Biały Garnitur Studniówka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-14, 13:56   #1
qiepka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Exclamation

Biały Garnitur Studniówka


Witam drogie forumowiczki.

Jako iż chyba jestem jedynym facetem który tutaj prosi o pomoc, mam nadzieję iż nie zostanę wyśmiany etc.

Otóż mam biały garnitur na studniówkę:

http://www.allegro.pl/item525720922_garnitur_me ski_dla_prawdziwego_playb oya_roz_...

Coś takiego. Już na oku mam czarną satynową koszulę, biały gładki krawat śledź oraz czarne buty. Jednak planowałem zakup butów a'la Capone. Wiecie białe z czarnym. Lecz gdzieś w jakimś filmie mi migły takie choćby nakładki(?) na buty o kolorze białym. Nie wiem jak to dokładnie opisać, nawet nie mam zdjęcia by to przedstawić. Więc pytanie moje keiruję do was, co to może być?! W razie nie jasności proszę pisać chętnie odpowiem.

Po drugie chciałym wiedzieć jak by się prezentowało w waszych oczach, białe szelki, biały kapelusz(:P), czarny szal oraz wcześniej powiedziane buty Caponki.

Jestem chłopakiem dość szczupłym. 174 oraz 67kg żywej wagi.

W załączonym zdjęciu mniej więcej jak bym wyglądał. Tyle że biały garnitur i czarny szal.


Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 000_0235.jpg (20,3 KB, 172 załadowań)
qiepka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 14:16   #2
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Biały Garnitur Studniówka

mnie się taki styl jak najbardziej podoba, a studniówka jest po to żeby się bawić więc uważam że będziesz w tym świetnie wyglądał, chociaż osobiście namawiałam męża żeby ubrał się podobnie na nasz ślub ale zaproponowałam inne kolory mianowicie, ciemnobrązowy garnitur w prążki do tego kremowa koszula, jakieś ciemne szelki i muszka no i właśnie takie buty o jakich piszesz. A te nakładki na buty to chyba podobne nosi Szymon Majewski byś musiał poszukać jego zdjęć to może się zainspirujesz.
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 14:28   #3
talia1111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 98
Dot.: Biały Garnitur Studniówka

Nie wiem czy ten krój cię nie 'skróci'
Musiałbyś mieć troszkę węższe spodnie, i krótszą marynarkę.
Ale myślę, że to świetny pomysł bo przecież studniówka jest po to żeby się bawić jak powiedziała rinoa xD.
A co do tych nakładek to myślę że mogłabym Ci pomóc bo też gdzieś je już widziałam. Postaram się poszukać.
talia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 14:47   #4
gaia
Zadomowienie
 
Avatar gaia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 1 852
Dot.: Biały Garnitur Studniówka

jeśli chodzi o buty to takie a'la Capone są dosć popularne teraz. Ale skoro może nie znazałeś w sklepach to podaję link:

http://www.szewstwoartystyczne.pl/
no i oczywiście allegro

z nakładkami się nie spotkałam ale może w jakimś sklepie z butami tanecznymi tam mają mnóstwo takich różnych gadżetów

Pomysł bardzo fajny. Jednak ja wybrałabym chyba wersję odwrotną kolorystycznie ale to tylko ze względów czysto praktycznych. Garnitur bardzo ładny. partnerka ubrana w podobnym stylu?
__________________
A musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda

Będę odchudzoną inżynierką
68,5 68 67 66 65 64 63 62 61 60
gaia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 16:10   #5
qiepka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Biały Garnitur Studniówka

No dobrza panie i panowie. Buty znalazłem, na allegro wsyzstko mam tylko najważniejsze te nakładki bo wolałbym nie kupować buty któe tylko raz ubiore. Garnitur mi pasuje jak ulał więc z żadnym niewymiarowymi rzezcami nei mam do czynienia, że tu coś wystaje tam za krótkie.
qiepka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 16:42   #6
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Biały Garnitur Studniówka

Cytat:
Napisane przez qiepka Pokaż wiadomość



Po drugie chciałym wiedzieć jak by się prezentowało w waszych oczach, białe szelki, biały kapelusz(:P), czarny szal oraz wcześniej powiedziane buty Caponki.
Szelki? Zdecydowanie jestem na nie Jedyną w miarę ciekawą częscią tego ubioru są
buty

Przyznam szczerze, że garnitur jest paskudny Do tego kolor
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 18:11   #7
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Biały Garnitur Studniówka

pomysł moim zdaniem ok alezrezygnowałabym z szelek, tzn postawiłabym albo na krawat, albo na szelki + ew. mucha... ale nie łączyłabym szelek z krawatem.. za dużo się będzie działo w tym ubiorze i może nie wyglądać już tak fajnie udanej zabawy
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 18:29   #8
qiepka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Biały Garnitur Studniówka

Znalazłem. Uff... nie wiem coraz bardziej mi się to nie podoba:p Chyba jednak kupie te Caponki...



http://www.costumebox.com.au/images/P/R1531-detail.jpg

http://www.fastfancydress.co.uk/temp...50_-_spats.jpg
qiepka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 18:36   #9
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Biały Garnitur Studniówka

A ja w tej kwesti popieram pana Pietkiewicza ktory uwaza iz :

E. Pietkiewicz podejmuje jeszcze kilka zagadnień związanych z kolorami. Podkreśla zatem, że zestawienie więcej niż dwóch kolorów to już bardzo skomplikowana i wyższa „szkoła jazdy” i nie warto raczej tu eksperymentować. Przypomina, że kolory jasne pogrubiają, a kolory ciemne czynią sylwetkę wysmukłą, paski poprzeczne poszerzają figurę, a podłużne ją wydłużają. Przypomina też, że kolory jaśniejsze stosujemy wiosną i latem, a ciemniejsze jesienią i zimą oraz że kolory jasne i ostre stosujemy w plenerze, a ciemniejsze i spokojniejsze w urzędach i podczas spotkań towarzyskich. Zwraca uwagę na to, że kolory inaczej wyglądają przy świetle naturalnym, a inaczej przy sztucznym (przygotowując ubiór na wieczór trzeba ustalić jaki będzie miał odcień przy sztucznym świetle). Można przy okazji zapytać: jakie kolory można uznawać za ciemne? Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest taka oczywiste. Oczywiste jest tylko, że kolorem ciemnym jest czerń, szary, granat. Ciemnym kolorem będzie jednak też kolor ciemnozielony i ciemnoniebieski. Jednak za ciemny nie można uznać żadnej odcieni (nawet najciemniejsze) brązu. Brązowych garniturów nie można więc zakładać na wieczór nawet na najbardziej „luźne” okazje. Jak to mówią Anglicy: „Gentelmen doesn`t wear brown”. Brąz, jak wynika bowiem z wielowiekowej tradycji, jest kolorem służby, ewentualnie łowczych. Podświadomie każdy, zdaniem specjalistów, lekceważy rady i opinie mężczyzn ubranych na brązowo.

Osobiscie nie lubie jasnych garniturów.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 19:49   #10
waaampirek
Organizatorka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 197
Dot.: Biały Garnitur Studniówka

szkoda że tak mało kreatywnych facetów jest, mi sie ten pomysł bardzo podoba z tym że odpuściłabym sobie szal lub szelki bo co za dużo to nie zdrowo z dodatkami nie wolno przesadzać. Ale jeszcze raz muszę pochwalic
waaampirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 20:33   #11
gaia
Zadomowienie
 
Avatar gaia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 1 852
Dot.: Biały Garnitur Studniówka

Cytat:
Napisane przez qiepka Pokaż wiadomość
No dobrza panie i panowie. Buty znalazłem, na allegro wsyzstko mam tylko najważniejsze te nakładki bo wolałbym nie kupować buty któe tylko raz ubiore. Garnitur mi pasuje jak ulał więc z żadnym niewymiarowymi rzezcami nei mam do czynienia, że tu coś wystaje tam za krótkie.
Mówisz, że butów więcej nie ubierzesz. A biały garnitur? Też mało praktyczny. Chyba dopiero do ślubu ubierzesz....bo komunia już zapewne była :P
__________________
A musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda

Będę odchudzoną inżynierką
68,5 68 67 66 65 64 63 62 61 60
gaia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 20:43   #12
qiepka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Biały Garnitur Studniówka

Co do garnituru zawsze wypadają czyjeś wesela, bądź urodziny wtedy spodnie białę i sama koszula czarna pasują jak ulał. Jeszcze akademie w szkole etc. Więc jeszcze się przyda
qiepka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 19:20   #13
qiepka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Biały Garnitur Studniówka

Jak powiedziałem daje zdjęcie jak to mniejwięcej wyglądało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ss6.jpg (76,6 KB, 62 załadowań)
qiepka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 21:00   #14
carraluch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 200
Dot.: Biały Garnitur Studniówka

jeśli chcesz iść w tym garniturze ( nie neguję i mam nadzieję, że liczysz się z tym, że jeszcze długo będziesz na językach współtowarzyszy ;p) to postaw raczej na zwykłe, czarne buty.
moim zdaniem tak będzie dużo lepiej.
carraluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 15:58   #15
gaia
Zadomowienie
 
Avatar gaia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 1 852
Dot.: Biały Garnitur Studniówka

Cytat:
Napisane przez qiepka Pokaż wiadomość
Jak powiedziałem daje zdjęcie jak to mniejwięcej wyglądało
Zdecydowanie podoba mi się odwrotna wersja kolorystyczna. Ale brawa za pomysł i chęć wyglądania inaczej. Może i będziesz na językach...ale raczej nikt źle o tobie nie będzie mówił. Pozytywnie


A i nie sądzę, żeby dobrym pomysłem było isć w białym garniturze na czyjeś wesele. Tak jak dziewczyny inikają jasnych sukienek na wesela i śluby tak i faceci powinni unikać takich garniturów.
__________________
A musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda

Będę odchudzoną inżynierką
68,5 68 67 66 65 64 63 62 61 60

Edytowane przez gaia
Czas edycji: 2009-01-26 o 16:00
gaia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 16:00   #16
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Biały Garnitur Studniówka

Mi się bardzo podoba, w ogóle jestem fanką białych garniturów- świetnie i awangardowo to wygląda, będziesz się wyróżniać imo w pozytywnym sensie.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.