Polip, brązowe plamienia, tabletki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia porady i dyskusje związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Uzyskasz tu informacje na temat antykoncepcji, problemów z miesiączkowaniem oraz na temat schorzeń ginekologicznych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-10-28, 14:17   #1
malwina1927
Raczkowanie

Polip, brązowe plamienia, tabletki

W czerwcu bylam u ginekologa, gdy mialam zakazenie grzybiczne i podczas usg wykryto polipa (endometrium). Dostalam tabletki Orgametril na 3 cykle i w miedzyczasie po nich mialam brazowe plamienia i pozniej okres. I 24 pazdziernika bylam na kolejnym usg i pani powiedziala, ze polip troche sie zmniejszyl, ale jeszcze ublagalam o jakies tabletki i przepisala mi luteina podjezykowa na 3 miesiace i wtedy sie okaze czy zniknal czy zabieg. Ale jeszcze nie bralam tej luteiny, a od wczoraj mam te plamienia brazowe...i czy przy polipach to te brazowe plamienia beda sie powtarzac, czy to jest tak , ze on sie zmniejsza, zluszcza i dlatego wyplywaja te brazowe plamienia....mial ktos tak podobnie? Przeciez z podpaska chodzic przez te 3 miesiace to troche dziwne? Nie wiem...
malwina1927 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 00:07   #2
tysiaa80
Przyczajenie

Dot.: Polip, brązowe plamienia, tabletki

Ja nie brałam żadnych leków ale miałam plamienia przed okresem, żywo czerwone - jak że skaleczenia, różowe, brązowe, tak około 7 dni przed okresem się zaczynały, raz zdarzyło się nawet takie chwilowe, obfite krwawienie, że cała podpaska naleciala w godzinę. Polip już usunięty, jestem 6 dni po zabiegu i zobaczymy co będzie dalej, mam nadzieję, że wszystko wróci do normy, nie bój się zabiegu, ja też się bałam, płakałam jak małe dziecko przed szpitalem a wierz mi, nie było czego się bać i następnym razem, jeśli będzie potrzeba (podobno polipy lubią odrastać), pójdę już bez wahania i stresu a panikarz ze mnie jak mało kto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tysiaa80 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości