Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia porady i dyskusje związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Uzyskasz tu informacje na temat antykoncepcji, problemów z miesiączkowaniem oraz na temat schorzeń ginekologicznych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-10-31, 09:20   #3571
SteveS
Wtajemniczenie

Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Rany, i jak ktoś powie, że w tym kraju nie jest potrzebna edukacja seksualna, to chyba po prostu nie rozumie słowa pisanego...
SteveS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 10:15   #3572
lightangel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Rany, i jak ktoś powie, że w tym kraju nie jest potrzebna edukacja seksualna, to chyba po prostu nie rozumie słowa pisanego...
To chyba raczej znieczulica i przeświadczenie o tym że określona grupa ma monopol na prawdę objawioną która w skrócie brzmi "seks jest fe i najlepiej w ogóle o nim nie wspominać".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 13:47   #3573
SteveS
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
To chyba raczej znieczulica i przeświadczenie o tym że określona grupa ma monopol na prawdę objawioną która w skrócie brzmi "seks jest fe i najlepiej w ogóle o nim nie wspominać".

Na jedno w sumie wychodzi...
SteveS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 18:07   #3574
Pac11
Przyczajenie

Hej dziewczyny negatywny test o czułości 10mlu/ml 18 dni po stosunku, wykonany rano jest wiarygodny?

Pac11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 19:40   #3575
Misia452
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pac11 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny negatywny test o czułości 10mlu/ml 18 dni po stosunku, wykonany rano jest wiarygodny?

Tak

Stary 2019-11-13, 20:32   #3576
lusia_8
Przyczajenie

Spóźniająca się miesiaczka

Od dłuższego czasu nie miałam możliwości kochania się ze swoim partnerem ale w połowie października zebrało nam się na pieszczoty. W tym momencie spóźnia mi się miesiączka 10 dni. Z przewrażliwienia i możliwości jakiegokolwiek przeniesienia się na rekach czy gdziekolwiek płynów swego partnera wykonałam test ciążowy. Wyszedł negatywny. Dodam ze od końca września jestem na diecie ale nie jest ona rygorystyczna. Dodatkowo pojawiły się wzdęcia. Najbliższy termin do mojego ginekologa to styczeń. Ktoś poradzi? Może ktoś był w podobnej sytuacji ?
lusia_8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-14, 07:38   #3577
Adrianna_8
Moderator

Dot.: Spóźniająca się miesiaczka

Cytat:
Napisane przez lusia_8 Pokaż wiadomość
Od dłuższego czasu nie miałam możliwości kochania się ze swoim partnerem ale w połowie października zebrało nam się na pieszczoty. W tym momencie spóźnia mi się miesiączka 10 dni. Z przewrażliwienia i możliwości jakiegokolwiek przeniesienia się na rekach czy gdziekolwiek płynów swego partnera wykonałam test ciążowy. Wyszedł negatywny. Dodam ze od końca września jestem na diecie ale nie jest ona rygorystyczna. Dodatkowo pojawiły się wzdęcia. Najbliższy termin do mojego ginekologa to styczeń. Ktoś poradzi? Może ktoś był w podobnej sytuacji ?
Dieta, zmiana stylu życia, stres mogą mieć wpływ. Może też być tak, że organizmowi coś nie gra i cykl się wydłużył. Jeśli okres spóźni się ponad 14 dni, idź do ginekologa.

Mi w każdym roku przytrafiają się dwa nieregularne cykle - zbyt długie, zbyt krótkie. Zdarza się. Pod względem ginekologicznym jestem zdrowa.

mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 8 756 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Adrianna_8 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
#chłopak, #ciąża, #fuj, #problemy, #seks, antykoncepcja, ból pleców, ból sutków, brak miesiączki, ciąza, ciąża, ciąża objawy, ciążą, dziewica, mdłości, menopauza, miesiączka, nasienie, nastolatka, negatywny test, obawy, objawy ciąży, okres, penetracja, plamienie, plemniki, pomocy, preejakulat, preekalkujat, problem intymny, seks, sperma, spóźniający się okres, stosunek, test ciążowy, torbiel, wpadka, wytrysk, zabezpieczenie

Nowe wątki na forum Ginekologia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości