Hemoroidy... Znacie coś na ten problem? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia porady i dyskusje związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Uzyskasz tu informacje na temat antykoncepcji, problemów z miesiączkowaniem oraz na temat schorzeń ginekologicznych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-07-17, 12:53   #31
Jasia95
Przyczajenie

Dot.: Hemoroidy... Znacie coś na ten problem?

Cytat:
Napisane przez Muffinka28 Pokaż wiadomość
A macie problemy z zaparciami ? U mnie super się sprawdził błonnik, nasiadówki z kory dębu i intesta to wszystko uregulowało moją pracę jelit, wypróżniałam się reguralnie dzięki niej.
Ja mam, a raczej miałam i to duży problem, potrafiła nie wypróżniać się nawet 4 dni.. Zastosowałam Procto Vitale i diete i po 2 tygodniach stosowania wszystko się unormowało.
Jasia95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 14:35   #32
karolaczek
BAN stały

Mi na hemoroidy pomógł biobidet, zamiast podcierać się papierem to się podmywam. A że menu mam po polsku to nie mam problemu z jego obsłużeniem. Wielka ulga, mogę teraz spokojnie spędzić czas poza domem
karolaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 13:24   #33
maciejka_29
Przyczajenie

Mój problem z hemoroidam i nie był aż taki duży, czasem zatwardzenie i trochę piekło, wstydziłam się powiedzieć komuś a co dopiero iść do lekarza. Jak zaczęłam pić Procto vcitale regularnie to przestało.

Edytowane przez maciejka_29
Czas edycji: 2018-08-23 o 10:54
maciejka_29 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-26, 11:39   #34
Felicja1212
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez maciejka_29 Pokaż wiadomość
Mój problem z hemoroidam i nie był aż taki duży, czasem zatwardzenie i trochę piekło, wstydziłam się powiedzieć komuś a co dopiero iść do lekarza. Jak zaczęłam pić Procto vcitale regularnie to przestało.
U mnie było tak samo, problem polegał na hemoroidach. Dostałam jakąś maść robioną z lidokainą od lekarza i intestę na zaparcia. Odkąd chodzę regularnie do toalety jest lepiej.
Felicja1212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 10:48   #35
Arova
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez maciejka_29 Pokaż wiadomość
Co to za Procto Vitale? Jak często to pijesz? Do posiłku tak? Powiedz coś więcej, bo sama szukam pomocy.
Arova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-06, 15:10   #36
ameliee92
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Arova Pokaż wiadomość
Co to za Procto Vitale? Jak często to pijesz? Do posiłku tak? Powiedz coś więcej, bo sama szukam pomocy.

hej, ja też stosuje procto vitale ja to sobie robię raz dziennie, bo po dwóch razach to mnie wręcz przeczyszczało xD ale byś musiała spróbować, żeby wyczuć swój organizm, każdy będzie reagował inaczej w krażdym raziem fajnie działa i na hemoroidy, i na zaparcia, a że w składzie masz też skrzyp to włosy i paznokcie na tym zyskują
ameliee92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 14:21   #37
brecicia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ameliee92 Pokaż wiadomość
hej, ja też stosuje procto vitale ja to sobie robię raz dziennie, bo po dwóch razach to mnie wręcz przeczyszczało xD ale byś musiała spróbować, żeby wyczuć swój organizm, każdy będzie reagował inaczej w krażdym raziem fajnie działa i na hemoroidy, i na zaparcia, a że w składzie masz też skrzyp to włosy i paznokcie na tym zyskują

serio to takie skuteczne? myślałam o tym, żeby kupić te zioła mamie - 30 lat w pracy siedzącej i 3 porody robią swoje.... ale trochę drogie te zioła :/ warte są swojej ceny?
brecicia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 11:05   #38
Neeila
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez brecicia Pokaż wiadomość
serio to takie skuteczne? myślałam o tym, żeby kupić te zioła mamie - 30 lat w pracy siedzącej i 3 porody robią swoje.... ale trochę drogie te zioła :/ warte są swojej ceny?
Tez sie wlasnie zastanawiam, bo z jednej strony drogo no ale z drugiej ludzie wszedzie pisza ze to procto vitale pomoglo im dobrze... a mi hemoroidy nie daja zyc ostatnio :|
Neeila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 09:55   #39
senkasandry
Rozeznanie

napisze co mi pomogło, może komuś się przyda.

Uzywałam maści i czopków Posterisan. Potem przczytałam, że komus bardzo pomogły czopki ziołowe Hemorol (ich użyłam wiecej razy). Nie mam pojęcia który produkt pomógł ale hemoroidy zewnetrzne zmniejszyły się do tego stopnia że są ledwo wyczuwalne, a miałam już problemy z siadaniem i na prawdę bardzo bolały.
Dodatkowo polecam jesc dużo jogurtów i suszonych owowców (ja jadłam suszone śliwki i morele ale niesiarkowane). Dodatkowo bardzo pomaga zakup mokrego papieru toaletowego, zwykły mocno podrażnia.
senkasandry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 09:19   #40
LadyPerry
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Neeila Pokaż wiadomość
Tez sie wlasnie zastanawiam, bo z jednej strony drogo no ale z drugiej ludzie wszedzie pisza ze to procto vitale pomoglo im dobrze... a mi hemoroidy nie daja zyc ostatnio :|
W skladzie te proctovitale ma takie rzeczy, że sila rzeczy musi dzialac dobrze. Tylko pamietaj o tym zeby ogolnie postawic na diete bogata w blonnik, pij glownie wode i ogranicz tłuste miesa.
LadyPerry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 22:48   #41
MonikaPK
Raczkowanie

Moja mama miała ten problem i tez bała się iść do lekarza. Nie dało się jej przetłumaczyć, że to ważne. Na szczęście w aptece magister poleciła jej czopki Postarisan i to faktycznie pomogło. Z tego co pamiętam że mówiła jest też w formie maści.
MonikaPK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-08, 14:31   #42
soleil1985
Raczkowanie

Naczytałam się dużo opinii o procto vitale i juz miałam kupić, ale znalazłam Hemorofratin od bonifratów, czy to jest to samo? skład wydaje się identyczny ale cena jest dużo niższa
soleil1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości