Nasz wymarzony facet ;* - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Porady na temat mody i stylu oraz sposobu ubierania się. Wielka moda, Twoja moda - lub po prostu wszystko o ciuchach, butach i dodatkach.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-12, 17:04   #31
dino989
Raczkowanie

Dot.: Nasz wymarzony facet ;*

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Ja nie mówię, że "Facet w rurkach, to nie facet". Ja tylko mówię, że facet w rurkach nie wygląda według mnie MĘSKO. A to ogromna różnica

@Dino - Ja również lubię styl lat '80, a i nie obce są mi tego typu klimaty. Ale - do licha - czy wtedy do rurek zakładali obcisłe sweterki ?
Nawet Mustaine występował swego czasu w obcisłych spodniach i "trampkowatych" cichobiegach (nie wiem jak się ten rodzaj obuwia nazywa, szczerze mówiąc ) - ale nie nosił do tego sweterka w serek i pseudo-irokeza.
cóż ja noszę w zimie sweterki i na pewno nie są one workowate bo to chyba logiczne że workowaty swter do rurek by głupawo wyglądał. natomiast już pisałem ni lubię irokezów fryzurek na żelku itp. wole luźnie pokręcone włosy taki nieład artystyczny .
a co do osób dla których rurki to coś dziwnego to do edukujcie się, warto poczytać:
http://en.wikipedia.org/wiki/Skinny_jeans
zuza678 mądrze napisałaś

Edytowane przez dino989
Czas edycji: 2009-01-12 o 17:10
dino989 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 17:06   #32
Schnitte
Raczkowanie

Hm co zrobić - polska to kraj ograniczony, dlaczego z polakami miałoby być inaczej? Spodnie, to spodnie... wolę u faceta rurki niż te okropne worki, z dupą na zgięciach kolan
Stary 2009-01-12, 17:06   #33
MaterialGirl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez myCocaine Pokaż wiadomość
BRAWO! i tak, tak, tak!
Zgadzam się w 100%.
ja równiez popieram bez dwóch zdań,juz i tak jestesmy zacofanym krajem i chwała niektórym ludziom za to ze potrafią sie otworzyc.

1).MATURA!!

2).ODCHUDZANIE.

3).ĆWICZENIA,AKTYWNY TRYB ZYCIA!!
MaterialGirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 17:15   #34
myCocaine
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dino989 Pokaż wiadomość
cóż ja noszę w zimie sweterki i na pewno nie są one workowate bo to chyba logiczne że workowaty swter do rurek by głupawo wyglądał. natomiast już pisałem ni lubię irokezów fryzurek na żelku itp. wole luźnie pokręcone włosy taki nieład artystyczny .

zuza678 mądrze napisałaś
mogłabym się w Tobie zakochać, haha

Kurdę, to dlaczego nikt nie krytykuje tych wszytskich pseudo seksownych panienek, kobiet (o ile takie monstrum można nazwać kobietą) wyglądających jak barbie, i wszystkich innych dziwactw jakie zakładają na siebie panie?
W moim otoczeniu większość ludzi komentuje, najczęściej krytykuje stroje mężczyzn. W szczególności tych, którzy strojem chcą pokazać swoją osobowość, tych którzy nie wyglądają szaro jak 3/4 polskiego społeczeństwa.
- PARTY HARDER!
myCocaine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 17:17   #35
Schnitte
Raczkowanie

bo ludzie boją się tego co inne
Stary 2009-01-12, 17:26   #36
zmysl_namietnosci
Rozeznanie

i co całe zamieszanie z rurkami?
każdy lubi co lubi, każdemu podoba się co innego....i o.
po co robic uwagi typu ze zacofany kraj i zacofane polki?
no prosze Was....:/

a co do tematu posta to wymarzonym facetem jest moj TŻ. Nie nosi rurek, nie nosi workow zamiast spodni. Po prostu jest soba i nosi co chce... zreszta nie wazne co nosi...wazne ze to ON.
zmysl_namietnosci jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 17:28   #37
dino989
Raczkowanie

brytyjskie stylizacje które mnie całkiem się podobają taki oldsql 4 zdjęcie z Finlandii też ciekawe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kooks.jpg (21,1 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cb7c32d3000b46684964ca85.jpg (45,2 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20090102_03.jpg (33,8 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stripe_sweater.jpg (122,2 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20080815_05.jpg (40,6 KB, 63 załadowań)

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-10-09 o 21:02
Stary 2009-01-12, 17:38   #38
Karolciavp
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Schnitte Pokaż wiadomość
Hm co zrobić - polska to kraj ograniczony, dlaczego z polakami miałoby być inaczej? Spodnie, to spodnie... wolę u faceta rurki niż te okropne worki, z dupą na zgięciach kolan
no dobra rurki fajnie wyglądają na facetach którzy są patykowaci. Nie kazdemu pasuje zresztą jak kobietom. Szerokie spodnie też są fajne przykład channing_tatum8.jpg
Stary 2009-01-12, 17:43   #39
dino989
Raczkowanie

dobra nie chce mi się już więcej wklejać pooglądajcie sobie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20080331_01.jpg (31,7 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20080830_03.jpg (34,4 KB, 70 załadowań)
Stary 2009-01-12, 17:43   #40
myCocaine
Zadomowienie

Cytat:
brytyjskie stylizacje które mnie całkiem się podobają taki oldsql 4 zdjęcie z Finlandii też ciekawe.

Finlandzki gościu bardzo, bardzo na tak
z tym, że jak dla mnie bez tej czapki.
- PARTY HARDER!

Edytowane przez myCocaine
Czas edycji: 2009-01-12 o 17:44
Stary 2009-01-12, 17:45   #41
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)

Ech, a podkreśliłam kilka postów wstecz, że to tylko MOJE ZDANIE
A jeszcze kilka postów wstecz napisałam, że to tylko moje subiektywne odczucie i NIE KAŻDY musi się ze mną zgadzać

Dla mnie brak rurek, sweterków i aktualnej "mody" wcale nie oznacza zaściankowatości.
Inna sprawa, że dla mnie to "otwieranie się na zachód" niekoniecznie jest kwestią pozytywną, ale to szerszy temat.
Nie wszystko, co zagraniczne musi być takie fajne..

A co do obcisłych spodni i ich historii - to napisałam również w poprzednim poście, że kiedyś to coś znaczyło. Tak samo jak co innego znaczyły spodnie szwedy i koszula w kwiaty... Punk z czubek na głowie, obcisłych spodniach (nawet napaćkanych, pozszywanych, poprzecieranych, etc.), glanach - będzie mi się podobał (a przecież ma obcisłe spodnie!).
Chodzi mi o robienie z facetów - Lalusiów.. I to jest tylko MOJE odczucie, nie musi nikt mnie popierać, ale niekoniecznie też trzeba od razu wysnuwać tezy o zacofaniu Polaków...
Dotarły do nas ciuchy z zachodu i się żeśmy tak na nie rzucili, że każdy tak samo na ulicy wygląda...
Moda na kropki - wszystkie laski z kropkach.
Moda na kratę - wszyscy koniecznie muszą mieć coś w kratę.
Moda na rurki - wszyscy, niezależnie od płci i figury (!) latają w rurkach.
Moda na emu - każdy ma w szafie emu, lub coś emu-podobne
(*wszyscy = uogólnienie, wiadomo o co chodzi)

Nie podążanie za zachodnim schematem nie musi oznaczać zaściankowatości!
Dla mnie facet w rurkach dalej będzie facetem, ale sporo straci na męskości (mówię cały czas o tym "ulicznym" stylu) - ot, tyle. Zapewne szereg innych kobiet stwierdzi, że im się podoba - i W PORZĄDKU.

Nie to jest ładne, co jest ładne, ale co się komu podoba...
*Insane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 17:47   #42
dino989
Raczkowanie

Cytat:
Finlandzki gościu bardzo, bardzo na tak
z tym, że jak dla mnie bez tej czapki.
hehe też ta czapka mi się nie podoba jakaś taka dziwna ale reszta ubióru jak najbardziej ok
Stary 2009-01-12, 17:50   #43
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie

Cytat:
a powiedz mi tylko czy ten facet co dałem wyżej jego zdjęcie jest twoim zdaniem nie męski? bo mnie się wydaje że to tylko takie gadanie Polaków którzy nie są przyzwyczajeni do takie image, jak ja się na to patrzę to widzę fajną męską stylizacje .
dla mnie niemęski ubiór to jest sukienka lub spódniczka, szkoda tylko że teraz większość kobiet zapomniała co to w ogóle jest i ubierają się prawie jak faceci, a same mają do nich jakieś pretensje.
Cytat:
Przeraża mnie takie stwierdzenie: 'facet w rurkach, to nie facet'.
Skoro rurki nie są dla faceta, to dlaczego tony takich spodni widujemy w każdym sklepie z męską odzieżą?

Tak samo można powiedzieć "kobieta w rurkach to nie kobieta".
Rurki są zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Tym bardziej czystą bzdurą jest zdanie "widząc mężczyznę w rurkach mam wątpilowości co do jego orientacji". luuuuuuuuuudzie, trochę pokory.
Znam mnóstwo facetów chodzących w rurkach i nie dość, że wyglądaje mega męsko, to jeszcze nie są homo - o kurde ale nooooowość nie?! -.-
Cytat:
Napisane przez zuza678 Pokaż wiadomość
Drazni mnie ograniczanie facetow pod wzgledem mody. Faceci w Polsce nigdy nie beda ciekawie ubrani i beda sie wstydzic wyrazic siebie, jesli dziewczyny beda pisac takie rzeczy.
Faceci maja takie samo prawo do eksperymentow modowych, jak kobiety. Jest tyle swietnych ciuchow teraz w meskich sklepach, ze byloby bez sensu gdyby z tego nie korzystali i chodzili wiecznie tylko w t-shirtach, bluzach/ rozpietych koszulach i adidaskach/glanach.

Wole faceta w rurkach (jesli mu to pasuje oczywiscie) niz jakiegos obdartusa w nichlujnych ciuchach, brudnych nogawkach spodni, ciagle w jednej ukochanej bluzie marka LECH, ZYWIEC albo TO MIĘSIEŃ PIWNY. Albo takiego w sandalach do skarpet, spodniach na pawełka i t-shirtem wsadzonym w gacie.
Cytat:
Napisane przez Schnitte Pokaż wiadomość
Podpisuje się obiema rękami

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego

mademoiselle jeanne jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 18:47   #44
Little miau miau
Rozeznanie

Oooo rany! W wielu miastach w pl nie ma jeszcze wiele sklepow poza cubusem i h&M-em. Zanim dojrzejemy do "ubierania się" przejdziemy przez etap "przebierania się" to maksymalnego. Potem pewnie zaczniemy nosic się po polsku - czyli po swojemu.

A teraz mały offtop od facetów ale wciąz przy eksperymentach i modzie w PL. Wiecie co mnie najbardziej uwiera? To, że kiedyś Polki miały reputację najfajniej ubranych w Europie. Nasze mamy wszystko wymyślały same, szyły, przerabiały, kombinowały. A nasze pokolenie ślinie się do hellook i kopiuje wszystko co zagraniczne.

Ciekawa jestem kiedy polskie blogi modowe i ulice pełne będą zarówno kobiet jak i facetów, którzy będą kopiowani przez naszych zagranicznych sąsiadów. Gdzieś chyba zatraciliśmy pontencjał.

A co do mężczyzn - metro to taka nowa odmiana dresiarza ale są już u nas też fajnie ubrani faceci z jakimś konkretnym stylem i wstawię Wam może nawet jakieś zdjęcia jak mnie tylko nauczycie jak to u licha zrobic
Little miau miau jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 18:55   #45
dino989
Raczkowanie

dziewczyno z króliczej nory , jak klikniesz na "odpowiedz" to niżej pookaże się coś takiego jak dodatkowe opcje a w nich "zarządzanie załącznikami". W to wchodzisz i tam klikasz "przeglądaj" wybierasz fotke a później "załącz", btw. metro to cały sposób bycia a nie ubiór warto o tym pamiętać bo coś takiego jak styl ubioru metro nie istnieje.
Stary 2009-01-12, 19:12   #46
xjustyniaaax
Zakorzenienie

dino989
to moje zdanie . facet w rurkach to dla mnie nie facet nie podoba mi sie wyglada smiesznie dla mnie oczywiscie kazdy ma swoje zdanie i takie ejst moje moj chlopak jakos nie zaklada rurek obcislych swetrekow a wyglada męsko jest zadbany podobaja mi sie zwykle proste spodnie normalne bluzki i swetry i jestem pewna ze nie zalozylby tych rzeczy z tych zdjec raczje by je wysmial i powiedzial -żartujesz? poprostu teraz jest taka moda dlatego faceci sie tak smiesznie ubieraja. Ps. często nosze sukienki i spodniczki
i kto ma jakies pretensje ? ubieraj sie jak chcesz broni ci ktos? chyba kazdy ma prawo napisac co sadzi jesli jest juz taki temat ???

Edytowane przez xjustyniaaax
Czas edycji: 2009-01-12 o 19:17
xjustyniaaax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 19:16   #47
dino989
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
dino989
to moje zdanie . facet w rurkach to dla mnie nie facet nie podoba mi sie wyglada smiesznie dla mnie oczywiscie kazdy ma swoje zdanie i takie ejst moje moj chlopak jakos nie zaklada rurek obcislych swetrekow a wyglada męsko jest zadbany podobaja mi sie zwykle proste spodnie normalne bluzki i swetry i jestem pewna ze nie zalozylby tych rzeczy z tych zdjec raczje by je wysmial i powiedzial -żartujesz? poprostu teraz jest taka moda dlatego faceci sie tak smiesznie ubieraja. Ps. często nosze sukienki i spodniczki
no wybacz ale ja się nie ubieram "bo jest taka moda" tylko dlatego że tak lubię i jest to związane z muzyką którą słucham już pisałem rock&roll z lat 80 i alternatywa. a śmieszny ubiór dla mnie to jest jak gość ma spodnie w których ledwo może poruszać się po chodniku bo mu się między nogami plątają. btw. swetry z reguły nosi się dopasowane, nie mówię że mają cisnąć ale "za duże swetry" obojętnie do jakich spodni dziwnie wyglądają.

Edytowane przez dino989
Czas edycji: 2009-01-12 o 19:27
Stary 2009-01-12, 20:40   #48
201604250957
Konto usunięte

jak dla mnie ideał to facet typu Jude Law i wszystko jasne
a w ogóle rozmawiałam wlasnie na podobny temat z moimi przyjaciółkami i wszystkie zgodnie stwierdzilysmy ze mając do wyboru faceta bardzo przystojnego ale z beznadziejnym stylem i kiepskimi ciuchami lub faceta mniej przystojnego za to z fajnym stylem, dobrze ubranego wszystkie wolimy opcję nr 2 a Wy dziewczęta ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Jude Law in micro collar.jpg (26,3 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jude_Law_on_Vespa-701804.jpg (24,8 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jude_law.jpg (45,1 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jude-law-afghanistan-documentary-04.jpg (26,5 KB, 91 załadowań)
201604250957 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 21:04   #49
Nole
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MaterialGirl Pokaż wiadomość
1).Pierwsze miejsce zajmuje Ami James z Miami Ink <BBBBB

ahhhh ubóstwiam go!!
To Cudno nie facet ! <33 Ami ma wszystko czego szukam w mężczyźnie ! I ten uśmiech (chociaż Chris też niczego sobie.)

Ja w ogóle uwielbiam męskich facetów bez specjalnej stylizacji.
Chociaż szelki oraz muszki robią na mnie ogromne wrażnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg AmiJames.jpg (48,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amijames2.jpg (9,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nunez_photo.jpg (41,4 KB, 21 załadowań)
Nole jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 21:06   #50
myCocaine
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
jak dla mnie ideał to facet typu Jude Law i wszystko jasne
a w ogóle rozmawiałam wlasnie na podobny temat z moimi przyjaciółkami i wszystkie zgodnie stwierdzilysmy ze mając do wyboru faceta bardzo przystojnego ale z beznadziejnym stylem i kiepskimi ciuchami lub faceta mniej przystojnego za to z fajnym stylem, dobrze ubranego wszystkie wolimy opcję nr 2 a Wy dziewczęta ?

Jude przystojny, acz jego styl do mnie nie przemawia.

Wy wybieracie opcję nr 2, a ja? Hmmm, a ja zdecywanie wybrałabym faceta z artystycznym nieładem na głowie Gdybym znalazła takiego z buuuuurzą włosów to bym nawet na styl nie zwracała uwagi : )
- PARTY HARDER!

Edytowane przez myCocaine
Czas edycji: 2009-01-12 o 21:07
Stary 2009-01-12, 22:00   #51
201604250957
Konto usunięte

Cytat:
Jude przystojny, acz jego styl do mnie nie przemawia.

Wy wybieracie opcję nr 2, a ja? Hmmm, a ja zdecywanie wybrałabym faceta z artystycznym nieładem na głowie Gdybym znalazła takiego z buuuuurzą włosów to bym nawet na styl nie zwracała uwagi : )

dobra, dobra Ty chyba koszmarnie ubranego faceta nie widziałaś skoro tak mówisz zobaczyłabyś gostka we flanelowej koszuli, dresach, białych skarpetach i sandałach na ten przykład to byś tak szybko zwiewała, ze nawet nie zdążyłabyś zauważyć jaką miał fryzurę
Stary 2009-01-12, 22:05   #52
myCocaine
Zadomowienie

Cytat:

dobra, dobra Ty chyba koszmarnie ubranego faceta nie widziałaś skoro tak mówisz zobaczyłabyś gostka we flanelowej koszuli, dresach, białych skarpetach i sandałach na ten przykład to byś tak szybko zwiewała, ze nawet nie zdążyłabyś zauważyć jaką miał fryzurę
hahahahahah ;d

Dobra, niech będzie - trochę stylu też musi mieć ;d

aaaaaaaaaah, powtarzam się, ale taki Mika mi się marzy
- PARTY HARDER!
Stary 2009-01-12, 22:39   #53
karoola0
Rozeznanie

GG do karoola0

sama szukałam takiego wątku, cieszę się, że w końcu powstał

coś ode mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg David-Beckham.preview.jpg (59,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg david-beckham.jpg (30,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg davidbeckham-vest-skinny-tie-thumb.jpg (35,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg david-beckham-photo.jpg (25,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg victoria_beckham.jpg (30,3 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg davis-becham-in-los-angeles.jpg (21,9 KB, 34 załadowań)
karoola0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 23:30   #54
kiiko
Zakorzenienie

Cytat:

zawsze mozna szepnąć "skaaarbie a moze pojdziemy razem na zakupy"
a tak poza tym.. to charakter sie juz nie liczy:P gdyby byl cudowny a strasznie sie ubieral to bym wlansie jego wybrala :P

KASHMIRKA Widzialas kiedys takiego goscia ? jesli tak to szczerze wspolczuje ;]
kiiko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 06:05   #55
Dewjani
Zadomowienie

powinniśmy zrobić tutaj chyba jakiś podział względem wieku może...? Bo jednak w wawie najwięcej jest tak urbanych chłopaków z LO. Na kampusie UW nie widziałam zbyt wielu tego typu stylu wśród mężczyżn
Poza tym jednak liczy się wygląd, który sprawia, że chcemy się bzykać, a wiadomo, że każdy chce się bzykać z jakimś "innym typem".
Ja bałabym się, że odejdzie mi ochota za nim facet zdejmie te rurki z nóg
Mi osobiście podobają się faceci, którzy ważą więcej ode mnie, są duzi, umięśnieni, nie interesują się modą. No nie wyobraża sobie bzykać się z facetem, który po seksie ubiera się dłużej ode mnie

Dewjani jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 06:14   #56
201604250957
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez kiiko Pokaż wiadomość
zawsze mozna szepnąć "skaaarbie a moze pojdziemy razem na zakupy"
a tak poza tym.. to charakter sie juz nie liczy:P gdyby byl cudowny a strasznie sie ubieral to bym wlansie jego wybrala :P

KASHMIRKA Widzialas kiedys takiego goscia ? jesli tak to szczerze wspolczuje ;]
no wlasnie o to chodzi, ze my wyszłyśmy od "typu idealnego" czyli założyłyśmy, że masz do wyboru dwóch facetów, którzy są identyczni pod każdym względem (inteligencja, urok osobisty, poczucie humoru, charakter etc) poza przystojnością i stylem ubierania wiem, ze w warunkach normalnych nie ma takiej opcji ale to nie o to chodzi, chodziło mi bardziej o to by uzmysłowić mi i moim koleżankom, ze wbrew powszechnej opini sposób ubierania jest ważny nie tylko w przypadku kobiet ale mężczyzn również i jak dla mnie śmieszne jest mówienie, ze "NAJWAŻNIEJSZY JEST CHARAKTER" owszem jest on bardzo wazny, ale niech mi nikt nie próbuje wmówić, ze wygląd jest bez znaczenia.. duzo osob tak mowi, ale jak przychodzi co do czego to okazuje sie, ze mowia jedno a robia drugie jak mawia moja babcia "ładna miska jeść Ci nie da, ale z brzydkiej jeść się nie chce"
a z tymi zakupami to moze taki typ namówić by sie dał jednak wiekszosc facetow ktorych ja znam i tak nie dalaby sie przekonac do kompletnej zmiany stylu a w przypadku faceta we flaneli, dresach, skarpetkach i sanadalach tylko taka wchodziłaby w grę i potwierdzam: tak, zdarzyło mi sie spotkać tak i jeszcze gorzej ubranych mężczyzn
Stary 2009-01-13, 08:54   #57
myCocaine
Zadomowienie

Cytat:
no wlasnie o to chodzi, ze my wyszłyśmy od "typu idealnego" czyli założyłyśmy, że masz do wyboru dwóch facetów, którzy są identyczni pod każdym względem (inteligencja, urok osobisty, poczucie humoru, charakter etc) poza przystojnością i stylem ubierania

a to chyba tylko w bajkach
- PARTY HARDER!
Stary 2009-01-13, 09:10   #58
Chii1986
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nole Pokaż wiadomość
To Cudno nie facet ! <33 Ami ma wszystko czego szukam w mężczyźnie ! I ten uśmiech (chociaż Chris też niczego sobie.)

Ja w ogóle uwielbiam męskich facetów bez specjalnej stylizacji.
Chociaż szelki oraz muszki robią na mnie ogromne wrażnie
oj tak- Ami ma to co lubię u facetów- włosy bardzo krótko obciętę/tak 1cm, tatuaże, strój luźny,sportowy,bez stylizacji... fajnie jak ma szerokie spodnie i bluzę z kapturem....

widać nie dorosłam jeszcze do facetów w eleganckich wydaniach i rurkach ;-)

po prostu dla mnie facet nieogolony, w luźnym,niedopracowanym stroju bez zbednych dodatków jest bardziej męski i sexy....chodzi oczywiście o wrażenie estetyczne a nie o to czy zachowuje się męsko bo to inna sprawa i tu wygląd nie ma nic do rzeczy.

I tak jak napisała Dewjani-facet to facet- wiekszy ode mnie, taki któremu ubranie się zabiera mniej czasu niż mi, który nie buszuje całymi dniami po sklepach nie spedza godziny przed lustrem... pod tym względem widocznie jestem starmodona i nietolerancyjna ale nie pasuje mi facet w rurkach, z dziesięcioma bransoletkami, skomplikowaną fryzurą..nawet gdyby był megaprzystojny....

mnie zazwyczaj nie pociąga uroda w mężczyznach tylko ich zachowanie i właśnie luźny,sportowy, niedbały (nie mylić z brakiem higieny) strój....

Tak więc kwestia gustu- dopasowana koszula, jakakolwiek biżuteria i rurki to dla mnie antyulubiony styl faceta...co nie znaczy,że taki facet nie jest stuprocentowym mężczyzną, po prostu mnie nie pociąga i nie czuję od niego tej "estetycznej męskości" tak jak od faceta ubranego na luzie ;-)

Edytowane przez Chii1986
Czas edycji: 2009-01-13 o 09:12
Chii1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 09:23   #59
201604250957
Konto usunięte

myCocaine dla tego napisałam "typ idealny" -> http://encyklopedia.wp.pl/sz_tresc.html?encid=22318 76&szukajEnc=typ+idealny& enc_opis=1&score=&found=& szukane=&ticaid=1750b
i ze bardziej istotne jest uzmysłowić sobie ze w przypadku facetów też ciuchy są wazne niz to ze nasze załozenie jest niemozliwe do spelnienia

Edytowane przez 201604250957
Czas edycji: 2009-01-13 o 09:25
Stary 2009-01-13, 10:34   #60
201704051255
Konto usunięte

ale co ma zniewiescialy wyglad do otwierania sie na zachod i zasciankowosci?
to dwa zgola rozne tematy
dla przykladu wielu ukraincow, a przeciez to juz "prawie rosja" biega w blekitnych rurkach i rozowych obcislych koszulkach
jesli otwieramy sie na ten prawidzwy "dziki zachod" to tak samo mozna wytlumaczyc faceta z krokiem w kolanach, koszulce do kolan i zlotym lancuchu z wielkim dolarem budzacego ogolny smiech - "zasciankowe baby sie nie znaja co nosi zachod"
zachod - ameryka najczesciej tak rozumie Polak, bo nasz kraj gloryfikuje USA najbardziej ze wszystkich panstw europejskich (tylko amerykanskie filmy w tv, mit krainy mlekiem i miodem plynacej), tam rzadko jesli w ogole uswiadczysz faceta w takim stroju, 90% bedzie wygladalo jak szary polak, tylko gruby

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-01-13 o 10:38
201704051255 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości