Zwężenie plaszcza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-30, 19:58   #1
BasiaSss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3

Zwężenie plaszcza


Witam, nie wiem czy trafiłam na dobre forum z moim pytaniem, ale czy któraś z Was przerabiała kiedyś płaszcz zimowy,chodzi mi konkretnie o zwężenie, kupiłam płaszczyk na Allegro, bardzo ładny ale ciut za duży... Czy to się wogóle opłaca?
BasiaSss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 20:10   #2
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Zwężenie plaszcza

czy sie oplaca i czy jeste mozliwe- to wszystko zalezy od krawcowej. Ale wiem,ze nie kazda z nich sie tego podejmuje.
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 21:54   #3
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Zwężenie plaszcza

Cytat:
Napisane przez BasiaSss Pokaż wiadomość
Witam, nie wiem czy trafiłam na dobre forum z moim pytaniem, ale czy któraś z Was przerabiała kiedyś płaszcz zimowy,chodzi mi konkretnie o zwężenie, kupiłam płaszczyk na Allegro, bardzo ładny ale ciut za duży... Czy to się wogóle opłaca?
mysle, ze powinnas sie wybrac do krawcowej/krawcowych i popytac a moze jakas ciocia, mama, babcie by zwezyly?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 22:26   #4
ona123ona
Wtajemniczenie
 
Avatar ona123ona
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 175
Dot.: Zwężenie plaszcza

jesli trafisz na dobra krawcowa to jasne ze da rade przerobic ale naprawde musisz oddac plaszczyk w dobre rece!

i czy sie oplaca? to wszystko zalezy.. kazdy inaczej sie ceni, choc ja mysle ze taka przerobka moze nie nalezec do najtanszych... ale jesli plaszczyk ladny to wiadomo ze warto
ona123ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 07:55   #5
BasiaSss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Zwężenie plaszcza

No właśnie dobra kwarcowa... z tym to już gorzej zwłaszcza w moim mieście.. Ale dobrze wiedzieć że to wogóle mozliwe do zrobienia, nie korystałam wcześniej z tego typu usług dlatego wydawało mi się to wręcz niemozliwe
BasiaSss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 08:31   #6
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Zwężenie plaszcza

ja ostatnio zwezalam plaszczyk, pamietam, ze kiedys go kupilam za ok 150zl ale ze wzgledu na to, ze wzielam rozmiar wiekszy, bo mniejszy, ktory byl ogolnie dobry to mial za krotkie rekawy, wiec prawie w nim nie chodzilam przez kilka lat.
w tym roku postanowilam, ze zaniose do krawcowej, po znajomosci wynioslo mnie to 100zl, nie wiem czy faktycznei po znajomosci, ale jak dla mnie kupa kasy, w kazdym razie jestem zadowolona z wygladu plaszczyka
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 11:12   #7
pinksnickers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 342
Dot.: Zwężenie plaszcza

no z tym zwężeniem w pasie to nawet podejrzewam nie byłby taki problem, to bym była sobie w stanie sama zrobić, ale jak dojdzie do tego odprówanie podszewki potem po zwężeniu jej doszywanie, odprówanie rękawów i skaracanie w ramionach i potem znowu doszywanie tych rękawów to już za dużo... :/ wiec w sumie się nie dziwię że krawcowe sobie tyle liczą... to dużo pracy...
pinksnickers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 11:29   #8
aurelia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Zwężenie plaszcza

Ja zwężałam płaszczyk, ale jesienny (z rozmiaru małej L na S kupiony na all). Jest przy tym baaardzo dużo pracy, odmówiły mi 3 krawcowe (a ceniły się na ok 40-50zł jednak nie za bardzo miały czas). W końcu zrobiła mi to po znajomości moja sąsiadka- krawcowa za 10zł Byłam bardzo zadowolona z efektów.
__________________



aurelia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 09:16   #9
BasiaSss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: Zwężenie plaszcza

Udało mi się znaleźć dobrą (ze słyszenia) krawcową, idę po weekendzie pokazać moje cudo Zobaczymy, jeśli kwota bedzie za duża to sprzedam go, choć płaszczyk jest fajny a w ten sposób i tak cos stracę finansowo. Dziękuje za wypowiedzi, przynajmniej wiem że jest szansa Dam znać ile kosztowało i jaki jest efekt, może sie przyda innym
BasiaSss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.