Czy to możliwe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-21, 16:16   #1
ashley1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14

Czy to możliwe?


Czy można zrobić taką fryzurkę jak na zdjęciu z falowanych puszących się włosków?
ashley1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-21, 18:09   #2
Ania_
Raczkowanie
 
Avatar Ania_
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 350
Re: Czy to możliwe?

ashley1 napisał(a):
> Czy można zrobić taką fryzurkę jak na zdjęciu z falowanych puszących się włosków?

Ja mam falowane i puszące się włosy i taki efekt uzyskuję jak potraktuje wlosy Sunsilkiem albo innym preparatem do prostowania, te preparaty całkiem nie prostują włosów (chociaż powinny), ale je trochę wygładzają i wtedy powinna wyjść fryzura podobna do tej. Ewentualnie wyprostuj mniej więcej włosy podczas suszenia suszarką a następnie zmoczonymi dłońmi przejedz po włosach - przeczesz je palcami - od spodu i z wierzchu, wtedy się delikatnie pofalują (tylko nie przesadz z wodą bo się zaczną znowu puszyć). Nie wiem czy uzyskasz taki efekt jak na zdjęciu ale w przypadku moich włosów to trochę pomaga.

Mam nadzieję, że pomogłam, chociaż zdaję sobie sprawę że to nie są zbyt profesjonalne metody.
Ania_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-22, 17:40   #3
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Czy to możliwe?

Ja szczerze powiem, ze watpie. Takze mam puszace sie falujace wlosy i nie wyobrazam sobie usyzkac takiego efektu. Po prostu dla mnie niemozliwe Tym bardziej ze nba zdjeciach, szczegolnie koncowki sa proste, a puszace sie wlosy im nizej tym bardziej wywijaja sie i kreca na wszystkei strony, przynajmniej moje

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.