ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia porady i dyskusje związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Uzyskasz tu informacje na temat antykoncepcji, problemów z miesiączkowaniem oraz na temat schorzeń ginekologicznych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-04-18, 22:32   #1201
kuppieroga
Przyczajenie

Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Lek. Firas Albarudi - warszawa. Skandaliczne zachowanie, chamskie, pozbawione empatii i delikatnosci koniecznej dla tej specjalnosci. Zero dziekuje, prosze i dzien dobry. Lekarz niemal krzyczal na mnie w trakcie badania. Nawet sie nei zapytał w jakim celu przyszłam. Weszłam do gabinetu i uslyszalam jedynie " na fotel!". Może do wojska bardziej by sie nadawał. Skarga do przychodni napisana. Nie mozna zgadzać się na takie zachowanie!
kuppieroga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 15:43   #1202
IzzieSt
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kuppieroga Pokaż wiadomość
Lek. Firas Albarudi - warszawa. Skandaliczne zachowanie, chamskie, pozbawione empatii i delikatnosci koniecznej dla tej specjalnosci. Zero dziekuje, prosze i dzien dobry. Lekarz niemal krzyczal na mnie w trakcie badania. Nawet sie nei zapytał w jakim celu przyszłam. Weszłam do gabinetu i uslyszalam jedynie " na fotel!". Może do wojska bardziej by sie nadawał. Skarga do przychodni napisana. Nie mozna zgadzać się na takie zachowanie!
W żadnym wypadku nie bronię lekarza, ale to jakaś abstrakcja dla mnie.
Po takim tekście po prostu bym wyszła. Piszesz, że nie można się godzić na takie zachowanie a po tekście "na fotel" rozebrałaś się i potulnie weszłaś na fotel?
IzzieSt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 12:54   #1203
Darusiak12
Przyczajenie

Witajcie
Mam bardzo nie miłe doświadczenie i nie polecam Pana Milczarka z Lublina. Pan stara się wszystko wyjaśnić ale przy tym jest tak obcesowy i nie liczy z tym, że przyszła mama wychodzi z gabinetu zielona z nerwów. Miała robione USG i w trakcie weszli do gabinetu Panowie od sprzętu, którym byłam badana, bo chcieli sprawdzić czy jest sprawne i podaje odpowiednie parametry. Po każdej wizycie byłam chora.
Darusiak12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 14:59   #1204
zyrafabezogona
Raczkowanie

nie polecam dr Skawińskiej z Łodzi. Dobra tylko do wypisywania recept ale delikatności brak totalny. Każde badanie mega ból i dyskomfort. Na pewno nie do poważnych problemów albo planów. Jedyne co to regularnie wysyłała na badanie krwi i piersi.
zyrafabezogona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 12:57   #1205
ktoswroclaw
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy Wrocław

Pan ginekolog Przemysław Piec-przyjmuje Wrocław i Wałbrzych ☠ Udałam się do lekarza ze złym wynikiem cytologii-III grupa. pan doktor nie tylko nie wykonał badania ale potraktował mnie w sposób mojej ocenie skandaliczny. zaproponował cytologię-powtórzenie badania prywatnie od ręki , na NFZ miałabym czekać kilka miesięcy.
Gdybym postąpiła zgodnie z zaleceniami i poczekała może niedługo by mnie nie było.
☠U innego lekarza wykonano badanie, kolposkopii biopsję i wymrażanie komórek nowotworowych.Zadziałano NATYCHMIAST bo tego wymagała sytuacja.
Zdecydowanie odradzam wizytę u tego człowieka bo mam opory przed nazwaniem go lekarzem.
ktoswroclaw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-11, 12:09   #1206
Beataszczep1
Przyczajenie

Ta osoba nie powinna być lekarzem.
Ironiczne uśmieszki, sarkastyczne stwierdzenia, ignorancja.
Od wejścia do gabinetu widzi się minę taką, że odechciewa się kontynuacji wizyty.
Nieuprzejmy. Siedzi za biurkiem jak"za karę".
Żałuję , że straciłam czas, wyszłam z płaczem na końcu nosa.
Beataszczep1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości