KB, 171 załadowań)
motylek1111444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-16, 22:22   #3222
Zienia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 7
GG do Zienia
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Byłam właśnie też w Klince Szczyta ale absolutnie lekarz mnie nie przekonał do siebie pomimo dużej ilości dobrych opinii. Na ceny średnio patrzyłam liczył się efekt a w Krajmedzie i cenowo było ok jak i zaufałam bardzo lekarce, od razu można powiedzieć zdecydowałam się na nią. Pojedź na konsultacje może poproś o jakieś portfolio bo w necie nic nie ma.

Ja ostatecznie będę mogła wydać po roku na dzień dzisiejszy mój nos wyglada źle i mam nadzieje, że to faktycznie opuchlizna bo operacja była rozległa.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Wyglada jak opuchlizna przynajmniej jak dla mnie. A co Ci lekarz mówił na miesięcznej kontroli ?
Zienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 23:21   #3223
Wiag1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 12
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez motylek1111444 Pokaż wiadomość
Czy to po lewej stronie

Moze byc czyms innym niz opuchlizna? Po zdjeciu gipsu bylo tam takie same “wciecie” jak po prawej stronie. Na nastepny dzien jednak jakby spuchlo? Teraz 6tyg dalej i Nadal to samo ;(
Wygląda to na opuchliznę. Ja jestem 4 tygodnie po operacji i też mam nadal nos oraz policzki przy nosie opuchnięte. Rozmawiałaś o tym z lekarzem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Annamvs2009 Pokaż wiadomość
Hej juz wczesniej pisalam ale nikt mi nie odpowiedzial szukam dobrego chirurga w Polsce ktory zrobi mi septoplastyke . Bylam u dr Januszka w klinice Szczyta ale tam cena to mniej wiecej 20 tys gdzie na Pomorzu jest to 10 tys w Gdansku . Oczywiscie ja tu sie cena nie chce kierowac bo chodzi o moj nos (!) nie rozumiem tylko czemu jeden chirurg oferuje mi operacje metoda otwarta gdzie beda ciecia rowniez naokolo nosa przy skrzydelkach bo powiedzual ze mam duzo tkanek . A lekarz w gdansku proponuje metode zamknieta . Musze skorygowac przegrode oraz wizualnie go zmniejszyc . Bardzo sie boje ze nos bedzie wygladal sztucznie jak wyrzezbiony bo znam duzo takich przypadkow . Czy ktoras z was wie cos o metodach zamknieta vs otwarta ? Z gory dziekuje za odpowiedzi! Pzdr
A skąd jesteś? Ja robiłam nos u prof. Pawła Szychty i mogę go z czystym sumieniem polecić. Miałam robiony CKN, w tym prostowaną przegrodę nosową i przycinane małżowiny. Na konsultacji byłam też u innych chirurgów: Murawskiego, Bromy i Osucha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiag1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 16:02   #3224
Annamvs2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 6
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

O kurcze az rok ? A dlaczego tak rozlegla? Mi u Szczyta tez mowili ze bedzie sporo do korekty bo mam gruba skore na nosie a to zawsze jest dla nich wyzwanie . A mozesz pokazac zdjecie z boku? U kogo mialas konsultacje u Szczyta jesli moge spytac ? Ja sie zastanawiam nad Pernakiem z gdanska ale jest jakos malo znany i troche sie boje wiem ze sie tym nie powinnam kierowac ale jednak ja sie kieruje troche opiniami . Pzdr

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Hej Wiag1 jestem z Gdanska a wiec wyjazd do Warszawy to dla mnie udreka i powrot ze swiezo zrobionym nosem ale chyba nie bede miala innego wyjscia . Chirurg ktorego polecilas mial czas dopiero w 2020 i to chyba pod koniec a ja akurat mam wolne 4 miesiece od pracy i chce to zrobic na wolnym zeby sie wyleczyc i zaczac nowa prace juz z nowym nosem mysle ze sie zdecyduje na dr Januszka chociaz caly czas zastanawiam sie czy dobrze robie !
Annamvs2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 15:21   #3225
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez I remember Pokaż wiadomość
Czy ktoś tutaj z zebranych operował nosek u dr Zachary z Polanicy?
Ja miałam CKN u Zachary w Kłodzku w ubiegłym tygodniu, także w razie czego służę pomocą
__________________
ChemicznieKosmetycznie.pl
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 22:39   #3226
I remember
Raczkowanie
 
Avatar I remember
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 188
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez crazygirlania Pokaż wiadomość
hej
ja robiłam CKN u doktora Zachary 6 tygodni temu
I jak sytuacja wygląda? Wiem, że to za wcześnie, żeby ocenic efekty. Ale ogólnie pobyt w klinice, ból po itp.
I remember jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 11:28   #3227
super_truskawka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Jestem po operacji nosa (rok 2019). Z doświadczenia mogę powiedzieć, że był to bardzo dobry krok. Miałam poczwórną osteotomię, czyli dość inwazyjny zabieg. Sama operacja przebiegła bardzo dobrze, można to porównać do typowego zabiegu kosmetycznego (nic nie czujesz, nic nie boli). Dyskomfort po zabiegu z uwagi na zatkany nos, ale 2 dni spokojnie można wytrzymać. Siniaki pod oczami, ale to wszystko jest spokojnie do zaakceptowania. Jedyny moment zwątpienia to dzień po zdjęciu gipsu. Dziewczyny, tuż po zdjęciu gipsu widać efekt, ale nos jest spuchnięty. Generalnie ma się twarz typu "Avatar" między oczami jest szeroko, czoło zlewa się z nosem, jest on szeroki i jakby prostokątny, nienaturalny. Dodatkowo ma się taki jakby paraliż górnej wargi i nie można się szeroko uśmiechnąć (wynika to z tego że w nosie ma się szwy które przy naprężeniach się odzywają). Górna warga i bruzdy nosowe są tak opuchnięte, że ich praktycznie nie ma (twarz typu chomik). Wygląda to źle. Przyznam,że bardzo mnie to martwiło i bałam się że tak zostanie. Jednak po 5 dniach większość opuchlizny znika. Wygląda się w miarę normalnie (czyli np. otocznie nie zauważa że jest coś nienaturalnego z twarzą). Pozostają lekkie zasinienia oraz lekka opuchlizna, ale z każdym dniem jest lepiej. Do pracy można iść po około 2 tygodniach od operacji.
super_truskawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-25, 18:09   #3228
Ola133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 1
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Witam, CKN doktora Sławomira Stepniewskiego ? Mogę prosić zdjęcia ??
Ola133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-26, 09:09   #3229
Weronissia90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 45
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

A myslisz ze taka operacje warto robic na NFZw Polanicy-Zdroju?
Weronissia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-26, 23:30   #3230
ivaanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 17
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Kochana zależy jaki „ nosek” maja Twoje okulary.

Jestem 6 miesięcy po operacji, a teoretycznie już po ki5 tygodniach lub trzech miesiącach można nosić okulary.

I to prawda, ale nie w każdych nos będzie czuł się dobrze i będziecie czuły rosnący obrzęk podczas noszenia. Ja pół roku po CKN mogę nosić okulary które maja za nosek jeden wąski metalowy drucik, natomiast te bardziej masywne z plastikowa ramka sprawiają ze czuje obrzęk i odrazu muszę zdejmować.
ivaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-28, 20:39   #3231
Kimi133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Dziewczyny jestem 10 dni po operacji nos. Nosek ogólnie wygląda bardzo ładnie. Widać że będzie mały. Ale martwię się bo w miejscu gdzie miałam garbka mam siniaka i wygląda jakby dalej ten garbek był. Nie wiem czy to opuchlizna i czy nie powinno być już widać że ma byc prosty... Boli mnie to miejsce. Każdy pisze o siniakach pod oczami A ja mam jeszcze na nosie. Bardzo proszę o odpowiedź
Kimi133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-02, 09:54   #3232
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Kimi133 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem 10 dni po operacji nos. Nosek ogólnie wygląda bardzo ładnie. Widać że będzie mały. Ale martwię się bo w miejscu gdzie miałam garbka mam siniaka i wygląda jakby dalej ten garbek był. Nie wiem czy to opuchlizna i czy nie powinno być już widać że ma byc prosty... Boli mnie to miejsce. Każdy pisze o siniakach pod oczami A ja mam jeszcze na nosie. Bardzo proszę o odpowiedź
Też miałam dość długo opuchliznę w miejscu po garbie. To normalne, bo w tym miejscu najwięcej lekarz wyciął, wszystko się goi wiec jest obrzęk. Kość się zrasta ok 6 tygodni więc do tego czasu możesz mieć opuchliznę, "mini garbek". Ale jeśli bardzo Cię to niepokoi to skonsultuj się ze swoim lekarzem. Czasem potrzebny jest specjalny masaż lub uściskanie.
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-06, 17:27   #3233
szubitsu88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez liloola Pokaż wiadomość
Piekny nosek a masz zdjęcia przed ? a tak pozs tym to czesc dziewczyny jestem tu nowa . Chciałabym zrobic korektę nosa u Dr. Giedrojc tylko jakoś te babki z kliniki nie bardzo chca wspolpracowac jak wysłałam wiadomość i poprosiłam czy moglabym jakos bezpośrednio do doktora sie skontaktować przez emaila ponieważ mieszkam za granica- zero realcji z ich strony.
Iiloola czy udało Ci sie umówić do Dr Giedrojc? Jestem pod wrazeniem noska MelodyShea!
szubitsu88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-14, 14:48   #3234
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

przymierzam się w tym roku do operacji (podejście numer 5)tym razem idę na całość i się nie wycofam.We wrześniu mam konsultację u Doktora Pawła Szychty i u niego tez planuję operację .Operację planuję nie później niż w listopadzie.Czy ktoś robił nos u tego lekarza? proszę o opinie
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 00:11   #3235
Kimi133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ja robiłam. Jestem 2 miesiące po operacji. Ogólnie jestem zadowolona. Miałam całkowitą korektę z prostowaniem przegrody. W międzyczasie poznałam osoby który też robiły noski i na konsultacji mogliśmy oceniać efekty Pan doktor to fajny człowiek. Szczerze mogę polecić
Kimi133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-16, 13:18   #3236
joannamaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2
Smile dr Wiktor Czyżak

witajcie wizażanki!

mam za sobą pełną, otwartą plastykę przeprowadzoną przez dr-a Wiktora Czyżaka. Mogę śmiało polecić wszystkim, zastanawiającym się nad operacją we Wrocławiu

Efekt jest genialny, polecam wam zaufać swojemu lekarzowi, u mnie się to opłaciło.
joannamaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-16, 19:38   #3237
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: dr Wiktor Czyżak

im back;] Operacja nosa to poważny zabieg musi być wykonany dobrze, żeby potem nie było niespodzianek np. ciągle zatkany nos , i wieloma cudami które towarzysza mi od operacji... mam umówiona w końcu wizytę, naprawdę nie wiem czemu tak długo zwlekałem z tym, łudziłem sie ze samo to wszystko przyjdzie, naprawdę zazdroszczę wszystkim tym którzy sa tak mega zadowoleni, najgorsze w tym jest ze w rodzinie mówi sie ze kilkanaście +-13-14 tysięcy w błoto, bo nas jest bez zmian, a dodatkowo bardzo głośno odycham przez niego..... ale ja jestem uparty i w koncu będę mial tak nos jak chce i w łózko nie będę sie wstydził oddychać przez nos teraz czekam na 30 wrzesnia....
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 11:22   #3238
88moon88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 15
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Witam wszystkich
mam pytanie , jestem 6 tygodni po operacji nosa, wiadomo ,że opuchlizna nadal jest ale ostatnio była troszke mniejsza, zaczełam widziec ze robi sie naprawde super, 3 dni temu wróciłam na siłownie... I NOS SPUCHŁ znowu dośc bardzo;/;/;/;/ czy któraś z Was też tak miała ?? chce tlyko wiedziec czy to tylko opuchlizna ale czy nic mi nie zaszkodzi???? czy moge ćwiczyc ? i on tak cały czas bedzie puchł po siłowni ???
88moon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-19, 12:27   #3239
ivaanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 17
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

88moon88 tak spuchl przez siłownie ;(

Najlepiej jakbyś do 3 miesięcy odpuściła sobie wysiłek fizyczny. Twój nos jest teraz raną , która nie lubi nagłych zmian temperatury, słońca alkoholu i wysiłku fizycznego. I będzie puchł zawsze gdy zajdą te czynniki.

3 mies to taka ogólna norma ale czasem może być to nawet 5 miesięcy wszystko zależy od twojego organizmu witamin które dostarczasz i diety *
ivaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-19, 12:46   #3240
ivaanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 17
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Jestem 8 miesiecy po CKN

Widać już spore zmiany w wielkości

Jest prosty choć czubek czasem się unosi a czasem jest równy z cała długością . To jednak prawda ze nos potrzebuje roku aby się ułożyć , przez ten cały okres obserwowałam jak się zmienia rośnie, maleje , puchnie by na drugi dzień bym małym i drobnym .. ma na niego wpływ nawet ciśnienie i pogoda lub to czy jestem wyspana czy nie.

Jedyne moje pytanie brzmi kiedy osiądzie na stałe i ułoży się na zawsze 😅😜

Zabieg wykonał Doktor Łątkowski

Na początku nie widziałam różnicy i narzekałam na opuchliznę jednak medycyna estetyczna jest dla cierpliwych wiec warto czekać spokojnie na efekty, które na pewno przyjdą )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg C2D22E3C-590B-4FC8-9513-6DECAB8A054A.jpg (93,1 KB, 219 załadowań)
ivaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.