Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia porady i dyskusje związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Uzyskasz tu informacje na temat antykoncepcji, problemów z miesiączkowaniem oraz na temat schorzeń ginekologicznych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-09-02, 17:57   #121
Endo7
Przyczajenie

Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

WROCŁAW

Cześć, znacie może jakiegoś godnego polecenia ginekologa we Wrocławiu, który pomógłby w kwestii infekcji, stanów zapalnych? W ciągu kilku lat chodziłam do kilku ginekologów prywatnie, ale niestety diagnozy nadal mi nikt nie wystawił ;/
Endo7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 09:43   #122
Gudgud
Przyczajenie

Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

SOSNOWIEC

Cześć, Kochane . Czy mogłybyście polecić mi dobrego ginekologa położnika w Sosnowcu lub w najbliższej okolicy? Byłam w moim życiu u kilku, ale niestety żaden lekarz nie wzbudził mojego zaufania na tyle, żeby powierzyć mu lub jej prowadzenie ciąży.

Będę Wam bardzo wdzięczna za pomoc .
Gudgud jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 23:03   #123
Maryannee
Przyczajenie

WARSZAWA

Hej. Poszukuję dobrego ENDOKRYNOLOGA-GINEKOLOGA w Warszawie, na NFZ.
Pomocy, znajduję samych prywatnych, a u nich sama wizyta kosztuje 200 złotych jak nie więcej.

Edytowane przez Maryannee
Czas edycji: 2019-09-08 o 23:13
Maryannee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 18:19   #124
Kasiekt83
Przyczajenie

Hej.polecam dr Artura Drobniaka.Co prawda teraz jest nieobecny bedzie dopiero od polowy października.Przyjmuje prywatnie ale rowniez w szpitalach na NFZ na ul.Karowej i w Szpitalu Praskim
Kasiekt83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 00:34   #125
Maryannee
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Kasiekt83 Pokaż wiadomość
Hej.polecam dr Artura Drobniaka.Co prawda teraz jest nieobecny bedzie dopiero od polowy października.Przyjmuje prywatnie ale rowniez w szpitalach na NFZ na ul.Karowej i w Szpitalu Praskim

Dziękuję, że mi przypomniałaś o tym lekarzu! Pamiętam, że jak kiedyś byłam na Karowej, to zajmowało się mną dwóch lekarzy. Jeden, z którym się nie dogadywałam, i drugi, którym był Artur Drobniak, świetny człowiek.
A jak z kolejkami? Podejrzewam, że długo poczekam? :c
Maryannee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 20:13   #126
Kasiekt83
Przyczajenie

Pan drArtur Drobniak jest w chwili obecnej na urlopie do połowy października.Ja chodze do Pzna dokyora prywatnie chociaz jednał wizyte mialam w szpitalu praskim i jeden zabieg na Karowej.Mi jest łatwiej,ponieważ jażdej swojej pacjentce Pan doktor daje numer telefonu i jak cos potrzeba to nawet sam nas zapisuje jak się zgłosimy do Niego.Wizyta u tego lekarza to koszt 200zł ale warto.
Kasiekt83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-12, 13:30   #127
Nini26
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Gudgud Pokaż wiadomość
SOSNOWIEC

Cześć, Kochane . Czy mogłybyście polecić mi dobrego ginekologa położnika w Sosnowcu lub w najbliższej okolicy? Byłam w moim życiu u kilku, ale niestety żaden lekarz nie wzbudził mojego zaufania na tyle, żeby powierzyć mu lub jej prowadzenie ciąży.

Będę Wam bardzo wdzięczna za pomoc .
Polecam doktora Zbigniewa Chełmickiego z Polis Clinic w Katowicach. Lekarz z doświadczeniem i świetnym podejściem do pacjentki. W razie wątpliwości poczytaj sobie opinie o nim na portalu znanylekarz, myślę, że przekonają Cię do wizyty
Nini26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-21, 12:51   #128
mrs_Lucilla
Przyczajenie

[Katowice] Bardzo porządny ginekolog w rejonie Katowic, dr Gałązka, przyjmuje obecnie w enelmed... wcześniej chodziłam tam do babeczki, ale w sumie sam nie wiem, kto mi bardziej odpowiada. oboje bardzo fajni
mrs_Lucilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-05, 14:55   #129
Findabair
Przyczajenie

ŁÓDŹ

Hej, jestem już parę lat po 20, a jednak nie byłam nigdy u ginekologa ani nie uprawiałam seksu. Wychowałam się w rodzinie, gdzie się o takich rzeczach nie mówiło , a w dodatku zmagałam się z silną nieśmiałością/fobią społeczną. Ogólnie już sobie z tym raczej radzę, niemniej te intymne tematy nadal strasznie mnie krępują. W związku z tym, poleci mi ktoś ginekologa, myślę raczej, że prywatnie, który byłby profesjonalny i dokładny, ale też podszedł do mnie ze zrozumieniem i zapewnił komfortową atmosferę, tak bym przeszła to doświadczenie bez traumy i nie bała się zadawać pytań? W Łodzi, wolałabym kobietę chyba, ale facet też ewentualnie może być.

Nie mam żadnych problemów ginekologicznych, o których bym wiedziała, nie zamierzam na razie przyjmować antykoncepcji, okresy mam regularne i raczej normalne. Więc nie jest dla mnie chyba istotne doświadczenie w leczeniu, tylko właśnie podejście do pacjenta i dokładne badanie, żebym wiedziała, czy wszystko jest w porządku.
Findabair jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 13:54   #130
DracarysDragon
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Endo7 Pokaż wiadomość
WROCŁAW

Cześć, znacie może jakiegoś godnego polecenia ginekologa we Wrocławiu, który pomógłby w kwestii infekcji, stanów zapalnych? W ciągu kilku lat chodziłam do kilku ginekologów prywatnie, ale niestety diagnozy nadal mi nikt nie wystawił ;/
Gorąco polecam pana Michała Śliża (przyjmuje w GineMedica w budynku Ovo) .
Byłam w życiu u wielu ginekologów, jednak pan Śliż jest najlepszym specjalistą na jakiego kiedykolwiek trafiłam. Wizyty nie są tanie, jednak warte swojej ceny - doktor wykonuje wszystkie niezbędne w danej sytuacji badania i robi to bardzo deikatnie, wszystko dokładnie i cierpliwie tłumaczy, odpowiada na pytania i rozwiewa wątpliwości. Ma dużą wiedzę i dostosowuje ją do indywidualnej sytuacji pacjentki, od razu dobrał odpowiedni dla mnie środek antykoncepcji (mam problemy z krążeniem w nogach i nie mogę przyjmować estrogenów, na co nie zwróciło uwagi dwóch (!!!) poprzednich ginów, przez co wylądowałam na stole operacyjnym z gigantycznym żylakiem ;/). Nie naciąga na dodatkowe usługi. Jego podejście jest pełne troski i zainteresowania, po wizytach u niego wychodzę w pełni doinformowana i spokojna o stan swojego zdrowia.

Tak jak generalnie przestałam ufać ginekologom po moich wcześniejszych przejściach i perypetiach (brutalne wciskanie wziernika na siłę, brak badań krwi przez zapisaniem antykoncepcji, zła diagnoza nadżerki i skierowanie na wypalania kwasem, podczas kiedy u Pana Śliża okazała się ona zupełnie niegroźna itd), tak tego chyba uczepię się do końca życia :p

Edytowane przez DracarysDragon
Czas edycji: 2019-11-07 o 13:59
DracarysDragon jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
ginekolog, kraków

Nowe wątki na forum Ginekologia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości